Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe na lipiec 2023 roku

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.07.2023

Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe na lipiec 2023 roku

Poniżej znajdziesz wszystkie obecnie najkorzystniej oprocentowane lokaty i konta oszczędnościowe oferowane w bankach w Polsce.

Najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe na lipiec 2023 roku
Ostatni miesiąc to czas skrajności. Wiele banków sukcesywnie obniżało oprocentowanie, ale z drugiej strony pojawiły się takie, które zaserwowały nawet 9,5 czy 10%. Ta najwyższa stawka niestety już jest niedostępna, ale ciągle jest z czego wybierać.

W poniższym wpisie znajdziesz najlepsze lokaty bankowe i konta oszczędnościowe na lipiec 2023 roku. Wymieniam je od tych najwyżej oprocentowanych - przy tej samej stawce o kolejności decyduje głównie dostępność oferty (im mniej dodatkowych warunków i wymogów, tym lepiej).

Promocyjne oprocentowanie powyżej 8% i aż do 9,5%


W zeszłym miesiącu szczególnie pozytywnym zaskoczeniem była Lokata Urodzinowa w największym banku w Polsce. PKO BP dał 10% w skali roku na 6 miesięcy (maksymalnie do 50 tys. zł) i jeszcze wczoraj miałem nadzieję, że od niej zacznę niniejszy wpis. Jednak ta lokata z końcem czerwca została wycofana (a w jej miejsce powróciła znacznie skromniejsza lokata mobilna z oproc. 6%, więc o niej rozpisywać się nie będę).

9,5% w skali roku (czyli znacznie więcej, niż w poprzedniej edycji, gdy dostępne było 8,1%) na koncie oszczędnościowym oferuje Citibank, gwarantując takie oprocentowanie na 4 pełne miesiące kalendarzowe (maksymalnie do 100 tys. zł). Takie warunki obowiązują dla nowych klientów, którzy oprócz rachunku oszczędnościowego skorzystają też z (bezwarunkowo darmowego) konta osobistego oraz karty kredytowej. Więcej na temat tej promocji przeczytasz tutaj.

Nest Bank, który na depozycie dotąd oferował maksymalnie 8%, od 5.07.2023 r. na 6-miesięcznej lokacie powitalnej daje już 8,6% w skali roku (i dla większej kwoty, bo już nie do 20, ale do 50 tys. zł). Tu też dostępne jest Nest Konto Oszczędnościowe, zapewniające 8,25% w skali roku przez okres 90 dni do 200 tys. zł. W obydwu przypadkach wymagane jest konto osobiste, które jest jednak prowadzone za 0 zł bez warunków, a przy okazji jego otwarcia można jeszcze zyskać - oprócz odsetek - do 400 zł w bonusach. Sprawdź szczegóły tutaj.


Lokaty i konta oszczędnościowe z oproc. 8% - lipiec 2023


W dalszej kolejności mamy całą plejadę banków, które serwują oprocentowanie na poziomie 8%. 

Takie oprocentowanie, bez konieczności otwierania konta oraz bez wymogu korzystania z jakichkolwiek innych produktów, w ofercie dla nowych klientów przygotował InBank - 8% w skali roku przewidziane jest na 3-miesięcznej Lokacie na Start (do 50 tys. zł).

8% czeka też na 2-miesięcznej lokacie powitalnej (do 50 tys. zł) w VeloBanku, którą opisuję tutaj

W tym samym banku takie oprocentowanie można uzyskać również na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (gwarantowane na 92 dni; do 300 tys. zł) - w tym przypadku ta stawka przewidziana jest dla nowych środków, więc z promocji skorzystać mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci banku. Aktualnie bank nie wymaga posiadania konta osobistego (można założyć sam rachunek oszczędnościowy i na nim uzyskać 8% w skali roku), aczkolwiek jego założenie warto rozważyć, bo z VeloKontem można zgarnąć do 650 zł w bonusach pieniężnych (o szczegółach piszę tutaj).

Także mBank oferuje 8% w skali roku, które na okres (co najmniej) trzech miesięcy można zapewnić sobie (do 50 tys. zł) na rachunku oszczędnościowym Moje Cele. Ta promocja przewidziana jest dla otwierających eKonto osobiste, z którym na start dostępne są bonusy do 470 zł (w podlinkowanym wpisie znajdziesz całościowy opis jak uzyskać bonusy i promocyjne oprocentowanie).

Godne uwagi lokaty i konta oszczędnościowe na lipiec 2023 roku z oprocentowaniem poniżej 8%


Względem wyżej już wymienionych lokat i kont oszczędnościowych przepaść jest duża, bo kolejna najlepsza propozycja to 7,5%, które można uzyskać na Lokacie na Nowe Środki w VeloBanku. Takie oprocentowanie przewidziane jest dla 2-miesięcznego depozytu. Na jednym można ulokować maksymalnie do 150 tys. zł, ale z racji tego, że każdy klient może założyć 3 takie lokaty, to łącznie da się wpłacić nawet 450 tys. zł.

Także 7,5% można jeszcze znaleźć w PKO BP (takie oprocentowanie obowiązuje zaledwie od wczoraj - niestety po obniżce o 1 punkt procentowy). Promocyjna stawka obowiązuje przez 60 dni, dla nowych środków (maksymalnie do 100 tys. zł). Więcej o tej ofercie napisałem tutaj.

Citibank w ofercie kierowanej do klientów zamożnych (by z niej skorzystać, w praktyce trzeba bowiem dysponować kwotą co najmniej 400 tys. zł), serwuje 7,4% w skali roku na powitalnej lokacie 6-miesiesięcznej, z której skorzystać mogą osoby zakładające konto osobiste Citigold.

mBank na 3-miesięcznej lokacie na nowe środki przygotował do 7,1% w skali roku - takie oprocentowanie przewidziane jest tylko dla posiadaczy mKonta Intensive (osoby mające inny typ konta osobistego mogą liczyć na 6,9%). Każdy klient może założyć dowolną liczbę lokat, ale ich maksymalna suma nie może przekroczyć 400 tys. zł.

I to tyle jeśli chodzi o propozycje z oprocentowaniem powyżej 7%. Lokat i kont oszczędnościowych z okrągłą siódemką jest sporo - wszystkie znajdziesz w rankingach dostępnych na tym blogu (linkuję do nich pod koniec wpisu). W tym miejscu wymienię te, na które szczególnie warto zwrócić uwagę.

W pierwszej kolejności to konta oszczędnościowe, które oferują następujące banki:

 • Alior: na 3 miesiące do 400 tys. zł na Koncie Mega Oszczędnościowym (w promocji dla nowych środków i dla osób posiadających konto osobiste w tym banku - jeśli takowego jeszcze nie masz, sprawdź jak uzyskać do 450 zł premii na start);
 • Bank Pekao: na 183 dni do 100 tys. zł (w ofercie - w praktyce przede wszystkim - dla nowych klientów, otwierających konto osobiste; tutaj przy tej okazji można zyskać do 200 zł premii - o szczegółach dowiesz się też w wyżej podlinkowanym wpisie prześwietlającym ofertę konta oszczędnościowego); 
 • ING Bank Śląski: na 3 miesiące do 399 999,99 zł (oprocentowanie 7% dostępne jest właściwie na dwóch rachunkach: na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w promocji "Bonus na start" oraz na OKO Bonus; z propozycji skorzystać mogą zarówno nowi, jak i - przynajmniej częściowo - obecni klienci).
 • Santander Consumer Bank: do 23.08.2023 r. do 50 tys. zł - za atut tej oferty uznać należy, że w praktyce nie ma jakichkolwiek dodatkowych warunków, a konto oszczędnościowe posiadać można bez konta osobistego, acz szkoda, że póki co oprocentowanie zapewnione jest jedynie na nieco ponad 1,5 miesiąca.

W przypadku lokat okiem warto rzucić na ofertę BFF Banku, gdzie 7% w skali roku dostępne jest na kilka okresów (do wyboru): na 3, 6, 9 lub 12 miesięcy. Lokaty w tym banku można zakładać bez konta osobistego (do obsługi lokat wymagany jest jedynie bezwarunkowo darmowy rachunek depozytowy, który można otworzyć w wygodny sposób przelewem weryfikacyjnym z innego banku). Bank pozwala wpłacić nawet bardzo duże środki - do 12 mln zł, acz jak zawsze w takiej sytuacji, przypominam o limitach gwarancji depozytów bankowych.

7% w skali roku zapewnia jeszcze 4-miesięczna Lokata na Nowe Środki w Santander Consumer Banku. Tu również nie trzeba posiadać konta osobistego, a zdeponować można do 50 tys. zł.

Bądź na bieżąco z najlepszymi lokatami i kontami oszczędnościowymi. By trzymać rękę na pulsie, zapisz się na bezpłatny newsletter, dzięki któremu nie przegapisz dobrych okazji do oszczędzania (jak chociażby ta czerwcowa lokata 10% w PKO BP). Taki zapis zajmuje moment (podobnie jak rezygnacja, jeśli kiedykolwiek z jakiejś przyczyny tak postanowisz). Szanuję jednak Twój czas, podobnie jak podchodzę do swego czasu, więc obiecuję - spamu nie będzie (wiadomości zazwyczaj wysyłam raz w tygodniu, a góra - w wyjątkowych okolicznościach, gdy np. pojawia się limitowana oferta - to dwa maile):


Powyższy wpis bazuje na stanie obowiązującym na dzień jego publikacji, czyli 1.07.2023 r. Banki często zmieniają jednak swe tabele oprocentowania - zawsze na bieżąco aktualizowane oferty znajdziesz tutaj:


Powyższy przegląd ofert bankowych, będący efektem wyszukiwania najwyższego oprocentowania dla oszczędności, jest miksem lokat i kont oszczędnościowych. Co z tego wybrać? Kluczowe jest oprocentowanie - czym wyższe, tym lepiej, bo więcej odsetek otrzymasz. Acz pod uwagę warto brać też inne kwestie.

Konta oszczędnościowe z gwarancją warunków przez określony czas w praktyce są alternatywą dla lokat bankowych. Jednak mają nad nimi kilka przewag: częstszą wypłatę odsetek (zazwyczaj raz na miesiąc), możliwość dopłacania środków w dowolnym momencie, jak i swobodę wypłaty części lub całości środków w dowolnej chwili bez utraty odsetek (one będą naliczone za faktyczny czas trzymania oszczędności). Przedterminowe zerwanie lokaty najczęściej oznacza utratę odsetek. Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z któregoś z tych produktów, sprawdź wpisy poradnikowe, w których omawiam: lokaty bankowe oraz konta oszczędnościowe.

W każdym miejscu, gdy podaję oprocentowanie, mowa o stawce w skali roku. Pod uwagę biorę wyłącznie oferty ze stałym oprocentowaniem (w przypadku lokat) czy oprocentowaniem gwarantowanym przez określony czas (gdy chodzi o konta oszczędnościowe) - to pozwala wyliczyć spodziewany zysk i uniknąć niespodzianek w postaci nagłych cięć oprocentowania.

Wszystkie z wymienionych lokat i kont oszczędnościowych podlegają pod system gwarancji depozytów. Daje on ochronę do kwoty nieprzekraczającej równowartości 100 tys. euro przez polski Bankowy Fundusz Gwarancyjny (wyjątkiem spośród wyżej wymienianych są InBank oraz BFF Bank, dziające w Polsce w oparciu o prawo unijne, ale gwarancje w jego przypadku zapewnia odpowiednio estoński i włoski odpowiednik BFG - także do równowartości 100 tys. euro).


Bądź na bieżąco z bankowymi nowościami. na Twitterze i polub na Facebooku:


65 komentarzy:

 1. Czemu nie ma tu mowy o ofercie Banku Nowego? Jakby było wspomniane to byłbym bardziej przekonany żeby tam założyć na 8%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widocznie wszyscy pamiętają o tym że to bank czyścicieli kamienic.

   Usuń
  2. w nowym banku mają opłaty nawet za zrobienie tradycyjnego przelewu.

   Usuń
 2. W Millenium też jeszcze ok, od 3 lipca na KO Profit: "7,5% w skali roku, jeśli wpłacisz nowe środki i w każdym miesiącu trwania promocji min. 5 razy zapłacisz kartą do konta lub BLIKIEM".

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że PKO rozczarował, byłam pewna że lokata, ta 10% jeszcze zostanie... Ale też miałam przeczucie, bo 3 dni temu założyłam tam konto i zarazem lokatę 10% i konto oszczędnościowe jeszcze wtedy na 8,5%. Chyba już takich okazji nie będzie, bo da się zauważyć, że jednak % spadają :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PKO rozczarował? Masakra z takim rozumowaniem, bo wychodzi że ten który najwięcej dawał, teraz jest najbardziej winny!

   @Anonimowy 1 lipca 2023 13:18
   Zmień tę retorykę! To każdy inny bank rozczarował a nie PKO! Jako jedyni tyle dawali i żaden bank do nich nie dołączył.
   Przed takimi klientami to banki drzwi powinny zamykać.

   Usuń
  2. Plus dodatni: podobno w apce IKO można założyć więcej niż jedno takie konto 😋

   Usuń
  3. Każdy rozumuje, jak rozumuje. A kto napisał, że PKO winny? Po prostu szkoda że tylko przez miesiąc oferowali taką promocję. I nie uważam też, że inne banki zawiodły, bo kilka z nich przez dłuższy czas oferowały konta oszczędnościowe na 8 % i to na dłuższy czas.

   Usuń
  4. Od 1. lipca w trakcie trwania promki obniżyli wysokość oprocentowania z 8,5% do 6,5% - co za bałagan!

   Usuń
  5. Być może nie masz zgód marketingowych?

   Usuń
 4. Czy w Aliorze, Velo i Millenium proponują coś na zatrzymanie, po wniosku o zamknięcie konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Alior nic. Milenium lokaty na 7 procent

   Usuń
  2. W Alior nie, a w millenium kontynuuję program +30 zł miesięcznie za jedno użycie karty i za wpłatę 1000 zł. Utrzymuję więc to konto kolejny rok i bardzo sobie cenię. Mają też bezproblemowe konto oszczędnościowe profit, bardzo czytelnie opisane i też z niego korzystałam i byłam zadowolona. Może za poltora miesiąca znowu sobie z tej opcji skorzystam. Łącze pozdrowienia.

   Usuń
  3. A w Credit Agricole coś oferują jak im się zaniesie wypowiedzeniu umowy konta?

   Usuń
  4. Velo 7,5%. Tydzień temu i do wyboru miałem lokaty 2 lub 4 mies. i konto oszczędnościowe.

   Usuń
 5. W Millenium KO Profit na 7,5% przy 5 transakcjach kartą lub płatnościami blik.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy lokowanie kapitału do evelobanku na Czasy teraźniejsze (wtajemniczeni śledzą jego losy nie chodzi o wcześniejsze przejęcie Getinu tylko obecnej sutyacji)jest bezpieczne? Bo chce tam zatankowac pod korek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli masz na myśli VeloBank (nie mylić z ENvelo bankiem), to jest tak samo bezpieczne jak w każdym innym banku - do kwoty 100 tys. euro. Wystawienie na sprzedaż nic nie zmienia.

   Usuń
  2. Akurat w Velo jest bardziej bezpiecznie niż w innych bankach, gdyż 51% akcji spółki posiada BFG :)

   Usuń
  3. Oczywiście chodziło o były getin czyli Velobank;)

   Usuń
 7. Czy InBank automatycznie przeleje pieniądze po zakończonej lokacie na moje konto czy trzeba o to wnioskować. Oczywiście opcja nieodnawialnej lokaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasa wróci via Santander na konto, z którego pochodził przelew zasilający.

   Usuń
 8. Banki powinni obniżyć stopę procentową kredytu a podwyższyć stopę procentową od lokat. Obniżając stopę procentową od kredytów , zmniejszyć administracje, było by korzystne dla klientów i w obrocie ogólnym duży zysk dla banków i pracowników. A takim wzorem , przykładem powinien być POLSKI BANK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idealistyczne. Ale banki nie są instytucjami charytatywnymi i będą dążyć do jak największego zysku, ponieważ tego oczekują ich akcjonariusze, którzy z wypracowanych zysków mają wypłacaną dywidendę. Dlatego banki dążą by płacić jak najniższe odsetki lokaciarzom oraz do tego żeby jak najwyższe płacili kredyciarze.

   Usuń
  2. Banki powinni obniżyć stopę procentową? Oni nie mają nic do ustalania stóp - od tego jest RPP, która właśnie dziś utrzymała stopy na niezmienionym poziomie.

   Usuń
 9. "Lokata Inwestująca" w Pekao @ 10% na 6 m-cy do 50k. Można mieć ich wiele, ale niestety jest warunek: fundusz inwestycyjny 😬

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli pewnie opłata za zakup, opłata manipulacyjna, opłata za zarządzanie, opłata administracyjna, opłata za wykup, opłata za wyjście i wszystko to razem wzięte zje jakieś kilka procent.

   Usuń
 10. No niestety Złotówa, musisz usunąć z zestawienia najlepszych lokat lokatę mobilną na 8,5% w CA. Obowiązywała do 30.06.2023. Dnia 01.07.2023 dali nową tabelę oprocentowania z tą adnotacją.

  OdpowiedzUsuń
 11. Od 05.07.2023 jest nowa tabela oprocentowania w Nest Bank.

  Nest Lokata Witaj w wersji 8,6% na 6 m-cy do 50k lub 6% na 3 m-ce do 50k (było: 8% na 6 m-cy do 20k).

  Nest Konto Oszcz. 8,25% teraz do 200k, było do 50k.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i takie zmiany są mile widziane :) Opublikowałem właśnie wpis na temat tej lokaty i konta oszczędnościowego (tutaj).

   Usuń
  2. Jedną ze zmian jest likwidacja rubryki na wpisanie kodu polecenia 😬

   Usuń
  3. @Anonimowy 6 lipca 2023 11:52
   To nie ma nic wspólnego ze zmianami o których mowa.

   Usuń
 12. Obecna edycja EKO w Velo, identycznie jak i poprzednia, startowała w piątek, a dzień badania salda był w poniedziałek czyli 4 dni wcześniej - czy ktoś się orientuje czego można się spodziewać w kolejnej edycji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie.

   Usuń
  2. Zabierać hajs na okres 12.07-16.07 i czekać cierpliwie.

   Usuń
  3. Czyli sugerujesz wyczyścić wszystkie konta włącznie ze Skarbonką na 4 dni robocze przed dniem wprowadzenia nowej edycji, co sądząc z historii ich ofert na EKO, być może nastąpi następnego dnia po zakończeniu obecnej edycji?

   Usuń
  4. Jak masz teraz jakąkolwiek edycję EKO włączoną to czyszczenie salda w 07.2023 pod nową edycję EKO nr 7/2023 nic nie da i się na nią nie załapiesz bo Velobank taką opcję wyklucza.

   Usuń
  5. To fakt - w ostatnich dwóch edycjach dzień badania ustalili 4 dni robocze wcześniej, a jak będzie tym razem zobaczymy wkrótce 😋

   Usuń
  6. Czyli to oznacza, że warto wyzerować salda już w najbliższą środę? Skarbonka też?

   Usuń
  7. Zależy jak traktujesz kasę na Skarbonce. Jak wpłaconej tam kasy nie ruszasz to zostaw i będzie trzeba nadal tą kasę trzymać i nie ruszać przez okres trwania kolejnej edycji EKO. Jak ze Skarbonki często wypłacasz i wpłacasz to czyść na 4 dni do zera, wróć z kasą od włączenia nowej ed. EKO.

   Usuń
  8. Jak oni wyliczają saldo na dzień badania?

   Usuń
  9. To suma sald wszystkich depozytów bez uwzględnienia salda na ROR.

   Usuń
  10. Czyli mając w dniu badania 3k na Skarbonce będę miał właśnie o tyle niższą kwotę oprocentowaną promocyjnie na kolejnej edycji promki EKO, czyż nie?

   Usuń
  11. Nadwyżka nad sumę sald z dnia badania, która zostanie wpłacona na EKO, będzie objęta oprocentowaniem promocyjnym. Amen!

   Usuń
  12. @Anonimowy, 9 lipca 2023, 17:21 - to prawda, ale nie ma 100-procentowej pewności, że w trakcie trwania kolejnej edycji promki EKO oprocentowanie na Skarbonce nie zostanie zmniejszone 😋

   Usuń
  13. Anonimowy11 lipca 2023 12:34
   jak 3k na Skarbonce będziesz dalej trzymać to dla wszystkiego co wpłacisz na EKO będzie 8%

   Usuń
  14. A gdyby od 1. sierpnia oprocentowanie na Skarbonce zostało obniżone? Dlatego chyba jednak lepiej wyzerować wszystkie salda.

   Usuń
  15. Skąd ta pewność, że Velo zaoferuje nową edycję promki na tym koncie?

   Usuń
  16. Bo promocję robią jedną po drugiej więc to scenariusz realny na 99,9999% :)

   Usuń
  17. Dotychczas mieli zaledwie kilka edycji :)

   Usuń
  18. Od jutra EKO na 92 dni @ 8%

   Usuń
  19. @Anonimowy, 7 lipca 2023, 21:55 - wychodzi na to, że dzień badania robią 4 dni kalendarzowe przed pierwszym dniem obowiązywania nowej edycji

   Usuń
 13. 7,1% (z mintensive) lub 6,9% do 500k w mbanku konto oszcz. na 90 dni

  OdpowiedzUsuń
 14. A ile teraz jest na IKO w Toyota Banku?

  OdpowiedzUsuń
 15. Dzisiaj w Velobanku przy przelewie do Santandera (10 tys. zł) oferta lokaty na zatrzymanie: 7,3% na 2 lub 4 m-ce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie wczoraj przy przelewie do Alior ichni algorytm wygenerował ofertę 3-miesięcznej lokaty @ 7,5%

   Usuń
 16. Witam wszystkich. Nie zapominajmy ze kazde obiecane oprocentowanie lokat jest opodatkowane i tak naprawde z oprocentowania 7% robi sie 5,67%.
  Ja bym to nie nazywal okazja tylko zdzierstwem i pazerstwem chorego systemu bankowego i podatkowego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co gorsza poza podatkiem od zysków kapitałowych trzeba wcześniej zapłacić podatek od dochodów 😬

   Usuń
  2. Akurat wysokość podatku od zysków kapitałowych w Polsce nie jest nadzwyczajnie wysoka, ale problemem jest sztywna metoda jego naliczania 😬

   Usuń
  3. Anonimowy17 lipca 2023 17:30 - wszystkim po równo po 19% to niesprawiedliwe, bo to "sztywna" metoda? Wg mnie najsprawiedliwsza. Lepsze janosikowe podejście typu więcej zarobisz, więcej oddaj? A to dlaczego, kara za zaradność? Za posiadanie większych oszczędności?

   Usuń
 17. ING:
  "Oferty specjalne: oprocentowanie 7,9% w ofercie „Bonus na start online” albo
  7% w ofercie „Bonus na start” - przez 3 m-ce od założenia konta, dla kwot poniżej 200 tys. zł"

  OdpowiedzUsuń
 18. Jest już nowa tabela oprocentowania w Toyota Bank obowiązująca od 01.08.2023. Co ciekawe, dwie lokaty plus z wyższym niż obecnie oprocentowaniem (3 m-czna 7% zamiast 6,6%, 6 m-czna 6,8% zamiast 6,6%).

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...