Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 470 zł premii + 8% dla oszczędności dla otwierających eKonto osobiste w mBanku

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

2.06.2023

Do 470 zł premii + 8% dla oszczędności dla otwierających eKonto osobiste w mBanku

Oto najnowsza promocja konta osobistego w mBanku.

Premia do 470 zł za eKonto osobiste w mBanku
A tym razem to właściwie dwie promocje. Dzięki temu do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne do 470 zł oraz nawet 8% dla oszczędności.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

Premia do 470 zł za eKonto osobiste w mBanku


Dla kogo promocje? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku). Zatem jeśli kiedyś było Ci już dane posiadać konto w mBanku, ale udało się je zamknąć przed wspomnianą datą, to teraz droga do udziału w niniejszej promocji jest otwarta.

Z udziału w promocji wykluczeni są również współposiadacze wyżej wymienionych kont. Jednak inne  produkty w mBanku (np. kredyt, karta kredytowa czy rachunek firmowy) w niczym nie przeszkadzają i droga do udziału w promocji konta osobistego w mBanku pozostaje otwarta.

Promocja "Zyskaj premie z eKontem osobistym" oraz "Nagroda dodatkowa"


Nagrody. Do wzięcia - w ramach promocji "Zyskaj premie z eKontem osobistym" czeka nawet 5 bonusów: 
 • 100 zł + 2 x 50 zł - za wykazanie się aktywnością po otwarciu konta (chodzi o wpływy i płatności kartą lub Blikiem, o czym szczegółowo piszę niżej);
 • 150 zł - otrzymanie tego bonusu uzależnione jest od sposobu otwarcia konta w mBanku;
 • 100 zł - to dodatkowa premia dla uczestników niniejszej promocji, którzy mają dziecko w wieku 0-13 lat i zdecydują się także dla niego założyć konto.

Do tego doszła premia 20 zł w ramach promocji "Nagroda dodatkowa" (za rejestrację na stronie promocji i pod warunkiem otwarcia konta w określony regulaminem sposób).

Łącznie można więc zgarnąć tytułowe 470 zł. To premie pieniężne, które mBank będzie wypłacać na Twe konto, więc środki będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Dodatkową zachętą - dla chętnych (i oszczędzających) - jest promocyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym "Moje Cele", na którym bank oferuje 6,5 lub 8% w skali roku na (minimum) 3 miesiące do 50 000 zł.

Zasady promocji. By wziąć udział i zgarnąć do 470 zł:
 • do 27.09.2023 r. zapisz się na stronie promocji i w dalszym kroku na tej samej stronie złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą (w przypadku otwarcia konta przez e-dowód lub podpisania dokumentów za pośrednictwem kuriera bądź w placówce banku przejdź do wniosku na komputerze; jeśli chcesz założyć konto "na selfie" przejdź na stronę promocji na urządzeniu mobilnym) i w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem (podczas zapisu i we wniosku o konto pamiętaj podać te same dane);
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz  
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy bonus: 100 zł oraz jeśli konto otworzysz "na selfie" lub na e-dowód - dodatkowe 20 zł.

Do wzięcia będą jeszcze 2 bonusy po 50 zł każdy - by je zdobyć:
 • w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy):
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Przykładowo:
W przypadku umowy o konto zawartej w czerwcu: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł,
- do końca lipca wykonaj 8 płatności,
- w sierpniu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł oraz
- we wrześniu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 

Każdy z bonusów wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (a więc na bazie powyższego przykładu - w przypadku umowy zawartej w czerwcu - premię 100 zł dostaniesz do końca sierpnia, a bonusy po 50 zł będą wpadać we wrześniu i październiku).

Powyżej mowa o 4 premiach za aktywność (wpływy i transakcje), ale do zgarnięcia są jeszcze inne bonusy.

Bonus 150 zł za otwarcie eKonta osobistego na selfie/ przez e-dowód


By zdobyć tę nagrodę, konto otwórz na selfie lub na e-dowód oraz w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ min. 1 000 zł oraz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto, wykonaj min. 8 płatności kartą lub Blikiem (te warunki w praktyce pokrywają się więc z wyżej już wymienionymi wymogami uzyskania premii 100 zł).

Bonus 100 zł za otwarcie konta dla dziecka (w wieku 0-13 lat)


Osoby, które eKonto osobiste dla siebie założą w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 100 zł za otwarcie eKonta Junior dla swego dziecka poniżej 13. roku życia.

Konto dla dziecka można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.

Wypłata bonusów za otwarcie eKonta osobistego na selfie/przez e-dowód (150 zł + 20 zł) oraz za otwarcie konta dla dziecka (100 zł) przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia eKonta osobistego w promocji - zatem jeśli konto zostanie otwarte w czerwcu, to bonusów (150 zł za otwarcie konta "na selfie" lub na eDowód i/lub 100 zł za konto dla dziecka) należy spodziewać się najpóźniej do końca sierpnia.

Przydatne wskazówki


▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł;

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania.

▶️ W promocji uczestniczą konta indywidualne (nie opłaca się więc zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocji też może zgarnąć do 470 zł).

Dodatkową korzyścią dla uczestników niniejszej promocji jest podwyższone oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym Moje Cele - to już jednak opcja dla chętnych (niewymagana dla tych, którzy chcą się skupić wyłącznie na uzyskaniu premii do 470 zł), więc ją opisuję na samym końcu, a poniżej przedstawiam charakterystykę konta osobistego w mBanku.

eKonto osobiste w mBanku - co warto wiedzieć?


Główne cechy konta to: 

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie; tu warto jednak zauważyć, że wyrobienie karty do konta jest wymagane przez regulamin promocji, ale dalsze jej posiadanie i używanie to decyzja klienta - można bowiem korzystać z pełni możliwości konta, używając BLIK-a, którym można płacić (transakcje nim wykonywane zaliczają się do 8 płatności miesięcznie na potrzeby promocji), jak i w razie potrzeby wypłacać pieniądze z bankomatów;
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł). 

I to wszystko co wystarczy wiedzieć, by zgarnąć bonusy pieniężne do 470 zł. Poniżej - dla zainteresowanych - wyjaśniam jeszcze jak uzyskać nawet 8% dla oszczędności.


Konto oszczędnościowe Moje cele: 6,5% lub 8% do 50 tys. zł w mBanku 


Szczegóły oferty to: 

 • oprocentowanie
  • 8,0% w skali roku (dla osób, które eKonto osobiste założą przez selfie albo e-dowód) lub
  • 6,5% w skali roku (w przypadku umowy o eKonto osobiste zawartej w inny sposób niż przez selfie albo e-dowód, a więc np. za pośrednictwem kuriera)
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: "od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele 20.06.2023 r., to Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w ostatnich dniach czerwca, w lipcu, sierpniu i wrześniu)"; 
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 50 000 zł


Żeby uzyskiwać promocyjne oprocentowanie, rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" otwórz już podczas składania wniosku o eKonto osobiste.

Moje cele. Co to jest? 


To usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz skonfigurować ją tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. Do wyboru jest zaokrąglanie do 10 zł, przekazywanie stałej kwoty z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretnego procentu (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy. Oczywiście, jeżeli od razu chcesz posiadać na koncie większą kwotę, możesz również dokonywać samodzielnych wpłat, jak na każde inne konto oszczędnościowe. 

Aby uzyskać promocyjną stawkę (6,5 lub 8% w skali roku), spełnij poniższy warunek, który bank szczegółowo opisuje w regulaminie: 

"Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele 20.06.2023 r., to Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w ostatnich dniach czerwca, w lipcu, sierpniu i wrześniu). (...)  

Promocyjne oprocentowanie na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym (np. jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki do regularnego oszczędzania Moje cele i ostatniego dnia czerwca miałeś na nich 300 zł, aby mieć Promocyjne oprocentowanie na koniec lipca, na tych rachunkach musisz mieć o 100zł więcej niż ostatniego dnia czerwca. 

Czyli: 

stan aktywów na Moich celach na 30.06 = 300zł 

Gdy stan aktywów na Moich celach na 31.07 = 400zł -> Naliczy się Promocyjne oprocentowanie 

Gdy stan aktywów na celach na 31.07 = 399zł -> NIE naliczy się Promocyjne oprocentowanie)" 


Z regulaminu promocji przytoczę jeszcze jeden zapis:

"Kwota łączna promocyjnych środków dostępnych w ramach promocji jest ograniczona i wynosi łącznie 1 mld PLN dla klientów, którzy otworzyli eKonto osobiste w promocji „Zyskaj premie z eKontem osobistym” (...)"


O ewentualnym wyczerpaniu tej puli bank ma poinformować, ale zważywszy na limit (50 tys. zł) na jednego klienta to raczej jest to mało realne.

Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

19 komentarzy:

 1. Czy oni nigdy nie zmienią karencji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też ciągle zaczynam opis od :
   Dla kogo promocja i ciągle jeszcze nie dla mnie, a szkoda

   Usuń
  2. No ja też bym chciał dziś znów otworzyć u nich konto bo wczoraj zamknąłem poprzednie.

   Usuń
  3. Zmienią i to znacznie, gdy Commerzbank znowu wystawi ich na sprzedaż :)

   Usuń
 2. Czy opłata za kartę jest pobierana już w miesiącu otwarcia konta. tj. otwieram w czerwcu to już w czerwcu należy wykonać transakcję kartą na 350 zł czy dopiero od lipca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za pierwszy miesiąc w którym umowa została podpisana nie ma opłaty za kartę.

   Usuń
 3. Czy w okresie rozwiązywania umowy także należy spełnić warunki darmowej karty? Na przykład rezygnuję z konta w połowie czerwca i wypłacam wtedy wszystkie środki. Czy zarówno w czerwcu jak i lipcu należy wykonać transakcje na 350 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw zamykasz kartę bo jest zamykana od razu bez okresu wypowiedzenia. A później zamykasz konto i tu się nie martwisz okresem wypowiedzenia bo jest za 0 zł zawsze.

   Usuń
 4. Czy bank oferuje konto oszczędnościowe, na zasadzie wpłacam 50 tysi i mam 6,5% bądź 8? Czy tylko na zasadzie "moje cele"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 8% jest tylko na Moich Celach. Ale można nań bezpośrednio przelać kasę z osobistego.

   Usuń
 5. Czy wystarczy jak wpłacę jednorazowo np 20 tys na rachunek oszczędnościowy i mam 8%, na te trzy miesiące?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak ale musisz dodatkowo pamiętać żeby na rachunek oszczędnościowy co miesiąc dopłacać 100 zł

   Usuń
 6. Beznadziejnie z tą karencją :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy można tą promocje połączyć z programem poleceń?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy dostaliście już 100 zł za konto dla dziecka?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy jeżeli konto otworze 02.09.2023 będę miał oprocentowanie przez prawie 4 miesiące ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Dostaliście już 150zł za założenie konta na selfie? zakładałem w czerwcu i w sierpniu dostałem 100zł za aktywność i 20zł dodatkowej premii za otwarcie, a 150zł nie wpłynęło

  OdpowiedzUsuń
 11. Właśnie nie e było

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...