Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowa premia 150 zł za konto dla dziecka (w wieku 7-17 lat) w Santander Banku (+ 500 zł za konto dla rodzica)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

12.06.2023

Rekordowa premia 150 zł za konto dla dziecka (w wieku 7-17 lat) w Santander Banku (+ 500 zł za konto dla rodzica)

Za konto dla dziecka Santander jeszcze nigdy nie płacił aż tyle.

Promocja "150 zł kieszonkowego na wakacje"
Do wzięcia czeka premia pieniężna 150 zł (to o 50 zł więcej, niż w poprzednich edycjach). Przy okazji przypomnę też, że dla rodzica - tudzież każdej osoby dorosłej - przewidziane są gwarantowane bonusy na start o wartości 500 zł.  


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Wspomnianą promocję konta dla pełnoletnich szczegółowo omówiłem we wpisie "Gwarantowane 770 zł w bonusach za Konto Santander" - tam znajdziesz zasady uczestnictwa, warunki uzyskania nagród i prześwietlenie oferty konta.

Poniżej skupiam się już na najnowszej propozycji - premii 150 zł za konto dla dziecka (w wieku 7-17 lat).

Promocja "150 zł kieszonkowego na wakacje"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, będąca rodzicem dziecka w wieku 7-17 lat, które nigdy nie miało konta osobistego w Santander Banku (do otwarcia konta dziecku - bez względu na jego wiek - niezbędny jest dowód osobisty dziecka).

Ponadto rodzic musi posiadać konto osobiste w Santander Banku oraz dostęp do bankowości elektronicznej.

Nagroda. Do wzięcia czeka premia pieniężna 150 zł, która wpłynie na konto, więc uzyskaną nagrodę będzie można wykorzystać według własnego uznania, wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "150 zł kieszonkowego na wakacje" i zdobyć tytułową premię:

 • przed zawnioskowaniem o konto dla dziecka, jako rodzic/opiekun prawny wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na:
  • Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) oraz
  • kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych;
 • do 9.07.2023 r. zarejestruj się na stronie promocji (podając dane rodzica).

Kolejne kroki będą już zależeć od tego w jakim wieku jest Twa pociecha.

Jeśli masz dziecko w wieku 7-12 lat:
 • do 9.07.2023 r. poprzez bankowość internetową złóż wniosek o konto dla dziecka, wyrażając też zgodę na kontakt z dzieckiem drogą elektroniczną w celu marketingowym; 
 • do 16.07.2023 r. przelej na konto dziecka min. 50 zł.

W przypadku nastolatka od 13. do 17. roku życia:
 • do 9.07.2023 r. poprzez bankowość internetową złóż wniosek i podpisz umowę o Konto Jakie Chcę dla dziecka wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i wydawaną do niego kartą płatniczą, wyrażając też zgodę na kontakt z nastolatkiem drogą elektroniczną w celu marketingowym;
 • dopilnuj, by najpóźniej do 19.07.2023 r., Twe dziecko:
  • co najmniej 1 raz zalogowało się do aplikacji mobilnej (swym loginem i hasłem) oraz
  • wykonało co najmniej 4 płatności kartą wydaną do swego konta lub transakcje Blikiem (na dowolną kwotę; co ciekawe, to jeśli chodzi o transakcje Blikiem - zgodnie z regulaminem promocji - zaliczą się do tego nie tylko płatności, ale również wypłata z bankomatu; wykluczone są z kolei zbliżeniowe płatności Blikiem).


Wypłata premii 150 zł przewidziana jest do 31.07.2023 r. (na konto Twego dziecka). Do momentu otrzymania nagrody dziecko musi posiadać konto (w przypadku nastolatków w wieku 13-17 lat wraz z kartą i dostępem do bankowości). Do tego dnia nie wycofujcie wyżej wymienionych zgód, ani nie zgłaszajcie sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Limit nagród. W tej promocji bank przygotował 1000 nagród - o ich przyznaniu decydować będzie kolejność rejestracji i spełnienia pozostałych warunków. O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu puli bank ma poinformować tutaj.

Jak założyć konto dla dziecka? 


Zgodnie z regulaminem udział w promocji biorą wyłącznie konta zakładane poprzez bankowość internetową. By otworzyć konto dla dziecka, po zalogowaniu przejdź następującą ścieżkę: Oferta banku => Konto dla dziecka i nastolatka.

Konto dla dziecka w Santander Banku - prześwietlenie oferty


Kontem, które zakłada się dla dziecka jest Konto Jakie Chcę, które dla osób do 26. roku życia charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • 0/8 zł - opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Visa lub Mastercard (wydawaną do konta dla nastolatków w wieku 13-17 lat) nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą lub Blikiem miesięcznie (na dowolną kwotę);
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą w dowolnych bankomatach w Polsce.

W przypadku konta dla dziecka, pamiętaj, że dziecko (od 13 lat) oraz rodzic lub opiekun prawny mogą wykonywać płatności, przelewać i wypłacać pieniądze z konta w granicach zwykłego zarządu, tj. do kwoty 5 000 zł miesięcznie.

Kiedy opłaca się założyć konto dla dziecka? 


Czym prędzej, tym lepiej, bo czym skorupka za młodu... Dziecko można w ten sposób nauczyć korzystania z bankowości, zarządzania swoimi pieniędzmi, oszczędzania, a także zapoznać z bankobraniem. Jeśli jednak chodzi o samą promocję, to gdy dziecku zostało już niewiele do pełnoletności, to jednak lepiej zaczekać do osiemnastki, bo wtedy otworzą się możliwości zgarnięcia większych bonusów - na przykład, jak tutaj, we wspomnianej już promocji z bonusami do 770 zł.

Na koniec przypomnę, że w Santander Banku promocji jest więcej. Obecni klienci zyskiwać mogą dzięki programowi poleceń - za każde skuteczne polecenie konta do wzięcia jest bon 100 zł na zakupy lub 4 bilety do kina.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i obserwuj na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

14 komentarzy:

 1. Czy z dzieckiem trzeba iść do placówki? Czy może sam rodzic?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udział w promocji (zgodnie z jej regulaminem) biorą udział wyłącznie konta zakładane online (np. przez bankowość internetową).

   Konto dla dziecka/nastolatka zakładane w placówce nie kwalifikuje się do uzyskania premii 150 zł.

   Usuń
  2. Czy 7-latek może założyć sobie konto przez bankowość internetową?

   Usuń
 2. Jak mam 10-latka oraz 15-latka i założę im po koncie to dostanę 2 x 150 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, 2 x 150 zł ale nie ty dostaniesz a twoje dzieci bo premia wpadnie na ich konta.

   Usuń
 3. Jak moje dziecko 12.07 skończy lat 7, to rozumiem, że na promocję się nie załapie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Przykładowo: dla 8latka konto nazywa się "skarbonka" - czy dziecko będzie mogło korzystać ze środków na koncie, czy jest to niemożliwe aż do uzyskania 13 lat?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli dziecko założyło konto jako 12-latek w zeszłym roku i teraz bym je zamknął... po czym następnego dnia otworzę dla niego ponownie konto jako 13-latka.. To kwalifikuje się do promocji?

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystko fajnie, ale do otwarcia konta dla dziecka konieczny jest dowód osobisty lub paszport. Szkoda, bo moje dzieci mają tylko legitymacje szkolne. Tym bardziej szkoda, bo do otwarcia konta w mBanku jakoś legitymacja wystarczyła...

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy ktoś już dostał przelew, który miał być na konto dziecko do 31.07?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie dostałam.

   Usuń
  2. Dzisiaj złożyłam reklamację.

   Usuń
  3. Też złożyłam reklamacje :(

   Usuń
  4. Czy otrzymaliście Państwo nagrodę? Złożyłem reklamację miała być wypłacona w ciągu 2 dni, minęło 5 i cisza.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...