Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nowa edycja programu poleceń VeloBanku: czyli nawet 650 zł dla otwierającego konto + 100 zł za polecenie VeloKonta

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.06.2023

Nowa edycja programu poleceń VeloBanku: czyli nawet 650 zł dla otwierającego konto + 100 zł za polecenie VeloKonta

Oto nowa edycja programu "Doceniam Velo - polecam Velo".

Program poleceń konta w VeloBanku: "Doceniam Velo - polecam Velo" - edycja 2/2023
Ten program poleceń sprawia, że na otwierających VeloKonto, czeka nie tylko do 600 zł moneybacku, ale też dodatkowa premia 50 zł (właśnie za otwarcie konta z polecenia). Zarobić - na poleceniach - mogą też obecni posiadacze konta w VeloBanku

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w VeloBanku.]

Sama premia dla osób otwierających konto osobiste w VeloBanku z polecenia, to jedynie 50 zł, ale co najistotniejsze, to program poleceń łączy się z inną promocją przewidzianą dla zakładających VeloKonto. W niej do zgarnięcia jest aż 600 zł, dzięki wysokiemu, bo aż 10-procentowemu zwrotowi za płatności - moneyback szczegółowo opisuję w wyżej podlinkowanym wpisie; tam też znajdziesz prześwietlenie konta osobistego z oferty VeloBanku. Poniżej przyglądam się już tylko nowej odsłonie programu poleceń.

Program poleceń konta w VeloBanku: "Doceniam Velo - polecam Velo" - edycja 2/2023


Dla kogo promocja? Osobą poleconą może być osoba pełnoletnia, która nie ma i od 31.10.2022 r. nie miała konta osobistego w VeloBanku (ta data na szczęście pokrywa się z datą wyznaczającą okres wykluczenia dla byłych klientów w promocji z moneybackiem do 600 zł).

Ewentualne posiadanie innych produktów w tym banku (np. karty kredytowej, pożyczki czy lokaty) nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji.

Osobą polecającą może być z kolei wyłącznie posiadacz konta osobistego w VeloBanku. W tym przypadku posiadanie jakichkolwiek innych produktów niż konto osobiste nie uprawnia do polecania.

Nagroda dla otwierającego konto. Na poleconego czeka nagroda w postaci premii pieniężnej o wartości 50 zł.

Zasady programu "Doceniam Velo - polecam Velo" 


By zdobyć nagrodę za otwarcie konta:
 • załóż VeloKonto (czyli konto osobiste z oferty VeloBanku) podając w nim kod polecenia od obecnego klienta VeloBanku i zawrzyj umowę z bankiem (konto musi być aktywowane najpóźniej do 31.08.2023 r.).

  Jeśli nie znasz kogokolwiek, kto mógłby Ci udostępnić kod poleceń VeloBanku, możesz podać mój kod polecenia: A8YQR4 (za ewentualne skorzystanie z góry dzięki!).
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody:
  "1) na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego [4]
  2) zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną [5],
  3) zgodę na prezentację ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących (...) w tym opartych na profilowaniu oraz przesłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym poczty elektronicznej [5] oraz za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych [4], w tym telefonu,
  4) zgodę na możliwość prowadzenia marketingu (zgoda na marketing [6] lub prawnie uzasadniony interes administratora danych [7])";
 • w każdym z trzech pierwszych kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta, zasil swe VeloKonto jednorazowym wpływem w wysokości min. 2 000 zł - wpływ musi pochodzić z rachunku w innym banku (może być to nawet przelew z Twego konta) lub z konta firmowego w VeloBanku; nie może to być przelew z konta dla klientów indywidualnych w VeloBanku; na potrzeby promocji bank uwzględni tylko wpływ w wysokości min. 2 000 zł - nie może być to suma mniejszych wpływów, nawet jeśli łącznie uzbierałoby się 2 000 zł.

Zasilenie konta oznacza wpływ na to konto, który zostanie odnotowany w historii rachunku - nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas.

Przykładowo: jeśli konto założysz w czerwcu, to wpływy należy zapewnić w lipcu, sierpniu i wrześniu.

Wypłata premii za otwarcie konta z polecenia przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji przez osobę zakładającą konto. Zatem pozostając przy powyższym przykładzie - w przypadku konta otwartego w czerwcu - gdy warunki (tj. wpływy) zostały spełnione w lipcu, sierpniu i wrześniu, to premia wpadnie do 31.10.2023 r. 

Do momentu odbioru nagrody nie zamykaj konta, ani nie składaj wypowiedzenia, nie wycofuj zgód marketingowych oraz nie zmieniaj konta na wspólne - wymóg dotyczy zarówno osoby poleconej, jak i polecającej.

Gdzie wpisać kod polecenia? Kod należy podać na drugim etapie składania wniosku w polu "Kod polecenia" (pod miejscem wyboru karty do konta, a przed zgodami):Jak polecać konto w VeloBanku? 


W celu polecania koniecznym jest posiadanie konta osobistego w VeloBanku oraz zapisanie do programu "Doceniam Velo - polecam Velo - edycja 2/2023" - możliwe jest to po zalogowaniu do bankowości internetowej, jak i w aplikacji mobilnej.

Osoba polecająca także musi mieć wyrażone zgody marketingowe (te same, które wymieniam wyżej, wskazując na wymagania wobec osoby dopiero zakładającej VeloKonto) oraz nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku.

Dalej kod ten należy podać osobie poleconej, by ta wpisała go we wniosku o konto (ten podlinkowany tutaj zawiera pole na wpisanie kodu polecenia; zwróć na to szczególną uwagę, gdyż nie każdy wniosek daje taką możliwość!). 

Za każde skuteczne polecenie, a więc takie, gdy polecona osoba spełni warunki uzyskania premii 50 zł, osoba polecająca otrzyma premie 100 zł. 

Wypłata premii za skuteczne polecenia przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełniania warunków przez osobę, która założyła konto z polecenia (do tego czasu osoba polecająca również nie może zamykać konta, wypowiadać umowy, wycofywać zgód, ani zmienić konta z indywidualnego na wspólne).
 

Konto osobiste w VeloBanku - prześwietlenie oferty


VeloKonto
, czyli konto osobiste, które trzeba założyć w VeloBanku, charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków:
  • w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 5 płatności kartą lub Blikiem na dowolne kwoty lub
  • nie masz ukończonego 26. roku życia;
 • 0 zł za wydanie karty do konta (za pierwsze cztery karty; za piątą lub każdą kolejną bank pobiera opłatę w wysokości 5 zł); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów sieci Planet Cash, a w przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 0/5 zł (prowizja nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności kartą lub Blikiem w miesiącu poprzednim).

Jeśli z VeloKontem chcesz zyskać więcej niż 50 zł na start, koniecznie sprawdź wpis, w którym prześwietlam wspomnianą promocję z moneybackiem do 600 zł. Jeśli zaś chcesz ulokować większe oszczędności, sprawdź Elastyczne Konto Oszczędnościowe, dające do 7,5% w skali roku.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

20 komentarzy:

 1. Wygląda na to, że wciąż można polecić nieograniczoną liczbę nowych klientów 😃

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety podczas 2 prób założenia konta system wywala błąd "System chwilowo niedostępny"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od strony technicznej ten bank to jedna wielka prowizorka. Najlepszym przykładem tego jest czas realizacji przelewów pomiędzy rachunkami własnymi klienta - u mnie taki przelew "idzie" czasem nawet kilka minut, tzn. kwota przelewu znika z konta źródłowego, a na koncie docelowym pojawia się dopiero po kilku minutach. W żadnym innym banku czegoś takiego nie widziałem.

   Usuń
  2. Anonimowy1 czerwca 2023 13:02
   to jeszcze niewiele banków poznałeś. Tak samo przelewy wewnętrzne działają jeszcze w Santanderze i Nest Banku a w Millennium to czasem nawet i całą noc trzeba zaczekać jak się nie załapie na godziny realizacji online!

   Velobank jest dla mnie jednym ze sprawniej działających banków i mają świetną obsługę jeśli chodzi o kontakt przez aplikację. Porównywalnie tylko z Millennium jeśli chodzi o życzliwość i kompetencję konsultantów.

   Usuń
  3. Przed chwilą składałem wniosek i poszło.

   Usuń
 3. Od jakiejś godziny nie mogę się zalogować do bankowości internetowej ani mobilnej. Pojawia się tylko "Zmieniamy się dla ciebie. Dziękujemy za wyrozumiałość". Też tak macie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na FB pisali że mogą być utrudnienia.

   Usuń
  2. Od dłuższego czasu maja poważne problemy, np. ta ich aplikacja z niepotrzebna animacją która ją czyni jeszcze bardziej ociężałą. Już Getin miał ciężką aplikację ale to co teraz jest to prawie taki sam muł jak aplikacja Citi Banku, przy czym aplikacja Citi swoją bezużytecznością jest nie do pobicia.
   Powiem tylko, że pracownicy VeloBanku nie chcą aktualizować starej aplikacji Getin Banku na tę nową i bronią się przed tym dopóki tylko się to da.

   Ps. To co o czym pisze @Anonimowy 1 czerwca 2023 13:02 to tylko część problemów. A miało być "Szybko" i wygodnie.

   Usuń
  3. tak samo

   Usuń
  4. Od maja jest jakiś armagedon z Velobankiem. Aplikacja nie działa, przelewów nie można potwierdzić, konsultanci nie umieją pomóc. Typ przelewu który sam się zmienił, nienależnie pobrane opłaty....to tylko u mnie. A jak czytam na ich funpage co ludzie piszą to włos się na głowie jeży ...kasa znika z konta i bank twierdzi że nic nie widzi niepoprawnego.

   Usuń
 4. Takie pytanie, czy ktos spotkal sie z nagroda 10% za wyplate z bankomatu za pomoca blika? Wg tego co u mnie wplynelo na konto skarbonki tak by to wygladalo.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzisiaj wpadła kasa z programu poleceń.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poprawka z mej strony. Oczywiście chodzi o poprzednią edycję.

   Usuń
 6. Dzisiaj bank wypłacił premie w programie poleceń.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkim wypłacali 10 sierpnia? Ja polecałem konto w kwietniu, wydaje się, że wszystkie warunki spełnione a premii brak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja mama, której poleciłam konto, dostała 10.08, a ja (polecająca) jeszcze nie dostałam premii

   Usuń
  2. U nas ani polecony ani polecający. Jutro trzeba zgłosić reklamację.

   Usuń
  3. Ani ja (polecajaca) ani maz (otwierajacy konto z moim kodem) nie dostalismy premii za polecenie mimo spelnienia wszystkich warunkow. Bank od prawie dwoch miesiecy rozpatruje nasza reklamacje. Na proby dopytania o status sprawy przysylaja standardowe odpowiedzi, ze potrzebuja wiecej czasu, zeby to wyjasnic. Czy ktos tez tak mial? Zastanawiam sie, czy jeszcze czekac, czy to olac i wypowiedziec obie umowy.

   Usuń
  4. Przecież nikomu na złość nie zrobicie a tylko stracicie wy. Wszystko możesz udokumentować więc sprawa wygrana.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...