Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 440 zł w bonusach do wzięcia dzięki promocji "Korzystaj i zyskaj" w BNP Paribas

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

19.06.2023

440 zł w bonusach do wzięcia dzięki promocji "Korzystaj i zyskaj" w BNP Paribas

Oto najnowsza promocja konta osobistego w BNP Paribas.

Promocja "Korzystaj i zyskaj": do 440 zł za konto w BNP Paribas
Do wzięcia czekają nagrody gwarantowane o łącznej wartości 440 zł. W skład powitalnego pakietu wchodzą: premia pieniężna 240 zł (do wykorzystania na co się chce) oraz 200 zł w bonach do Allegro.


[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Korzystaj i zyskaj": do 440 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają:
 • dwie premie pieniężne po 120 zł każda oraz 
 • dwa bony do Allegro o wartości 150 i 50 zł;

Zatem łącznie da się zgarnąć bonusy o tytułowej wartości 440 zł. To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich przede wszystkim skupiam się na blogu Bankobranie. Dostaniesz je, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej. 

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Korzystaj i zyskaj"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 9.07.2023 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 23.07.2023 r.);
 • aktywuj kartę wydaną do konta (zrób to także do 23.07.2023 r.) oraz
 • w lipcu wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą nagrodę - bon o wartości 150 zł do wykorzystania na Allegro oraz otworzysz sobie drogę do zgarnięcia kolejnych nagród.

By zdobyć drugą nagrodę, którą stanowić będzie bon do Allegro o wartości 50 zł oraz premia pieniężna 120 zł, w sierpniu 2023 roku:
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł oraz
 • zapewnij wpływ(y) na konto na sumę min. 1 000 zł.

No i jeśli spełnisz warunki uzyskania powyższych nagród, to do wzięcia będzie jeszcze premia pieniężna 120 zł. By ją zgarnąć, we wrześniu 2023 roku:
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł oraz
 • zapewnij wpływ(y) na konto na sumę min. 700 zł.

Kolejność spełniania warunków jest dowolna - ważne by wszystkie zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu korzystajizzyskaj@promocja.bnpparibas.pl):
 • do 28.08. o bonie 150 zł (za spełnienie warunków w lipcu);
 • do 22.09. o bonie 50 zł i premii 120 zł (za spełnienie warunków w sierpniu) oraz 
 • do 25.10.2023 r. o premii 120 zł (za realizację warunków we wrześniu).

Na drugą z tych wiadomości będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas - będzie to trzeba zrobić do 26.09.2023 r. 

Wypłata premii (po 120 zł każda) przewidziana jest do 30.09. oraz do 31.10.2023 r. Z kolei bony do Allegro w postaci kodów otrzymasz SMS-em (na numer telefonu podany podczas rejestracji) najpóźniej do 31.08. (bon o wartości 150 zł) oraz do 30.09.2023 r. (bon o wartości 50 zł).

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Korzystaj i zyskaj"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)". 

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. 

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech kart (pomijam jednak opis Karty Otwartej na eŚwiat i Karty Otwartej na Świat, bo one są bezwarunkowo płatne).
  Najlepszym wyborem w tym przypadku wydaje się Karta Otwarta na Dzisiaj, bo w jej przypadku da się uniknąć opłaty miesięcznej (2 lub 7 zł) - nie jest ona pobierana, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia lub
  • (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca 2023 roku) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Korzystaj i zyskaj" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest widoweryfikacja - w tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. Proszę o informację w jaki sposób można złożyć wypowiedzenie po otrzymaniu ostatniej premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bankowość, infolinia, oddział, list.

   Usuń
  2. Telefonicznie, przez bankowość, apkę lub czat.

   Usuń
 2. Jeśli dobrze rozumiem to blikiem nie mogę zapłacić w internecie ale już w sklepie stacjonarnym tak?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czym jest umowa ramowa. ? Nie posiadam konta i karty od 2 lat. Ale posiadam raty zero procent i dostęp do aplikacji mobilnej BGŻ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to możesz składać wniosek o konto.

   Usuń
 4. Ile czasu czeka się na kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 14 dni. Ja na razie czekam od piątku.

   Usuń
 5. Czy ktoś otrzymał pierwszą nagrodę do Allegro? Do 28.08 miała się pojawić, ale nic takiego nadal nie mam

  OdpowiedzUsuń
 6. również brak premii, reklamacja już złożona. Coś im się psuje ostatnio gdyż dziewczyna również brak premii , a warunki spełnione

  OdpowiedzUsuń
 7. Otrzymał ktoś przelew za sierpień tj. 120 zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kod do allegro otrzymałem. Przelewu jeszcze nie

   Usuń
  2. Hej. Ja również nie dostałam przelewu. 50zł do Allegro mam. Poczekam do jutra, bo informacja była, że wyślą przelew do 30 września, więc jeśli wysłali 30 września, to do nastepnego dnia roboczego przelew może iść. Tak sobie to tłumaczę :/

   Usuń
  3. ja również allegro tak, przelew nie. Liczę, że jutro dojdzie

   Usuń
  4. Dostałam dzisiaj przelew na 120zl za wrzesień.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...