Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł w bonach na zakupy (do Allegro lub Biedronki) za kartę kredytową w Santander Banku (+ do 770 zł za konto osobiste)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

28.06.2023

300 zł w bonach na zakupy (do Allegro lub Biedronki) za kartę kredytową w Santander Banku (+ do 770 zł za konto osobiste)

Santander Bank przygotował nową promocję - tym razem wynagradza wyrobienie karty kredytowej.

"Karta kredytowa na lato": 300 zł na zakupy od Santander Banku
Do wzięcia czeka 300 zł na zakupy - samodzielnie wybrać można bon do Allegro lub Biedronki. A warto przypomnieć, że przy okazji otwarcia konta osobistego w Santander Banku też można zyskać - nawet do 770 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Jeśli jeszcze nie masz konta osobistego w Santander Banku, sprawdź jak zgarnąć 770 zł w bonusach na start. W podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa, warunki promocji oraz prześwietlenie oferty Konta Jakie Chcę. A poniżej skupiam się już wyłącznie na nowej promocji karty kredytowej Santandera.

"Karta kredytowa na lato": 300 zł na zakupy od Santander Banku


Dla kogo promocja?
 Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada żadnej karty kredytowej Santander Banku co najmniej od 1.02.2023 r.

Jako że umowę o kartę kredytową w ramach niniejszej promocji należy zawrzeć wyłącznie za pośrednictwem bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej, to w praktyce trzeba już do niej mieć dostęp (da go np. otwarcie konta osobistego we wspomnianej promocji z bonusami do 770 zł). Tym samym ewentualne posiadanie innych produktów tego banku (np. konta osobistego, lokaty czy kredytu) nie wyklucza z promocji.

💡 Jeśli nie łapiesz się na promocję Santander Banku... to sprawdź inne promocje z kartami kredytowymi, których nie brakuje. A do wzięcia jest nawet więcej: 

900 zł od Citibanku (w tym 600 zł premii + 300 zł na zakupy) lub

- 300 zł w bonach do Biedronki + do 360 zł moneybacku od Santander Consumer Banku


Nagroda w promocji Santander Banku
. Dla uczestników promocji "Karta kredytowa na lato" bank przygotował nagrodę w postaci bonu o wartości 300 zł - a do wyboru są bony do:

 • Allegro lub 
 • Biedronki


Limit uczestników w promocji Santander Banku. W regulaminie akcji znaleźć można zapis, że promocja ma być dostępna "do uzyskania maksymalnej liczby zgłoszeń w promocji (2500), ale nie dłużej niż do 24 lipca 2023 roku". O ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji bank poinformuje na stronie promocji.

Zasady akcji "Karta kredytowa na wiosnę" w Santander Banku


By wziąć udział w promocji i zdobyć 300 zł w bonie na zakupy:

 • najpóźniej do 24.07.2023 r. (ale miej na uwadze ewentualność wcześniejszego wyczerpania puli):
  • zarejestruj się na stronie promocji, akceptując przy tym regulamin promocji (na tym etapie wybierając dla siebie nagrodę, która Cię interesuje, a więc bon 300 zł do Allegro lub do Biedronki);
  • złóż wniosek o kartę kredytową [zgodnie z regulaminem "wyłącznie na Twoim urządzeniu (tablet, komputer, telefon)"] oraz zawrzyj umowę z bankiem poprzez bankowość internetową lub w aplikacji mobilnej (tu również cytując zapis z regulaminu: "Możesz to zrobić, jeśli udostępniliśmy Ci taki wniosek w Twojej bankowości internetowej lub mobilnej po wstępnej ocenie ryzyka kredytowego");
  • wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną oraz drogą telefoniczną i na Elektroniczny Kanał Kontaktu, a także nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych;
  • podaj bankowi aktualny numer telefonu komórkowego;
 • w sierpniu, wrześniu i październiku 2023 roku (w każdym z tych trzech miesięcy kalendarzowych) wykonaj co najmniej 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł (mogą, ale nie muszą to być płatności na Allegro i/lub w Biedronce).

Wykonując płatności na potrzeby promocji, pamiętaj, że w regulaminie bank informuje, iż:
"W promocji nie będziemy brali pod uwagę poniższych płatności: 
a. dla których punkt handlowo-usługowy lub punkt handlowo-usługowy w internecie zrealizował zwrot w okresie transakcyjnym, 
b. transakcji Quasi Cash [tj. transakcje bezgotówkowe, podczas których dochodzi do wymiany środków na gotówkę/ jednostki pieniężne w szczególności w punktach oznaczonych, jako kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory], 
c. płatności u podmiotów, które świadczą usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket."


Nagrodę bank ma przesłać SMS-em lub wiadomością w bankowości internetowej albo mobilnej najpóźniej do 30.12.2023 roku. Do tego czasu nie zamykaj karty, nie składaj wypowiedzenia ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Karta kredytowa w Santander Banku - co warto wiedzieć o ofercie?


Regulamin promocji nie narzuca jaką kartę kredytową wyrobić, więc można wybrać dowolną z oferty Santander Banku.

Dobrą wiadomością jest to, że ów regulamin przewiduje jeszcze jeden przywilej dla uczestników promocji: "brak opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez pierwsze 12 miesięcy". A co dalej? Po upływie 12-miesięcznego okresu preferencyjnych warunków, zaczną obowiązywać już standardowe, wynikające z taryfy opłat i prowizji. W związku z tym najlepiej wybrać kartę, która będzie najłatwiejsza w utrzymaniu za 0 zł, a taką jest srebrna karta kredytowa (Silver). W jej przypadku opłata miesięczna wynosi 7,50 zł, ale można jej uniknąć, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonane zostanie min. 10 płatności (na dowolne kwoty).

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. na Twitterze i na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

15 komentarzy:

 1. Jest wymagany jakiś minimalny limit takiej karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem jak jest teraz ale ja mam kartę Santander z limitem 1 tys. zł.

   Usuń
  2. Na stronie banku jest wszystko w temacie.

   Usuń
  3. Zależy od karty - w przypadku Visa Silver to min. 1 000 zł, ale w przypadku Mastercard Silver bodaj nawet 500 zł może być (sam regulamin promocji nie wymaga minimalnego limitu kredytowego karty).

   Usuń
 2. Jeżeli dzisiaj zawarłem umowę o kartę kredytową Santander w powyższej promocji to do końca czerwca mogę zamknąć konto osobiste Santander powołując się na zmianę cennika konta czy może to konto muszę mieć aktywne żeby spełnić warunki promocyjne karty kredytowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, możesz zrezygnować z konta. Promocja karty kredytowej nie wymaga późniejszego posiadania konta (dla samej karty kredytowej dostęp do bankowości elektronicznej nadal zostaje).

   Usuń
  2. Jeśli posiadam konto debetowe czy mogę wziasc udział w promocji

   Usuń
  3. Tylko karta kredytowa może wykluczać. Nic więcej.

   Usuń
 3. Czy te 5 płatności musi być na minimum 500 zł, czy mogę wykonać powiedzmy 10 płatności na minimum 500 zł w sumie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 5 płatności nie na min. 500 zł bo wtedy każda by musiała taka być więc wyszłoby 2500 zł, a na sumę min. 500 zł. Czyli może być np. 50 + 100 + 150 + 120 + 80 zł.

   Usuń
 4. A co jeśli nie spełnimy w jednym miesiącu warunków?
  Przepada 300 zł. czy dostanie się 200 zł.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam podobną sytuację. Wypowiadać kartę?

   Usuń
  2. Ciekawe że choć odpowiedziałem na to pytanie już sporo dni temu, to do dziś nie ma zatwierdzenia. Prowadzący pewnie znów mi odpisze, że jeszcze nie zdążył zatwierdzić komentarza.

   Usuń
  3. @Anonimowy 2 października 2023 23:09, płatności muszą być wykonane w każdym z trzech miesięcy. Nagroda jest jedna (za te 3 miesiące).

   @Anonimowy 13 października 2023 15:49, cofnąłem się i przejrzałem moderację komentarzy. Pod tym wpisem nie ma żadnego nieopublikowanego komentarza, który byłby zostawiony od 2.10.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...