Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Już nie 250, a 300 zł premii do wzięcia za Konto Mobi (dla osób w wieku 18-26 l.) w ING Banku Śląskim + 100 zł za polecenia

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

21.06.2023

Już nie 250, a 300 zł premii do wzięcia za Konto Mobi (dla osób w wieku 18-26 l.) w ING Banku Śląskim + 100 zł za polecenia

Po bardzo długiej przerwie powraca program poleceń konta osobistego w banku z lwem w logo.

ING Bank: "Poleć konto znajomemu" (2023)
Tym razem polecać można jednak niestety tylko Konto Mobi dla osób w wieku 18-26 lat. Dla nich to bardzo dobra wiadomość, gdyż zyskać mogą więcej (do dotychczasowej łatwej premii 250 zł dochodzi bonus 50 zł za podanie kodu polecenia). Jeśli zaś chodzi o obecnych posiadaczy konta, to oni mogą zgarnąć bonusy za skuteczne polecenia.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

Program "Poleć konto znajomemu" można połączyć z promocją ING Banku Śląskiego, skierowaną do osób zakładających konto. Czeka w niej premia pieniężna do 250 zł, co w połączeniu z - niżej omawianym - programem poleceń daje już nawet 300 zł. Jak sięgam pamięcią (i jeśli ona mnie nie myli), to w całej ponad już 9-letniej historii prowadzenia niniejszego bloga więcej do wzięcia za konto w tym banku jeszcze nie było.

ING Bank: "Poleć konto znajomemu" (2023)


Dla kogo promocja?
Jak to w programach poleceń bywa, wyróżnić należy dwie grupy uczestników: polecających oraz polecanych.

Osobą polecaną, czyli nowym klientem, który dopiero założy konto w ING z polecenia, może być osoba w wieku 18-26 lat, która przez minimum rok przed złożeniem wniosku z kodem polecenia nie była posiadaczem konta osobistego, ani jakiegokolwiek innego produktu w ING Banku Śląskim (wykluczeni są również współposiadacze oraz pełnomocnicy do kont czy innych produktów w tym banku).

Osobą polecającą może być z kolei osoba pełnoletnia (bez górnego limitu wieku), która posiada już konto osobiste w tym banku (Mobi, Direct, Komfort, Active, Student, Klasyczne) od co najmniej 30 dni przed przystąpieniem do programu poleceń. 

Polecającym niestety nie może być nowy klient, który dopiero założy konto w ING z polecenia.

Nagrody. Na osobę poleconą czeka bonus 50 zł (+ premie do 250 zł w ramach łączącej się promocji). 

Z kolei polecający za skuteczną rekomendację dostanie bonus 100 zł. W ramach obecnie dostępnej edycji zgarnąć można maksymalnie 10 bonusów za polecenia, co oznacza możliwość uzyskania do 1 000 zł.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji jako nowy klient i uzyskać kod poleceń:

 • najpóźniej do 7.11.2023 r. załóż Konto Mobi (wraz z wydaną do niego kartą - bo tego wymaga promocja z premią 250 zł), podając we wniosku kod polecenia i dane osoby polecającej, będącej klientem ING oraz wyrażając przy tym zgodę na przekazanie osobie polecającej informacji o spełnieniu warunków promocji;

  jeśli nie znasz osoby, która by Cię poleciła, możesz skorzystać z kodu, który udostępniam na końcu niniejszego wpisu; choć program poleceń dostępny jest długo, bo aż do 7.11., to zwróć uwagę, że obecna promocja konta z premią do 250 zł przewidziana jest tylko do 28.09.2023 r.; 

 • we wniosku o konto wyraź zgody na przekazywanie elektronicznie przez bank informacji handlowych, w tym profilowanych informacji handlowych;
 • w każdym z dwóch dowolnych miesięcy kalendarzowych (najpóźniej do 31.01.2024 r.) wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub w Internecie BLIKiem na sumę co najmniej 300 zł (z wyłączeniem usługi "Płać z ING").

I to wszystko, co wystarczy zrobić, by uzyskać bonus 50 zł. Bank zamierza wypłacić bonus od listopada 2023 do 28.02.2024 r. - są one przewidziane do 28. dnia miesiąca kalendarzowego, w którym do 22. dnia tego miesiąca zostały spełnione warunki promocji (przez poleconego i polecającego). Do momentu wpływu bonusu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.

Otwarcie konta w ramach powyższego programu poleceń jednocześnie zapewni Ci udział w promocji z premią do 250 zł, aczkolwiek trzeba zauważyć, że w tej promocji okres wykluczenia dla byłych klientów jest jednak nieco dłuższy, niż w programie poleceń, gdyż bank liczy go od 1.01.2022 r.

Co trzeba zrobić by uzyskać premię do 250 zł? O tym szczegółowo piszę w prześwietleniu promocji Konta Mobi. W powyższych wpisie znajdziesz nie tylko informacje o tym jak uzyskać 250 zł premii, ale też prześwietlenie konta z oferty ING dostępnego dla osób w wieku 18-26 lat.

Tu dodam, że płatności kartą lub BLIKiem (do 300 zł w dwóch miesiącach, wykonywane na potrzeby uzyskania bonusu 50 zł za otwarcie konta z polecenia) jednocześnie mogą pokrywać się ze spełnianiem warunków na potrzeby uzyskania premii do 250 zł. Tymi samymi transakcjami można więc realizować warunki obydwu akcji.

Gdzie wpisać kod polecenia?


Miejsce na wpisanie kodu polecenia znajdziesz już na pierwszym etapie składania wniosku o konto. By odpowiednie pola się pojawiły, trzeba zaznaczyć oświadczenie >>Mam kod promocji „Poleć konto znajomemu” (opcjonalnie)<<

Gdzie wpisać kod polecenia do ING Banku Śląskiego?

Jak zarabiać dzięki poleceniom?


A teraz kilka ważnych informacji dla tych, którzy chcą zyskać dzięki polecaniu konta. By móc to robić, należy:

 • wyrazić zgody na przetwarzanie danych marketingowych w sposób elektroniczny oraz na otrzymywanie profilowanych informacji handlowych (jeśli takowych jeszcze nie posiadasz);
 • przystąpić do programu "Poleć konto znajomemu", co jest możliwe najpóźniej do 7.11.2023 r. w placówkach banku lub w bankowości internetowej (po zalogowaniu: Oferta ING => Promocje => Poleć konto znajomemu = Zapisz się teraz) oraz
 • po przystąpieniu do programu poleceń, do 15.11.2023 r. wykonać płatności kartą lub w Internecie BLIKiem na sumę min. 300 zł (wykluczone są transakcje za pośrednictwem usługi "Płać z ING"). 


Dzięki rejestracji w programie poleceń można uzyskać kod poleceń, który wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko oraz adres) podać należy osobie polecanej, która te dane musi uzupełnić we wniosku o Konto Mobi. Tu warto dopilnować, by osoba otwierająca konto zrobiła to we właściwy sposób, bo nie każdy wniosek musi zawierać opcję na podanie kodu poleceń (te wyżej podlinkowane wnioski taką możliwość dają).

Wypłata bonusów za polecenia przewidziana jest w okresie od listopada 2023 r. do 28.02.2024 r.

Odbierz kod polecenia do ING Banku Śląskiego


Jeśli chcesz założyć konto w ING Banku Śląskim i zyskać nawet 300 zł, we wniosku podaj kod polecenia. Jeśli nie znasz osoby, która mogłaby Cię polecić, możesz uzyskać taki kod ode mnie. Wypełnij poniższy formularz - mailem prześlę Ci kod oraz dane osoby polecającej:

Przydatne dokument:

11 komentarzy:

 1. Z Kontem Direct nie zadziała?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie skoro to promocja tylko dla konta Mobi.

   Usuń
 2. Te 300 zł to musi być w jednej płatności czy mogą być mniejsze na taką sumę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może, ale nie musi.

   Usuń
  2. Suma się liczy.

   Usuń
  3. Czyli te 300 zł to nie musi być w jednej płatności czy musi?

   Usuń
  4. Nie musi.

   Usuń
 3. Mr Złotówa, czy konto które proponujesz jako opcje uzyskania kodu polecenia spełniło już warunki wydania 300 zł? Chodzi mi o to czy jeżeli skorzystam z kodu np w czerwcu i zrobię płatności na 300 zł w lipcu i sierpniu to czy do 28 listopada dostanę bonus 50 zł? Bo tutaj jest kwestia taka żeby konto które proponujesz jako dostawcę kodu polecenie nie zwlekało z wydaniem tych 300 zł żebym nie musiał długo utrzymywać swojego konta czekając na wypłatę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otrzymanie premii przez poleconego nie jest uzależnione od tego, czy polecający wykona płatności na sumę min. 300 zł (zrobienie tych płatności przez polecającego jest warunkiem dla uzyskania swej premii przez polecającego). Tak czy siak, płatności będą zrobione (i tu też na pewno zwłoki nie będzie).

   Usuń
  2. Czysto informacyjnie: osoba polecająca już zrealizowała swój warunek dot. płatności.

   Usuń
 4. Dzisiaj wypłacili bonus.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...