Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 400 zł łatwej premii za darmowe konto firmowe w mBanku

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

13.06.2023

400 zł łatwej premii za darmowe konto firmowe w mBanku

Oto wzorcowo prosta promocja dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Promocja "Konto firmowe mBiznes z BONUSEM"
Za samo otwarcie konta firmowego mBiznes Standard w mBanku i wykonanie jednej płatności kartą (na dowolną kwotę) do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 400 zł. A konto, jak i wydana do niego karta są za 0 zł (na zawsze).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje dla osób prowadzących działalność gospodarczą.]


Promocja "Konto firmowe mBiznes z BONUSEM"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która prowadzi działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce.

I to właściwie wszystko, jeśli chodzi o regulamin promocji z premią 400 zł - w praktyce nie przewiduje on okresu wykluczenia dla byłych posiadaczy konta firmowego w mBanku, więc dla niektórych może to oznaczać szansę na szybki i opłacalny powrót.

Dodam jeszcze, że ewentualne posiadanie w mBanku produktów dla klientów indywidualnych (np. konta osobistego, lokaty, karty kredytowej, czy pożyczki) nie wyklucza z udziału w promocji konta firmowego.

Nagroda. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 400 zł, którą organizator wypłaci na Twe konto w mBanku założone w niniejszej promocji.

Zasady promocji "Konto firmowe mBiznes z BONUSEM"


By zdobyć tytułową premię:

  • do 31.08.2023 r. zarejestruj się na stronie promocji i za jej pośrednictwem przejdź do wniosku o mBiznes konto Standard (wyraź przy tym zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, tj. chodzi o zgodę na to, by bank przekazał organizatorowi promocji informację o spełnieniu przez Ciebie warunków uzyskania premii);
  • do 14.09.2023 r. zawrzyj z bankiem umowę o Konto mBiznes Standard wraz z wydawaną do niego kartą;
  • najpóźniej do 30.09.2023 r. wykonaj min. 1 płatność kartą Mastercard wydaną do konta.

I to wszystko. O przyznaniu premii organizator powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 16.10.2023 r. Wówczas, najpóźniej do 23.10.2023 r. będzie należało zareagować na tę wiadomość i na stronie promocji uzupełnić numer rachunku konta (założonego w mBanku w ramach niniejszej promocji) do wypłaty premii. A ta wypłata przewidziana jest do 31.10.2023 roku - do czasu wpływu premii posiadaj konto mBiznes Standard, nie wycofuj zgód i nie wypowiadaj umowy z bankiem.

💡 Przypomnę - jak zawsze w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą - premię należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku (ten obowiązek spoczywa na przedsiębiorcy).

Konto mBiznes Standard w mBanku - co warto wiedzieć?


Otwierając konto firmowe w mBanku w ramach powyższej promocji "Konto firmowe mBiznes z BONUSEM" (400 zł), jednocześnie możesz załapać się na promocję banku (pod nazwą "Konto firmowe za 0 zł na zawsze"), która zapewnia zwolnienie z szeregu opłat.

W tym przypadku regulamin promocji bierze górę nad standardowymi warunkami wynikającymi z tabeli prowizji i opłat banku - należy jednak zaznaczyć, że z promocji "Konto firmowe za 0 zł na zawsze" skorzystać nie mogą przedsiębiorcy, którzy już raz skorzystali z tej promocji oraz ci, którzy mają jakikolwiek rachunek w mBanku dla danego NIP.

A co konkretnie daje ta promocja? Oto szereg zwolnień z opłat:
"▪ bezterminowe prowadzenie Rachunku bieżącego za 0 zł, 
▪ bezterminowo - w każdym miesiącu pakiet 10 (słownie: dziesięciu) darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) z Rachunku bieżącego [za 11. i każdy kolejny przelew w miesiącu kalendarzowym, opłata (już zgodnie z taryfą prowizji i opłaty) wynosi 1,50 zł - przyp. Mr. Złotówa], 
▪ bezterminowo – w każdym miesiącu pakiet 10 (słownie: dziesięciu) darmowych przelewów internetowych w EUR (SEPA) do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii z Rachunku bieżącego [za 11. i każdy kolejny przelew w miesiącu kalendarzowym, opłata (już zgodnie z taryfą prowizji i opłaty) wynosi 1,50 zł - przyp. Mr. Złotówa],, 
▪ 0 zł opłaty miesięcznej za pierwszą kartę debetową wydaną do Rachunku bieżącego. Do wyboru karty: Mastercard Debit Business, Visa Business Debit, Mastercard Business WOŚP i Mastercard Business WOŚP Mobilna [pamiętaj, że udział w promocji z premią 400 zł bierze wyłącznie karta Mastercard - przyp. Mr. Złotówa]. Opłata 0 zł dotyczy również wydania pierwszej karty do Rachunku bieżącego, 
▪ 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska S.A. na terenie Polski – dla wypłat co najmniej 100 zł (słownie: sto złotych, zero groszy). Wypłaty poniżej 100 zł (słownie: sto złotych, zero groszy) – zgodnie z naszą aktualną Taryfą prowizji i opłat dla klientów firmowych, 
▪ 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline, na terenie Polski – zgodnie z naszą aktualną Taryfą prowizji i opłat dla klientów firmowych."


W tym czasie z konta można więc aktywnie korzystać, nie martwiąc się o opłaty. A z drugiej strony nie ma też wymogu spełniania jakiś warunków, by przykładowo kartę utrzymywać za 0 zł (co jednak jest dość rzadkie w przypadku kont firmowych).

Miej na uwadze okoliczności, w których konto z powyższych promocyjnych warunków cenowych przejdzie na warunki standardowe. Zgodnie z regulaminem promocji "Konto firmowe za 0 zł na zawsze":

"Utracisz warunki promocyjne jeśli w trakcie trwania Promocji zawnioskujesz o zmianę typu Rachunku bieżącego lub o dodatkowe produkty np. kredyt w Rachunku bieżącym, dopuszczalne saldo debetowe, zmianę taryfy Rachunku bieżącego"


Do udziału w promocjach - i tej z premią 400 zł, i zwalniającej z podstawowych opłat jednocześnie - kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji


💡 Na koniec przypomnę, że w mBanku można też zyskać, zakładając konto osobiste - do wzięcia czeka premia do 470 zł. Promocje kont - osobistego i firmowego - można połączyć, więc w sumie da się zgarnąć nawet 870 zł.

Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

  1. Jest jakiś okres wykluczenia dla osób które wcześniej już miały konto dla firm w mBanku?

    OdpowiedzUsuń
  2. Rozpoczynam działalność od września. Nie mam nip. Czy można zacząć wniosek I dokończyć po uzyskaniu nipu?

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...