Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Gwarantowane 400 zł premii + moneyback do 200 zł dla otwierających bezwarunkowo darmowe CitiKonto

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

7.06.2023

Gwarantowane 400 zł premii + moneyback do 200 zł dla otwierających bezwarunkowo darmowe CitiKonto

W tej edycji Citibank zdecydowanie podniósł wysokość bonusów do zgarnięcia.

Promocja "CitiKonto – Twoje konto na wakacje"
Do wzięcia czeka gwarantowana premia do 400 zł za otwarcie konta i... spełnienie właściwie tylko dwóch, prostych warunków. Ale z Citibankiem zyskać można jeszcze więcej - nawet do 1 500 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w Citibanku.]

Skąd wzięło się aż tak dużo bonusów? Oto szczegóły - do zgarnięcia jest:
 • 400 zł gwarantowanej premii - to promocja "CitiKonto – Twoje konto na wakacje", w której wystarczy spełnić zaledwie 2 warunki;
 • dodatkowo do 200 zł moneybacku (także w ramach promocji dla otwierających konto), jeśli jednocześnie zdecydujesz się też na kartę kredytową w Citibanku (a z nią można uzyskać gwarantowane bonusy do 900 zł lub do 1200 zł).

Poniżej, już szczegółowo, pochylam się nad prześwietleniem tej kumulacji okazji do bankobrania.

Promocja "CitiKonto – Twoje konto na wakacje"


Dla kogo promocja konta? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i po 31.12.2020 r. nie miała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy tego typu rachunków). 

Ewentualne posiadanie innych produktów Citibanku (np. karty kredytowej, pożyczki, kredytu czy rachunku firmowego) nie wyklucza z niniejszej promocji CitiKonta. Pamiętaj jedynie, że nawet jeśli masz już dostęp do bankowości internetowej Citibanku, to na potrzeby promocji wniosek o konto złożyć należy na stronie promocji.

Nagrody. Na osoby biorące udział w niniejszej promocji, do wzięcia czekają gwarantowane bonusy: 3 razy 125 zł oraz raz 25 zł (co łącznie da tytułowe 400 zł). Dodatkowo można załapać się też na moneyback, czyli procentowo naliczany zwrot za płatności kartą (do 200 zł).

Limit uczestników. Promocja CitiKonta ma być dostępna do 31.08.2023 r., ale warto uwzględnić, iż może zakończyć się wcześniej. Citibank przygotował bowiem nagrody dla 5 000 klientów, którzy jako pierwsi założą CitiKonto (bazując na obserwacji poprzednich edycji promocji CitiKonta, wygląda na to, że polityka banku jest taka, by nikt nie odszedł z kwitkiem - gdy pula wniosków objętych promocją wyczerpywała się, to bank od razu odpalał wtedy kolejną edycję promocji).

Zasady promocji "CitiKonto – Twoje konto na wakacje"


By wziąć udział w akcji i zdobywać tytułowe bonusy pieniężne:
 • do 31.08.2023 r. złóż wniosek o CitiKonto lub zawrzyj umowę z bankiem oraz zaakceptuj regulamin promocji (w praktyce robi się to podczas zawierania umowy o konto);
 • we wniosku o konto wyraź zgody na:
  • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach) oraz
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Spełnienie powyższych warunków da Ci już pierwszy bonus - 25 zł. Jego wypłata przewidziana jest do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzysz konto (acz warto zwrócić uwagę, że wyrażanie zgód marketingowych jest dobrowolne - jeśli ich nie wyrazisz, to 25 zł przepadnie, ale nie zamkniesz sobie drogi do zdobycia pozostałych, niżej opisywanych premii - na sumę 375 zł - to dość rzadko spotykana dobrowolność w promocjach bankowych).

Premia 125 zł za aktywność (nagroda nr 2)


Dla uzyskania tej nagrody, najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta:
 • wykonaj min. 3 transakcje Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł - przez te transakcje bank rozumie zarówno płatności Blikiem lub przelewy na telefon Blik, więc ten warunek można spełnić w całkiem prosty sposób.

Nagrodę nr 2 otrzymasz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto. 

Premia 125 zł za wynagrodzenie LUB transakcje walutowe (nagroda nr 3)


By zdobyć tę nagrodę, najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia CitiKonta spełnij jeden z poniższych warunków:
 • otrzymaj "przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN" (nieco niżej wyjaśniam czym może być ta wpłata/wpływ) albo
 • za pośrednictwem Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Citibanku) wykonaj zlecenia walutowe na łączną kwotę 2 000 zł lub jej równowartość w innej walucie.

Za wynagrodzenie - zgodnie z regulaminem promocji - Citibank uznaje: 
"(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub 
(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub 
(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub 
(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub (iv) w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego. 
Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank [czyli Citibank - przyp. Mr. Złotówa] dla klientów indywidualnych lub z rachunku prowadzonego dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych."

Wypłata tej premii 125zł zaplanowana jest do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Alternatywnym sposobem zdobycia tej nagrody jest wymiana środków w kantorze internetowym Citibanku. Choćby na chwilę wystarczy np. kupić walutę i zaraz potem sprzedać (trzeba przy tym też założyć rachunek walutowy) - warunek zostanie spełniony. Koszt tej transakcji nie powinien być wysoki, ale to już kwestia indywidualnej kalkulacji, no i przede wszystkim sposobu zdobycia tej nagrody - bo jeśli nie wymiana walut, to może być wpływ. 

Jak wyliczali Czytelnicy bloga uczestniczący w poprzednich edycjach promocji konta w Citibanku, koszt takich przewalutowań zamyka się w kilkunastu złotych - do ok. 20 zł (co jest wartym zachodu zwłaszcza przy obecnej edycji, gdzie premia za tę aktywność wynosi 125zł... i też zapewni zdobycie kolejnej nagrody w wysokości 125 zł - o czym piszę niżej). Zwróć przy tym uwagę na kursy wymiany walut w CitiKantorze (bo nie chodzi w tym przypadku o "standardowe" kursy wymiany, gdzie rozbieżność między ceną sprzedaży i kupna waluty jest bardzo duża i nieopłacalna). Waluty w CitiKantorze po korzystnym kursie dostępne są w ograniczonych godzinach w dni robocze (wymiany najlepiej unikać w godzinach nocnych oraz w weekendy, bo wtedy wymiana jest droższa).

Dodatkowe 125 zł (nagroda nr 4)


W celu zdobycia tego bonusu... w praktyce już nic więcej robić nie trzeba. Każdy uczestnik promocji, który spełni warunki uzyskania nagród nr 2 i 3 (czyli wymienionych wyżej premii po 125 zł każda), ten otrzyma jeszcze 125 zł. Wypłata dodatkowego bonusu przewidziana jest także do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Warunki przyznania nagród nr 2 i 3 można spełniać kolejno do końca pierwszego i drugiego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta, ale równie dobrze nie trzeba tego odkładać i wszystkie warunki spełnić można niezwłocznie po otwarciu konta. Wówczas pozostanie jedynie czekać na wpływy kolejnych premii (a konto i wydana do niego karta będą w tym czasie za 0 zł bez warunków, więc też nie będzie konieczności wykazywania się jakąkolwiek aktywnością).

Do dnia otrzymania każdej z nagród nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto. Każdą z nagród (nr 1-4) można otrzymać jeden raz.

Nagroda nr 5: do 200 zł (jako 1% zwrotu za płatności kartą) 


To moneyback, dzięki któremu - oprócz wyżej wymienionych premii do 400 zł - można jeszcze uzyskać do 200 zł. 

Nagroda w postaci zwrotów za płatności jest przewidziana dla uczestników promocji CitiKonta z premią do 400 zł, którzy w okresie powyższej promocji (od 7.06. do 31.08.2023 r.), oprócz otwarcia CitiKonta zawnioskują też o kartę kredytową Citibanku (a to też się opłaca - o czym piszę nieco niżej) oraz w ciągu 30 dni od złożenia wniosku aktywują przyznaną kartę. 

Warunkiem załapania się na zwroty jest nieposiadanie jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Citibanku co najmniej od 1.01.2020 r. (w tym przypadku okres wykluczenia jest więc nieco dłuższy niż w promocji konta z premią do 400 zł). 

Zwrot w wysokości 1% od sumy transakcji wykonywanych kartą wydaną do Citikonta, jak i kartą kredytową, ma być naliczany przez 4 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu, w którym bank wydał kartę kredytową. W każdym z tych miesięcy można zgarnąć do 50 zł zwrotu (co w sumie dać może nawet 200 zł). Płacić można za wszystko i wszędzie (w przypadku płatności kartą kredytową wystrzegać należy się jedynie tzw. "transakcji szczególnych", ale o nich piszę we wpisach poświęconych właśnie karcie kredytowej).

Moneyback będzie wypłacany przez bank do końca każdego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (do czasu wpływu moneybacku nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem). 

Jeszcze więcej z kartą kredytową Citibanku w pakiecie 


Skorzystanie z karty kredytowej w Citibanku opłaca się podwójnie, bo oprócz wspomnianego wyżej moneybacku (nagroda nr 5) dla osób jednocześnie otwierających konto osobiste i wyrabiających kartę kredytową, przewidziana jest także i gwarantowana nagroda za taką kartę. A wybrać można udział w jednej z poniższych promocji:

W podlinkowanych wpisach znajdziesz szczegółowe prześwietlenie promocji - różnica pomiędzy tymi promocjami sprowadza się nie tylko do wartości nagród, ale też do warunków, jakie należy spełnić (w skrócie: by uzyskać bonusy o łącznej wartości 1200 zł, trzeba wykonywać płatności kartą na sumę min. 2000 zł przez 11 kolejnych miesięcy (plus 500 zł w dwunastym miesiącu); by zyskać łącznie 900 zł płatności po 300 zł trzeba wykonywać przez 9 miesięcy. Komu natomiast zależy na bardziej sprinterskim zdobyciu nagrody mniejszym wysiłkiem, ten może skupić się na promocji z Motorolą, gdzie wystarczy wykonać po min. 5 płatności kartą jedynie przez 2 miesiące.

Płatności kartą wykonywane na potrzeby uzyskania jednej z powyższych nagród jednocześnie będą też dawać wspomniany moneyback 1% (do 50 zł miesięcznie).

CitiKonto w Citibanku - prześwietlenie oferty


Charakterystyka konta osobistego z oferty Citibanku jest prosta, bo to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej, a do tego 0 zł za pierwsze 3 (w miesiącu kalendarzowym) przelewy Express Elixir; 
 • 0 zł za kartę do konta (bez warunków); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi (w pozostałych bankomatach darmowe są pierwsze 4 wypłaty kartą w miesiącu kalendarzowym, a piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

Podczas zakładania konta w Citibanku warto zwrócić uwagę, by nie włączać dodatkowych usług (bo one już są płatne), takich jak np. CitiPhone (za 9 zł miesięcznie). To usługa dobrowolna, która na potrzeby promocji nie jest wymagana, więc warto dopilnować, by jej nie aktywować.

Po złożeniu wniosku o konto na stronie promocji, finalizacja otwarcia konta może nastąpić podczas wideoweryfikacji ("na selfie") za pomocą aplikacji mobilnej, za pośrednictwem kuriera lub poprzez akceptację dokumentów w bankowości internetowej Citibanku (jeśli do takowej już posiadasz dostęp; pamiętaj jednak wtedy złożyć wniosek o konto na stronie promocji, a nie poprzez tę bankowość).

Przydatne dokumenty:

43 komentarze:

 1. ma ktoś tak, że składał ileś razy wniosek i nie otwierają konta? Już ze trzy razy kiedyś składałam dla mamy i ciągle nie otwierali. Dałam sobie na luz, ale ostatnio znowu spróbowałam na selfie, wszytsko poszło ok, mieli otworzyć w ciągu 5 dni, minął miesiąc i nic, zero info.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, też tak mam, dostałem na maila komplet dokumentów wymaganych do zawarcia Umowy Produktów Depozytowych z informacją, że otrzymam SMS z kodem autoryzacyjnym do wprowadzenia we wniosku- jak, gdzie, kiedy?
   zadzwoniłem na infolinię i dowiedziałem się, że wniosek został anulowany na moje życzenie (sic!) i że mam spróbować ponownie

   mam wrażenie, że robią wszystko, żeby ludzie nie skorzystali z tej promocji

   Usuń
  2. dowiedziałem się, że w moim przypadku problemem było to, że posiadam już u nich kartę kredytową i wówczas nie uda się zakładanie konta przez selfie i skany dowodu, konto otworzyłem podczas rozmowy telefonicznej

   Usuń
 2. Najgorzej że jest wymagane to wynagrodzenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale nie jest wymagane. Przecież można zrobić wymianę walutową. To po pierwsze.

   A po drugie to w ogóle może być przelew z tytulem "wynagrodzenie" ale niekoniecznie od pracodawcy.

   Usuń
  2. Czy osoba przelewająca i/lub otrzymująca przelew wynagrodzenia nie powinna powiadomić o tym skarbówki?

   Usuń
  3. Jak ktoś sam sobie przeleje albo współmałżonek w ramach majątkowej wspólności przeleje to niczego zgłaszać nie trzeba. A tytuł może być dowolny z tego punktu widzenia więc może być jako wynagrodzenie. Jakby ktoś obcy przelał z tytułem wynagrodzenie to już inny temat. Ale można zgłosić jako darowiznę.

   Usuń
 3. Czy sprawdzaliście jak faktycznie jest z wpływem wynagrodzenia? Czy nie wystarczy przelew tytułem wynagrodzenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie lepiej te 20 zł stracić zamiast kombinować i nic nie dostać?

   Usuń
  2. Może być przelew z tytułem wynagrodzenie np od żony. Przeszło, wszystko dostałem.

   Usuń
  3. Ale tu nie ma kombinowania. Wszak masz w regulaminie co nawet autor bloga cytuje:
   "Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank [czyli Citibank - przyp. Mr. Złotówa] dla klientów indywidualnych lub z rachunku prowadzonego dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych."

   Czyli nie od siebie ale od kogoś innego przelew może być.

   Usuń
  4. Potwierdzam. Może być przelew nie od pracodawcy.

   Usuń
  5. Zamiast pisać podobnej treści samodonosy, proponuję poczytać o przelewach z tytułem "wynagrodzenie".

   Usuń
  6. Czy przelewy z tytułem "Wynagrodzenie" wciąż są przez nich akceptowane?

   Usuń
  7. Brałem udział w lutowej promocji. W kwietniu wpływ "wynagrodzenia" a w maju premia wpadła.

   Usuń
  8. A ja przelałem sobie z konta firmowego w innym banku i premii nie ma. Napisałem reklamacje, zobaczymy co odpowiedzą.

   Usuń
 4. Złożyłem wniosek o konto 3 czerwca. Do tej pory nie dostałem żadnej informacji zwrotnej. Czy zakładanie konta w tym banku zawsze tak długo trwa?
  Drugie pytanie to jeśli w końcu uda się założyć konto to będzie mnie obejmowała obecna promocja z bonusem 400 zł czy jeszcze ta poprzednia promocja, która miała się zakończyć 8 czerwca. Liczy się dzień złożenia wniosku czy dzień otwarcia konta?

  OdpowiedzUsuń
 5. Z wymianą w kantorze najtaniej można ogarnąć to kupując np. 220 EUR i zaraz je sprzedając. Taka suma obrotu na 2000 PLN też się liczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym trochę poczekał z wymianą EUR ---> PLN - na tym w obecnej sytuacji można nawet trochę zarobić :)

   Usuń
  2. Na pewno to się zaliczy? Nie musi być jednorazowy zakup waluty za 2000 zł?

   Usuń
  3. @Anonimowy 8 czerwca 2023 20:24
   Regulamin!

   Usuń
  4. Tak, zaliczy się bo tu chodzi o sumę zleceń o takiej wartości.

   Usuń
 6. Jeśli wynajmuję mieszkanie i otrzymuję należność od najemcy z tego tytułu to czy taki przelew spełnia warunki promocji (jesli nie jest wykonywany z konta najemcy w Citi)?

  OdpowiedzUsuń
 7. W opisie promocji jest informacja, że np. posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w niej. Natomiast po przejściu przez link na stronę Citi widnieje taki komunkat : "Oferta dla nowych klientów nieposiadających CitiKonta i Karty Kredytowej Citibank ważna do 31.08.2023r."
  Jaka jest prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kluczowe jest to, co w regulaminie, a tam mowa:
   "Z Oferty wyłączone/eni są:
   a. osoby, które po dniu 31 grudnia 2020 r. posiadały w Banku konto osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy konta)"

   Nie ma tu mowy o wykluczeniu posiadaczy karty kredytowej (oczywiście w kontekście nagród nr 1-4, tj. premii do 400 zł). Bo jeśli chodzi o nagrodę nr 5, czyli moneyback do 200 zł dla tych, którzy oprócz założenia konta wyrobią też kartę kredytową, to tutaj mamy wykluczenie. Zacytuję ponownie regulamin (pkt 25), w którym mowa, że tę nagrodę uzyskać mogą "Uczestnicy, którzy po dniu 1 stycznia 2020 r. nie posiadali w Banku głównej Karty Kredytowej Citibank".

   Zatem na stronie promocji bank podał taką informację - którą przywołujesz - w bardzo skondensowanej formie, która nie jest wyczerpująca. Fakt, żeby zdobyć łącznie 600 zł, to nie można posiadać ani konta, ani karty kredytowej w Citibanku, ale to nie oznacza, że posiadając kartę kredytową, nie można wziąć udziału w promocji konta. Można, ale wtedy do wzięcia będzie premia 400 zł (bez moneybacku do 200 zł).

   Usuń
  2. Dziękuję, za wyczerpujące wyjaśnienie.

   Usuń
  3. Czyli najlepiej otworzyć najpierw konto, a potem wnioskować o kartę?

   Usuń
 8. Otworzyłem konto z linku. Możliwość otwarcia przez selfie się nie powiodła więc kontynuowałem otwieranie poprzez kuriera. We wiadomości email otrzymałem jakieś dokumenty ale nigdzie nie ma informacji że konto otworzyłem w niniejszej promocji. Teraz niewiem co dalej. Czekać aż kurier dostarczy umowę do podpisu czy zadzwonić na infolinie i się dopytać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzwoń i pytaj, ja mam od 2 tygodni problem z otwarciem konta osobistego w Citi, bo lecą w kulki, im wcześniej się dowiesz na jakim jesteś etapie, tym szybciej możesz zareagować i np spróbować ponownie

   Usuń
 9. Potwierdzam przewalutowanie 2100 PLN na Euro i za chwilę odwrotnie. Strata 13 PLN a warunek spełniony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jednej ze wcześniejszych edycji tej promki nieco odczekałem ze sprzedażą € nawet trochę na tym zarabiając :)

   Usuń
 10. Jest dostępna do pobrania rozpiska z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy karta do tego konta jest bezpłatna czy trzeba spełnić jakieś warunki, żeby za nią nie płacić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma opłaty miesięcznej za kartę wydawaną do CitiKonta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków).

   Usuń
 12. Czy ta promka jest wciąż aktywna, tzn. czy pula 5k wniosków wciąż nie została wyczerpana? Gdzie to można sprawdzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja jest nadal dostępna. Generalnie polityka banku jest taka, by nikt z kwitkiem nie odszedł - wcześniej, gdy zdarzały się edycje, w których wyczerpała się pula, w miejsce jednej edycji od razu wchodziła kolejna. Zatem na spokojnie można brać udział.

   Usuń
 13. Czy w przypadku wyczerpania puli 5000 założonych kont na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe?

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy można kupić inną walutę np. Dolary?

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie ma rozpiski warunków otrzymania promocji :( zawsze ja pobieram i sprawdzam po wszystkich kontach czy wszystko zrobiłem. Taki komentarz przepełniony żalem xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za docenienie rozpisek. W miarę dysponowania czasem tworzę je. Aczkolwiek w tej promocji warunki są tak proste, że jest ona wręcz zbędna. Bo o ile w innych promocjach warunki należy spełniać w określonych miesiącach i często w każdym kolejnym miesiącu są one różne, to tutaj na spełnienie warunków jest czas dowolny - przykładowo zapewnić wpływ lub dokonać wymiany walut należy "do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia CitiKonta". Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by nie czekać i ogarnąć to już od razu po otwarciu konta (podobnie, jak z warunki w celu zgarnięcia innych bonusów) - da się więc to ogarnąć od razu, a potem już tylko czekać na nagrody :)

   Usuń
 16. kurde ten bank to jakaś porażka. Konto założone w czerwcu. Warunki płatnościami blik spełnione. Do końca sierpnia powinno być wypłacone 125PLN. Mamy prawie koniec wrześnie i kasy nie ma. Reklamacja złożona, ale kurde co to za bank, który trzeba ścigać reklamacjami, żeby wypłacali należną kasę. Zaraz zamykam to konto w diabły.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...