Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowe 300 zł premii za Konto Mobi (dla młodych) w ING Banku Śląskim (+ 100 zł za płatności)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

30.06.2023

Rekordowe 300 zł premii za Konto Mobi (dla młodych) w ING Banku Śląskim (+ 100 zł za płatności)

Ta propozycja skierowana jest do osób w wieku 18-26 lat. 

Konto Mobi z łatwą premią do 300 zł
W praktyce to kumulacja dwóch promocji, dzięki którym z bezwarunkowo darmowym Kontem Mobi można zgarnąć gwarantowane bonusy pieniężne na sumę 300 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

W poniższym wpisie omawiam nową edycję promocji, w której do wzięcia czeka premia 250 zł, ale podpowiadam też jak ją połączyć z programem poleceń. Dla otwierających Konto Mobi przewiduje on bonus 50 zł na start. Wszystko to daje tytułowe 300 zł.

Konto Mobi z łatwą premią do 300 zł


Dla kogo promocje (zarówno z premią 250 zł, jak i z bonusem 50 zł)? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która w dniu otwarcia konta w niniejszej promocji nie ukończyła 26 lat i co najmniej od 1.04.2022 r. nie jest posiadaczem, współposiadaczem, ani pełnomocnikiem do konta w ING. Ponadto wykluczeni są współposiadacze i pełnomocnicy do jakichkolwiek innych produktów w ING Banku Śląskim.
💡 Jeśli masz już więcej lat (co nie pozwala Ci otworzyć Konta Mobi), to sprawdź alternatywną promocję ING Banku Śląskiego, w której również można zgarnąć 250 zł premii za Konto Direct (to propozycja dla wszystkich osób pełnoletnich bez górnego limitu wieku).

 

Zasady promocji "Do 250 zł za otwarcie konta Mobi" 


By zgarnąć tytułową premię:
 • do 28.09.2023 r. otwórz Konto Mobi w ING Banku Śląskim wraz z jakąkolwiek kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej, wyrażając przy tym zgodę na "na marketing drogą elektroniczną oraz otrzymywanie profilowanych informacji handlowych";

  we wniosku warto podać kod polecenia (jak go uzyskać, piszę nieco niżej) - dzięki niemu otworzysz sobie drogę do zgarnięcia dodatkowego bonusu 50 zł
 • najpóźniej do 30.11.2023 r. wykonaj min. 10 płatności kartą lub BLIKiem (mogą to być płatności na dowolne, nawet drobne kwoty, w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci premię 120 zł. By zgarnąć więcej, tj. 250 zł, poza spełnieniem warunków uprawniających do uzyskania 120 zł, do 30.11.2023 r.:
 • wykonaj min. 3 płatności BLIKiem (na dowolne kwoty) za zakupy w sklepach internetowych (te transakcje wliczą się do 10 płatności, które wykonać trzeba na potrzeby uzyskania wyżej opisanej premii 120 zł; regulamin promocji nie definiuje czym są "sklepy internetowe", więc w praktyce można płacić wszędzie w Internecie - także np. na Allegro) oraz 
 • załóż Smart Saver (to usługa, umożliwiająca automatyczne oszczędzanie - więcej na jej temat piszę nieco niżej) oraz na dzień 30.11.2023 r. na rachunku Smart Saver posiadaj saldo co najmniej 30 zł.

Smart Saver to darmowa usługa banku, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Gdy będziesz realizować przelew z Konta Direct lub wykonasz płatność kartą wydaną do tegoż konta, to część Twych środków z konta osobistego trafi na rachunek oszczędnościowy (z oprocentowaniem 5% w skali roku dla kwoty do 5 000 zł). A odbywać się to może na jeden z dwóch sposobów (który możesz wybrać podczas uruchomienia Smart Saver): 
 • jako zaokrąglenie kwoty transakcji - może być to 5 lub 10 zł albo 
 • jako procent od kwoty transakcji - od 1 do 10%. 

Przykładowo: jeśli wybierzesz tę drugą metodę automatycznego oszczędzania (wskazując 10%), to przy przelewie z Konta Direct w ING  (np. na swe konto w innym banku) kwoty 300 zł, dodatkowo bank z tego konta przeleje 30 zł na rachunek oszczędnościowy Smart Saver. Nie ma możliwości samodzielnego zasilenia rachunku Smart Saver (za pomocą "zwykłego" przelewu pomiędzy swymi rachunkami). Jego zasilanie możliwe jest wyłącznie w wyżej opisany, zautomatyzowany sposób (jako zaokrąglenie albo określony procent). 

Wszystkie przelewy z rachunku Smart Saver na własne rachunki w ING Banku Śląskim (zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) można wykonywać za 0 zł. Środki można w dowolnym momencie wypłacać bez utraty odsetek - będą one naliczone za faktyczny czas deponowania oszczędności (pamiętaj jednak, by na dzień 30.11.2023 r. saldo środków na rachunku Smart Saver wynosiło co najmniej 30 zł). 

Usługę Smart Saver możesz włączyć po zalogowaniu do bankowości internetowej - należy wówczas wybrać: Oferta ING => Oszczędności => Smart Saver => Załóż teraz. Metodę automatycznego oszczędzania da się modyfikować również w bankowości internetowej. Można posiadać tylko jedną usługę Smart Saver do jednego konta osobistego w ING.

Wypłata premii 120 lub 250 zł (w zależności od tego, które warunki spełnisz) przewidziana jest najpóźniej do 15.12.2023 r. - do czasu jej otrzymania posiadaj aktywne Konto Mobi (jako konto indywidualne - nie zmieniaj go na konto wspólne) wraz z wydaną do niego kartą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe założone w promocji (bo to właśnie na ten rachunek nastąpi wypłata premii) oraz nie wycofuj zgód marketingowych.

Jak uzyskać dodatkowe 50 zł za otwarcie konta z polecenia?


Biorąc udział w promocji z premią 250 zł, jednocześnie możesz też skorzystać z innej okazji do bankobrania zaserwowanej przez ING Bank Śląski. To program poleceń, który szczegółowo omówiłem już tutaj, a który osobie otwierającej konto z kodem polecenia daje dodatkowe 50 zł (jak uzyskać ten kod, dowiesz się poniżej).

Co zrobić, by uzyskać dodatkowe 50 zł?
 • w wyżej podlinkowanym wniosku o Konto Mobi podaj kod polecenia i dane osoby polecającej, będącej klientem ING oraz wyrażając przy tym zgodę na przekazanie osobie polecającej informacji o spełnieniu warunków promocji;

  jeśli nie znasz osoby, która by Cię poleciła, możesz skorzystać z kodu, który udostępniam na końcu niniejszego wpisu; 

 • we wniosku o konto wyraź zgody na przekazywanie elektronicznie przez bank informacji handlowych, w tym profilowanych informacji handlowych
 • w każdym z dwóch dowolnych miesięcy kalendarzowych (najpóźniej do 31.01.2024 r.) wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub w Internecie BLIKiem na sumę co najmniej 300 zł (z wyłączeniem usługi "Płać z ING"). 

Bonus 50 zł otrzymasz od listopada 2023 do 28.02.2024 r. - dokładnie spodziewać się go należy do 28. dnia miesiąca kalendarzowego, w którym do 22. dnia tego miesiąca zostały spełnione warunki promocji (przez poleconego i polecającego). Do momentu wpływu bonusu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.

Gdzie wpisać kod polecenia? Miejsce na wpisanie kodu polecenia znajdziesz już na pierwszym etapie składania wniosku o konto. By odpowiednie pola się pojawiły, trzeba zaznaczyć oświadczenie >>Mam kod promocji „Poleć konto znajomemu” (opcjonalnie)<<

Jak uzyskać kod polecenia do konta w ING?


[Aktualizacja w dn. 18.07.2023 r.: dodatkowe 100 zł z Visa Mobile


ING Bank Śląski - jako jeden z nielicznych banków - udostępnia możliwość płacenia za pomocą usługi Visa Mobile. A tak się składa, że wystartowała właśnie promocja, dzięki której można zgarnąć bonus 100 zł. Tym samym, otwierając konto w ING, da się uzyskać już nie 300, ale nawet 400 zł! Więcej na temat promocji z bonusem 100 zł za 3 płatności z Visa Mobile piszę tutaj.]

Konto Mobi - co należy wiedzieć o ofercie ING?


Charakterystyka konta dla osób w wieku 18-26 lat jest bardzo prosta:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę Visa zbliżeniową wydawaną do konta (także bez warunków);
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu. 

Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) również prowadzone jest za 0 zł (a przypomnę, że trzeba je założyć, bo to właśnie na ten rachunek nastąpi wypłata premii). ING nie pobiera opłat za przelewy wykonywane z OKO na inne własne konto/konta w tym banku.

By wziąć udział w promocji, wniosek o Konto Mobi należy złożyć przez Internet (tylko tak składane wnioski kwalifikują do uzyskania premii do 300 zł). A otwarcie konta możliwe jest wtedy na jeden z poniższych sposobów:
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego - można go wykonać z własnego konta (ale tylko z wybranych banków; może to być: Alior, Bank Pocztowy, mBank, Pekao i Santander Bank). Ponadto konto, z którego będzie wykonany przelew 1 zł (bank odda tę kwotę) musiało zostać otwarte z pełną weryfikacją (a więc nie przelewem weryfikacyjnym, a np. poprzez zawarcie umowy w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera). Dane przy tym przelewie (imię, nazwisko, adres) muszą dokładnie pokrywać się z tymi, które wpiszesz we wniosku o Konto Mobi;
 • za pośrednictwem kuriera - będzie to krótkie spotkanie, bo - z tego co pamiętam, gdy sam zakładałem konto już jakiś czas temu - wystarczą 2 podpisy, więc formalności są ograniczone do minimum;
 • w placówce banku - w tym przypadku pamiętaj zgłosić doradcy, że chodzi o dokończenie formalności przy wniosku już złożonym, a nie zakładanie konta od początku (bo wówczas nie będzie ono brało udziału w promocji).

Odbierz kod polecenia do ING Banku Śląskiego 


Jeśli chcesz założyć konto w ING Banku Śląskim i zyskać nawet 300 zł, we wniosku podaj kod polecenia. Jeśli nie znasz osoby, która mogłaby Cię polecić, możesz uzyskać taki kod ode mnie. Wypełnij poniższy formularz - mailem prześlę Ci kod oraz dane osoby polecającej:


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...