Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Teraz jeszcze więcej za otwarcie konta osobistego w Santander Banku! Już nie 480, a nawet 500 zł w bonusach na start

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

12.06.2023

Teraz jeszcze więcej za otwarcie konta osobistego w Santander Banku! Już nie 480, a nawet 500 zł w bonusach na start

Nowa edycja tej promocji przewidziana jest wyłącznie dla osób dopiero otwierających konto osobiste w Santander Banku.

Promocja "20 zł z Kantorem Santander"
Ten bonus sprawia, że teraz na start czeka już nie 480, a 500 zł. By zgarnąć te dodatkowe 20 zł, w praktyce wystarczy wykonać tylko jedną transakcję wymiany walut w Kantorze Santander. I to tyle.


[Promocja zakończona. 
Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Promocja "20 zł z Kantorem Santander"

To druga edycja promocji kantoru Santander Banku. W poprzedniej wziąłem udział (bo była dostępna też dla obecnych klientów) i dosłownie kilkanaście dni temu wpadł bonus, czego potwierdzeniem jest poniższy zrzut ekranu:
Wpływ bonusu 20 zł za przetestowanie Kantoru Santander

Dla kogo promocja? Udział w aktualnej akcji "20 zł z Kantorem Santander" wziąć może osoba, która w okresie od 7.06. do 31.08.2023 r. zawnioskuje online o Konto Jakie Chcę (czyli konto osobiste PLN) w Santander Banku wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej oraz wyrazi wymagane zgody (te zgody pokrywają się z tymi, które są potrzebne w promocji z bonusami do 480 zł).
💡 Jeśli jeszcze nie masz konta osobistego (w PLN) w Santander Banku, sprawdź jak uzyskać 750 zł w bonusach na start (a razem z niniejszą promocją uzbiera się 770 zł) - miej jednak na uwadze, że choć promocja z bonusem 20 zł za skorzystanie z Kantoru Santander dostępna jest aż do końca sierpnia, to promocja z bonusami do 480 zł przewidziana jest jedynie do końca czerwca.

Limit nagród. Promocja "20 zł z Kantorem Santander" dostępna jest do 31.08.2023 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli 5 000 nagród po 20 zł każda.

Zasady promocji. By zgarnąć 20 zł, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta osobistego (w PLN):
 • załóż konto walutowe w Santander Banku w wybranej przez siebie walucie (można to zrobić np. poprzez bankowość internetową - niżej podpowiadam w jaki sposób) oraz
 • wymień co najmniej 50 jednostek waluty (USD, EUR, GBP lub CHF) za pośrednictwem Kantoru Santander (może być to transakcja kupna lub sprzedaży).

Bonus 20 zł otrzymasz na konto osobiste najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym wykonasz wymianę waluty (do tego czasu nie zamykaj konta w PLN). Każdy uczestnik promocji zdobyć może tylko jeden bonus 20 zł (bez względu na liczbę założonych kont) - do tego czasu posiadaj konto (w PLN) otwarte w okresie promocji.

Konto walutowe możesz założyć po zalogowaniu do bankowości internetowej w zakładce "Oferta Banku" => Konta osobiste => Konto24 walutowe.

Wymianę waluty na potrzeby niniejszej promocji zrealizujesz w bankowości internetowej w zakładce "Kantor Santander".

Konto24 walutowe prowadzone jest bez opłat, jeśli w danym miesiącu utrzymasz średnie saldo na rachunku walutowym co najmniej 20 podstawowych jednostek monetarnych waluty rachunku (a więc np. 20 euro w przypadku rachunku w EUR będzie leżało na koncie przez cały miesiąc). Jeśli ten warunek nie zostanie spełniony, opłata miesięczna wynosi 10 zł.

Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. gg Rozumiem że konto jest dla otwierających po raz pierwszy ROR w Santander? "wyłącznie dla osób dopiero otwierających konto osobiste w Santander"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, teraz promocję zrobili tylko dla nowych klientów.

   Usuń
  2. No właśnie chyba nie ma wykluczenia starych/obecnych klientów. Mnie wychodzi na to że jak już nawet ktoś ma konto w Santanderze ale teraz założy nowe (PLN) i walutowe to te 20 zł powinien dostać.

   Usuń
  3. Określenie treści: "dla osób dopiero otwierających konto osobiste w Santander" wyklucza jedynie uczestnictwo osób aktualnie posiadających konta.

   Usuń
 2. Czy mając kredyt konsumencki w Santander mogę skorzystać z promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Santander Consumer to formalnie inny bank.

   Usuń
  2. Cokolwiek masz w Santanderze to możesz wziąć udział. Oprócz konta, bo tylko ROR w PLN wyklucza.

   Usuń
  3. Czy tu chodzi o tą premię w wysokości 20 ziko?

   Usuń
 3. Te zakupione waluty trzeba przez jakiś czas trzymać? Czy można od razu odsprzedać?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...