Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij nawet 900 zł w bonach do Allegro za kartę Citi Simplicity

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

28.03.2023

Zgarnij nawet 900 zł w bonach do Allegro za kartę Citi Simplicity

W tej promocji karty kredytowej zgarnąć można bonusy o łącznej wartości nawet 900 zł.

Promocja "Więcej z Kartą Kredytową Citibank": 900 zł w bonusach za kartę Citi Simplicity
Na każdego uczestnika czeka 600 zł w bonach do Allegro oraz punkty w programie Bezcenne Chwile, które pozwolą odebrać nagrody - np. bony na zakupy (również mogą to być bony do Allegro) - o łącznej wartości 300 zł. Do tego dochodzi zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę, więc na czysto można zyskać tytułowy 900 zł. A z okazji skorzystać mogą zarówno nowi, jak i powracający klienci, bo okres wykluczenia jest bardzo krótki.

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w Citibanku.]

Promocja "Więcej z Kartą Kredytową Citibank": 900 zł w bonusach za kartę Citi Simplicity


Promocja w pigułce: nagrody gwarantowane w tej promocji otrzymasz, jeśli po zawnioskowaniu o kartę i podpisaniu umowy:
 • aktywujesz kartę, zarejestrujesz ją w programie Bezcenne Chwile oraz zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
 • wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł w każdym z 9 kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu zawarcia umowy o kartę (mogą to być płatności za "zwykłe" codzienne zakupy - w sklepach, na stacjach paliw, w Internecie itp.).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz:
 • 6 bonów do Allegro o wartości 100 zł każdy;
 • 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile (to program lojalnościowy Mastercard - bierze w nim udział karta wydawana przez Citibank) - taka ich liczba przełoży się na możliwość odebrania nagród o wartości 300 zł. Mogą to być nagrody rzeczowe, ale też i bony na zakupy (wybór jest duży, bo w katalogu nagród dostępne są vouchery m.in. do Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności).

W sumie to wszystko daje nagrody o wartości 900 zł. A do tego bank zwolni Cię (na okres 12 miesięcy) z miesięcznej opłaty za kartę - bez konieczności wykazywania się jakąkolwiek dodatkową aktywnością, by tej opłaty nie było.

Szczegółowe prześwietlenie warunków promocji i wskazówki jak krok po kroku zdobyć nagrodę znajdziesz poniżej.

W tym miejscu lojalnie uprzedzę, że ten wpis jest dość długi. Choć same warunki promocji są klarowne i udział w niej jest prosty, to ja należę do skrupulatnych, więc niniejsze prześwietlenie oferty Citibanku jest bardzo dokładne. Mimo tego, że promocja jest łatwa, to jednak nigdy nie jest tak, by nie mogło być jeszcze prościej, więc na końcu zamieszczam też własną rozpiskę warunków do spełnienia - możesz ją pobrać i sobie wydrukować, by odhaczać spełnianie kolejnych warunków w promocji i tym samym usprawnić swą drogę do zgarnięcia całej puli nagród.

Co warto wiedzieć o promocjach bankowych?


Na wstępie kilka wyjaśnień dla osób, które z tego typu promocją spotykają się być może pierwszy raz (bo jeśli jesteś Czytelnikiem bloga Bankobranie od dłuższego już czasu, to dobrze wiesz, że podobnych promocji jest sporo i można dzięki nim sporo zyskać - Ciebie zapraszam do części wpisu nieco niżej, zaraz pod podkreśleniem). 

Jak to się dzieje, że bank rozdaje takie nagrody? Wszak mówią: "nie ma nic za darmo". I to prawda. "Za darmo" nie ma i tutaj, bo bank wymaga zawarcia umowy i wykonywania płatności kartą. W przypadku promocji bankowej, takiej jak ta, bank premiuje jedynie wtedy, gdy już klienta pozyska i ten wykaże się określoną aktywnością (nie wykraczającą w zasadzie ponad standardowe korzystanie z karty). Dla banku jest to jednak o wiele lepszy sposób na przekonanie klientów do swej oferty, niż płacenie kroci za reklamę w mediach, której efektywność ciężko zresztą zmierzyć. Oczywiście dla banku liczy się też potencjał. Nowy klient może przecież skorzystać też z innych produktów, aczkolwiek to nie jest wymagane i przez promocję można przejść nie ponosząc ani grosza kosztów. O czym przekonało się już wielu Czytelników Bankobrania. Tego typu promocje Citibanku nie są nowością i opisuję je w praktyce już od 9 lat, a więc od samego początku istnienia bloga.

Co też ważne: nie jest to ani konkurs, ani loteria. Na blogu Bankobranie skupiam się głównie na promocjach, w których do wzięcia są nagrody gwarantowane. I nie inaczej jest tutaj.

Czy to na pewno nic nie kosztuje? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom kojarzyć negatywnie skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa znacząco różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje dostęp do limitu kredytowego, z którego można, ale nie trzeba korzystać. Na potrzeby niniejszej promocji płatności kartą należy wykonywać, ale to i tak nie oznacza kosztów. Wykorzystaną kwotę spłacić można bowiem w okresie bezodsetkowym, który liczony jest dla wszystkich transakcji bezgotówkowych (a więc płatności kartą). Dzięki temu oddasz dokładnie taką samą kwotę, jaką z karty wydasz.

Choć na stronie promocji znaleźć możesz zapis "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 26,35%", to jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłacanie wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Sprawdziłem to nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Przybliży Ci on zasady działania karty oraz wyjaśni czym jest okres bezodsetkowy.
__________________

600 zł do Allegro + 300 zł na zakupy za kartę kredytową Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.01.2023 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citi (tu więc jest okazja na całkiem szybki i przy tym opłacalny powrót).

Jeśli posiadasz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, rachunek firmowy, kredyt czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz skorzystać z niniejszej okazji do bankobrania - pamiętaj jedynie, by o kartę zawnioskować na stronie promocji.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 31.08.2023 roku, ale może się zakończyć wcześniej, gdyż bank przygotował się na nagrodzenie pierwszych 2 500 osób, które zawrą umowę o kartę Citi Simplicity. Jeśli ta pula wyczerpie się przed terminem, to informacja o tym ma się pojawić na stronie promocji.

Zasady promocji "Więcej z Kartą Kredytową Citibank"


By wziąć udział w akcji i uzyskiwać nagrody:
 • do 31.08.2023 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (tylko tak składane wnioski kwalifikują do promocji);
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody - w praktyce da się to zrobić już podczas składania wniosku (można to zrobić online; choć w samym wniosku o kartę jest do wyboru opcja bez dostarczania takiego dokumentu, to pamiętaj, że jest to wymóg promocji - by otrzymać nagrodę);
 • zawierając z bankiem umowę o kartę Citi Simplicity, wyraź zgody na:
  • przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej oraz 
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego;
 • aktywuj kartę w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku;
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle): 
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku (do tego wystarczy samo posiadanie karty - otwieranie konta nie jest konieczne) oraz
  • przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę Citi Simplicity (jak to zrobić, wyjaśniam nieco niżej);
 • przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł (mogą, ale nie muszą to być płatności na Allegro). 

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci uzyskanie pierwszej nagrody w postaci 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile oraz otworzy drogę do zdobywania kolejnych nagród - 6 bonów Allegro po 100 zł każdy. By je zgarnąć:
 • od czwartego do dziewiątego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych 6 miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł (i tu tak samo - mogą, ale nie muszą to być płatności na Allegro).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymywać będziesz bon do Allegro o wartości 100 zł.

💡 Przykładowo: jeśli umowę o kartę zawrzesz w kwietniu, to płatności (po 300 zł w każdym miesiącu kalendarzowym) będzie należało wykonywać od maja do lipca (za co dostaniesz 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile) oraz od sierpnia do stycznia (za co w sumie otrzymasz 6 bonów do Allegro o wartości 100 zł każdy).

Płatności kartą możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach spożywczych, odzieżowych, monopolowych, budowlanych czy motoryzacyjnych, marketach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, na stacjach paliw itp.) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Mogą, ale nie muszą to być płatności u partnerów programu Bezcenne Chwile. Zwróć jedynie uwagę, że Citibank uwzględni tylko transakcje, które:
 • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone 

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Odpadają więc transakcje w kasynach, czy u bukmacherów, a także doładowania aplikacji typu Revolut. Z racji specyficznego kwalifikowania terminali płatniczych w placówkach pocztowych, najpewniej i tam dokonywane transakcje nie zostaną uwzględnione.

Powiadomienie o każdej z nagród dostaniesz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danej nagrody. Wydanie każdej z nagród (czy to naliczenie punktów na koncie punktowym programu Bezcenne Chwile, czy to przesłanie bonu do Allegro) nastąpi w ciągu 30 dni od powiadomienia o jej przyznaniu. Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji, nie wypowiadaj umowy, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Bony do Allegro otrzymywać będziesz wiadomościami w bankowości internetowej (po zalogowaniu poprzez przeglądarkę internetową np. na komputerze; w aplikacji mobilnej te wiadomości mogą być niewidoczne).

Punkty będą ważne przez 9 miesięcy od dnia ich przyznania - to będzie czas na ich wymianę na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile. Z kolei bony Allegro mają mieć ważność przez 6 miesięcy.

Czym jest program Bezcenne Chwile?


W tym miejscu krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z tym programem. 
Bezcenne Chwile to w dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina (przykładowo voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4000 punktów). 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Citibanku. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Kto może uzyskać kartę kredytową w Citibanku? 


Osoba wnioskująca o kartę Citi Simplicity, powinna spełniać poniższe kryteria:
 • wiek - minimum 18 lat; 
 • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od co najmniej 2 lat

Źródłami dochodu osoby wnioskującej o kartę, które akceptuje Citibank, są nie tylko umowy o pracę i działalność gospodarczą, ale również umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty Citibanku


Karta kredytowa Citi Simplicity
Kartę bank wydaje za 0 zł. 

Na uczestników powyższej promocji czeka jeszcze jeden przywilej - brak opłaty miesięcznej za kartę przez 12 kolejnych miesięcy, począwszy od pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w tym przypadku regulamin promocji bierze górę nad zasadami wynikającymi z taryfy prowizji i opłat). Za pierwszy niepełny miesiąc opłata za kartę również nie jest pobierana.

Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę nadal będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji (na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności w miesięcznym okresie rozliczeniowym karty).

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone, czyli obsługi karty przez telefon - czego nie należy mylić z bankowością mobilną za pomocą aplikacji), ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane. Tak samo samodzielnie nie warto nadpłacać karty kwotą 200 zł lub wyższą. Co oznacza to nadpłacanie? To proste - jeśli kartą wykonasz płatności na sumę min. 300 zł, to wystarczy, że spłacisz (przelewając na rachunek karty) 300 zł. Możesz przelać więcej, ale jeśli już, to maksymalnie 499,99 zł - tak by nie powstała nadpłata na właśnie 200 zł.


💡 Na koniec dodam, iż w Citibanku zyskać można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem premia 400 zł za CitiKonto + do 200 zł moneybacku. Promocję karty kredytowej z bonusami do 900 zł można łączyć z promocją konta (a dla uzyskania wspomnianego moneybacku jest to wręcz niezbędne). Kolejność złożenia wniosków o kartę kredytową i konto osobiste nie ma znaczenia.

Jeśli chcesz zyskiwać na najlepszych promocjach bankowych, skorzystaj z prostego i niezawodnego źródła informacji, jakim jest newsletter dla Czytelników bloga. Zapis zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek z jakiejkolwiek przyczyny tak postanowisz):

Rozpiska warunków promocji. Poniżej znajdziesz wspomnianą już rozpiskę promocji Citibanku. Jest to moja propozycja, jak najprościej spełnić warunki promocji, by zdobyć wszystkie możliwe bonusy:

54 komentarze:

 1. Za punkty w BCh trzeba odebrać bony Allegro czy można cokolwiek innego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. masz inne nagrody do wyboru

   Usuń
  2. "24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile (to program lojalnościowy Mastercard - bierze w nim udział karta wydawana przez Citibank) - taka ich liczba przełoży się na możliwość odebrania nagród o wartości 300 zł. Mogą to być nagrody rzeczowe, ale też i bony na zakupy (wybór jest duży, bo w katalogu nagród dostępne są vouchery m.in. do Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności)"

   Usuń
 2. Czy tą promocję można łączyć z promocją Poleć kartę Citibank za 300 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma możliwości polecenia tej promocji.

   Usuń
  2. już jest

   Usuń
 3. Jak można sprawdzić kiedy zamknąłem poprzednia kartę kredytową? Infolinia?

  OdpowiedzUsuń
 4. A Ja mam pytanie. Składam wniosek i czy bank jakoś weryfikuje Moje zatrudnienie u Pracodawcy czy wszystko na zasadzie oświadczenia i sprawdzeniu w BIK.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyciąg z wpływami wynagrodzenia musisz dać albo zaświadczenie od pracodawcy. U mnie do pracodawcy nie dzwonili.

   Usuń
  2. A co jeśli dostaję wynagrodzenie w gotówce?

   Usuń
  3. @Anonimowy 29 marca 2023 13:36
   Przecież @Anonimowy 28 marca 2023 23:33 dał ci już odpowiedź. 0:

   Usuń
 5. Witam, co dokładniej oznacza "dokument potwierdzający dochody"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zazwyczaj wyciąg z konta na które wpływa wynagrodzenie. Może być nawet przefiltrowany tylko do tych wpływów.

   Usuń
 6. Wystarczy że zamknęłam kartę przed 01.01.2023? 3 mce tylko wstecz? Na pewno taka krótka karencja??

  OdpowiedzUsuń
 7. Poszło. Tak krótkie karencje to ja rozumiem i szanuję.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy jak w bezcenne chwilę mam zarejestrowana kartę debetową z Santander Banku i na nią odebrałem te 8tys punktow, to będę mógł do konta dopisać ta z Citibanku i drugi raz odebrać te punkty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma znaczenia czy masz karty innych banków w programie.

   Usuń
  2. A co jeśli mam już w BCh kartę do Citikonta? Czy to mnie wyklucza teraz z promocji karty Simplicity? W całym zakresie czy chociaż bony Allegro (6 x 100 zł) dostanę??

   Usuń
  3. Regulamin promocji "Więcej z Kartą Kredytową Citibank" (z 24 000 punktów i 6 bonami po 100 zł do Allegro) nie zawiera wykluczeń w tym względzie - można więc wziąć udział w promocji posiadając już w programie "Bezcenne Chwile" jakąkolwiek kartę (nawet kartę wydaną do konta w Citibanku).

   Inna kwestia to promocja "Punkty na start" (dodatkowe 8 000 pkt) - w jej przypadku wcześniejsza rejestracja w programie jakiejś innej karty danego banku wyklucza z tej promocji.

   Usuń
 9. Jest możliwa w jakiś sposób inna weryfikacja tożsamości ? Przy zdalnej robię zdjęcia Dowodu i ciągle mam błąd że zdjęcia nieczytelne :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak się nie udaje to za kilka dni zadzwonią do ciebie i poprowadzą co dalej.

   Usuń
  2. Czy można kartę podpiąć do apple pay i normalnie nalicza wtedy płatności?

   Usuń
  3. Tak, to normalna płatność wtedy. Tyle tylko że telefonem.

   Usuń
 10. A czy po tych 12 miesiącach można zamknąć karte kredytowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet zaraz po otrzymaniu ostatniego bonu. Nie ma lojalki.

   Usuń
  2. I jeszcze wtedy szykuj się na promocję "utrzymaniową". Dostaniesz dodatkową stówkę.

   Usuń
  3. Jakieś szczegóły? Co to za promocja?

   Usuń
  4. Po złożeniu wypowiedzenia dzwoni konsultant z propozycją moneybacku 10%, do 100 zł właśnie w zamian za wycofanie wypowiedzenia.

   Usuń
 11. Nie mogę dodać karty do bezcennych chwil. Na stronie banku każe zaznaczyć jakieś zgody i pobrać pdf - nie widzę ani zgód do zaznaczenia, ani pdf do pobrania. Na stronie bezcennych chwil odsyła do strony banku i tak w kółko. Kiedy ze strony konta(karty) wchodzę na bezcenne chwile to nie może otworzyć strony....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może masz Adblocka?

   Usuń
  2. No właśnie wyłączony.... napisałem do banku, zobaczymy

   Usuń
  3. Dopiero po 12 kwietnia umożliwią dołączenie do programu z poziomu swojej strony.

   Usuń
  4. Miałem to samo, ale 5.04 napisałem do banku (poprzez "kontakt", jako zalogowany) i dziś - 06.04 - już mogłem dodać kartę, chociaż w odpowiedzi z banku było, że mam na zalogowanie 7 dni od 12.04. Powodzenia

   Usuń
  5. Przed chwilą dołączyłem do programu z poziomu banku

   Usuń
  6. 2 tygodnie czekam aby móc dołączyć do bezcennych chwil - porażka....

   Usuń
 12. Pytanie do speców - jak już mam w Programie bezcenne chwile kartę kredytowa citi to czy mogę też mieć debetową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak masz jedną, to masz już i drugą (tak było u mnie). Możesz więc płacić i tą i tą, jednak dodatkowych punktów za samo dodanie karty już nie dostaniesz.
   Same płatności kartą w Citi dla BCh to straszna lipa. W innych bankach są naprawdę ciekawe "przyspieszacze" dające punkty a Citi to tak jak w Getin, wiatr hula a więc szkoda zachodu.

   Usuń
 13. Mam kartę kredytową Citi. Chcę zapłacić faktury przez Payappka, ale płatność ma kod 4900. Czy bank za taką płatność kartą kredytową naliczy mi prowizję? Jeżeli tak to czy mogę bez prowizji dokonać płatności za pomocą BLIKa?

  OdpowiedzUsuń
 14. Witam mam mały dylemat otóż : Umowę podpisałem w Marcu (31) już w kwietniu aktywowałem i spełniłem warunki promocji (przed chwilą dołączyłem do programu Bez. chwile z poziomu strony banku. Wszystko fajnie tylko posiadałem kartę kredytową Citi banku od Sierpnia 2019 do stycznia 2021 i zamknąłem, przy aktywacji karty wyskoczył mi komunikat, że taki mail w bazie jest i wyświetlony został mój login, którym się wtedy posługiwałem oczywiście hasło też znałem, ale czy przypadkiem obowiązuje mnie umowa "ramowa" i jednak nie łapie się na obowiązującą promocje?

  OdpowiedzUsuń
 15. Skąd wiadomo o zwolnieniu z opłaty przez 12 miesięcy? Ani w umowie ani w cenniku w tej tabeli nie widzę takiej informacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z regulaminu promocji. Tam masz informację o zwolnieniu z opłaty dla uczestników promocji.

   Usuń
 16. Dodanie karty do programu Bezcennechwile niemożliwe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest możliwe. Wyłącz adblocka a jak to nic nie da to napisz wiadomość poprzez CitiOnline że chcesz dodać a nie możesz.

   Usuń
 17. A płatności Allegro pay spełniają warunki promocji (spłata raty allegro)

  OdpowiedzUsuń
 18. Zawarłem umowę w grudniu. Płatność kartą miałem w styczniu, lutym i marcu to kiedy dostane te 24000pkt? Czy nie powinny już być?

  OdpowiedzUsuń
 19. Niestety City odrzuciło mój wniosek :/ Wiecie może jaką mają politykę że tak się stało? Pracuje na umowie o pracę z dochodem około 4tys, mam kredytowke w innym banku na 500zl oraz pożyczkę której zostało 500zl i rata 150zl. W BIK żadnych negatywnych wpisów...

  OdpowiedzUsuń
 20. czy ta promocja jeszcze w pełni obowiązuje?

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy bony do Allegro można łączyć? A jeśli płacę pojedynczo to muszę wykorzystać od razu cały, a co jeśli go zakup przekracza 100zł mogę dopłacić w złotówkach?

  OdpowiedzUsuń
 22. czy można dokonywać płatności w sklepie i w sieci za pomocą blika ? Czy zaliczają się te płatności do promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 23. Kupno karty podarunkowej np. na plente lub alerabat się zalicza? Czy regulamin wyklucza takiego transakcje?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...