Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 420 zł premii za konto w promocji BNP Paribas

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

30.03.2023

Odbierz 420 zł premii za konto w promocji BNP Paribas

Nowa promocja konta osobistego w BNP Paribas przynosi nagrody gwarantowane wyłącznie w postaci bonusów pieniężnych.

Promocja "Wspinaj się po okazje": zyskaj 420 zł premii za konto w BNP Paribas
Nie ma tu więc bonów na zakupy, ale premie pieniężne - w sumie 420 zł. Z niniejszej okazji do bankobrania skorzystać mogą zarówno nowi, jak i powracający klienci (wystarczy bowiem nie posiadać konta w tym banku od min. 12 miesięcy).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Wspinaj się po okazje": zyskaj 420 zł premii za konto w BNP Paribas


Na początek drobna dygresja: nazwa promocji "Wspinaj się po okazje" może nieco wprowadzać w błąd. Dla wielu wspinaczka kojarzy się z wysiłkiem i osiąganiem czegoś trudnego do zdobycia. Tymczasem w tej promocji warunki są dość proste - w praktyce ogarnia się je w zaledwie 2 miesiące.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 3 bonusy pieniężne: jeden w wysokości 40 zł oraz 2 x 190 zł, co w sumie da tytułowe 420 zł.

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Bonusy pieniężne dostaniesz, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej. 

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 10 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Wspinaj się po okazje"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 16.06.2023 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 30.06.2023 r.);
 • aktywuj kartę wydaną do konta (również do 30.06.2023 r.).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą nagrodę - premię 40 zł.

By zdobyć dwie kolejne nagrody, już w postaci premii pieniężnych w wysokości 190 zł każda, w pierwszym i drugim miesiącu następującym po miesiącu aktywacji karty (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • wykonaj płatności Blikiem na sumę min. 200 zł
 • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty), 
 • wykonaj przelew(y) na łączną kwotę min. 500 zł (może być to przelew np. na Twe konto w innym banku) oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 200 zł (ten warunek również można spełnić w prosty sposób - wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku).

Kolejność spełniania tych czterech warunków jest dowolna - ważne by wszystkie zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe wymogi, przysługiwać Ci będą premie po 190 zł.

Pamiętaj, że warunkiem otrzymania każdej kolejnej nagrody jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania nagrody poprzedniej, a więc by zdobyć drugą premię 190 zł za spełnienie warunków w drugim miesiącu po miesiącu aktywacji karty do konta, to w pierwszym miesiącu po aktywacji karty do konta musisz mieć zrealizowane warunki zdobycia pierwszej premii 190 zł.

Jak to będzie wyglądać w praktyce? 
 • jeśli kartę do konta aktywujesz w marcu, to warunki uzyskania bonusów po 190 zł będzie należało zrealizować w kwietniu i maju lub
 • jeśli kartę do konta aktywujesz w kwietniu, to warunki uzyskania bonusów po 190 zł będzie należało zrealizować w maju i czerwcu, lub
 • jeśli kartę do konta aktywujesz w maju, to warunki uzyskania bonusów po 190 zł będzie należało zrealizować w czerwcu i lipcu, lub
 • jeśli kartę do konta aktywujesz w czerwcu, to warunki uzyskania bonusów po 190 zł będzie należało zrealizować w lipcu i sierpniu.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu wspinajsiepookazje@promocja.bnpparibas.pl) do 22. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jej uzyskania (jeśli ten dzień wypadanie w dzień wolny od pracy, to wiadomości należy się spodziewać najpóźniej w następnym, najbliższym dniu roboczym).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas. Będzie to trzeba zrobić do 26. dnia danego miesiąca.

Nagrody otrzymasz według poniższego harmonogramu:
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu aktywacji karty wydanej do konta: pierwszy bonus 40 zł;
 • do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu aktywacji karty wydanej do konta: drugi bonus pieniężny 190 zł;
 • do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu aktywacji karty wydanej do konta: drugi trzeci pieniężny 190 zł.

Jakie to dokładnie będą terminy? Możesz sprawdzić w poniższej tabeli, w pierwszej kolejności zwracając uwagę na kolumnę wskazującą na miesiąc, w którym aktywujesz swą kartę do konta w BNP Paribas:

     Miesiąc aktywacji karty:

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Wiadomość o premii 40 zł:

Do 24.04.

Do 22.05.

Do 22.06.

Do 24.07.

Termin uzupełnienia numeru konta do wypłaty premii:

Do 26.04.

Do 26.05.

Do 26.06.

Do 26.07.

Wypłata premii 40 zł:

Do 30.04.

Do 31.05.

Do 30.06.

Do 31.07.

Wiadomość o pierwszej premii 190 zł:

Do 22.05.

Do 22.06.

Do 24.07.

Do 22.08.

Wypłata pierwszej premii 190 zł:

Do 31.05.

Do 30.06.

Do 31.07.

Do 31.08.

Wiadomość o drugiej premii 190 zł:

Do 22.06.

Do 24.07.

Do 22.08.

Do 22.09.

Wypłata drugiej premii 190 zł:

Do 30.06.

Do 31.07.

Do 31.08.

Do 30.09.


Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Wspinaj się po okazje"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem i kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech kart (pomijam jednak opis Karty Otwartej na eŚwiat i Karty Otwartej na Świat, bo one są bezwarunkowo płatne).
  Najlepszym wyborem w tym przypadku wydaje się Karta Otwarta na Dzisiaj, bo w jej przypadku da się uniknąć opłaty miesięcznej (2 lub 7 zł) - nie jest ona pobierana, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia lub
  • (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca 2023 roku) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj darmowe są wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Wspinaj się po okazje" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest widoweryfikacja - w tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

Przydatne dokumenty:

39 komentarzy:

 1. Czy kupno biletu w aplikacji przez blika za np.2zł liczy się jako płatność blikiem?

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tymi datami w tej tabelce jest coś nie tak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zatem proszę zwrócić uwagę na:

   "Wypłata pierwszej premii 190 zł:
   Maj i Czerwiec - Do 31.08."

   "Termin uzupełnienia numeru konta do wypłaty premii:
   Czerwiec - Do 26.07.
   Wypłata premii 40 zł:
   Maj - Do 30.06.
   Czerwiec - Do 20.06."

   Poza tym sam zapis daty jest nieprawidłowy z kilku powodów. Kto jednak dziś zwraca jeszcze uwagę na "poprawności"?

   Usuń
  2. Dzięki za czujność. Fakt, był 20.06. zamiast 30.06. (co byłoby nierealne, bo przed mailem powiadamiającym o przyznaniu tej premii). Poprawione.

   Usuń
 3. Uważajcie jak zakładajac konto w promocji otrzymacie mail, że "wniosek został odrzucony i w celu zawarcia umowy zapraszamy do najbliższej placówki banku". A może tak się stać, jeśli ktos się pomyli we wniosku (u mnie tak było). Ale wtedy.... nici z promocji, bo można w niej wziąć udział TYLKO zakładając konto przez internet, na stronie promocji. Ja wysłałem wniosek (przez internet) ponownie i został zaakceptowany. Nie wiem, czy to komuś pomoże, ale można się z czymś takim spotkać. Jeśli się mylę, niech ktoś poprawi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i dokładnie tak jest. Wnioski w placówce nie biorą udziału. Znajomy kiedyś się na tym przejechał.

   Usuń
 4. Promocja jest jeszcze dostępna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Jest tak długo dostępna, jak na stronie promocji można wypełnić formularz zgłoszeniowy. Jeśli pula rejestracji się wyczerpie, to w miejsce tego formularza pojawi się stosowny komunikat o zakończeniu promocji.

   Usuń
 5. Chciałam założyć konto poprzez wideoweryfkację, natomiast podczas robienia zdjęcia dowodu w aplikacji wyskakuje komunikat "Nieznany błąd. Próbuj ponownie". Czy ktoś się z czymś takim spotkał? Czy może to mieć związek z tym, że posiadam jeszcze starą wersję dowodu osobistego?

  OdpowiedzUsuń
 6. Promocja trwa. Odpisali mi, że weryfikacja nie powiodła się z powodu słabych zdjęć. Powtórna próba rejestracji jest odrzucana. Pewnie sprawdzili, że miałem tam już kiedyś konto. Promocja kit i mydlenie oczu. Proponowali mi na infolinii założenie konta z doradcą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to, że miałeś konto niczemu nie przeszkadza, właśnie założyłąm konta po raz trzeci.

   Usuń
 7. Czy opłata rachunków blikiem przez BLUMEDIA zostanie zaliczone? Kod MCC 4900 ale BLUMEDIA zastrzeżone jest przy płatnościach kartą.

  OdpowiedzUsuń
 8. Trzeba złożyć podpis w banku? Czy nie jest do niczego potrzebna wizyta w nim?

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja dzisiaj założyłam konto w promocji, sms na telefon i już czekam na kuriera. Niestety mój mąż czeka, bo na etapie podania zdjęć dowodu os. a przed esmsem pojawił się komunikat że weryfikacja dlugo trwa i otrzyma dalsze info na mail... już 4 godziny czeka na mail z banku i cisza. Miał ktoś z Was podobną sytuację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komentarz z weekendu, więc domyślam się, że wtedy był składany wniosek - wówczas na weryfikację (jeśli nie przejdzie automatycznie) najczęściej trzeba zaczekać do najbliższego dnia roboczego.

   Usuń
  2. Tak, akurat mój wniosek przeszedł, a męża utknął na chwilę, ale po weekendzie wszystko ruszyło i zakończyło się sukcesem. No to teraz pobankujemy 😁 wreszcie, bo w innych bankach karencja niestety.. Dziękuję Mr. Złotówa za odpowiedź :)

   Usuń
 10. Dzień dobry
  Spóźniłem się z podaniem nr konta, tj zamiast do 22 maja zrobiłem to 31 maja.
  Rozumiem że 40 zł przepadło. A jak z nagrodą 190 zł za maj, jeśli spełniłem warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli umknęło Ci podanie numeru rachunku konta na czas, to napisz reklamację.

   Regulamin promocji nawet przewiduje koło ratunkowe dla osób, które o tym zapomną (mail im umknie itp.). Zacytuję:

   "Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 3 lit. b, nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistego zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: wspinajsiepookazje@promocja.bnpparibas.pl Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 10 czerwca 2024 r. po tym terminie nagroda nie zostanie wydana."

   Usuń
 11. Czesc a co jesli bylem posiadaczem karty kredytowej parbibas w okresie 12 miesiecy od przystapienia do tej promocji? Jestem z niej wykluczony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadanie karty kredytowej nie ma znaczenia. Okres 12 miesięcy wykluczenia odnosi się wyłącznie do posiadania konta osobistego.

   Usuń
  2. A na czym polega bycie stroną umowy ramowej z BNP Paribas co wyklucza nas z promocji ?

   Usuń
  3. Umowa ramowa powiązana jest z kontem osobistym (dot. wydawanej do niego karty oraz dostępu do bankowości). Może być tak, że konto jest zamknięte (nawet od 12 miesięcy), ale umowa ramowa została - wtedy można ją rozwiązać choćby teraz (nie liczy się do okresu wykluczenia) i wziąć udział w promocji.

   Usuń
 12. dostałam dziś maila, ale nie umiem się zalogować, żeby podać nr konta, pomoże ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otwierasz linka jaki otrzymałaś w mailu z gratulacjami przyznania nagrody. Na otwartej stronie podajesz adres mailowy jaki podawałaś do tej promocji i wpisujesz unikalne hasło z otrzymanego maila. Te dane wpisujesz po prawej stronie w okienkach do logowania, następnie po zalogowaniu podajesz w tym samym miejscu numer konta bankowego, które otworzyłaś w tej promocji, dajesz zapisz i to wszystko. Jeśli to zrobiłaś po 26.06 to nagroda będzie wypłacona dopiero w lipcu, a nie do 30.06.

   Usuń
 13. Konto otworzyłam i kartę aktywowałam w maju, w związku z tym maila z podaniem danych do wypłaty pierwszego bonusa 40zł powinnam dostać do 22 czerwca. Niestety nie otrzymałam takiego maila. Czy ktoś też tak miał? Dodam, że miałam problem z założeniem tego konta, początkowo próbowałam przez aplikację, ale się nie udało i w końcu zamówiłam kuriera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tak samo, żadnej informacji. W piątek wysłałam e-maila bez odpowiedzi do dzisiaj, próbuję się dodzwonić na infolinię - bezskutecznie, rozłącza mnie do przyjdzie moja kolej na rozmowę

   Usuń
  2. w spamie też szukaliście maila, bo u mnie właśnie tam był

   Usuń
  3. Napisałam e-maila z reklamacją i odpowiedzieli na drugi dzień. Twierdzili, że wysyłali do mnie e-mail, dla pewności jeszcze raz przesłali. Niestety wypłata nagrody dopiero w lipcu😐

   Usuń
 14. czy płatność Blikiem przez PayAppka spełni warunki płatności blikiem 200 zł?

  OdpowiedzUsuń
 15. Dzień dobry, po otrzymaniu wszystkich nagród chcę zamknąć konto. Wiem, że będę miała jeszcze przez 30 dni. Czy przez te 30 dni muszę spełnić wszystkie warunki co na promocji. Chodzi mi o 200 blikiem, 5 kartą i 500 przelew 1000 wpływu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, to były warunki dotyczące promocji (dla uzyskania bonusów). Teraz, by nie ponosić kosztów, wystarczy realizacja tych warunków, które wymieniam już na samym końcu wpisu prześwietlającego promocję. W przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj (i osób, które ukończyły 26 lat): 3 płatności + 1 logowanie do bankowości + zgody.

   Usuń

 16. MR. ZŁOTÓWA

  Cytat.: " Karta Otwarta na Dzisiaj, bo w jej przypadku da się uniknąć opłaty miesięcznej (2 lub 7 zł) - nie jest ona pobierana, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:

  • (..)
  • (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca 2023 roku) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych "


  A jak to jest z opłatą (2 lub 7 zł) za KARTĘ ORWARTĄ NA DZISIAJ jeśli konto założyliśmy w tej promocji, ale wypowiedzenie umowy w całości (oczywiście po spełnieniu warunków wymienionych warunków) złożyliśmy w styczniu br?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank sprawdza warunki w miesiącu poprzednim, więc jeśli zamknięcie umowy przypadło w lutym (po miesięcznym okresie wypowiedzenia), to wtedy sprawdzał styczeń (czy wtedy były spełnione wszystkie wymagane aktywności).

   Usuń
  2. Chodzi właśnie o to, że bank mimo wykonania przeze mnie aktywności w styczniu 2024, naliczył mi opłatę za kartę z styczeń 2024, na skutek czego moje wypowiedzenie złożone w styczniu (z 30 dniowym okresem wypowiedzenia) nie doszło do skutku.
   BANK o zaległości poinformował mnie po 3 miesiącach czyli mimo wyko anua aktywności w styczniu, naliczył mi opłatę za styczeń 2 zł, oraz 7 zł za luty i 7 zł za marzec.

   Usuń
  3. Może za wcześnie wycofałeś zgody?

   Usuń
  4. Sprawa wyjaśniona, bank się pomylił. coś po ich stronie nie pykło 😉 nie wiedzą dokładnie co, ale wyzerowali mi zadłużenie jednak jeszcze raz musialam składać wypowiedzenie umowy, czyli 2 miesiące karencji szlag trafił.

   Usuń
 17. Pytam, bo po wypowiedzeniu umowy (w całości) bank mimo spełnienia warunków by nie ponosić opłaty za kartę, naliczył opłatę za kartę na skutek czego moje wypowiedzenie nie doszło do skutku, o zaległości bank poinformował poinformował po 3 miesiącach

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...