Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Przypominam: kilkanaście kończących się promocji (to ostatnie chwile, by się załapać)!

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

29.03.2023

Przypominam: kilkanaście kończących się promocji (to ostatnie chwile, by się załapać)!

Koniec miesiąca, a już zwłaszcza koniec kwartału to finisz dostępności wielu promocji.

Kalendarz: marzec 2023 z zaznaczoną datą 31.03.2023
Dziś więc przypominam okazje do bankobrania, dzięki którym z pojedynczym kontem można zdobyć 500, 580, a nawet 750 zł.

[Niniejszy wpis jest już nieaktualny. Sprawdź obecnie dostępne promocje bankowe.]

Bez zbędnego przedłużenia, w telegraficznym skrócie przypominam na co można załapać się najpóźniej do końca marca (jednak ważna uwaga: w wielu przypadkach w tym terminie trzeba nie tylko złożyć wniosek, ale też zawrzeć umowę z bankiem - co na szczęście jest możliwe, dzięki zdalnym metodom).

Promocje kont osobistych

logo ing bank śląski
Jeśli chodzi o dostępność, to jest jeden wyjątek - nie do piątku, a do czwartku (tj. 30.03.2023 r.) przewidziana jest promocja z premią 250 zł za konto w ING Banku Śląskim. Na tle niżej omawianych promocji, bonus od banku z lwem w logo wygląda skromnie, ale to i tak podwyższona obecnie premia (i zrównująca się z dotąd rekordową wartością nagród powitalnych, jeśli chodzi o ten bank).

logo velobank
Najwięcej, bo aż 750 zł można zgarnąć za konto osobiste w VeloBanku. To kumulacja trzech promocji, w których do wzięcia czeka premia 50 zł, punkty powitalne w programie "Bezcenne Chwile", które przełożą się na nagrodę - np. voucher na zakupy - o wartości 100 zł oraz aż 600 zł, dzięki wysokiemu, bo aż 10-procentowemu zwrotowi za płatności kartą lub Blikiem (bez wykluczeń miejsc, w których można dokonywać transakcji; do tego zwroty wypłacane są bardzo szybko, bo już w ciągu kilku dni od wykonania transakcji). Obecnie to absolutny top, jeśli chodzi o zainteresowanie wśród Czytelników. Uwaga: do piątku (tj. 31.03.) włącznie trzeba już zawrzeć umowę (a nie tylko złożyć wniosek o konto) - na szczęście da się to zrobić zdalnie (m.in. "na selfie").

logo santander bank
W marcowej edycji wartość bonusów w promocji konta osobistego w Santander Banku zrównała się z dotąd rekordowymi. Do wzięcia czeka (co najmniej) 580 zł za Konto Jakie Chcę. Piszę 'co najmniej', bo są jeszcze dodatkowe promocje, umożliwiające zwiększenie zysku (m.in. premia za konto dla dziecka czy bonusy za polecenia). W skład tego pakietu nagród powitalnych wchodzi 300 zł premii oraz 280 zł w bonach na zakupy. Tu do 31.03. wystarczy złożyć wniosek, a umowę można zawrzeć później (za wyjątkiem jednej z nagród - bony na zakupy o wartości 80 zł - na potrzeby tej promocji trzeba zawrzeć umowę jeszcze w tym miesiącu, ale jest to realne, bo konto można założyć "na selfie").

logo bank millennium
Millennium to bank, który serwuje promocje wzorcowo proste. Nie inaczej jest teraz - za spełnienie prostych warunków do wzięcia jest premia 400 zł za konto osobiste (dodatkowo można też zgarnąć 100 zł na zakupy za konto dla dziecka). Tu znów z zawarciem umowy trzeba wyrobić się do piątku, ale można to zrobić za pomocą wideoweryfikacji, albo po złożeniu wniosku przez Internet (bo tylko tak składane wnioski kwalifikują do udziału w promocji) podskoczyć do placówki banku, by tam podpisać dokumenty.

logo pko bank polski
Już absolutnie ostatni dzwonek bije, by skorzystać z programu poleceń największego banku w Polsce - PKO BP płaci od 50 do 250 zł za otwarcie kotna osobistego. Tutaj znów do piątku trzeba już zawrzeć umowę (a nie tylko złożyć wniosek o konto) - jako że z tymi umowami jeżdżą kurierzy, to czasu jest już malutko (choć często przybywają nawet w ciągu 1-2 dni (a aktywacja konta przez bank następuje zaraz po wyjściu kuriera).

logo citi handlowy
Jest i propozycja dla oszczędzających. Co prawda bez oszałamiających bonusów na start (bo zgarnąć można jedynie 120 zł) dla otwierających konto osobiste Citibank oferuje 8,1% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do 100 tys. zł, gwarantowane na 4 miesiące).

Promocje kart kredytowych


Tu kończą się 3 okazje do bankobrania, w których zgarnąć można:


Promocje kont firmowych


Przedsiębiorcy do końca marca mogą załapać się na:

Promocje kont dla dzieci


To propozycje, dzięki którym zyskać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci banków (mam na myśli osoby pełnoletnie, czyli rodziców) - bonusy przewidziane są za otwarcie konta dla swej nieletniej pociechy. Oto co i który bank daje:

Promocja lokaty 

A na koniec coś dla oszczędzających. W Toyota Banku można zgarnąć 200 zł premii za założenie lokaty z oproc. 7,4% w skali roku (efektywnie - sumując odsetki i premię - można zgarnąć tyle, co na lokacie z oprocentowaniem nawet 8,64% w skali roku).

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. By trzymać rękę na pulsie, zapisz się na bezpłatny newsletter z którego dowiesz się o wszystkich nowościach. Taki zapis zajmuje chwilę - podobnie jak rezygnacja, jeśli kiedykolwiek z jakiejkolwiek przyczyny tak zadecydujesz. Szanuję jednak Twój czas, podobnie jak podchodzę do swego czasu, więc obiecuję - spamu nie będzie (wiadomości zazwyczaj wysyłam raz w tygodniu, a góra - w wyjątkowych okolicznościach - to dwa maile): 

16 komentarzy:

 1. Niech się kończą, to może wreszcie będzie jakiś nowy wysyp, bo ostatnio bardzo mało nowych

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowe edycje nowymi edycjami, ale żeby tak karencje skrócili dla byłych klientów.

   Usuń
 2. Czy do promki w Śląskim można przystąpić mając aktywny dostęp do bankowości? Jak można sprawdzić datę zamknięcia konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak masz aktywny dostęp to po zalogowaniu jest zakładka dokumenty a w niej pliki potwierdzenia zamknięcia konta.

   Usuń
  2. To super, ale ja pytałem czy do promki w Śląskim można przystąpić mając aktywny dostęp do bankowości.

   Usuń
  3. Kabel podobnej sytuacji chciałem uzyskać info o dacie zamknięcia na infolinii, ale rzekomo nie są w stanie tego sprawdzić i skierowali mnie do oddziału, a tam chcą za to 35 ziko - zabawa w chowanego!

   Usuń
  4. @Anonimowy 30 marca 2023 17:26
   Nieprawda! Pytałeś także o datę zamknięcia konta.

   @Anonimowy 30 marca 2023 07:36
   "Jak można sprawdzić datę zamknięcia konta?"

   Tak więc mimo tego że to nie ja lecz @Anonimowy 30 marca 2023 12:37 dał ci odpowiedź, upraszam ciebie o zdecydowanie grzeczniejszą formę zwracania się do Niego. Póki co nie ma nawet zwyczajowego dziękuję!

   Usuń
  5. Udzieliłem odpowiedzi na drugie pytanie, które zadałeś a zamiast wdzięczności drwina. Więcej na tym blogu już nie pomogę. Wieloletni bankobiorca i stały czytelnik.

   Usuń
  6. Czy do promki w Śląskim można przystąpić mając aktywny dostęp do bankowości? Wie ktoś?

   Usuń
  7. @Anonimowy 30 marca 2023 21:13
   Jeszcze nie podziękowałeś za poprzednią odpowiedź. Tak więc po kolei.

   Usuń
  8. Mając aktywny dostęp do bankowości raczej nie można wziąć udziału w ich promce - taki klimat 😬

   Usuń
  9. Potwierdzam - na infolinii nie są w stanie sprawdzić daty zamknięcia konta ani statusu dostępu do bankowości.

   Natomiast w oddziału rzeczywiście chcą 35 zł za udzielenie takiej informacji 😬

   Usuń
  10. Również potwierdzam - w oddziale nie chcą podać daty zamknięcia konta, ale chcą generować wniosek do centrali o udzielenie takiej informacji. Koszt tego cyrku to 35 zeta.

   Oczywiście zrezygnowałem, co na zatrudnionej tam panience z przyklejonymi paznokciami nawet nie zrobiło to żadnego wrażenia :)

   Usuń
 3. Jest nowa promocja Velo:
  "Kiedy możesz przystąpić do promocji
  1. Do promocji możesz przystąpić od 1.04.2023 r. do 31.08.2023 r."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałem. U mnie już prawie pierwsza stówka wróciła 😁. A nie minęły dwa tygodnie od założenia konta 😂😂.

   Usuń
  2. Znowu promocja karty kredytowej?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...