Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

6.12.2022

Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem.

Moneyback 10% dla otwierających konto osobiste w VeloBanku
Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentowego zwrotu za płatności kartą wydaną do konta i/lub Blikiem. Do tego doszła jeszcze premia 50 zł na start oraz nagroda - np. voucher na zakupy - o wartości 100 zł. Wszystko razem daje rekordowe 750 zł.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w VeloBanku.]

Promocja "Witaj w VeloBanku - edycja 1/2022" (z moneybackiem do 600 zł)


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie miała konta osobistego w VeloBanku (daw. Getin Bank) co najmniej od 31.10.2022 r. do dnia przystąpienia do niniejszej promocji.

[Aktualizacja w dn. 6.02.: we wniosku o konto warto wpisać kod polecenia: MMEN88 - niżej znajdziesz szczegóły, ale już tutaj zasygnalizuję, że dzięki temu można zyskać dodatkową premię 50 zł.]

[Aktualizacja w dn. 15.02.: wnioskując o konto, wybierz do niego kartę Mastercard (jest ona domyślna, ale zwróć na to uwagę, jeśli we wniosku pojawiłaby się karta z logo Visa). Dzięki temu zyskasz dodatkowe 100 zł - o szczegółach piszę niżej.]

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Witaj w VeloBanku - edycja 1/2022" i uzyskiwać moneyback:

 • do 31.03.2023 r. otwórz VeloKonto (czyli konto osobiste z oferty VeloBanku) wraz z VeloSkarbonką (czyli rachunkiem oszczędnościowym), wyrażając przy tym zgody marketingowe na:
  • użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego; 
  • otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną i 
  • możliwość prowadzenia marketingu (zgoda na marketing lub prawnie uzasadniony interes administratora danych) oraz
  • dodatkowo nie zgłaszaj sprzeciwu do przetwarzania Twoich danych osobowych przez bank.
 • wykonuj płatności kartą i/lub Blikiem.

Bank będzie naliczać 10% zwrotu od równowartości wyżej wymienionych płatności i taką nagrodę będzie wypłacać na VeloSkarbonkę - szybko bo już w ciągu dwóch dni roboczych, licząc od daty zaksięgowania transakcji na VeloKoncie. 

Naliczanie moneybacku - zgodnie z regulaminem - będzie obowiązywać:
"180 dni liczonych od momentu otwarcia albo otwarcia i aktywacji VeloKonta dla procesów, gdzie możliwość korzystania z konta następuje po jego aktywacji (np. VeloKonto otwierane w procesie kurierskim)" 

Pamiętaj jednak o ograniczeniach, które można znaleźć w regulaminie:
"Wypłacimy Ci: 
a) maksymalnie 100 zł za każde 30 dni (cykl) od daty otwarcia VeloKonta i następujące po sobie przez okres trwania promocji"
b) maksymalnie 600 zł podczas okresu trwania promocji. Data otwarcia VeloKonta jest pierwszym dniem okresu trwania promocji"

W przypadku okresu trwania promocji, chodzi o cytowane wyżej 180 dni od otwarcia i aktywacji konta. 

Przykładowo więc, jeśli konto otworzysz 3.12.2022 r. (spełniając wtedy wszystkie pozostałe warunki - jak chociażby wyrażenie zgód), to kolejnym 30-dniowymi okresami rozliczeniowymi na potrzeby promocji będą okresy: 3.12.2022 - 1.01.2023, 2. - 31.01., 1.02 - 2.03., 3.03 - 1.04., 2.04. - 1.05. oraz 2. - 31.05.2023 r. 

W każdym z tych okresów do wzięcia będzie do 100 zł. By zgarnąć całą pulę, łatwo więc wyliczyć, że wystarczy wykonać płatności na sumę min. 1 000 zł. Jest je o tyle łatwo zrobić, że regulamin promocji nie przewiduje wykluczeń, więc płatności w praktyce można wykonywać wszędzie - w dowolnych punktach handlowo usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych, aptekach, drogeriach, na stacjach paliw itp.) oraz w Internecie (np. na Allegro). Oczywiście, jeśli nie dasz rady wykonać płatności na taką sumę, to zwrot też otrzymasz, bo on wynosi 10% niezależenie od tego ile wydasz - jeśli uzbierają się transakcje na sumę np. 900 zł, to otrzymasz 90 zł zwrotów w danym miesięcznym okresie.

Do dnia otrzymania zwrotu nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o VeloKonto i VeloSkarbonkę, ani nie wycofuj wyrażonych zgód oraz nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

[Aktualizacja w dn. 6.02.2023 r.: Jak zyskać jeszcze więcej?


VeloBank odpalił nową promocję - program poleceń (który szczegółowo omówiłem tutaj). Osoba otwierająca konto do wzięcia ma premię 50 zł. By ją zgarąć:
 • we wniosku o konto podaj kod polecenia od obecnego klienta;
  Jeśli nie znasz nikogo, kto mógłby Ci udostępnić kod poleceń VeloBanku, możesz podać mój kod polecenia: MMEN88 (za ewentualne skorzystanie z góry dzięki!).
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody:
  "1) na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego [4]
  2) zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną [5],
  3) zgodę na prezentację ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących (...) w tym opartych na profilowaniu oraz przesłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym poczty elektronicznej [5] oraz za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych [4], w tym telefonu,
  4) zgodę na możliwość prowadzenia marketingu (zgoda na marketing [6] lub prawnie uzasadniony interes administratora danych [7])"
 • w każdym z trzech pierwszych kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta, zasil swe VeloKonto jednorazowym wpływem w wysokości min. 2 000 zł - wpływ musi pochodzić z rachunku w innym banku (może być to nawet przelew z Twego konta) lub z konta firmowego w VeloBanku; nie może to być przelew z konta dla klientów indywidualnych w VeloBanku; na potrzeby promocji bank uwzględni tylko wpływ w wysokości min. 2 000 zł - nie może być to suma mniejszych wpływów, nawet jeśli łącznie uzbierałoby się 2 000 zł.

Zasilenie konta oznacza wpływ na to konto, który zostanie odnotowany w historii rachunku - nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas.

Przykładowo: jeśli konto założysz w lutym, to wpływy należy zapewnić w marcu, kwietniu i maju.

Wypłata premii za otwarcie konta z polecenia przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji przez osobę zakładającą konto. Zatem pozostając przy powyższym przykładzie - w przypadku konta otwartego w lutym - gdy warunki (tj. wpływy) zostały spełnione w marcu, kwietniu i maju, to premia wpadnie do 30.06.2023 r. 

Do momentu odbioru nagrody nie zamykaj konta, ani nie składaj wypowiedzenia, nie wycofuj zgód marketingowych oraz nie zmieniaj konta na wspólne - wymóg dotyczy zarówno osoby poleconej, jak i polecającej.]

[Aktualizacja w dniu 15.02.2023 r.: dodatkowe 100 zł na zakupy


Ta kolejna okazja do bankobrania z kontem w VeloBanku pojawia się dzięki nowej promocji "Punkty na start" dostępnej dla osób rejestrujących kartę Mastercard w programie "Bezcenne Chwile". Promocja skierowana jest do klientów różnych banków (szczegółowo opisałem ją tutaj), wydających karty kwalifikujące się do programu lojalnościowego Mastercard - do nich należy też karta Mastercard wydawana do konta osobistego w VeloBanku.

Ze względu na tę promocję - choć we wniosku o VeloKonto może być dostępna też karta Visa - miej na uwadze, by podczas zakładania wybrać kartę z logo Mastercard.

Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Dla kogo promocja? Możesz wziąć udział w niniejszej promocji "Punkty na start", jeśli dotychczas w programie Bezcenne Chwile nie było Ci dane zarejestrować jakiejkolwiek karty wydanej przez VeloBank. Ewentualne posiadanie w tym programie kart wydanych przez inne banki nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w tej promocji.

Nagroda. Do wzięcia czeka 8 000 punktów w programie Bezcenne Chwile. W praktyce przekłada się to na nagrodę o wartości 100 zł z katalogu udostępnianego dla uczestników programu. Przykładowo: voucher 50 zł do Carrefoura, Circle K, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu (w zależności od dostępności) "kosztuje" obecnie zazwyczaj 4 000 punktów.

Limit nagród. Organizator promocji przygotował 78 333 nagród po 8 000 punktów każda. Promocja ma być dostępna do wyczerpania tej puli - komunikat o tym fakcie pojawi się tutaj. Dodatkowo na stronie internetowej programu ma być opublikowana informacja na 7 dni przed szacunkowym terminem wyczerpania puli nagród.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Punkty na start" i zgarnąć nagrodę w postaci 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile:

 • od 15.02. do 17.05.2023 r. (choć miej na uwadze ewentualność wcześniejszego zakończenia promocji): 
  • przystąp do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę Mastercard wydaną przez VeloBank lub 
  • (w sytuacji, gdy masz w nim zarejestrowane karty wydane przez inne banki) dodaj kolejną kartę z logo Mastercard (tym razem wydaną przez VeloBank); 
 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu/zarejestrowania karty, wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 100 zł (mogą, ale nie muszą to być transakcje u partnerów programu Bezcenne Chwile).

I to już wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 30 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków (tu podkreślam, że chodzi o dni robocze, a nie kalendarzowe, co w praktyce oznacza nawet około półtora miesiąca kalendarzowego), a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 3 miesiące.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, że w myśl regulaminu nie każda transakcja będzie zaliczona. Można płacić (w PLN) w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, z wyjątkiem: 

"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 5122 - określający m.in. właścicieli aptek, (iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, (iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, (v) 5912 – określający drogerie i apteki, (vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem, (vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (xii) 6211- określający maklerów i dealerów papierów wartościowych, (xiii) 6533, 6536, 6537, 6538 – określający transfery pieniężne, (xiv) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), (xv) 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, (xvi) 7995 - określający zakłady bukmacherskie, (xvii) 8999 – określający wolne zawody, (xviii) 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; 
a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"]

Konto osobiste w VeloBanku - prześwietlenie oferty


VeloKonto
, czyli konto osobiste, które trzeba założyć w VeloBanku, charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków:
  • w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 5 płatności kartą lub Blikiem na dowolne kwoty lub
  • nie masz ukończonego 26. roku życia;
 • 0 zł za wydanie karty do konta (za pierwsze cztery karty; za piątą lub każdą kolejną bank pobiera opłatę w wysokości 5 zł); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów sieci Planet Cash, a w przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 0/5 zł (prowizja nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności kartą lub Blikiem w miesiącu poprzednim).

VeloBank we wniosku o konto nie wymaga załączania skanu dowodu osobistego. Z umową do podpisania przyjedzie kurier - we wniosku możesz wskazać dla niego też inny adres, niż Twój adres zamieszkania czy korespondencyjny (wtedy przyjedzie on tam gdzie Ci wygodnie - np. do pracy czy na uczelnię).

[Aktualizacja w dn. 24.03.: na stronie z wnioskiem o konto pojawiły się też dwie kolejne metody otwarcia konta - można to zrobić też za pomocą aplikacji mObywatel lub "na selfie" (czyli z wykorzystaniem wideoweryfikacji). Tym samym - jeśli ktoś nie chce/nie może przyjąć kuriera, to teraz ma więcej opcji.]

Z kolei VeloSkarbonka to rachunek oszczędnościowy prowadzony za 0 zł bez warunków. Nie trzeba na ten rachunek wpłacać żadnych środków, ale trzeba go założyć, bo to właśnie tu będą wpadać zwroty za płatności. Wszystkie przelewy zlecane (poprzez bankowość elektroniczną) z VeloSkarbonki na własne konto osobiste w VeloBanku realizowane są za 0 zł.

Środki na VeloSkarbonce są oprocentowane: 8% w skali roku do kwoty 3 000 zł (nadwyżka ponad 3 000 zł objęta jest już stawką zaledwie 0,05% w skali roku). Jeśli dysponujesz większymi oszczędnościami, sprawdź lokaty w VeloBanku z oproc. do 8% w skali roku oraz Elastyczne Konto Oszczędnościowe z oproc. 8% w skali roku (do 400 tys. zł).

Przydatne dokumenty:

202 komentarze:

 1. Witam które zgody zaznaczyć, dwie pierwsze tak a te pozostałe co tu wklejam też ?


  NA OFERTY MARKETINGOWE SPÓŁEK POWIĄZANYCH I PODMIOTÓW WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z BANKIEM

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Bank w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z Bankiem i podmiotów z nim współpracujących[4], w tym opartych na profilowaniu
  ZWIŃ
  ORAZ PRZESYŁANIE INFORMACJI HANDLOWYCH[2] ZA POMOCĄ:
  ŚRODKÓW KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ, W TYM POCZTY ELEKTRONICZNEJ,
  TAK
  NIE
  URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH[1], W TYM TELEFONU.
  TAK
  NIE
  WYRAŻAM ZGODĘ
  NIE WYRAŻAM ZGODY NA MARKETING PRZEZ GRUPĘ KAPITAŁOWĄ

  Zgoda na przekazanie przez Bank moich danych osobowych: imienia, nazwiska, adresu do korespondencji, nr telefonu, e-mail, PESEL oraz przetwarzanie ich przez spółki grupy kapitałowej Banku[3] i towarzystwa ubezpieczeniowe, z którymi Bank ma zawarte umowy ubezpieczenia grupowego klientów Banku[4] w celu realizowania przez te podmioty marketingu bezpośredniego poprzez SMS i telefon[1] oraz otrzymywania od nich informacji handlowych[2] poprzez e-mail i w bankowości internetowej.
  ZWIŃ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mają być zgody dla banku. Dla grupy kapitałowej nie muszą.

   Usuń
  2. Czyli tego nie trzeba ??
   Zgoda na przekazanie przez Bank moich danych osobowych: imienia, nazwiska, adresu do korespondencji, nr telefonu, e-mail, PESEL oraz przetwarzanie ich przez spółki grupy kapitałowej Banku[3] i towarzystwa ubezpieczeniowe, z którymi Bank ma zawarte umowy ubezpieczenia grupowego klientów Banku[4] w celu realizowania przez te podmioty marketingu bezpośredniego poprzez SMS i telefon[1] oraz otrzymywania od nich informacji handlowych[2] poprzez e-mail i w bankowości internetowej.
   Bo mi się ta też włączyła i nie wiem czy mogę ją wyłączyć

   Usuń
 2. Otworzyłem konto i spełniłem warunki 28 listopada. Jak liczyć pierwszy okres? Od 28.11. do 01.12?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno być 30 dni od aktywacji konta, czyli od 28.11 do 27.12.

   Usuń
  2. Przychodzi SMS z terminem: Masz to! Twoja promocja zwrotu do 600 zl za zakupy z VeloKonta juz dziala. Zlap pierwsze max. 100 zl na VeloSkarbonke do 01/01/2023.

   Usuń
  3. Ciekawe czy ten sam termin 1. stycznia obowiązuje bez względu na datę założenia ROR

   Usuń
  4. Nie. Żona otworzyła konto dzień później i ma 2 stycznia.

   Usuń
  5. Czy data otwarcia konta to data złożenia wniosku czy data podpisania umowy w obecności kuriera?

   Usuń
  6. Od momenty gdy bank poinformuje o aktywacji konta.

   Usuń
  7. Rozumiem, że chodzi o tą info wysłaną poprzez SMS: "Masz to! Twoja promocja zwrotu do 600 zł za zakupy z VeloKonta już działa" - czy tak?

   Usuń
  8. Założyłam konto ale takiego smsa nie otrzymałam. Kiedy on przychodzi?

   Usuń
  9. Mam nadzieję, że zaliczy mi płatności, które wykonałam przed otrzymaniem sms

   Usuń
 3. Konto otwarte 1.12.22.Aplikacja mobilna zablokowana.Konsultanci(4) bezradni,aby odblokować,zgłaszają problem "wyżej",a promocja leci.Zastanawiam się czy nie można zgłosić tej "afery" gdzieś wyżej ze względu na nie dotrzymanie warunków promocji(pozbawienie możliwości udziału)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aplikację można odblokować samemu. W bankowości internetowej w zakładce Ustawienia.

   Usuń
  2. U mnie był problem tego typu,że gdy przesunąłem suwak na odblokowanie to i tak cofało to do pozycji zablokowane.Dopiero piąta pani konsultant zrozumiała w czym rzecz(dziękuje jej) i na drugi dzień mogłem wreście odblokować aplikacje.Przez tą niedogodność chciałem już nawet konto zamknąć,zastrzegłem kartę,aż tu ciach i wszystko działa.Narazie płacę blikiem (zamówiłem nową kartę).Już kilka złotych wpadło na skarbonkę

   Usuń
  3. Co konkretnie stało na przeszkodzie?

   PS. Pierwszy raz słyszę, żeby apka była domyślnie zablokowana bezpośrednio po zainstalowaniu.

   Usuń
  4. Może być zablokowana w taki sposób gdy ktoś był już klientem i np. przy zamykaniu konta zażyczył sobie takiej blokady.

   Usuń
  5. Ja też pierwszy raz z czymś takim się spotkałem(a sporo banków za mną i aktualnie mam kilka)ale tak było w moim przypadku.Może dlatego,że miałem kiedyś aplikacje w Getin i może nie była u nich zdezaktywowana.Najważniejsze,że już jadę z promocją.

   Usuń
  6. @Jerzy - czyli co konkretnie zrobiono w wyniku tej 5-tej rozmowy z infolinią? Pytam, bo też kiedyś miałem apkę Getin.

   Usuń
  7. Gdy zalogowałem się do internetowej bankowości to tak jakbym otworzył inną odsłonę velobanku i bez problemu mogłem już sam odblokować apkę

   Usuń
 4. Promocja prosta i widać wyniki błyskawicznie na VeloSkarbonce. Jeśli ktoś ma kartę SCB to można ją spłacać Blokiem z Velo - jest za to zwrot do Skarbonki. Działa też zwrot za płatności Blik przez Payappkę. Podsumowując: 3 dni od założenia konta i miesięczny zwrot już mój🥳

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za spłatę KK w innym banku dają 10-procentowy zwrot? Rewela!

   Usuń
  2. Potwierdzam że zwrot wpada bardzo szybko. U mnie już wpadło 40 zł za pierwsze płatności Blikiem.

   Usuń
  3. @Anonimowy, 9 grudnia 2022, 11:38 - w przypadku, gdyś ma zwroty za płatności tą spłacaną kredytówką, to wręcz wgląda na kumulację korzyści 😃

   Usuń
  4. SCB? Co to?

   Usuń
  5. SCB to Santander Consumer Bank. Ja akurat spłacam tę Kartę Kredytową blikiem z Agricole i w taki sposób spełniam warunki wykonania 850 zł płatności. A tutaj w Velo jak widać spłacenie karty też się łapie w realizację płatności.

   Usuń
  6. Dzięki za odpowiedź. Jakąś promocję karty kredytowej obecnie mają?

   Usuń
  7. Aktualnie dostępne promocje Santander Consumer Banku możesz przejrzeć tutaj.

   Usuń
  8. w jaki sposób spłacić kartę kredytową blikiem?

   Usuń
  9. @Anonimowy, 11 grudnia 2022, 20:10 - KK wydaną przez Santander Consumer spłacasz poprzez płatność BLIK z apki CA i dostajesz za to zwrot? W jakiej promce CA jest to możliwe?

   Usuń
  10. W bankowości SCB jest opcja spłaty karty kredytowej Blikiem.

   Usuń
  11. Transakcja blik z Velo jako spłata karty SCB uznana jest jako przelew a nie płatność kartą.

   Usuń
  12. Tak, ale zwraca 10%. Właśnie dostałam zwrot ☺

   Usuń
  13. Potwierdzam, też dostałem zwrot 10 %. Szkoda, że właśnie zamykam kartę SCB :D

   Usuń
  14. Jak wygląda taka spłata BLIK w SCB? czy jakieś inne banki poza SCB i BNP dają taką możliwość?

   Usuń
  15. Wybierasz spłatę karty Blikiem, wprowadzasz kod Blik, akceptujesz transakcję w apce i zapłacone.

   Usuń
 5. Transakcje bukmacherskie się liczą ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeśli nie ma wykluczeń w regulaminie to właśnie doładowania revolut też powinny przejść gdyż jest to widoczne jako płatność kartą chyba nie pomyśleli jak robili tą promocję

   Usuń
  2. Właściwie to nie ma co pytać. Tu nie czeka się na moneyback do kolejnego miesiąca i nie traci gdy coś by nie zostało zaliczone a wpada szybko. Więc można sprawdzić samemu. A czym więcej będzie takich pytań i dociekań to bądźcie pewni że kolejna edycja już będzie inna. Bankowcy też to czytają. Dajcie szansę zarobić też innym uczestnikom.

   Usuń
  3. @Anonimowy, 9 grudnia 2022, 16:47 - jeśli będzie kolejna edycja, to bankowo będą do niej zmiany regulaminu.

   Usuń
  4. Bardzo dużo ludzi pisze, że Revolut nagle stosuje blokady dostępu do kont. Dobrego dochodzą problemy z obsługą oraz brak jasnej ścieżki reklamacyjnej w sytuacji, gdy zawodzi czat w aplikacji. Czasami dochodzi do wręcz patowych sytuacji.

   Usuń
  5. Ciekawe czy płatności za media blikiem też zaliczy?

   Usuń
  6. Cytat z powyższego opisu promki: "regulamin promocji nie przewiduje wykluczeń, więc płatności w praktyce można wykonywać wszędzie" 😃

   Usuń
 6. Co jest w przypadku zwrotu towaru, czy bank odpisuje, jeśli sprzedawca zwróci na konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W wielu sieciach zwrotu można dokonać w terminie 30 dni.

   Usuń
  2. Jeśli bank naliczy 10 procent, to jeśli ktoś dokona zwrotu, to bank pobierze to co naliczył? Transakcja nie doszła do skutku.

   Usuń
  3. Transakcja doszła do skutku, a już po jej realizacji klient zwrócił towar do sklepu, czyż nie?

   Usuń
  4. To prawda, ale zwrot ją balansuje i wychodzi się bez strat!

   Usuń
  5. Jak przebiega procedura zwrotu towaru w przypadku gdy przy zakupie użyto płatności Blik? Czy ponownie trzeba generować 6-cyfrowy kod?

   Usuń
  6. A to można zwrócić towar, za który przy płatności użyto Blika?

   Usuń
  7. @Anonimowy 11 grudnia 2022 12:33
   Tylko 2 razy zdarzyło mi się zwracać zakupy opłacone Blikiem (dwie różne sieci sklepów). Raz oddano mi kasę w gotówce, a za drugim razem zwrot był... na kartę. Zatem to już pewnie zależy od polityki danego sklepu, jak realizuje zwroty.

   @Anonimowy 11 grudnia 2022 21:07
   Forma płatności nie odbiera prawa zwrotu zakupionego towaru.

   Usuń
  8. @ Złotówa, moje pytanie dotyczyło zupełnie innej kwestii, tzn. procedury zwrotu towaru w przypadku gdy przy zakupie użyto płatności Blik, a to, że Tobie akurat zwrócili kasę na kartę bądź gotówkę, niestety niewiele wnosi do tematu.

   Usuń


  9. FAQ BLIK: "Podczas zwrotu towaru w sklepie konieczne jest posiadanie telefonu z aplikacją banku, z którego dokonana była płatność. W większości przypadków zwrot środków dokonany będzie poprzez zbliżenie telefonu do terminala z aktywną aplikacją i z włączonymi Płatnościami zbliżeniowymi BLIK." /sytuacja zapłata stacjonarna blikiem i zwrot towaru-regulaminowo; w praktyce 95% sprzedawców tego nie wymaga i każe po prostu zbliżyć kartę do czytnika, jakąkolwiek lub oddają kasę w gotówce/

   Usuń
  10. To tylko w sytuacji płatności zbliżeniowej BLIK.

   Usuń
  11. Bo płatność zbliżeniowa BLIK to w zasadzie odpowiednik płatności kartą w telefonie - do obu płatności konieczna jest funkcja NFC.

   Terminale płatnicze nie umożliwiają zwrotu przy pomocy tradycyjnego BLIK z generacją kodu, gdyż BLIK powstał znacznie później niż wprowadzono terminale płatnicze.

   Usuń
  12. Płatności zbliżeniowe BLIK wciąż nie są oferowane przez zbyt wiele banków.

   Ciekawe jak to wygląda w sytuacji zwrotu produktu zakupionego zdalnie przy użyciu tradycyjnego Blika.

   Usuń
  13. @Mr. Złotówa, 11 grudnia 2022, 22:36 - jak banki traktują zwroty za płatności kartą, których de facto nie wykonano, gdyż to były płatności BLIK z użyciem 6-cyfrowego kodu?

   Usuń
  14. Tego rodzaju aktywność może być zakwalifikowana jako nielegalna - pranie kasy.

   Usuń
  15. Mr. Złotówa, ciekaw jestem co o tym sądzisz.

   Usuń
  16. Generalnie nie należę do osób wyszukujących sobie problemów ;) Przy większej liczbie tego typu zwrotów może jakieś pomarańczowe/czerwone lampki algorytmy systemów bankowych odpowiedzialnych za te kwestie by zapaliły. Więc w dużą skalę bym nie szedł (u mnie taki zwrot był jeden).

   Usuń
 7. Jesli ktos wczesniej byl klientem getin to konto moze otworzyc online i tak samo podpisac umowe. Karte przywozi poczta polska. Warto o tym wspomniec konaultantowi jesli sam o tym nie wspomni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy umowę można podpisać powracający klient, który nie posiada dostępu do bankowości internetowej?

   Usuń
 8. W artykule wśród wymaganych zgód nie ma zgody na "Kontakt ze strony doradcy". To się pojawia na początku wniosku

  OdpowiedzUsuń
 9. Wcześniej ktoś już dał odpowiedź:
  Anonimowy9 grudnia 2022 12:42
  Nie musisz trzymać. Możesz od razu wypłacić ale jeśli nie pili to jeszcze odsetki dostaniesz. Od 100 zł to dużo nie będzie, bo 53 gr po miesiącu ale lepsze i to niż te 100 zł ma leżeć na nieoprocentowanym RORze.

  Odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
 10. Nasunęło mi się proste pytanie. A co, gdy w poniedziałek kupuję rzecz w sklepie, we wtorek dostaję zwrot na skarbonkę, a w środę idę do sklepu i oddaję tę rzecz i dostaję zwrot kasy na konto. Jest zapis w regulaminie, że cofną mi kasę ze skarbonki? Liczą to od salda czy jak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To przypadek ekstremalny, ale faktem jest, że w wielu sieciach zwrotu można dokonać w terminie 30 dni.

   Usuń
  2. Ekstremalny? Celowo każdego miesiąca jadę do decathlonu, kupuje cokolwiek za 1000zł i za 3 dni oddaje. Robię tak każdego miesiąca. I mam zwrot czy nie mam?

   Usuń
  3. Kupujesz zawsze tym samym sklepie? Oddają gotówkę czy na kartę?

   Usuń
  4. W sklepach Decathlon zwroty tylko na kartę, której użyto przy zakupie.

   Usuń
  5. Nie wiem czy jest to regułą bo ja akurat nie miałem przy sobie karty którą dokonałem płatności i oddali na inną.

   Usuń
 11. 600 zł na pół roku to znowu nie taka rewelacja, zwłaszcza, że trzeba wydawać tysiaka miesięcznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczekiwałeś więcej? 600 zł na pewno lepsze niż 300 - 400 zł w innych promocjach

   Usuń
  2. Przy tej inflacji i drożyźnie jaki problem wydać tysiaka?! To 3-4 płatności w markecie i na stacji paliw i po temacie.

   Usuń
  3. A co wy myślicie, że mam warunki do spełniania tylko w jednym banku, że mogę sobie szastać tysiącami? ;-)
   Po drugie wolę 400 zł w innej promocji, gdzie wystarczy dokonywać transakcje na dowolne kwoty, a całość trwa 3 miesiące a nie pół roku.

   Usuń
 12. Ani jeden zwrot do mnie nie wpadł, mimo transakcji kartą na kwotę powyżej 2000 zł w różnych miejscach - od stacjonarnych sklepów, poprzez internetowe i w końcu poprzez zasilenia Revoluta. VeloSkarbonka uruchomiona wraz otwarciem konta, SMS o udziale w promocji przyszedł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tylko zrobiłeś transakcje czy już masz zaksięgowane? Bo zwrot jest dopiero po księgowaniu. U mnie wszystko ładnie wpada :)

   Usuń
 13. Czy ktoś juz moze dostał zwrot na skarbonke po doładowaniu Revoluta? Dostałam zwroty za wszystkie płatności poza własnie doładowaniem Revoluta i zastanawiam się czy to operacja na pewno się łapie do promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie Revolut zablokował konto za tego rodzaju transakcje. Odblokowane trwało 6 tygodni.

   Usuń
  2. Czy można złapać się z Tobą gdzieś w internecie, żeby zadać pytanie jak funkcjonuje procedura blokowania konta?

   Usuń
  3. Nie rozumiem. Przecież oni sami na Revolucie dają możliwość doładowania konta za pomocą innej karty...

   Usuń
  4. Jakiego typu transakcje? Przecież Revolut sam daje możliwość doładowania konta przy użyciu dowolnej karty.

   Usuń
  5. Dlaczego jesli jest to zwykłe doładowanie konta debetówką?
   Inne karty też blokują? to jak doładowac konto w revoult

   Usuń
 14. Jak długo trzeba mieć otwarte to konto? Tylko do otrzymania ostatniego zwrotu i można zamykać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto można zamknąć w dowolnym momencie nawet zdalnie.

   Usuń
 15. Czy przy składaniu wniosku z opcją kuriera jest mzoliwosc podania adresu np do pracy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej,bylebyś miał dowód przy sobie.

   Usuń
 16. Konto założone w czwartek. W niedzielę pierwsza płatność a dzisiaj wpadło 10%. Dokładnie 30,70 zł za tankowanie na stacji. Takie promocje to ja rozumiem :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy kartę kredytową z Citi i/ lub z Aliora mogę spłacić Blikiem z Velo? Jeżeli tak to w jaki sposób?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Citi nie da się spłacać Blikiem.

   Usuń
  2. A czy w Aliorze można. W jaki sposób?

   Usuń
  3. Apka Handlowego wciąż nie ma opcji BLIK ??

   Usuń
  4. Blik w Citibanku jest. Ale to że można płacić Blikiem to nie znaczy że można kartę kredytową spłacać Blikiem. To inna usługa.

   Usuń
  5. W Aliorze nie można. Spłata tylko przelewem.

   Usuń
  6. Czy w Aion można?

   Usuń
  7. W BNP PARIBAS można spłacać BLIKiem

   Usuń
  8. Czy w PEKAO można spłacać BLIKiem?

   Usuń
 18. Czy ta "Velo Skarbonka" będzie otwarta automatycznie razem z kontem? Pytam, bo we wniosku nie było niczego dodatkowego do zaznaczenia odnośnie "Skarbonki". Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, VeloSkarbonak otwiera się automatycznie razem z osobistym.

   Usuń
 19. czy zwrot 10procent przysluguje rowniez gdy karte podepne do Gpay? czy tylko tradycyjnie kartą?

  OdpowiedzUsuń
 20. Po jakim czasie od złożenia wniosku dzwonią aktualnie z banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie zadzwonili następnego dnia. Kurier był po 3 dniach bo przekierowałem dokumenty w inne miejsce.

   Usuń
  2. Składałam wniosek o konto 27 grudnia, w ten sam dzień po południu miałam telefon.

   Usuń
  3. Po godzinie Pani już dzwoniła i weryfikowała dane. Dwa dni późnej był już kurier. Kolejnego dnia konto aktywne.

   Usuń
 21. Ja dzis rano podpisałam umowę przez kuriera ale nie mam smsa ze promocja aktywna. Długo się na to czeka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę to trwa,bo umowa musi wrócić od kuriera do banku i po weryfikacji,jeżeli wszystko jest ok, konto jest aktywowane.Ja np.miałem źle złożone podpisy i umowa była jeszcze raz wysyłana.

   Usuń
 22. czy 5 płatnosci kartą podpiętą do gpay zwalnia z opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności za pomocą Google Pay (czy Apple Pay) liczone są jak płatności kartą, więc zaliczają się i do naliczania zwrotów 10%, i do transakcji wymaganych na potrzeby uniknięcia opłaty.

   Usuń
 23. Każda metoda otwarcia konta daje możliwość wzięcia udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "... możliwość korzystania z konta następuje po jego aktywacji (np. VeloKonto otwierane w procesie kurierskim)"

   Usuń
 24. Mam pytanie odnośnie veloskarbonki, czy można tam wpłacić więcej niż 3000 zł i te 8 procent będzie z tych 3000 a reszta pieniędzy z mniejszym procentem się doda?Czy lepiej trzymać tam te 3000 zł i nie przekraczać, bo się straci te 8 procent?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na tym koncie można trzymać skolko ugodna - po prostu powyżej salda maks. oprocentowanie będzie standardowe, ot co 😋

   Usuń
 25. Witam. Czy konto można założyć ze strony Velobanku czy trzeba poprzez odnośnik ze strony bankobrania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten odnośnik nigdzie indziej nie prowadzi, a właśnie do strony banku. I ten wniosek gwarantuje udział w promocji, bo jest jej dedykowany.

   Usuń
  2. Regulamin promocji mówi:
   "Obejmiemy Cię promocją, jeśli w okresie trwania promocji spełnisz wszystkie poniższe warunki:
   a) otworzysz VeloKonto (indywidualne lub wspólne),
   b) otworzysz VeloSkarbonkę w tej samej relacji właścicielskiej co VeloKonto,
   c) udzielisz nam zgód marketingowych."
   Zatem można wnioskować, że nie ma różnicy z jakiego miejsca przejdziemy do wypełniania wniosku - czy to z podanego gdziekolwiek linku, czy wprost ze strony banku :) Tak jak i metoda otwarcia konta powinna być w tym wypadku dowolna - gdyż w regulaminie nie ma w tym zakresie wyszczególnionych żadnych ograniczeń. No chyba, że czegoś nie widzę? ;) Jak ktoś ma jakieś inne informacje, to poproszę o sprostowanie, bo też przymierzam się do otwarcia, najchętniej przez selfie.

   Usuń
 26. Ja próbuję otworzyć konto od 13 grudnia. Kurier nie mógł dotrzeć a jak dotarł 23 grudnia to popełnił błąd i umowę bank anulował. Bank wysłał kuriera z nową umową w styczniu i do tej pory kurier nie dotarł. Kilkukrotne próby kontaktu z bankiem z kurierem nie pomogły. Kurier InPost nie dotarł. Jednym słowem totalne dno. Może nie wina banku, tylko kuriera ale ta firma w moim rejonie tak działa, nie zależy im na dostarczeniu przesyłki i nie tylko z banku. Jak mam wpływ na wybór firmy kurierskiej to nigdy nie biorę inpostu.

  OdpowiedzUsuń
 27. Złotówa, powyżej napisałeś, że na ten rachunek VeloSkarbonka nie trzeba nic wpłacać. Czy miałeś na myśli, że nie ma obowiązku wpłaty? Czy można jednak wpłacać tak jak na każde konto oszczędnościowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Że nie trzeba, to nie znaczy, że nie można. Wspomniałem jednak o braku takiego wymogu pomny, że w podobnych sytuacjach, gdy oprócz konta osobistego należy (na potrzeby promocji) założyć dodatkowy rachunek, to bardzo często pojawiają się pytania czy coś z tym dodatkowym rachunkiem trzeba robić (wykazywać się aktywnością itp.). Tu nie trzeba - VeloSkarbonka jest jednak potrzebna, bo na nią wpływają bonusy (tj. zwrot 10%).

   Usuń
  2. Czy można tam wpłacić np. 2k i zbierać odsetki jak z każdego innego konta oszczędnościowego?

   Usuń
  3. Wpłacić można, ale czy ta samodzielnie wpłacona kwota będzie zbierać 8-procentowe odsetki? Wątpię - to konto istniało jeszcze w czasach Getin i służyło do depozytów z zaokrąglenia sum przy płatnościach kartowych. Zresztą stąd i jego nazwa: skarbonka.

   Usuń
 28. Witam Wszystkich :) Mam pytanko ,czy wystarczy ze zrobie sobie przelew np. ze swojego konta czy muszę mieć czy wypłat przelana na to konto ?
  Z góry dziekuje za odpowiedz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Generalnie to tutaj ani na potrzeby promocji, ani na potrzeby uniknięcia opłat, wpływy nie są wymagane. Więc, żeby mieć środki na koncie w celu wykonywania płatności kartą i/lub Blikiem, to można przelać z dowolnego źródła.

   Usuń
 29. W ubiegłym tygodniu złożyłem wniosek o zamknięcie konta, które założyłem jeszcze we wrześniu, a dzisiaj dzwonili właśnie z tą ofertą 😀

  OdpowiedzUsuń
 30. Po jakim czasie na skarbonce pojawiają się zwroty za płatności kartą? Płatności na koncie zostały zaksięgowane, a zwrotów nie ma. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z płatności wykonanych od czwartku do niedzieli,zwroty pojawiają się dopiero koło środy.Najszybciej zwrot naliczany jest gdy płacimy blikiem

   Usuń
  2. Rozliczenie płatności kartą trwa w Getin 2 dni robocze, a płatności BLIK są rozliczane natychmiastowo.

   Usuń
  3. Dokładnie. Mnie jak dotychczas wypłacili premie 3-krotnie i za każdym razem następnego dnia roboczego po wykonaniu płatności BLIK, która oczywiście jest rozliczna w tzw. czasie rzeczywistym - taka jej natura 😋

   Usuń
 31. Cześć, mam pytanie, może uda się uzyskać odpowiedź - chciałabym przesłać znajomej linka, z którego może otworzyć konto Velo (tak jak jest to u Was w tekście), jednak na po zalogowaniu na koncie Velo nie ma takiego linku, który mogłabym przesłać dalej (jedynie kod do poleceń), czy jest szansa na podpowiedź jak to zrobić/jak Wam się to udało? Pozdrawiam, Patkah

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Link nie pochodzi z programu poleceń "Doceniam Velo - polecam Velo - edycja 1/2023". Identyfikacja osoby polecającej odbywa się wyłącznie po kodzie polecenia (od osoby mającej już konto w VeloBanku).

   Zatem znajomej możesz podesłać choćby powyższy wpis prześwietlający promocję. Złoży sobie wniosek (linkuję w nim do właściwej strony, gdzie wniosek o konto kwalifikuje i do promocji z moneybackiem, i zawiera miejsce do wpisania kodu polecenia), podając Twój kod polecenia. Znajoma weźmie udział w promocjach i zgarnie do 650 zł, a Ty otrzymasz 100 zł (bank to będzie widział po podanym kodzie polecenia).

   Usuń
 32. witam, aktywowałem konto dzisiaj. Dostałem też sms potwierdzjący aktywacje Czy transakcje ze zwrotem i okres liczy sie od dzisiaj? czy musze czekac na sms '' Masz to! Twoja promocja zwrotu do 600 zl za zakupy z VeloKonta juz dziala.''?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od dnia aktywacji ROR.

   Usuń
  2. Regulamin nawet nic nie wspomina o tych SMS-ach które są po prostu dodatkową komunikacją banku! Ale jak widać coś co ma pomagać powoduje dodatkowe pytania.

   Tak jak pisze Anonimowy16 lutego 2023 11:13 od aktywacji konta możesz już płacić i będą zwroty.

   Usuń
 33. Jeżeli otworzę konto 15.03 to od kiedy liczy się pierwszy okres za który będą wypłacane zwroty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od momentu aktywacji konta. Poza tym dostaniesz SMS z datą p-wszego okresu zwrotów.

   Usuń
 34. Może głupie pytanie, ale czy jak ktoś był klientem Getin Banku to jest wykluczony z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy do kiedy przestałeś.

   Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie miała konta osobistego w VeloBanku (daw. Getin Bank) co najmniej od 31.10.2022 r. do dnia przystąpienia do niniejszej promocji.

   Usuń
 35. Czy zwrot dotyczy typowych zakupów, czy można też opłacić rachunek za energie elektryczną płacąc kartą i zwrot 10% również obowiązuje? Dziękuję za podpowiedzi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, opłacałam ich kartą rachunek za energię elektryczną i normalnie naliczyło mi zwrot

   Usuń
  2. Przecież w regulaminie nie ma jakichkolwiek wykluczeń MCC.

   Usuń
 36. Czy VeloSkarbonka jest oprocentowana 8% na jakiś określony czas? W sensie od momentu otwarcia konta jaki jest czas tego oprocentowania?

  OdpowiedzUsuń
 37. Czy ktos sie orientuje, czy posiadanie konta walutowego w EUR zalozonego w GetinBanku wyklucza z tej promocji? Czy takie konto jest traktowane jak konto sobiste?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moze komus sie przyda ta informacja: konta walutowe nie wykluczaja z udzialu w promocji. Zweryfikowalam te informacje na infolinii; pozniej zalozylam konto i zwroty rzeczywiscie wpadaja.

   Usuń
 38. Czy przelewy blik na telefon lapia sie do 10% moneybacku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Bo przelew to nie płatność

   Usuń
 39. A ja mam nieco inne pytanie. Dziś mąż aktywował konto i kartę. We wniosku wpisał mój kod polecenia a mimo to u mnie w bankowości widnieje, że kod został użyty 0 razy. To jakiś błąd czy pojawi się to później?

  OdpowiedzUsuń
 40. Jak wygląda okres rozliczeniowy 10% moneybacka gdy konto otwarto no 25 lutego 2022 roku? Czy to będzie tak że 25.02-28.02 będzie pierwszy miesiąc? Bo nie zdąży się tysiąca wydać ....chyba ze od 25.02 do 25.03 jest ten okres. Proszę objaśnić thx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naliczanie 10-procentowego zwrotu za płatności kartą i/lub Blikiem przewidziane jest przez 180 dni od otwarcia VeloKonta i VeloSkarbonki (aktywacji przez bank; data otwarcia VeloKonta jest pierwszym dniem okresu trwania promocji). Przy czym uwzględnić należy, że ten okres został podzielony na sześć 30-dniowych okresów, a w każdym z nich uzyskać można maksymalnie do 100 zł.

   Zatem przykładowo, jeśli Twe konto zostanie otwarte w dn. 22.02.2023 r., to licząc od tego momentu 180 dni, Twoje naliczanie zwrotów za płatności będzie rozłożone na 6 poniższych (30-dniowych) okresów:
   - od 22.02. do 23.03. (30 dni),
   - od 24.03. do 22.04. (30 dni),
   - od 23.04. do 22.05. (30 dni),
   - od 23.05. do 21.06. (30 dni),
   - od 22.06. do 21.07. (30 dni) oraz
   - od 22.07. do 20.08. (30 dni).

   W każdym tym okresów do uzyskania będzie do 100 zł. Jak się w tym odnaleźć i wiedzieć choćby do kiedy obowiązuje u Ciebie pierwszy z tych okresów? Tu naprzeciw wychodzi bank, który po kilku dniach od otwarcia konta osobistego wysyła SMS o treści:

   "Masz to! Twoja promocja zwrotu do 600 zł za zakupy z VeloKonta już działa. Złap pierwsze max. 100 zł na VeloSkarbonkę do xx/xx/2023."

   Usuń
  2. Nie do końca tak jest. Ja konto otworzyłem (data na umowie) 13/12/2023 ale SMS'a z info o aktywacji otrzymałem dopiero 19/12/2023 i dopiero od tego momentu ruszył licznik dni ;)

   Usuń
 41. UWAGA
  zgodnie z regulaminem osoba polecona:

  "w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu, zasilisz Twoje nowe VeloKonto jednorazowym wpływem w wysokości co najmniej 2000 zł z rachunku w innym banku lub konta firmowego prowadzonego przez nasz bank, "

  3 pierwsze PEŁNE miesiące

  OdpowiedzUsuń
 42. Czy przelewy na konto revolut będą zaliczały się do potrzebnej płatności w ramach programu bezcenne hwile?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. W regulaminie BCh jest wykluczenie.

   Usuń
 43. Czy doładowanie konta revolut wystarczy do spełnienia warunków płatności w programie bezcenne chwile?

  OdpowiedzUsuń
 44. Dzisiaj po raz pierwszy chciałam zapłacić karta. Noestety komunikat transakcja odrzucona. Na infolinii poinformowali, ze północy blokada z karty zostanie zdjęta . Dziwne bo pin był prawidłowy🤔

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasami trzeba do 4 razy wprowadzić PIN żeby przeszła p-wsza płatność.

   Usuń
 45. Witam, czy posiadanie konta firmowego otwartego jeszcze w starym getinie uniemożliwia udział w promocji? Jak to jest traktowane przez bank?

  OdpowiedzUsuń
 46. Kiedy przychodzi SMS z kodem do bankowości internetowej ? Minął tydzień a ja nie mam SMS ani z tym numerem albo tego co piszecie wyżej że witamy coś tam.... Dlaczego ? Coś zrobiłam źle ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On chyba przychodzi po pierwszej płatności kartą lub blikiem, przynajmniej w moim przypadku tak to zadziałało.

   Usuń
 47. Czy na VeloSkarbonkę można sobie samemu przelać/wpłacić środki (do 3000) żeby korzystać z 8%?

  OdpowiedzUsuń
 48. Jeśli miałem kiedyś kartę Getin banku już w programie bezcenne chwilę i mimo że założę nowe konto w programie bezcenne chwilę i podepnę kartę VeloBanku to łapie się czy nie łapie na punkty powitalne?

  OdpowiedzUsuń
 49. Konto zakładane przez selfie, długo trzeba czekać na maile z danymi?

  OdpowiedzUsuń
 50. Jak miałem zarejestrowaną kartę Getin w BCh to Punktów na start za kartę VeloBank pewnie nie dostanę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Numery są takie same więc pewnie karty Getinu wykluczają.

   Usuń
 51. Mam pytanko jeżeli nie zaznaczyłam wszystkich zgód marketingowych na etapie składania wniosku o konto z polecenia czy mogę to zrobić zaraz po otwarciu konta przez bankowość internetową no i czy w takim wypadku załapię się na premię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak uzupełnisz teraz to też pewnie będzie okey. Sprawdzają to dopiero raczej przy wypłacie nagród.

   Usuń
 52. Czy posiadanie konta firmowego wyklucza udział w promocji? Otwarte jeszcze w getinie.

  OdpowiedzUsuń
 53. Dzisiaj (15 marca) był kurier z umową, konto mam nadzieję będzie aktywowane w następnym tygodniu. Czy do końca marca musze zrobić 5 płatności blikiem/kartą, żeby nie płacić za konto w następnym miesiącu? Czy dopiero od początku kwietnia (czyli pierwszy pełny miesiąc)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od nowego miesiąca te 5 transakcji. Ale kartą najlepiej płać od razu jak dostaniesz w marcu bo wtedy już leci pierwszy okres (30 dni) zwrotów.

   Usuń
 54. witam, zeby otrzymać za polecenie 50 zł, to musi byc wpłata 2 tys na konto przez 3 miesiace?

  OdpowiedzUsuń
 55. Zalozylem konto 18 marca czy do 31 marca musze wydac 1000pln zeby otrzymac maksymalny cashback ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 17 kwietnia. Cykle moneybacku masz 30-dniowe.

   Usuń
 56. Witam ja z 1000 wydałam 450 ale nie mam zwrotu na skarbonce, czy mam czekać aż wydam 1000? Może czegoś nie zaznaczyłam nie siedzę w tych promocjach banku i może coś źle zrobiłam ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A skąd ktoś ma wiedzieć co ktoś zrobił? Od tego są regulaminy które trzeba czytać.

   Usuń
 57. Witam place karta i nie mam zwrotu dlaczego? Przelałam cały tysiąc place i nic nie mam zwrotu za płatność ? I jeszcze mam jeedbk pytanie dlaczego nam saldo a potem pod spodem blokady i 147 zł o co z ty. Chodzi ?

  OdpowiedzUsuń
 58. A jak jest zaliczana wypłata w kasie biedronki gotówka przy okazji robienia zakupów? Czy naliczy się cashback?

  OdpowiedzUsuń
 59. Witam. Czy kupno karty z alerabat.com wliczy mi się do cashback?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież nie ma żadnych wykluczeń.

   Usuń
 60. Cześć, czy wypłata z bankomatu BLIKIEm też się łapie do zwrotu 10% ?

  OdpowiedzUsuń
 61. w opisie do konta napisałeś, że wyplata kartą w innych bankomatach jest bezpłatna po wykonania 5 tr w poprzednim m-cu, a w tabeli opłat jest w tym m-cu,a to nie to samo

  OdpowiedzUsuń
 62. Ile Wam czasu szła karta bo ja już czekam tydzień i nie widać.

  OdpowiedzUsuń
 63. Składając wniosek o założenie konta jutro, załapie sie na wszystkie profity w tej promocji ??

  OdpowiedzUsuń
 64. Dzień dobry, czy jeśli teraz złożyłam wniosek, ale zaakceptowany zostanie dopiero w poniedziałek, to biorę udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 65. W opisie dalej - do otwierania konta przez aplikację mOBYWATEL - jest wyszczególnione, że i tak musi przyjechać do ciebie KURIER w celu weryfikacji osoby. To po co mi taka usługa / opcja z mOBYWATEL ?

  OdpowiedzUsuń
 66. Powielam pytanie. „Ewentualne posiadanie w tym programie kart wydanych przez inne banki nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w tej promocji" Czy Geting bank w programie Bescenne Chwile był innym Bankiem? Inaczej, czy jeśli miałem zarejestrowaną kartę Getin w BCh, a teraz zarejestruję kartę VeloBanku to otrzymam punkty na start ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym samym był. Początki numeru kart są nawet te same.

   Usuń
 67. Witajcie
  Czy bank wypłacił komuś nagrodę za polecenie konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby Bank wypłacił Ci nagrodę za polecenie, osoba której poleciłeś konto musi przez 3 miesiące mieć wpływy minimum 2000 zł. Więc w praktyce wygląda to tak, że jak poleciłeś komuś konto w czerwcu, to lipiec, sierpień i wrzesień ta osoba spełnia warunki, a październik dostajesz kasę za polecenie

   Usuń
  2. Na początku czerwca. Chyba 9-go lub 10-go dostałem.

   Usuń
  3. poleciłem w lutym

   Usuń
 68. Mija dwa dni od spełnienia warunków polecenia (3 polecenia), a na koncie 0 zł z tego tytułu. Czy ktoś ma podobnie? Czy już należy składać reklamację, czy czekać? Ja spełniłem warunki po wpisaniu kodu polecenia z tej strony i także nie otrzymałem 50 zł. Mr. Złotówa co Pan na to? Powinien być Pan zainteresowany, a może nie spełnił pan warunków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypłata bonusów za polecenia przewidziana jest do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełniania warunków (zazwyczaj bank wypłaca te bonusy wcześniej, nie czekając do ostatniego dnia).

   Po mej stronie wszystkie warunki są niezmiennie spełnione. Ostatnie bonusy za polecenia dostałem 10.07. - to musiały być bonusy za konta otwarte z poleceń w marcu, bo wtedy poleceni mieli czas na spełnianie warunków (zapewnianie wpływów), w kwietniu, maju i czerwcu.

   Jeśli konta założone z Twego polecenia były otwierane w marcu, to już nie ma na co czekać i należy zgłosić reklamację (gdyby były zakładane np. w kwietniu, to wtedy bank na wypłatę bonusów - i dla polecającego, i poleconego - ma do końca sierpnia). Spełnienie warunków jest proste do udowodnienia, więc trudno je bankowi podważyć - wszak w ramach programu poleceń wymagane są zgody i wpływy przez 3 miesiące.

   Usuń
  2. Koniec miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełniania warunków przypadał na 31.07.23. Wstępnie zadzwoniłem na infolinie i otrzymałem informację abym jeszcze poczekał, bo są opóźnienia z wypłatą premii za polecenia. Coś mi tu nie pasuje, ale poczekam jeszcze z tydzień.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...