Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja "Witaj w VeloBanku - edycja 1/2022"

550 zł od Aliora480 zł od Santandera450 zł od mBankutelefon Motorola od Citi200 zł od PKO BP

21.11.2022

Promocja "Witaj w VeloBanku - edycja 1/2022"

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem.

Moneyback 10% dla otwierających konto osobiste w VeloBanku
Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentowego zwrotu za płatności kartą wydaną do konta i/lub Blikiem.

Promocja "Witaj w VeloBanku - edycja 1/2022"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie miała konta osobistego w VeloBanku (daw. Getin Bank) co najmniej od 31.10.2022 r. do dnia przystąpienia do niniejszej promocji.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Witaj w VeloBanku - edycja 1/2022" i uzyskiwać moneyback:

 • do 31.03.2023 r. otwórz VeloKonto (czyli konto osobiste z oferty VeloBanku) wraz z VeloSkarbonką (czyli rachunkiem oszczędnościowym), wyrażając przy tym zgody marketingowe na:
  • użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego; 
  • otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną i 
  • możliwość prowadzenia marketingu (zgoda na marketing lub prawnie uzasadniony interes administratora danych) oraz
  • dodatkowo nie zgłaszaj sprzeciwu do przetwarzania Twoich danych osobowych przez bank.
 • wykonuj płatności kartą i/lub Blikiem.

Bank będzie naliczać 10% zwrotu od równowartości wyżej wymienionych płatności i taką nagrodę będzie wypłacać na VeloSkarbonkę - szybko bo już w ciągu dwóch dni roboczych, licząc od daty zaksięgowania transakcji na VeloKoncie. 

Naliczanie moneybacku - zgodnie z regulaminem - będzie obowiązywać:
"180 dni liczonych od momentu otwarcia albo otwarcia i aktywacji VeloKonta dla procesów, gdzie możliwość korzystania z konta następuje po jego aktywacji (np. VeloKonto otwierane w procesie kurierskim)" 

Pamiętaj jednak o ograniczeniach, które można znaleźć w regulaminie:
"Wypłacimy Ci: 
a) maksymalnie 100 zł za każde 30 dni (cykl) od daty otwarcia VeloKonta i następujące po sobie przez okres trwania promocji"
b) maksymalnie 600 zł podczas okresu trwania promocji. Data otwarcia VeloKonta jest pierwszym dniem okresu trwania promocji"

W przypadku okresu trwania promocji, chodzi o cytowane wyżej 180 dni od otwarcia i aktywacji konta. 

Przykładowo więc, jeśli konto otworzysz 3.12.2022 r. (spełniając wtedy wszystkie pozostałe warunki - jak chociażby wyrażenie zgód), to kolejnym 30-dniowymi okresami rozliczeniowymi na potrzeby promocji będą okresy: 3.12.2022 - 1.01.2023, 2. - 31.01., 1.02 - 2.03., 3.03 - 1.04., 2.04. - 1.05. oraz 2. - 31.05.2023 r.

Do dnia otrzymania zwrotu nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o VeloKonto i VeloSkarbonkę, ani nie wycofuj wyrażonych zgód oraz nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Konto osobiste w VeloBanku - prześwietlenie oferty


VeloKonto
, czyli konto osobiste, które trzeba założyć w VeloBanku (jeśli takowego w tym banku jeszcze nie masz), by uzyskać promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków:
  • w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 5 płatności kartą lub Blikiem na dowolne kwoty lub
  • nie masz ukończonego 26. roku życia;
 • 0 zł za wydanie karty do konta (za pierwsze cztery karty; za piątą lub każdą kolejną bank pobiera opłatę w wysokości 5 zł); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów sieci Planet Cash, a w przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 0/5 zł (prowizja nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności kartą lub Blikiem w miesiącu poprzednim).

Z kolei VeloSkarbonka to rachunek oszczędnościowy prowadzony za 0 zł bez warunków. Nie trzeba na ten rachunek wpłacać żadnych środków, ale trzeba go założyć, bo to właśnie tu będą wpadać zwroty za płatności. Wszystkie przelewy zlecane (poprzez bankowość elektroniczną) z VeloSkarbonki na własne konto osobiste w VeloBanku realizowane są za 0 zł.

Środki na VeloSkarbonce są oprocentowane: 8% w skali roku do kwoty 3 000 zł (nadwyżka ponad 3 000 zł objęta jest już stawką zaledwie 0,05% w skali roku). Jeśli chcesz uzyskać takie oprocentowanie dla większej kwoty (nawet do 400 tys. zł) na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym - przy okazji jego otwierania otworzysz i VeloKonto, i VeloSkarbonkę. 

Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Witam które zgody zaznaczyć, dwie pierwsze tak a te pozostałe co tu wklejam też ?


  NA OFERTY MARKETINGOWE SPÓŁEK POWIĄZANYCH I PODMIOTÓW WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z BANKIEM

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Bank w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z Bankiem i podmiotów z nim współpracujących[4], w tym opartych na profilowaniu
  ZWIŃ
  ORAZ PRZESYŁANIE INFORMACJI HANDLOWYCH[2] ZA POMOCĄ:
  ŚRODKÓW KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ, W TYM POCZTY ELEKTRONICZNEJ,
  TAK
  NIE
  URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH[1], W TYM TELEFONU.
  TAK
  NIE
  WYRAŻAM ZGODĘ
  NIE WYRAŻAM ZGODY NA MARKETING PRZEZ GRUPĘ KAPITAŁOWĄ

  Zgoda na przekazanie przez Bank moich danych osobowych: imienia, nazwiska, adresu do korespondencji, nr telefonu, e-mail, PESEL oraz przetwarzanie ich przez spółki grupy kapitałowej Banku[3] i towarzystwa ubezpieczeniowe, z którymi Bank ma zawarte umowy ubezpieczenia grupowego klientów Banku[4] w celu realizowania przez te podmioty marketingu bezpośredniego poprzez SMS i telefon[1] oraz otrzymywania od nich informacji handlowych[2] poprzez e-mail i w bankowości internetowej.
  ZWIŃ

  OdpowiedzUsuń
 2. Radzę uważać na ten "bank". Po aktywacji konta i aplikacji mobilnej ustawiałem sobie limity transakcji BLIK, kiedy nagle dostałem sms, że "ze względów bezpieczeństwa" zablokowali mi dostęp do bankowości internetowej i mobilnej. Telefon na infolinię - ponad 20 minut oczekiwania na połączenie z konsultantem, który w tej sytuacji nie jest w stanie odblokować dostępu, a jedynie przesłać zgłoszenie "do odpowiedniego działu". Od prawie 20 lat korzystam z bankowości internetowej w różnych bankach, ale takiego numeru jeszcze mi żaden nie wywinął.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 480 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku

Oto listopadowa edycja promocji konta osobistego  w Santander Banku. Na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł, bon o wartoś...