Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 400 zł w bonusach za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + wyższy moneyback do 50 zł/mies. (+ 7,5% dla oszczędności)

900 zł za kartę od Citi480 zł od Santandera400 zł od Millennium600 zł od VeloBanku400 zł od BNP Paribas

1.12.2022

Zgarnij 400 zł w bonusach za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + wyższy moneyback do 50 zł/mies. (+ 7,5% dla oszczędności)

Popularna i sprawdzona promocja konta w Aliorze powraca!

Promocja konta w Alior Banku: "Bankuj mobilnie - edycja VII"
Jak w poprzedniej edycji, tak i teraz na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 400 zł. Ponadto niezmiennie uzyskiwać można zwroty za płatności telefonem (teraz o ten moneyback łatwiej, bo bank go podwaja!) oraz 7,5% na koncie oszczędnościowym.

💡 Niniejsza promocja należy do grona łatwych okazji do bankobrania. Nigdy jednak nie jest tak, by nie mogło być łatwiej - zatem by uprościć udział w tej promocji, na końcu załączam rozpiskę warunków do spełnienia (można ją pobrać, wydrukować i odhaczać realizację kolejnych kroków do zgarnięcia całej puli nagród).

Promocja konta w Alior Banku: "Bankuj mobilnie - edycja VII"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim dowodem osobistym, która w ciągu ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku w niniejszej promocji nie posiadała konta osobistego w Aliorze (w tym również konta z czasów T-Mobile Usługi Bankowe). 

Posiadanie innych produktów (np. konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym w Alior Banku) nie wyklucza z promocji (i nie ma w tym przypadku żadnych wątpliwości, bo zapisy na ten temat można znaleźć w regulaminie promocji). Swego czasu Alior wykluczał z promocji posiadaczy kont walutowych i/lub Karty Kibica, ale od poprzedniej edycji już tego zapisu w regulaminie na szczęście nie ma.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czeka 8 gwarantowanych bonusów pieniężnych po 50 zł każdy, co da tytułowe 400 zł. Bonusy będą wpływać na Twe konto w Aliorze, więc możesz je wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Do tego dojść może moneyback (procentowo naliczany zwrot od płatności) - spełniając warunki uzyskania bonusów za aktywne korzystanie z konta (tych do 400 zł), przy okazji możesz uzyskać także zwrot za płatności. Tu do wzięcia będzie w praktyce od kilku do 20 zł miesięcznie - standardowo, ale w okresie promocyjnym (do 28.02.2023 r.) ten miesięczny zwrot wynieść może do 50 zł (i do tego łatwiej o jego zgarnięcie, bo sam moneyback jest wyższy - to nie 1, jak dotąd, ale 2%).

Jak uzyskać 400 zł premii za konto w Aliorze?


By wziąć udział w promocji: 
 • do 28.02.2023 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą, wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie od banku informacji marketingowych z użyciem wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczna, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe) i połączeń głosowych; 
 • w ciągu 30 dni od złożenia wniosku zawrzyj z bankiem umowę;
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto aktywuj dwie 'korzyści' - czym one są i jakie przywileje dają posiadaczom Konta Jakże Osobistego, piszę nieco niżej; 
 • w każdym z ośmiu kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta:
  • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta oraz 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej (samo logowanie wystarczy - w tym przypadku nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji).

Za każdy miesiąc, w którym wykażesz się powyższą aktywnością (płatność kartą i logowanie) otrzymasz bonus 50 zł, który Alior przeleje na Twe konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

Przydatne wskazówki


Uczestnicząc w promocji "Bankuj mobilnie - VII edycja" z premią do 400 zł, uwzględnij poniższe zasady: 

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji: Alior Bank nie będzie brać pod uwagę transakcji anulowanych oraz transakcji z niektórymi kodami MCC (czyli kodami przypisywanymi terminalom płatniczym, które mają na celu wskazanie dominującego charakteru działalności sprzedawcy lub usługodawcy):

"a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), c. 4111, określający m.in. usługi transportowe, d. 6012, określający instytucje finansowe, e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, g. 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, h. 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne" (pisownia oryginalna)


Chociaż lista może wydawać się długa, to bankowi przede wszystkim chodzi o wyeliminowanie miejsc, w których można zrobić transakcje bez faktycznego płacenia za zakupy. Płatności kartą można za to wykonywać w sklepach czy marketach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych, motoryzacyjnych), aptekach, drogeriach, na stacjach paliw czy w lokalach gastronomicznych, a także w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Do momentu otrzymania każdego z bonusów, nie wypowiadaj umowy o konto, ani umowy o kartę oraz nie wycofuj zgód wyrażonych podczas składania wniosku o konto oraz posiadaj co najmniej dwie 'korzyści' uruchomione dla Konta Jakże Osobistego."Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku", czyli dodatkowe 150 zł na zakupy [Promocja zakończona.]

To promocja, dzięki której - oprócz premii 400 zł za otwarcie konta - uzyskać możesz dodatkowe nagrody (np. bony na zakupy) o wartości 150 zł. To już odrębna promocja, z której możesz, ale nie musisz skorzystać (jednak warto, bo to okazja na zwiększenie zysku). [Aktualizacja w dn. 24.01.2023 r.: w związku z wyczerpaniem puli nagród dodatkowa promocja została zakończona (osoby biorące w niej udział, o szczegółach mogą przeczytać tutaj). Promocja z premią do 400 zł niezmiennie pozostaje dostępna.]

Konto Jakże Osobiste -  prześwietlenie oferty Aliora


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Alior Banku to: 
 • 0/10 zł - miesięczna opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • na konto w danym miesiącu wpłynie jednorazowo kwota min. 1 500 zł z innego banku (nie zaliczą się przelewy z rachunków dla klientów indywidualnych w Aliorze, T-Mobile Usługi Bankowe oraz w Kantorze Internetowym Alior Banku) lub 
  • gdy posiadacz konta nie ukończył 26 lat; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł - to zdecydowanie więcej, niż na potrzeby promocji z bonusami po 50 zł miesięcznie (gdzie wystarczy wykonać 1 płatność kartą na dowolną kwotę). Ale i to da się przekuć w zysk - do tych transakcji wliczają się bowiem płatności Google Pay lub Apple Pay, a dzięki nim można uzyskiwać zwrot za zbliżeniowe płatności telefonem (jeśli więc wykonasz transakcje na sumę min. 300 zł, to nie dość, że unikniesz opłaty miesięcznej za kartę, to jeszcze dodatkowo zyskasz - o tym moneybacku piszę więcej nieco niżej); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł za każdą wypłatę gotówki w innych bankomatach (w tym sieci Euronet). 

Po złożeniu internetowego wniosku o konto (do promocji kwalifikują tylko wnioski o konto złożone przez Internet; promocja z bonusami do 400 zł w placówkach banku jest niedostępna) umowę o konto zawrzeć można na jeden z trzech sposobów:
Sposoby zawarcia umowy o Konto Jakże Osobiste w Alior Banku
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku (ważne przy tym, by dane wprowadzone przez Ciebie we wniosku zgadzały się z tymi, które pojawią się przy przelewie). Jeśli wybierzesz tę metodę, a z jakiejkolwiek przyczyny otwarcie konta nie dojdzie do skutku, to przy kolejnej próbie nie warto wybierać tej samej metody (bo kolejny wniosek znów najpewniej będzie odrzucony), ale inną z niżej wymienionych lub
 • za pośrednictwem kuriera (we wniosku możesz podać inny adres na potrzeby kuriera, niż Twój adres zamieszkania czy korespondencyjny, a więc możesz wskazać, by przyjechał np. do miejsca Twej pracy), lub 
 • "na selfie" za pomocą aplikacji mobilnej - po rozpoczęciu wniosku o konto i uzupełnieniu podstawowych danych, wybierz opcję "Aplikacja mobilna" i przejdź do jej pobrania.

Było już o tym jak zgarnąć 400 zł premii, ale z Kontem Jakże Osobistym da się uzyskać więcej, bo elementem składowym podstawowej oferty tego konta są tzw. korzyści (a przypomnę - dwie z nich trzeba aktywować na potrzeby promocji z wyżej wymienionymi premiami do 400 zł).

'Korzyści' dla posiadaczy Konta Jakże Osobistego


Korzyści to dodatkowe funkcjonalności, które możesz samodzielnie włączać i wyłączać (według własnego uznania). Alior Bank do wyboru daje:
1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce 
2) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (choć obecnie ta propozycja nie robi wrażenia, bo bank do 31.12.2022 r. oferuje stawkę 4% w skali roku; więcej da się jednak wycisnąć z Konta Mega Oszczędnościowego, dającego 7,5% w skali roku - o tej ofercie piszę nieco niżej)
3) Bezpłatne bankomaty za granicą 
4) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni 
5) Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem (z bankobiorczego punktu widzenia to 'korzyść' godna uwagi, więc więcej piszę o niej nieco niżej)
6) Ubezpieczenie w podróży za granicą 
7) Pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance 
8) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych 
9) Pakiet bezpłatnych powiadomień 
10) Płatności kartą bez kosztów przewalutowania 
11) Punkty dla Graczy 

Dwie z tych korzyści (wybrane samodzielnie) można posiadać za 0 zł (zatem te dwie korzyści, które należy włączyć na potrzeby udziału w promocji z bonusami do 400 zł nie będą Cię nic kosztować). Ewentualne korzystanie z każdej kolejnej wiąże się z miesięczną opłatą 3,50 zł. 

💡 Jak włączyć korzyści w Koncie Jakże Osobistym w Alior Banku? Na głównej stronie bankowości (po zalogowaniu) kliknij w Konto Jakże Osobiste. Ukaże Ci się historia rachunku, a obok zakładki (Karty, Wyciągi i opłaty, Szczegóły). Ostatnia z nich to 'Korzyści' - wejdź w tę zakładkę i włącz wybrane przez siebie 'korzyści'.

Zwrot 2% za płatności mobilne do końca lutego

 
Z punktu widzenia osób biorących udział w promocjach bankowych najlepszym wyborem wydaje się być przynajmniej zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem i Blikiem, więc jej się bliżej przyglądam.

Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem uzyskiwać można za transakcje wykonywane w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach stacjonarnych) za pomocą Android Pay lub Google Pay oraz Blikiem.

Alior wypłaca równowartość 1% od takich transakcji. Miesięcznie można w ten sposób zgarnąć do 20 zł (co w rok da nawet 240 zł). Tu także obowiązuje wykluczenie niektórych kodów MCC (o których wspominałem już wyżej, w części omawiającej warunki promocji z bonusami po 50 zł miesięcznie).

Ale tu ważna uwaga: obecnie bank odpalił promocję "Zwrot 2% za zbliżeniowe płatności mobilne", dzięki której każda zbliżeniowa płatność mobilna (obejmują one płatności bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych z użyciem Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay oraz usługi BLIK) będzie dawać wyższy moneyback - w okresie od 1.12.2022 do 28.02.2023 roku ten zwrot będzie wynosić nie 1, a właśnie 2%. I teraz - w ramach tej promocji (do końca lutego) - zyskiwać będzie można nie do 20, ale do 50 zł miesięcznie.


Alior dla oszczędzających: 7,5% na Koncie Mega Oszczędnościowym (32. edycja promocji - obowiązuje od 1.02. do 13.03.2023 r.)


Wyżej wspomniałem już o oprocentowaniu 4% w skali roku, które można uzyskać na "zwykłym" koncie oszczędnościowym w Aliorze (w ramach 'korzyści'), co obecnie - delikatnie rzecz ujmując - nie robi jakiegokolwiek wrażenia. Zwłaszcza, że i w tym banku dla oszczędności można zgarnąć więcej, bo Konto Mega Oszczędnościowe dla nowych środków daje 7,5% w skali roku (do 200 tys. zł). Te nowe środki liczone są względem salda środków klienta w Aliorze na dzień 27.01.2023 r., ale jeśli dopiero po tej dacie założysz konto osobiste w tym banku, to z automatu wszystkie środki jakie będziesz wpłacać, będą kwalifikować się jako nowe. Więcej na temat tej oferty przeczytasz tutaj.Rozpiska warunków do spełnienia

Poniżej znajdziesz wspomnianą już rozpiskę promocji Aliora. Jest to moja propozycja, jak najprościej spełnić warunki promocji, by zdobyć wszystkie możliwe bonusy oraz mieć konto i kartę za 0 zł:


Przydatne dokumenty:

78 komentarzy:

 1. Ciekawe czy dotychczasowi klienci Alior też mogą skorzystać z tych 2-procentowych zwrotów za te "zbliżeniowe płatności mobilne" w sklepach stacjonarnych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak - to promocja nie tylko dla nowych klientów, ale i dla tych, którzy już mają Konto Jakże Osobiste w Aliorze. Piszę o niej tutaj.

   Usuń
  2. W końcu jakiś bank docenił też starych klientów. Miejmy nadzieję że te 2% będą wznawiać i utrzymają na dłużej :)

   Usuń
 2. Podobno aktualnie mają 'promocję' na darmowe wpłaty gotówki we wpłatomatach przyoddziałowych mimo, że nie jest to zaktualizowane w TOiP.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgodnie z akapitem "E" p.7 TOiP wypłata gotówki poprzez BLIK jest darmowa - o jakie bankomaty tu chodzi, skoro przyoddziałowe nie mają aktywnej opcji BLIK?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy w płatności kartą na 300 zł w celu uniknięcia opłaty za kartę liczy się też jednocześnie na 2% z Korzyści, gdy będzie to płatność telefonem na 300 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli karta będzie podpięta pod Google Pay lub Apple Pay i płatności będą wykonywane telefonem (w punktach handlowo-usługowych), to te płatności i spełnią warunki w promocji z bonusami 50 zł, i dadzą moneyback 2%, i też zaliczą się do obrotu kartą (na sumę min. 300 zł miesięcznie) w celu uniknięcia opłaty za kartę.

   Najlepiej więc płacić zbliżeniowo telefonem, bo wtedy załatwia się wszystko jednocześnie.

   Usuń
  2. A co z Blikiem? Też się zaliczy do wzystkiego?

   Usuń
  3. Płatności Blikiem (tylko te wykonywane w punktach handlowo-usługowych) zaliczają się już wyłącznie do moneybacku.

   Usuń
  4. Dlaczego więc nie można zasilić swego konta BLIK-iem?

   Usuń
  5. @Anonimowy 1 grudnia 2022 16:38, chodzi o wpłaty Blikiem we wpłatomatach? Taką opcję udostępniają tylko niektóre banki. Aliora wśród nich nie ma.

   Usuń
  6. Potwierdzam - to opcja dostępna jedynie w GNB/Velo, Millennium, Nest, Paribas/BGŻ, Pekao, PKO, Śląski oraz Velo.

   Usuń
  7. Nie jedynie, ale aż w 8-miu bankach włączając w to tak niewątpliwie niszowy bank jak Nest.

   Usuń
 5. Czy mając dawno temu kartę Aliora (konto zamknięte październik 2020) zarejestrowaną w starym programie Priceless Specials będę mogła uczestniczyć w tej akcji powitalnej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z prześwietlenia promocji: "Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która przed 28.09.2022 r. w programie Bezcenne Chwile nie miała zarejestrowanej jakiejkolwiek karty Aliora" (a wynika to z regulaminu promocji: § 3, pkt 2, ppkt b).

   Usuń
  2. Złotówa, trudno o bardziej nieprecyzyjne sformułowanie mimo, że to cytat.

   Ichnie regulaminy już tradycyjnie to tłumaczenie z angielskiego regulaminu pisanego przez ludzi zatrudnionych w centrali MasterCard, którzy na codzień używają francuskiego bądź flamandzkiego 😂

   Usuń
  3. To znaczy, że karty fizycznie wcale nie trzeba użyc, aby zgarnąć całość???

   Usuń
  4. Też miałem ten dylemat i użyłem plastiku.

   Usuń
 6. Jeszcze jedno pytanie. Jak się ma przyznanie punktów powitalnych Aliora do punktów powitalnych Banku Pocztowego? Proszę mi na język bankobraniowy (czyli: bardzo jasny, zrozumiały, logiczny i w ogóle super) przetłumaczyć par.3 pkt 2a regulaminu Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można zarejestrować kartą Aliora, a później Pocztowego - punkty będą tu i tam :)

   W przywołanym punkcie regulaminu mowa o tym, że "każdy Uczestnik Programu może otrzymać punkty powitalne za zarejestrowanie tylko jednej Karty Partnera", przy czym Karta Partnera jest zapisana wielkimi literami - a to w regulaminach zawsze oznacza pojęcie wcześniej zdefiniowane (chodzi tu więc wyłącznie o kartę wydaną przez Alior Bank).

   Usuń
 7. Skorzystałam z promocji i Włączyłam korzyści w czasie obowiązywania 1%, czy teraz automatycznie uzyskam 2% zwrotu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z tym co pisze powyżej Złotówa.

   Usuń
  2. https://www.bankobranie.pl/2022/12/alior-zwrot-2-procent-za-zblizeniowe-platnosci-mobilne.html

   Usuń
 8. Czy jak korzystałem już z promocji Bezcenne chwilę z bankiem Pekao, to od Aliora też dostanę punkty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli spełnisz warunki, to oczywiście że tak.

   Usuń
 9. Jak stare konto w Aliorze miałem zamknięte 3.12.2020 to teraz mogę już zakładać? Czy jeszcze zaczekać do stycznia?

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy do tej promocji bezcenne chwile co trzeba wydać 100zł kartą ta płatność NFC telefonem to liczy się jako ta płatność kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej bym nie ryzykował i płacił plastikiem, a nie telefonem.

   Usuń
  2. Można płacić telefonem. Sprawdzone.

   Usuń
 11. po wypełnieniu pierwszego formularza wyskoczył komunikat, że nie mogą mi otworzyć konto przez internet, ktoś wie o co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz niezamkniętą umowę ramową.

   Usuń
  2. Umowę ramową można zamknąć w oddziale po czym złożyć wniosek ponownie.

   Usuń
  3. Dziękuję.

   Usuń
  4. Można kliknąć o kontakt telefoniczny i przez tel można dokończyć otwieranie konta w promocji. Powierdzone , sam tak robiłem :)

   Usuń
 12. po wpisaniu danych w pierwszy formularz wyskoczył mi komunikat, że nie mogą mi otworzyć konta przez internet, wie ktoś o co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Prawdopodobnie miałeś już u nich konto i dalsza droga wiedzie tylko przez konsultanta, który zadzwoni do Ciebie po wypełnieniu pierwszego formularza z akceptacją kontaktu telefonicznego.

   Usuń
 13. Czy kartę muszę zamówić osobno przez stronę jak już założę konto czy przyślą mi po jakimś czasie i nic nie muszę składać wniosku o kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zalogowaniu się do bankowości bądź apki można zobaczyć status karty, tzn. wysłana, nieaktywna.

   Usuń
 14. Posiadanie karty kredytowej niestety uniemożliwia udział w promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli skoro mam kartę to wtedy promocja jest nieważna..?

   Usuń
  2. Przecież muszę mieć kartę kredytową nawet,żeby uzyskać 150 zl za bezcenne chwile..

   Usuń
  3. Nie, karta kredytowa nie wyklucza.

   Usuń
  4. 150 zł w BCh jest z kartą debetową a nie kredytową.

   Usuń
 15. Złotówa, czy wypłata 300 zł podczas zakupów, np. w Żabce, załatwia sprawę obrotu na karcie w danym m-cu? Z tego co rozumiem do co-miesięcznego obrotu kartą nie ma wykluczeń MCC.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złotówa, podbijam pytanie.

   Usuń
  2. Osobiście nie weryfikowałem, więc nie wiem jak będzie potraktowany cashback (czyli wypłata środków w sklepie przy okazji zakupów). Niektóre banki traktują to jako odrębną transakcję (nie zaliczają do płatności).

   Jeśli chodzi o sumę płatności kartą na potrzeby uniknięcia opłaty miesięcznej za kartę, to w tym przypadku wykluczeń kodów MCC nie ma.

   Usuń
 16. Czy ktoś ma problem z założeniem konta i na stronie wyskakuje mi błąd żeby kontaktować się z infolinia i ta sama sytuacja jest w aplikacji po wpisaniu kodu z SMS jest jakis sposób żeby to zadziałało? :(

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy zasilenie Revoluta na 300 pln spłeni warunek i uniknie się opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio Revolut dość konsekwentnie blokuje konta, które są doładowywane poprzez płatności kartami innych banków 😋

   Usuń
 18. Czy te punkty za bezcenne chwile za kartę debetową to będzie można wymienić tylko na bony na paliwo (tak zrozumiałam z opisu na stronie banku) czy na dowolne bony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Punkty można wymienić na dowolną nagrodę jaka jest dostępna.

   Usuń
 19. Czy ktoś z Was miał problem z wypłatą premii? Zakładałem konto z https://www.bankobranie.pl/2022/08/alior-bankuj-mobilnie-v-edycja.html i nie została mi wypłacona premia w listopadzie oraz grudniu. Po napisaniu reklamacji otrzymałem info z banku że nie spełniłem jednego z warunków tj. wyrażenia zgód marketingowych. Dla mnie to jest po prostu xD. Nie pierwszy raz korzystam z bankobrania i akurat takie niuanse jak zgody pilnuję zawsze bardzo dokładnie. No dobra pora temat sprawdzić i tu wielkie zdziwienie: w komplecie dokumentów otrzymanym mailem od banku i całej umowie ramowej nie ma słowa o wyrażeniu zgód tj. jest tylko w pkt. 5 ogólne stwierdzenie "jeśli klient wyrazi zgody (...)". Także zakładam że błąd musiał wystąpić w formantce wniosku tj. nie zaczytało poprawnie itp. Nie mam teraz jak się od tego odwołać, w bankowości elektronicznej zgody zaznaczone mam na NIE, brak też możliwości sprawdzenia historii zgód. Moim zdaniem bank poleciał w kulki. Czy ktoś miał podobny problem? w 99,9% jestem pewny że zaznaczyłem poprawnie wymagane zgody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tez nie dostalem kady, zglosilem reklamacje. Czekam na info z ich strony

   Usuń
 20. Czy posiadanie konta technicznego pozwoli na udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim dowodem osobistym, która w ciągu ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku w niniejszej promocji nie posiadała konta osobistego w Aliorze (w tym również konta z czasów T-Mobile Usługi Bankowe).

   Usuń
 21. Bank właśnie wypłacił zwrot 2% za grudzień.

  OdpowiedzUsuń
 22. Czy ma znaczenie która kartę się wybierze? Bo do wyboru są dwie karty. Normalna i jakaś dla gracza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez znaczenia. Ja zawsze biorę standardową bo za te z innymi grafikami do wyboru czasem są opłaty. Nie wiem jak tu ale np tak robi PKO i Credit Agricole. Podstawowe karty mają za darmo a za jakieś z wybraną grafiką trzeba dopłacić.

   Usuń
 23. Czy zakup walut w kantorze (nie w kantorze Alioru) i płatność kartą/telefonem/blikiem spowoduje że otrzymam cash-back?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kantor może mieć MCC 6012 albo 4900. Zrób jakąś małą wymianę i sprawdź jaki jest MCC. W Aliorze da się to sprawdzić w szczegółach transakcji.

   Usuń
  2. Dodam jeszcze że MCC można sprawdzić ale dopiero po rozliczeniu transakcji.

   Usuń
 24. Chciałam otworzyć konto w tej promocji , gdyż poprzednie zamknęłam w styczniu 2020. Jednak nie mogę tego zrobić przez wniosek internetowy, ponieważ wyskakuje mi komunikat, że mogę to zrobić przez infolinię lub w oddziale. Dzwoniłam na infolinię i konsultantka powiedziała mi, że nie mogę otworzyć konta przez wniosek internetowy bo już kiedyś byłam klientka a tam się wczytują dane tylko nowych klientów. Czy da się coś z tym zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz zaczekać na kontakt z banku. Wtedy poprowadzą cię tak żeby konto liczyło się nadal do promocji.

   Usuń
 25. Złotówa mam pytanko odnosnie punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile.
  Mianowicie piszesz że w dniu 23.01.2023 r. dojdzie do wyczerpania puli Nagród w ofercie specjalnej „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku”. Czy jeśli dokonałem rejestracji karty przed tym terminem i spełniłem warunki ale nie dostałem jeszcze punktów to już ich nie dostane? Czy jednak decyduje data rejestracji karty i punkty zostaną przyznane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro warunki już spełnione to tylko czekasz na punkty. Zaplanowanym zakończeniem promocji już się nie martwisz.

   Usuń
 26. Złotówa, wypłata gotówki dokonywana kartą wydaną do KJO w przyoddziałowych bankomatach jest darmowa, a co z wypłatami BLIK w innych sieciach, które mają taką opcję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z akapitem "E" p.7 aktualnej TOiP wypłata gotówki poprzez BLIK jest darmowa, ale trudno stwierdzić o jakie bankomaty tu chodzi, gdyż przyoddziałowe nie mają nawet aktywnej opcji BLIK.

   Usuń
  2. Zadałem dzisiaj następujące pytanie w bankowości: "Zgodnie z aktualną TOiP wypłata gotówki dokonywana kartą wydaną do KJO jest darmowa jedynie w przyoddziałowych bankomatach - czy wypłata gotówki przy pomocy BLIK w innych sieciach umożliwiających taką opcję jest darmowa?"

   Oto odpowiedź: "Tak - nasz bank nie pobiera opłat za wpłaty i wypłaty Blikiem w bankomatach.

   Z pozdrowieniami
   Zespół Alior Banku"

   Co to może oznaczać? 😂

   Usuń
  3. To może oznaczać tylko jedno - trza pytać apiat, gdyż wpłaty BLIK na żadne konto w Alior nie są nawet możliwe 😋

   Usuń
  4. Jak to możliwe, że ludzie zatrudnieni w biurze obsługi klienta wprowadzają w błąd, nawet gdy chodzi o odpowiedź w tak trywialnych klimatach?

   Usuń
 27. Czy na wypłatę promocyjnych punktów z programu bezcenne chwilę bank ma 14 dni kalendarzowych czy roboczych.

  OdpowiedzUsuń
 28. Czy ktoś kto zakładał konto w grudniu i spełnił warunki w styczniu otrzymał już bonus 50zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o promocję z premią do 400 zł, to w przypadku konta założonego w grudniu, pierwszy bonus 50 zł wpadnie w lutym (za spełnienie warunków w styczniu). Warunki uzyskania bonusów należy bowiem spełniać "w każdym z ośmiu kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta".

   Usuń
  2. Jak zakładałeś konto w grudniu to aby otrzymać bonus do końca stycznia to trzeba warunki spełnić miesiąc wcześniej.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną. Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o ł...