Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Już nie 400, ani 500, ale rekordowe 600 zł do wzięcia za konto osobiste w Aliorze (a do 250 zł dla obecnych klientów)

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

16.02.2023

Już nie 400, ani 500, ale rekordowe 600 zł do wzięcia za konto osobiste w Aliorze (a do 250 zł dla obecnych klientów)

Poniżej opisuję nową promocję dla nowych, jak i obecnych klientów Aliora.

Promocja "Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja"
Do wzięcia są powitalne punkty w programie Bezcenne Chwile za rejestrację karty Mastercard. W połączeniu z inną promocją, teraz klienci tego banku mogą uzyskać nagrody - np. vouchery na zakupy - o wartości 200 zł (w przypadku kart wydawanych do konta) lub 250 zł (z kartą kredytową Aliora). Warto też przypomnieć, że na otwierających konto osobiste czeka 400 zł premii, więc teraz można zgarnąć rekordowe 600 zł!


[Promocja zakończona. Bank poinformował o wyczerpaniu puli w dn. 13.04.2023 r.]

O promocji z powitalnymi punktami w programie Bezcenne Chwile pisałem już wczoraj: "8000 punktów na start (o wartości 100 zł) za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile" - to promocja dla klientów różnych banków (w tym Aliora). Jak się jednak okazuje (a za podrzucenie tej informacji wielkie dzięki dla Czytelniczki Renaty), na klientów Aliora czeka jeszcze jedna promocja - również z punktami w programie "Bezcenne Chwile" w roli głównej. I co ważne, te dwie promocje (a więc tę z wyżej podlinkowanego wpisu kierowaną do klientów różnych banków, jak i niżej opisywaną, dostępną tylko w Aliorze) można połączyć. A to oznacza, że kto ma kartę z logo Aliora, ten teraz może zdobyć:
 • w przypadku posiadania karty wydanej do konta: 8000 punktów dzięki promocji "Punkty na start" + 8000 punktów w ramach (niżej opisywanej) promocji "Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja" lub
 • w przypadku karty kredytowej Aliora: 8000 punktów dzięki promocji "Punkty na start" + 12000 punktów w ramach (niżej opisywanej) promocji "Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja".

Jako że w katalogu nagród programu lojalnościowego Mastercard np. voucher na zakupy o wartości 50 zł wyceniany jest na 4000 punktów, to łatwo wyliczyć, że na klientów Aliora posiadających kartę do konta, czekają nagrody o wartości 200 zł, a kto ma kartę kredytową tego banku, ten może zgarnąć nagrody o łącznej wartości 250 zł.

W jeszcze lepszej sytuacji są osoby, które aktualnie nie posiadają konta osobistego w Aliorze, bo w tym przypadku do wzięcia jest jeszcze gwarantowana premia 450 zł na start, a z bonusami dzięki programowi Bezcenne Chwile, teraz robi się więc rekordowe 600 zł. W wyżej podlinkowanym wpisie omawiam zasady uczestnictwa i warunki promocji oraz prześwietlam Konto Jakże Osobiste. A niżej skupiam się już na nowej okazji do bankobrania z punktami powitalnymi za rejestrację karty w programie lojalnościowym Mastercard.

Promocja "Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja"


Na początek jednak krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz czytają o programie Bezcenne Chwile. 

W dużym skrócie Bezcenne Chwile to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (do nich należą karty - do konta, jak i kredytowe - wydawane przez Aliora). 

Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. 

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Aliorze. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Dla kogo promocja "Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja"? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard (do konta lub kredytową) wydaną przez Alior Bank, która przed 15.02.2023 r. nie miała zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile jakiejkolwiek karty Aliora.

Nagroda. Dla uczestników promocji przewidziano pakiet: 
 • 8 000 punktów - w przypadku osób rejestrujących kartę wydaną do konta lub 
 • 12 000 punktów dla rejestrujących kartę kredytową. 

Uczestnik promocji może zdobyć tylko jedną nagrodę (8 000 lub 12 000 punktów) w ramach "Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja" (bez względu na to ile kart Aliora posiada, czy ile razy spełniłby warunki). Ale co istotne, to zasady uczestnictwa i warunki do spełnienia w tej promocji w praktyce pokrywają się z tymi, które obowiązują w akcji "Punkty na na start", więc dodatkowo - oprócz wyżej wymienionych 8 000 lub 12 000 punktów - dostaniesz też 8 000 punków.

Różnica między tymi promocjami sprowadza się tylko do tego, że akcja "Punkty na start" (z 8000 punktów) dostępna jest do 17.05.2023 r., a promocja "Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja" (z 8 000 lub 12 000 punktów w zależności od rodzaju posiadanej karty) może być dostępna do 30.06.2023 roku.

Limit nagród. Choć dostępność promocji z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile dla klientów Aliora przewidziana została do 30.06.2023 r., to trzeba mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej ze względu na ewentualne wyczerpanie puli nagród. Bank przygotował 11 550 nagród po 8 000 punktów każda (dla rejestrujących kartę debetową wydaną do konta) oraz 3850 nagród po 12 000 (czekających na posiadaczy karty kredytowej). Informację o ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji bank ma opublikować na swej stronie internetowej (tutaj) - tam też, z 7-dniowym wyprzedzeniem ma się pojawić komunikat o szacunkowym terminie wyczerpania puli.

[Aktualizacja: na stronie banku pojawiła się zapowiadająca wcześniejsze zakończenie akcji: "Promocja „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja” trwa do 13.04.2023 r.".]

Zasady promocji. By zdobyć powitalne punkty w programie Bezcenne Chwile:
 • najpóźniej do 30.06.2023 r. przystąp do programu Bezcenne Chwile (możliwe jest to na stronie bezcennechwile.pl lub w bankowości internetowej Aliora) albo dodaj kartę Aliora (jeśli w programie masz już zarejestrowaną kartę innego banku) oraz 
 • w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu lub dodania karty do programu wykonaj płatności kartą na kwotę min. 100 zł (mogą, ale nie muszą to być płatności u partnerów programu Bezcenne Chwile).

I to już wszystko. Punkty (8 000 lub 12 000 w zależności od tego jakiego typu kartę dodasz do programu) otrzymasz w ciągu 30 dni roboczych od spełniania powyższych warunków (w takim samym czasie dostaniesz punkty w ramach promocji "Punkty na start"). Punkty będą ważne przez 3 miesiące od dnia ich otrzymania - to czas na ich wymianę na nagrodę z katalogu nagród programu Bezcenne Chwile.

Wykonując płatności kartą pamiętaj jedynie o regulaminowych wytycznych. Organizator promocji zaliczy:
"każdy zakup (transakcję) w złotych polskich dokonywany za pomocą Karty Partnera przez Uczestnika Programu – z wyjątkiem: 
wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"


💡 Na koniec przypomnę, że w Aliorze oprócz gwarantowanej premii 450 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego, dostępna jest jeszcze promocja z bonem 100 zł do Allegro za konto dla nastolatka (w wieku 13-17 lat), a na przedsiębiorców czekają bonusy do 3300 zł za konto firmowe.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

20 komentarzy:

 1. Obecnie klienci już jesienią przytulili premię od Bezcennych Chwil 😋

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja oraz żona wówczas przytuliliśmy po 20 tys. punktów co oznacza teoretycznie 10 x 50 zeta.

   Usuń
 2. Lipa - mógłbym teraz wziąć Kartę Kredytową Aliora i dodać ją do Bezcennych Chwil, ale to nic nie da, bo mam już w BCh. kartę debetową. A to jest w tej promocji karą!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę bardzo :-) zawsze to ja dowiadywałam sie o wszystkich promocjach z tego bloga. Kilka lat obserwowania Ciebie i sama wynajduje teraz promocje :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. G Mam pytanie- jeśli mam już w Bezcennych Chwilach kartę kredytową Aliora to jest sens dodawać teraz debetową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żadnych dodatkowych punktów już nie dostaniesz. Ani jednego 8000, ani drugiego 8000. Tylko sens taki by zbierać "zwykłe" punkty ale to ciułanie jest mało opłacalne.

   Usuń
 5. czy mogę dodać kartę męża do swojego konta w BCh

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I lepiej się do tego nie przyznawaj że masz do niej dostęp.

   Usuń
  2. bez przesady płacę raz swoją kartą a innym razem męża

   Usuń
  3. @Anonimowy 22 lutego 2023 15:58
   To idź do banku męża i się tym pochwal. Inaczej mówiąc, jeżeli nie rozumiesz teraz tego o czym mowa, zrozumiesz to wtedy.

   Usuń
 6. SOS,
  założyłam konto Jakże osobiste bankuj online VII edycja. Dla uzyskania premii 8x50 potrzebne jest ściągniecie i używanie aplikacji Alior na komórkę. WYMAGANY IO NIE STARSZY NIŻ 14. Mam telefon starszy. Co zrobić? W zachęcie do promocji nikt o takich warunkach sprzętowych nie powiadamiał. Czy ktoś miał podobną sytuację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żona lub ktoś inny albo jakiś tablet? Apka może być na innym urządzeniu niż nr tel podany w banku.

   Usuń
 7. Już nie 400, ani 500, ani 600, ale rekordowe 650 zł do wzięcia za konto :) kolejna edycja promocji juz dostepna :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem zaskoczony. Wczoraj z dwóch źródeł pojawiły się przecieki, że bank będzie dalej oferował 400 zł premii... a tu taka niespodzianka. Wrzuciłem wpis prześwietlający nową edycję tutaj.

   Usuń
 8. 3. marca zrobione transakcje a wczoraj 16000 pkt naliczone. No pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzień dobry, czy podpowie mi ktoś czy spłata pieniędzy w „Allegro Pay” kartą z Aliora, która podpięta jest pod bezcennechwile upoważnia do otrzymania punktów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiem sam sobie - gdyby ktoś stał przed takim samym pytaniem jak ja.
   Spłata allegro pay nie upoważnia do otrzymania punktów - płatności mają numer MCC 6012.

   Usuń
  2. Oczywiście. Wystarczy wspomnieć, że jedynie rejestracja w Allegro Pay skutkuje 'historią' w BIK.

   Usuń
 10. Mam pytanie 28 lutego złożyłem wniosek o konto a 2 marca kurier był z umową u mnie do podpisania i jeśli chodzi o warunki spełnienia zeby dostać 50 zł pierwsze to już za ten miesiąc czy za kolejny dopiero po spełnieniu w kwietniu bo liczy się od następnego miesiąca od podpisania umowy ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...