Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 400 zł premii za bezwarunkowo darmowe konto w Citibanku [AKTUALIZACJA: + 100 zł na zakupy] + do 1000 zł w pozostałych promocjach

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

1.02.2023

Odbierz 400 zł premii za bezwarunkowo darmowe konto w Citibanku [AKTUALIZACJA: + 100 zł na zakupy] + do 1000 zł w pozostałych promocjach

Po kilkutygodniowej przerwie powraca jedna z najprostszych okazji do bankobrania.

Promocja "Do 400 zł z CitiKontem"
A w dodatku czeka w niej stówka więcej niż w ostatniej edycji z premią na start. Tym razem do zgarnięcia jest gwarantowane 400 zł. Do tego doszło jeszcze 100 zł na zakupy. To jednak nie wszystko, bo jeśli oprócz konta zdecydujesz się też na kartę kredytową, to uzyskać możesz dodatkowe bonusy o wartości 1 000 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Dużo tych informacji na wstępie, więc uporządkowując - zakładając darmowe konto osobiste w Citibanku, do wzięcia będzie:
 • 400 zł gwarantowanej premii za spełnienie w praktyce dwóch warunków (to promocja "Do 400 zł z CitiKontem");
 • 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile za rejestrację karty Mastercard (wydawanej do konta w Citibanku) - taka liczba punktów w tym programie lojalnościowym przełoży się na nagrody o łącznej wartości 100 zł (mogą to być np. bony na zakupy);
 • dodatkowo do 100 zł dzięki moneybackowi (również w ramach promocji "Do 400 zł z CitiKontem"), jeśli jednocześnie zdecydujesz się też na kartę kredytową w Citibanku (a z nią można uzyskać gwarantowane bonusy do 900 zł).

Poniżej, już szczegółowo, pochylam się nad prześwietleniem tej kumulacji okazji do bankobrania.

Promocja "Do 400 zł z CitiKontem"


Dla kogo promocja konta? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i po 31.12.2020 r. nie miała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy tego typu rachunków). 

Ewentualne posiadanie innych produktów Citibanku (np. karty kredytowej, pożyczki, kredytu czy rachunku firmowego) nie wyklucza z niniejszej promocji CitiKonta. Pamiętaj jedynie, że nawet jeśli masz już dostęp do bankowości internetowej Citibanku, to na potrzeby promocji wniosek o konto złożyć należy na stronie promocji.

Nagrody. Na osoby biorące udział w niniejszej promocji do wzięcia czekają 4 gwarantowane bonusy pieniężne w wysokości 20, 120, 120 i 140 zł (co łącznie da tytułowe 400 zł). Dodatkowo można załapać się też na moneyback, czyli procentowo naliczany zwrot za płatności kartą (do 100 zł).

Limit uczestników. Promocja CitiKonta ma być dostępna do 10.03.2023 r., ale warto uwzględnić, iż może zakończyć się wcześniej. Citibank przygotował bowiem nagrody dla 3 000 klientów, którzy jako pierwsi założą CitiKonto (bazując na obserwacji poprzednich edycji promocji CitiKonta, wygląda na to, że polityka banku jest taka, by nikt nie odszedł z kwitkiem - gdy pula wniosków objętych promocją wyczerpywała się, to bank od razu odpalał wtedy kolejną edycję promocji).

Zasady promocji "Do 400 zł z CitiKontem"


By wziąć udział w akcji i zdobywać tytułowe bonusy pieniężne:
 • do 10.03.2023 r. złóż wniosek o CitiKonto lub zawrzyj umowę z bankiem oraz zaakceptuj regulamin promocji (w praktyce robi się to podczas zawierania umowy o konto);
 • we wniosku o konto wyraź zgody na:
  • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach) oraz
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Spełnienie powyższych warunków da Ci już pierwszy bonus - 20 zł. Jego wypłata przewidziana jest do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu w którym otwarto konto (acz warto zwrócić uwagę, że wyrażanie zgód marketingowych jest dobrowolne - jeśli ich nie wyrazisz, to 20 zł przepadnie, ale nie zamkniesz sobie drogi do zdobycia pozostałych, niżej opisywanych nagród - na sumę 380 zł - to dość rzadko spotykana dobrowolność w promocjach bankowych).

Niżej piszę o kolejnych premiach do zgarnięcia.

Premia 120 zł za aktywność (nagroda nr 2)


Dla uzyskania tej nagrody, najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta:
 • wykonaj min. 3 transakcje Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł - przez te transakcje bank rozumie zarówno płatności Blikiem lub przelewy na telefon Blik, więc ten warunek można spełnić w całkiem prosty sposób.

Nagrodę nr 2 otrzymasz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto. 

Premia 120 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe (nagroda nr 3)


By zdobyć tę nagrodę, najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia CitiKonta spełnij jeden z poniższych warunków:
 • otrzymaj "przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN" (nieco niżej wyjaśniam czym może być ów wpłata/wpływ) albo
 • za pośrednictwem Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Citibanku) wykonaj zlecenia walutowe na łączną kwotę 2 000 zł lub jej równowartość w innej walucie.

Za wynagrodzenie - zgodnie z regulaminem promocji - Citibank uznaje: 
"(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub 
(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub 
(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub 
(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub 
(iv) w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego . 
Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank [czyli Citibank - przyp. Mr. Złotówa] dla klientów indywidualnych lub z rachunku prowadzonego dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych."

Wypłata tej premii 120 zł zaplanowana jest do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Alternatywnym sposobem zdobycia tej nagrody jest wymiana środków w kantorze internetowym Citibanku. Choćby na chwilę wystarczy np. kupić walutę i zaraz potem sprzedać (trzeba przy tym też założyć rachunek walutowy) - warunek zostanie spełniony. Koszt tej transakcji nie powinien być wysoki, ale to już kwestia indywidualnej kalkulacji, no i przede wszystkim sposobu zdobycia tej nagrody - bo jeśli nie wymiana walut, to może być wpływ. 

Jak wyliczali Czytelnicy bloga uczestniczący w poprzednich edycjach promocji konta w Citibanku, koszt takich przewalutowań zamyka się w ok. 20 złotych (co jest wartym zachodu zwłaszcza przy obecnej edycji, gdzie premia za tę aktywność wynosi 120 zł... i też zapewni zdobycie kolejnej nagrody w wysokości 140 zł). Zwróć przy tym uwagę na kursy wymiany walut w CitiKantorze (bo nie chodzi w tym przypadku o "standardowe" kursy wymiany, gdzie rozbieżność między ceną sprzedaży i kupna waluty jest bardzo duża i nieopłacalna). Waluty w CitiKantorze po korzystnym kursie dostępne są w ograniczonych godzinach w dni robocze (wymiany najlepiej unikać w godzinach nocnych oraz w weekendy, bo wtedy wymiana jest droższa).

Dodatkowe 140 zł (nagroda nr 4)


W celu zdobycia tego bonusu... w praktyce już nic więcej robić nie trzeba. Każdy uczestnik promocji, który spełni warunki uzyskania nagród nr 2 i 3 (czyli wymienionych wyżej premii po 120 zł każda), ten otrzyma jeszcze 140 zł. Wypłata dodatkowego bonusu przewidziana jest także do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Warunki przyznania nagród nr 2 i 3 można spełniać kolejno do końca pierwszego i drugiego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta, ale równie dobrze nie trzeba tego odkładać i wszystkie warunki spełnić można niezwłocznie po otwarciu konta. Wówczas pozostanie jedynie czekać na wpływy kolejnych premii (a konto i wydana do niego karta będą w tym czasie za 0 zł bez warunków, więc też nie będzie konieczności wykazywania się jakąkolwiek aktywnością).

Do dnia otrzymania każdej z nagród nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto. Każdą z nagród (nr 1-4) można otrzymać jeden raz.

Nagroda nr 5: do 100 zł (jako 1% zwrotu za płatności kartą) 


To moneyback, dzięki któremu - oprócz wyżej wymienionych premii do 400 zł - można jeszcze uzyskać do 100 zł. 

Nagroda w postaci zwrotów za płatności jest przewidziana dla 1 000 uczestników promocji CitiKonta z premią do 400 zł, którzy jako pierwsi w okresie powyższej promocji (od 1.02. do 10.03.2023 r.), oprócz otwarcia CitiKonta zawnioskują też o kartę kredytową Citibanku (a to też się opłaca - o czym piszę nieco niżej). Warunkiem załapania się na zwroty jest nieposiadanie jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Citibanku co najmniej od 1.01.2020 r. (w tym przypadku okres wykluczenia jest więc nieco dłuższy niż w promocji konta z bonusami do 400 zł). 

Zwrot w wysokości 1% od sumy transakcji wykonywanych kartą wydaną do Citikonta, jak i kartą kredytową, ma być naliczany przez 4 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu, w którym bank wydał kartę kredytową. W każdym z tych miesięcy można zgarnąć do 25 zł zwrotu (co w sumie dać może nawet 100 zł). 

Moneyback będzie wypłacany przez bank do końca każdego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (do czasu wpływu moneybacku nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem). 

Jeszcze więcej z kartą kredytową Citibanku w pakiecie 


Skorzystanie z karty kredytowej w Citibanku opłaca się podwójnie, bo oprócz wspomnianego wyżej moneybacku (nagroda nr 5) dla osób jednocześnie otwierających konto osobiste i wyrabiających kartę kredytową, przewidziana jest także i gwarantowana nagroda za taką kartę. A wybrać można udział w jednej z poniższych promocji:
W podlinkowanych wpisach znajdziesz szczegółowe prześwietlenie promocji - różnica pomiędzy tymi promocjami sprowadza się nie tylko do wartości nagród, ale też do warunków jakie należy spełnić (w skrócie: by uzyskać bonusy o łącznej wartości 900 zł, trzeba wykonywać płatności kartą na sumę min. 300 zł przez 9 kolejnych miesięcy; promocja z bonami do Allegro wymaga aktywności przez 7 miesięcy. Z kolei na potrzeby promocji z telefonem potrzebne są płatności na sumę min. 500 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych).

Płatności kartą wykonywane na potrzeby uzyskania jednej z powyższych nagród jednocześnie będą też dawać wspomniany moneyback 1% (do 25 zł miesięcznie).

[Aktualizacja w dn. 15.02.2023 r.: dodatkowe 100 zł na zakupy


Ta kolejna okazja do bankobrania z kontem w Citibanku pojawia się dzięki nowej promocji "Punkty na start" dostępnej dla osób rejestrujących kartę Mastercard w programie "Bezcenne Chwile". Promocja skierowana jest do klientów różnych banków (szczegółowo opisałem ją tutaj), wydających karty kwalifikujące się do programu lojalnościowego Mastercard - do nich należy też karta Mastercard wydawana do konta osobistego w Citibanku.
Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Dla kogo promocja? Możesz wziąć udział w niniejszej promocji "Punkty na start", jeśli dotychczas w programie Bezcenne Chwile nie było Ci dane zarejestrować jakiejkolwiek karty wydanej przez Citibank. Ewentualne posiadanie w tym programie kart wydanych przez inne banki nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w tej promocji.

Nagroda. Do wzięcia czeka 8 000 punktów w programie Bezcenne Chwile. W praktyce przekłada się to na nagrodę o wartości 100 zł z katalogu udostępnianego dla uczestników programu. Przykładowo: voucher 50 zł do Carrefoura, Circle K, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu (w zależności od dostępności) "kosztuje" obecnie zazwyczaj 4 000 punktów.

Limit nagród. Organizator promocji przygotował 78 333 nagród po 8 000 punktów każda. Promocja ma być dostępna do wyczerpania tej puli - komunikat o tym fakcie pojawi się tutaj. Dodatkowo na stronie internetowej programu ma być opublikowana informacja na 7 dni przed szacunkowym terminem wyczerpania puli nagród.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Punkty na start" i zgarnąć nagrodę w postaci 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile:

 • od 15.02. do 17.05.2023 r. (choć miej na uwadze ewentualność wcześniejszego zakończenia promocji): 
  • przystąp do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę Mastercard wydaną przez Citibank lub 
  • (w sytuacji, gdy masz w nim zarejestrowane karty wydane przez inne banki) dodaj kolejną kartę z logo Mastercard (tym razem wydaną przez Citibank); 
 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu/zarejestrowania karty, wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 100 zł (mogą, ale nie muszą to być transakcje u partnerów programu Bezcenne Chwile).

I to już wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 30 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków (tu podkreślam, że chodzi o dni robocze, a nie kalendarzowe, co w praktyce oznacza nawet około półtora miesiąca kalendarzowego), a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 3 miesiące.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, że w myśl regulaminu nie każda transakcja będzie zaliczona. Można płacić (w PLN) w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, z wyjątkiem: 

"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 5122 - określający m.in. właścicieli aptek, (iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, (iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, (v) 5912 – określający drogerie i apteki, (vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem, (vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (xii) 6211- określający maklerów i dealerów papierów wartościowych, (xiii) 6533, 6536, 6537, 6538 – określający transfery pieniężne, (xiv) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), (xv) 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, (xvi) 7995 - określający zakłady bukmacherskie, (xvii) 8999 – określający wolne zawody, (xviii) 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; 
a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"]

CitiKonto w Citibanku - analiza oferty


Charakterystyka konta osobistego z oferty Citibanku jest prosta, bo to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej, a do tego 0 zł za pierwsze 3 (w miesiącu kalendarzowym) przelewy Express Elixir; 
 • 0 zł za kartę do konta (bez warunków); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi (w pozostałych bankomatach darmowe są pierwsze 4 wypłaty kartą w miesiącu kalendarzowym, a piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

Podczas zakładania konta w Citibanku warto zwrócić uwagę, by nie włączać dodatkowych usług (bo one już są płatne), takich jak np. CitiPhone (za 9 zł miesięcznie). To usługa dobrowolna, która na potrzeby promocji nie jest wymagana, więc warto dopilnować, by jej nie aktywować.

Po złożeniu wniosku o konto na stronie promocji, finalizacja otwarcia konta może nastąpić podczas wideoweryfikacji ("na selfie") za pomocą aplikacji mobilnej, za pośrednictwem kuriera lub poprzez akceptację dokumentów w bankowości internetowej Citibanku (jeśli do takowej już posiadasz dostęp; pamiętaj jednak wtedy złożyć wniosek o konto na stronie promocji, a nie poprzez tę bankowość).

Przydatne dokumenty:

61 komentarzy:

 1. Ta wymiana walutowa to może być taka że np. za 1030 zł kupię euro i zaraz potem je sprzedam? Wyjdzie obrót łącznie na 2000 zł i warunek będzie spełniony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe jaki może być koszt takiego myku - mam na myśli spread, prowizję czy opłatę.

   Usuń
  2. Tylko różnica między kursem kupna i sprzedaży. Sam spread. W sumie wyjdzie max kilkanaście zł różnicy.

   Usuń
  3. Czasem warto trochę potrzymać kasę w kantorze i nawet zarobić na zmianie kursu 😋

   Usuń
  4. ostatnio "straciłem" coś koło 9 zł

   Usuń
  5. Dwie edycje temu wyszedłem na tej wymianie lekko ponad 20 zeta do przodu.

   Usuń
 2. Ciekawe czy zapis: "Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych lub z rachunku prowadzonego dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych" wciąż oznacza, że może to być wpływ ze słowem 'wynagrodzenie' w tytule przelewu od osoby trzeciej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tego jestem ciekaw

   Usuń
  2. Może być przelew od innej osoby z tytułem "wynagrodzenie". Sprawdzone.

   Usuń
  3. zdaje się że nie może być to przelew z żadnego konta na osobę prywatną, tak jest napisane w regulaminie, więc przelew z tytułem wynagrodzenie od kogokolwiek zdaje się nie wystarczy...

   Usuń
  4. Skąd wiadomo, czy takie coś zadziała do promocji, czy nie?

   Usuń
  5. Życie to zweryfikuje :)

   Usuń
  6. Potwierdzam. Wystarczy przelew "wynagrodzenia" od innej osoby. Nie trzeba zgadywać ani "zdaje się". Przerobiony temat.

   Usuń
  7. Żebyście się potem nie zdziwili jak za przelewy z innego konta z tytułem wynagrodzenie zgłosi się do was skarbówka bo bank ich powiadomi, od dawna bank ma ustawione algorytmy na dane wyrazy, tak samo nie można wpisywać pożyczka, dług itp.

   Usuń
  8. Banki nie powiadamiają o takich przelewach, wrzuć na luz.

   Usuń
  9. To powiesz skarbówce że przelewsz swoje wynagrodzenie z banku A do banku B.

   Usuń
 3. Znowu się nie łapię. 😁😁😁
  Karencja. O 9 miesięcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie zabrakło jedynie 2 tygodnie, ale mam nadzieję, że w kolejnej edycji będą wyższe premie 😋

   Usuń
 4. Warto przypomnieć, że Citi bank podczas tworzenia nowego konta wymaga wysłania zdjęcia dowodu osobistego na email co jest absurdem. Po to przyjeżdża kurier i sprawdza dowód, żeby nie trzeba było tego nigdzie wysyłać. Więcej informacji o tym, że nie powinno się wysyłać dowodu emailem jest na niebezpieczniku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy dotyczy to każdego sposobu rejestracji (gł. mam na myśli na selfie)?

   Usuń
  2. Nie, wtedy nie.

   Usuń
 5. jak rozumieć zapis o 2000 zł obrotu na operacjach walutowych. Czy wystarczy np. 1100 zł zamienić na Euro i z powrotem Euro na zł to już drugi 1000 zł? Czy 2000 zł zamienić na Euro i z powrotem do dopiero jest 2000 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się suma więc może być tak że kupujesz € za 1050 PLN a potem sprzedajesz i po temacie.

   Usuń
  2. ale ja na tym straciłem 78zł na tej transakcji

   Usuń
  3. ale ja na tym straciłem ok 78zł

   Usuń
  4. Albo sprawdzałeś w nocy albo w weekend. Albo nie w Citikantorze a zwykłe kursy z wysokimi spreadami. Ja wymieniałem jakoś 2 tyg temu i koszt kilkanaście zł wyszedł.

   Usuń
 6. Jak długo czekaliście na kontakt z banku po wniosku?

  OdpowiedzUsuń
 7. Dwa tygodnie temu złożyłam wniosek. Potwierdzenie z numerem wniosku dostałam na maila, z informacją o ty, że wkrótce otrzymam kolejny mail z dalszymi krokami dotyczącymi procesu kurierskiego. Do tej pory cisza. Nie wiem czy czekać dłużej czy złożyć wniosek jeszcze raz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj zadzwonić na infolinie, jeśli masz numer wniosku to możesz dowiedzieć się co sie dzieje w tej konkretnej sprawie. Też miałem problemy z założeniem tego konta przez internet bo nie do końca jasno to jest zrobione

   Usuń
  2. Napisz maila albo zadzwoń. U mnie pomogło.

   Usuń
 8. Dwa tygodnie temu złożyłam wniosek. Dostałam maila potwierdzającego z numerem wniosku i z informacją, że niedługo otrzymam kolejny mail z dalszymi krokami dotyczącymi procesu kurierskiego. Do tej pory cisza. Nie wiem czy czekać dalej czy spróbować złożyć wniosek ponownie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy to musi być przelew z konta firmowego? Czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. NIE MUSI być z konta formowego. Wystarczy od innej osoby i po sprawie.

   Usuń
  2. Oczywiście miałem na myśli, że z konta firmowego a nie formowego. Za literówkę przepraszam.

   Usuń
 10. Z citibankiem moje generalne spostrzeżenie jest takie, że za dużo osób posadzili na telefonach w działach wciskania dodatkowych usług produktów (wszystkiego co się da - po otwarciu KK/ rachunku, dzwonią co dwa dni), a za mało w działach obsługi przedsprzedażowej - nie można się doczekać telefonu od konsultanta, żeby otworzyli rachunek, wysłali kartę, jak już otworzą rachunkek, to karty nie ma - przepadła. Generalnie masakra, w apce czy Citionline nie można nawet napisać z czym jest problem, bo trzeba zadzwonić, jak zadzwonisz, to powiedzą że oddzwonią, ale nie oddzwaniają. Bank - Porażka.

  Nagrody spoko, ale idzie jak po grudzie z niemal wszystkim.
  Otworzyć, wziąć nagrodę i spadać stamtąd jak najszybciej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam dokładnie te same doświadczenia z nimi teraz, na każdym kroku zawodzą a aplikacja jest tragiczna...

   Usuń
  2. I nic z tym nie chcą zrobić. Mając u nich kartę kredytową warto ją mieć... tylko i wyłącznie po to by z niej co chwilę rezygnować i po otrzymaniu oferty na zatrzymanie na niej regularnie zarabiać po 100 zł za każdym razem. Ta karta - a w zasadzie obsługa samej karty - natomiast gdy chodzi o normalne korzystanie z niej jest wprost tragiczna. Nigdy nie wiadomo ile już z limitu zostało wykorzystane a jeszcze gorzej jest przy spłacaniu karty, bo rozliczenie potrafią zajmować w Citi w XXI wieku nawet do tygodnia czasu. Tak więc nie tylko aplikacja jest tragiczna ale niemalże wszystko w tym banku. Dobre są tylko premie które można zyskać.

   Usuń
 11. Cześć,
  Mam pytanie o spełnienie warunku wymiana środków w Kantorze. Czy jak kupię za 2000 zł waluty (np. EUR i USD) i później odbiorę je w kasie w gotówce, to zaliczy się to do bonusu/promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypłata w kasie = opłata 30 zł.

   Usuń
  2. Rozumiem, dzięki za ostrzeżenie! Al czy zaliczy się to do warunków promocji?
   i drugie pytanie - czy w takim razie przelew z konta walutowego na inne konto walutowe w innym banku jest darmowy czy też 30 zł?

   Usuń
  3. moim zdaniem jeśli kupisz waluty za 2000 zł to jest to właśnie obrót czyli powinni to zaliczyć. Co do przelewu to trzeba sprawdzić w tabeli opłat i prowizji, na ich stronie będzie :)

   Usuń
  4. @Anonimowy 16 marca 2023 14:49
   "Mam pytanie o spełnienie warunku wymiana środków w Kantorze"

   Doprecyzujmy; chodzi o wymianę tylko i wyłącznie "za pośrednictwem Citi Kantor" a nie dowolnego kantoru.

   Usuń
  5. Jak kupisz waluty za 2000 zł, to warunek promocji masz spełniony. Co zrobisz potem z kupionymi walutami, nie ma znaczenia. Przelew walutowy (przez bankowość internetową) = opłata 0,25% kwoty przelewu, min. 10 zł, maks. 100 zł.

   Usuń
  6. Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi!
   Ogólnie do Citi - założenie konto zajęło mi ponad miesiąc... Przysłano mi dokumenty kurierem, po 2 tygodniach okazało się, że nie przysłali jednego dokumentu, kolejny kurier, karta debetowa po 3 tygodniach... Ogólnie drugi raz bym się nie zdecydował i dlatego nie chcę tutaj przelewać wynagrodzenia, spełnię warunki i zamykam konto raczej...

   Tak czy inaczej dzięki dla Mr Złotówa! Robisz świętną robotę i życzę dalszych zarobków! :)

   Usuń
 12. Cześć,
  Mam problem z rejestracją karty w programie bezcenne chwile. Pojawia mi się komunikat "Ważne! Aby zarejestrować się w programie, musisz wykonać następujące kroki: KROK 1 – pobierz oba dokumenty PDF w formularzu, KROK 2 – Zaznacz pierwsze 4 oświadczenia w formularzu.Jeżeli nie widzisz formularza kliknij w zakładkę „Priceless Specials Rejestracja”."
  Niestety nie pojawiają mi się żadne pdf'y ani formularz. Próbowałem już trzech różnych przeglądarek.
  Nie rejestrowałem nigdy karty z citi w tym programie. Problem występuje u mnie i u żony. Próbowałem dodać kartę bezpośrednio z konta bezcenne chwile, ale wtedy i tak każe mi się wylogować i koło się zatacza.
  Czy ktoś z Was miał taki problem i wie jak to rozwiązać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam - miałem dokładnie tak samo.
   Zrobiłem 2 razy małe zakupy tą kartą i po kilku dniach (chyba po tygodniu) zarejestrowałem ją bez problemu. Były te 2 PDFy i wszystko poszło błyskawicznie.
   Spokojnie i powodzenia

   Usuń
 13. Czy przelew z konta bankowego prowadzonego w innym banku dla JDG spełnia warunki do 3 nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Przecież to jest nawet w regulaminie. " w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego"

   Usuń
 14. Niestety, u mnie brak 20 PLN... Konto zakładałem w lutym, więc zgodnie z regulaminem pierwsza nagroda powinna wpaść do 31.03. Reklamacja już wysłana, ciekawe co odpowiedzą...
  diego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tez nie mam chociaż spełniłam warunki

   Usuń
 15. Czy rezygnacja z karty kredytowej w czasie trwania promocji odbiera prawo do nagród za konto osobiste?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Jedno z drugim nie jest w ogóle powiązane.

   Usuń
 16. w kantor citi jak zrobie przelew za 1050 zł np.215 eur kupno =1049zł i od razu sprzedam za 967 zł to mieszczę się w tych 2000 zł ale na tym interesie tracę 82 zł.To bardzo dużo no chyba że robię coś nie tak citi kantorze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W kantorze spready są małe. Przy takiej wymianie wyjdzie różnica nie większa niż 20 zł.

   Usuń
  2. może sprawdzałeś w weekend, wtedy może tak być. w tygodniu szczegolnie do południa będzie kilka maksymalnie kilkanaście zł różnicy

   Usuń
 17. Wczoraj otrzymałem nagrody 3, 4, i 5. Nagrody 5 w ogóle się nie spodziewałem, natomiast nagrody 4 spodziewałem się w przyszłym miesiącu.

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy dostaliscie 120 zl

  OdpowiedzUsuń
 19. Dostaliście już ostatnie dwie nagrody?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...