Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Projekt: Mikołajki" (z kontem w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

21.02.2023

Uczestniku promocji "Projekt: Mikołajki" (z kontem w BNP Paribas): czas uzupełnić dane!

Nadszedł ważny moment dla uczestników jednej z ubiegłorocznych promocji konta w BNP Paribas.

Finalizacja promocji "Projekt: Mikołajki"
To czas, gdy organizator rozsyła maile powiadamiające o przyznaniu pierwszej premii. Na tę wiadomość należy zareagować, podając numer rachunku do wypłaty bonusów. Przypominam o tym, jak również o fakcie, że bank zapowiedział zmianę cennika (co dotyczy też posiadaczy Konta Otwartego na Ciebie).


Finalizacja promocji "Projekt: Mikołajki"


Zasady uczestnictwa i warunki do spełnienia szczegółowo omówiłem we wpisie: >>Zyskaj 400 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Projekt: Mikołajki"<<.

O przyznaniu pierwszej nagrody w tej promocji (bon 50 zł do Allegro) organizator informował już w styczniu - wtedy też przekazał nagrodę. Teraz przyszedł czas na wypłatę pierwszej premii (w wysokości 175 zł). Kto spełnił warunki uzyskania tej premii, ten teraz powinien otrzymać maila (na przesłanie wiadomości organizator dał sobie czas do 17.02.2023 r.) z kodem, za pomocą którego należy zalogować się na stronie promocji i tam jednorazowo, najpóźniej do 23.02.2023 r. podać numer rachunku konta osobistego założonego w BNP Paribas w ramach promocji. I to właśnie na ten rachunek wpłynie premia - ma to nastąpić do 28.02.2023 roku.

Poza tym w lutym pamiętaj spełniać pozostałe warunki, by zgarnąć kolejną premię (również w wysokości 175 zł), którą otrzymasz do 31.03.2023 r. - pamiętaj, by do tego czasu nie zamykać konta, ani nie rezygnować z wydanej do niego karty oraz dostępu do bankowości internetowej. 

Ostatni z bonusów wpłynie już po wejściu w życie (od 1.03.2023 r.) nowej taryfy prowizji i opłat (o czym więcej piszę nieco niżej). Miej to na uwadze, bo wtedy zaczną obowiązywać np. inne warunki zwalniające z opłaty miesięcznej za Kartę Otwartą na Dzisiaj wydawaną do Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas.

Nim przejdę do podpowiedzi co zrobić, jeśli wyczekiwany mail od organizatora do Ciebie nie dotarł, a także do zmian cennika banku, to niżej podpowiadam...

... jak obecnie zarobić więcej?


Jeśli spodobał Ci się udział w niniejszej promocji BNP Paribas, to podobnych promocji nie brakuje. Na ten moment szczególnie warto sprawdzić poniższe propozycje:

  • 300 zł premii + 280 zł w bonach na zakupy od Santander Banku - tu też można zyskać jeszcze więcej, bo są też i nagrody za polecenia, i nagroda za konto dla dziecka (w wieku 13-17 lat), i zwroty za niektóre płatności z konta;
  • nawet 750 zł z VeloKontem - to nowa propozycja VeloBanku, gdzie zgarnąć można wysoki, bo 10-procentowy, a do tego bardzo szybki zwrot za płatności kartą wydaną do konta i/lub Blikiem. Taki moneyback jest naliczany praktycznie za jakiekolwiek codzienne płatności w sklepach, marketach, na stacjach paliw, czy w innych miejscach (również w Internecie - np. na Allegro), a można z nim zgarnąć do 600 zł; pozostałe nagrody to 50 zł premii + bon 100 zł na zakupy;
  • łatwa premia 400 zł za konto w Millennium (tu dodatkowo można też uzyskać 100 zł na zakupy za konto dla dziecka).

A że bankobiorca nie samymi promocjami kont osobistych żyje, to też przy okazji przypomnę o propozycji Citibanku, gdzie za kartę kredytową można zgarnąć od 600 do 900 zł.


Co zrobić w przypadku braku maila o nagrodzie? 


Wiadomość od organizatora jest tak wyczekiwaną, gdyż nie tylko powiadamia o przyznaniu nagrody, ale zawiera też kod potrzebny do zalogowania na stronie promocji. Jeżeli tej wiadomości nie znajdujesz w głównym folderze odbiorczym swej skrzynki mailowej, to sprawdź jeszcze takie zakładki, jak spam, "oferty", "zakupy" lub "inne". 

W sytuacji gdy jednak i tam nie ma wiadomości od organizatora, to pozostanie zgłoszenie reklamacji (brak otrzymania wiadomości nie musi bowiem oznaczać niespełnienia warunków czy błędów w raportowaniu na linii bank-organizator promocji, a może być efektem działania programów antyspamowych operatorów skrzynek mailowych). Proces reklamacyjny opisuje regulamin promocji:

"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: projektmikolajki@promocja.bnpparibas.pl 

2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 

3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."


Treść takiej ewentualnej reklamacji nie musi być jakimś elaboratem. Wystarczy krótka notka choćby według następującego wzoru:

Biorę udział w promocji "Projekt: Mikołajki". Mimo spełnienia wszystkich warunków przewidzianych w regulaminie, a także realizacji aktywności wymaganych dla uzyskania nagrody, do dziś nie dotarła do mnie wiadomość powiadamiająca o przyznaniu pierwszej premii. W związku z powyższym zgłaszam reklamację i proszę o weryfikację mego zgłoszenia oraz przesłanie danych do logowania, które pozwolą mi podać numer rachunku konta do wypłaty należnej premii. Oto moje dane identyfikacyjne: 

Imię i nazwisko: 

Adres korespondencyjny użyty podczas rejestracji na stronie promocji:


Pamiętaj też, że nawet gdy Ci umknie termin uzupełnienia danych, bo przegapisz maila od organizatora, to nadal nic straconego - nagroda nie musi przepaść. Regulamin promocji przewiduje scenariusz dla osób, które się spóźnią. Można w nim bowiem znaleźć następujący zapis: 

"Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 4 lit. b [tj. do 23.02.2023 - przyp. Mr. Złotówa], nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistego zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: projektmikolajki@promocja.bnpparibas.pl Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 13 grudnia 2023 r. po tym terminie nagroda nie zostanie wydana."


Zmiana prowizji i opłat w BNP Paribas


Od 1.03.2023 r. w BNP Paribas wejdzie w życie wspomniana, nowa taryfa prowizji i opłat. Zawiera ona zmiany także dla osób posiadających Konto Otwarte na Ciebie, a więc konto otwierane w tym banku na potrzeby powyższej promocji. Zgodnie z nią wzrosną opłaty za Kartę Otwartą na eŚwiat oraz za Kartę Otwartą na Świat, a w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj docelowo ma się pojawić opłata nie do uniknięcia... choć póki co bank zapowiedział też promocję, która jeszcze (do końca 2023 roku) pozwoli tej opłaty unikać całkowicie. Choć trzeba liczyć się z koniecznością spełniania dodatkowych warunków. Więcej na temat tych zmian piszę tutaj.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...