Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 8% dla nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w VeloBanku - edycja 3/2023 (+ 750 zł za konto osobiste)

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

7.02.2023

8% dla nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w VeloBanku - edycja 3/2023 (+ 750 zł za konto osobiste)

VeloBank powrócił do oferowania 8% w skali roku na swym koncie oszczędnościowym.

VeloBank: Elastyczne Konto Oszczędnościowe (EKO) z oprocentowaniem 8% - edycja 3/2023
Takie oprocentowanie można sobie zapewnić do 400 tys. zł na 92 dni. By skorzystać z promocji, należy: wpłacić "nowe środki". I tyle. Nowa edycja promocji nie wymaga już posiadania/otwierania konta osobistego (ale jego założenie akurat warto rozważyć, bo do wzięcia czeka nawet 750 zł).

[Niniejsza edycja już się zakończyła. Sprawdź nową edycję (4/2023), którą opisuję tutaj.]

Zaledwie wczoraj opublikowałem wpis (dot. edycji 2/2023) o ofercie VeloBanku, który na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym zaserwował 8,2% w skali roku. Informacje o takiej stawce pojawiły się na stronie banku, ale ktoś w banku najwyraźniej zaliczył falstart, bo później je wycofano. I dziś pojawiła się nowa edycja (3/2023),  w której oprocentowanie jest o 0,2 punktu procentowego niższe - teraz można uzyskać 8% w skali roku (kto więc załapał się wczoraj, ten szczęściarz). 

Zmianą w nowej edycji jest to, że bank nie wymaga posiadania konta osobistego, by skorzystać z promocji oprocentowania na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Jeśli jednak jesteś nowym klientem, to jest okazja ku temu, by zakładając takie konto, sporo zyskać na start - do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 750 zł (aktualnie aż tyle nie płaci żaden inny bank).

VeloBank: Elastyczne Konto Oszczędnościowe (EKO) z oprocentowaniem 8% - edycja 3/2023


Główne cechy oferty VeloBanku to:
 • oprocentowanie dla nowych środków: 8,0% w skali roku do 400 000 zł 
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 92 dni, liczone od dnia spełnienia wszystkich warunków, którymi są: 
  • wyrażenie zgód: "na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, (...) oraz (...) na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną (...) oraz (...) równocześnie możliwość prowadzenia marketingu (...)" i brak sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingu bezpośredniego banku oraz 
  • wpłacenie pierwszych, nowych środków na Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBanku w okresie przystąpienia do promocji, czyli od 7.02. do 9.03.2023 r. (promocyjne oprocentowanie będzie Ci przysługiwać przez wspomniane 92 dni bez względu na to, czy środki na EKO wpłacisz na początku czy pod koniec okresu przystąpienia do promocji). 

Promocja oprocentowania dla nowych środków w VeloBanku przewidziana jest wyłącznie dla osób posiadających indywidualne konto oszczędnościowe (innymi słowy: na koncie wspólnym nie ma możliwości uzyskania podwyższonego oprocentowania).

Jeśli dopiero teraz staniesz się klientem VeloBanku, to w praktyce wszystko, co wpłacisz na Elastyczne Konto Oszczędnościowe, będzie nowymi środkami. 

W przypadku obecnych klientów banku potrzeba nieco więcej sprawdzić i policzyć - o szczegółach piszę nieco niżej (w części niniejszego wpisu zatytułowanej: "Jak wyliczyć nowe środki w VeloBanku?").

Elastyczne Konto Oszczędnościowe - omówienie oferty VeloBanku


Elastyczne Konto Oszczędnościowe (EKO) to rachunek oszczędnościowy w VeloBanku, który prowadzony jest za 0 zł (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków).

Naliczanie odsetek następuje za każdy dzień, na koniec którego środki znajdują się na rachunku (i na każdy taki dzień bank wylicza saldo "nowych środków"). Kapitalizacja odsetek (czyli ich wypłata na konto oszczędnościowe) realizowana jest na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.

Dla Elastycznych Kont Oszczędnościowych otwartych od 6.02.2023 r. wszystkie przelewy (bez limitu) na własne rachunki (np. na konto osobiste) w VeloBanku (zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną) realizowane są za 0 zł.

Jeśli zaś chodzi o przelewy z EKO na rachunki w innych bankach, to tylko jeden (pierwszy) przelew w miesiącu kalendarzowym jest za 0 zł. Za drugi i każdy kolejny przelew wykonany w tym samym miesiącu kalendarzowym bank pobiera opłatę 9 zł.

W przypadku Elastycznych Konto Oszczędnościowych otwartych przed 6.02.2023 r. w miesiącu kalendarzowym pierwszy przelew z konta oszczędnościowego jest za 0 zł. Za drugi i każdy kolejny przelew wykonany w tym samym miesiącu kalendarzowym bank pobiera opłatę 9 zł (wyjątkiem są zasilenia lokaty z rachunku oszczędnościowego - gdy we wniosku o lokatę jako konto do zasilenia lokaty wskażesz konto oszczędnościowe, to wtedy opłata nie będzie pobrana).

Jeśli zdecydujesz się otworzyć VeloKonto, czyli konto osobiste w VeloBanku (co warto ze względu na wspomnianą promocję z bonusami do 750 zł), to jego prześwietlenie znajdziesz tutaj.

Jak wyliczyć nowe środki w VeloBanku? 


Wracając do wątku Elastycznego Konta Oszczędnościowego z oproc. 8% w skali roku, czas na informacje kluczowe z punktu widzenia obecnych klientów.

Na początek sprawdź jakie konto oszczędnościowe w VeloBanku posiadasz. Promocyjne oprocentowanie dla nowych środków uzyskać można tylko na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (EKO).

W sytuacji, gdy posiadasz "zwykłe" konto oszczędnościowe, niezbędnym jest jego zmiana na Elastyczne Konto Oszczędnościowe (można to zrobić w placówce banku, poprzez infolinię lub w bankowości internetowej; zmiana wejdzie w życie od kolejnego dnia).

Nowe środki dla VeloBanku - zgodnie z regulaminem promocji - to:
"środki na EKO, które wpłacisz po dacie salda początkowego, czyli po 1.02.2023 r. – są one nadwyżką nad saldem początkowym na EKO oraz jednocześnie nad saldem początkowym na produktach depozytowych. Stan nowych środków wyliczamy na koniec każdego dnia w okresie trwania oferty. Jeżeli 1.02.2023 r. nie masz EKO, to nadwyżkę wyliczamy nad saldem początkowym na najstarszym indywidualnym koncie oszczędnościowym z kapitalizacją miesięczną.  

Saldo początkowe wyliczane jest na 1.02.2023 roku 
- jest to suma środków zgromadzonych na koniec tego dnia na wszystkich produktach depozytowych (pod uwagę brane są rachunki oszczędnościowe, lokaty, rachunki techniczne i IKE w VeloBanku, których jesteś posiadaczem lub współposiadaczem; do tego salda bank nie wlicza środków, które ewentualnie znajdowały się na koncie osobistym).

Środki te należy utrzymywać w VeloBanku przez cały okres korzystania z promocyjnego oprocentowania na EKO, gdyż wyłącznie nadwyżka środków (wobec salda początkowego) będzie objęta promocyjnym oprocentowaniem.

Pamiętaj jednak, że wpłacenie "nowych środków" nie jest jedynym warunkiem załapania się na promocję. Udziału w obecnej edycji nie można łączyć z poprzednimi edycjami promocji oprocentowania dla nowych środków, wskutek czego nie da się jednocześnie korzystać z nowej oraz z którejkolwiek poprzedniej edycji. Miej też na uwadze, iż:
"Z oferty nie możesz skorzystać, jeżeli w okresie od 7.02.2023 r. do 9.03.2023 r. zakończył się na Twoim EKO okres trwania wcześniejszych edycji Oferty specjalnej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym", 

"Nie możesz korzystać z więcej niż jednej edycji Oferty specjalnej „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” jednocześnie" 

oraz to, że
"Oferta nie łączy się z poprzednimi edycjami Oferty specjalnej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” oraz z Ofertą Specjalną „Podwyższamy oprocentowanie”. Jeśli skorzystasz z Oferty Specjalnej „Podwyższamy oprocentowanie” to zakończy Ci się okres trwania oferty ["Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym" - edycja 3/2023, czyli od 7.02. do 9.03.2023 r. - przyp. Mr. Złotówa]." 

Jeśli posiadasz/założysz więcej niż jedno Elastyczne Konto Oszczędnościowe, to promocja oprocentowania obowiązywać będzie wyłącznie na jednym (najstarszym) z tych rachunków.

W ostatnim czasie sporo się dzieje, jeśli chodzi o oferty banków dla oszczędzających. Zmian nie musisz śledzić samodzielnie - zapisz się na newsletter dla Czytelników bloga. To niezawodny sposób otrzymywania informacji o promocjach bankowych (a przy tym zero spamu):

Przydatne linki:

Przydatne dokumenty: 

61 komentarzy:

 1. Wypłata gotówki kartą z bankomatów sieci Planet Cash jest bezwarunkowo darmowa, a jak to wygląda w kwestii wypłat BLIK-iem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blikiem wypłata z wszystkich bankomatów za 0 zł.

   Usuń
  2. Czy wpłaty kartą bądź BLIKiem na to konto też są darmowe?

   Usuń
  3. Dziś w ich placówce skorzystałem z wpłatomatu kartą (Planet Cash) i przy okazji podpytałem pracownika banku - tak wpłaty na konto w Velo są darmowe (wpłatę zaksięgowało na koncie już po 15-20 minutach).

   Usuń
  4. Tylko w przy-oddziałowych czy we wszystkich?

   Usuń
  5. Anonimowy 8 lutego 2023 18:54
   Tylko przy-odziałowych. Według cennika Velo TOiP z 6 lutego 2023:
   0 zł - Wpłata gotówki we wpłatomatach w placówce Banku
   0,8% od kwoty wpłaty, min. 1 zł - Wpłata gotówki we wpłatomatach poza placówką Banku (dotyczy wpłat na konta: RACHUNEK PŁATNICZY VELOKONTO / JUNIOR / PODSTAWOWY RACHUNEK PŁATNICZY). Jeśli posiadasz: RACHUNEK PŁATNICZY VELOKONTO PREMIUM / PRIVATE BANKING to wpłatomaty poza placówką Banku masz za 0 zł.

   Usuń
 2. Czy w trakcie promocji, można dopłacać, zwiększać saldo, EKO? Czy dodatkowe środki będą objęte promocją?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale maks. do salda w wysokości 400k.

   Usuń
 3. A jak zamknac konto ? Da sie przez internet czy trzeba do Odzialu sie udac ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto można zamknąć przez bankowość.

   Usuń
  2. Dzisiaj zamykałem konto przez intern. Wchodzisz na wnioski - obsługa i wybierasz konto do zamk. potem wg. komunikatów. To wypowiedzenie i trzeba czekać 30 dni na efekt.

   Usuń
 4. Czy bank zalicza doładowanie R ? Da sie to zrobić kartą debetową ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzisiaj z Velobanku dzwonią i proponują lokatę na 8,4% na 2-12 miesięcy, dowolna ilość lokat i dowolny ich czas trwania (w tym zakresie), oczywiście na "Nowe Środki" - kapitalizacja na zakończenie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak ich nakłoniłeś do dzwonienia, też bym chciała żeby do mnie zadzwonili z taką propozycją 😉

   Usuń
  2. Do mnie dzwonili dzisiaj ale oferowali 8%. Bez wymogu nowych środków.

   Usuń
  3. Co do ich "nakłaniania" to od dwóch różnych pracowników banku dostałem info, że jak zaczną się pojawiać na koncie wpływy powyżej 1k to bank poszerzy ofertę dla klienta i może zaproponować coś więcej - także warto spróbować.

   Usuń
  4. Nie wierzę . Bank który jest restrukturyzowany ma zakaz oferowania atrakcyjnych depozytów większych niż 3 najlepsze w aktualnej ofercie .

   Usuń
  5. W wyniku przymusowej restrukturyzacji 3. października 2022 r. działalność Getin została przekazana do BFG, który objął 51% akcji, oraz Systemu Ochrony Banków Komercyjnych SA, który objął 49% udziału.

   Akcjonariuszami tego ostatniego są: Alior, BGŻ, mBąk, Millennium, Pekao, PKO, Santander de Polonia oraz Śląski.

   To oczywiście tłumaczy dlaczego Velo nie może wychodzić przed szereg 😋

   Usuń
  6. Do mnie dzisiaj dzwonili. Nic więcej niż 8% nie chcieli dać.

   Usuń
 6. Czy srodki za chronione przez BFG ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BFG posiada 50% Velo.

   Usuń
  2. Środki są chronione do równowartości 100 tys. Eur.

   Usuń
  3. Na końcu artykułu masz informację o tym.

   Usuń
  4. "pieniądze zdeponowane na rachunkach w VeloBanku (w tym na wyżej opisywanym koncie oszczędnościowym) podlegają pod polski Bankowy Fundusz Gwarancyjny, który zapewnia ochronę środków do kwoty nieprzekraczającej równowartości 100 tys. euro"

   Usuń
 7. Jest coś nie tak. Na EKO przestało mi naliczać oprocentowanie, a pod koniec stycznia przystąpiłam do nowej edycji na 8%. I pojawiło się: Zmień swoje konto oszczędnościowe na EKO. Więc kliknęłam mimo iż mam przecież EKO. A dziś wchodzę i mam bardzo słabe oprocentowanie na koncie. Jakaś masakra.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1,5%. I gdzie te 8% obiecane?

   Usuń
  2. Dzwoń, wyjaśniaj.

   U mnie też po zalogowaniu widoczne na EKO (po dokonaniu konwersji na nowe EKO) oprocentowanie z nazwą PROMOCYJNE jako 1,5%, 3%, 6% [przedziały kwot], nie robię afery bo narazie nie uruchamiam promocji 8% na nowe środki ale już nazewnictwo prezentowanej tabeli nie jest prawidłowe.

   Usuń
  3. U mnie w bankowości, w szczegółach EKO widnieje: "Oprocentowanie podstawowe konta 0,05%"

   Usuń
  4. U mnie "Oprocentowanie podstawowe konta 0,05%", a poniżej:
   Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym - edycja nr 1/2023
   Kwota nowych środków
   Do 100 000 włącznie - 1,5%

   Usuń
  5. Ogólnie to nie ma bata, jak wiemy że środki spełniają kryterium nowych środków to muszą nam na koniec m-ca te 8% odsetek dopisać, regulamin obowiązuje. Sprawnie odpisują na maile w bankowości internetowej, najlepiej zadać tam pytanie wprost, czy moje środki są aktualnie oproc na 8%. Odpowiedzieli mi w ciągu 24h, wcześniej SMS "masz odpowiedź w bankowości int".

   Usuń
  6. Już w zeszły weekend w systemie pokazywało mi oprocentowanie standardowe chociaż nie ma opcji żebym nie brał udziału w promocji bo spełniam warunki. Na infolinii potwierdzono mi że dostanę odsetki wg oprocentowania 8%. Widocznie coś zmienili w systemie i jest tak jak w PKO że wyświetla tylko zwykłe oprocentowanie a tego dla nowych środków nie. Ale nalicza prawidłowo. Grunt że to się zgadza.

   Usuń
  7. Być może tą stronę przygotowywali programiści z PKO - wszak PKO to jeden z akcjonariuszy Velo 😋

   Usuń
 8. A jak zaakceptowac zgody marketingowe?

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam konto założone w Getin Banku od 2014 roku. Czy przy próbie złożenia wypowiedzenia mogę liczyć na propozycję Velokonta ze zwrotami 600 PLN?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złożyłem wypowiedzenie w zeszłym tygodniu. Dzwonili dotąd tylko z ofertą lokaty 8%. Propozycji zwrotów brak :(

   Usuń
 10. Czy poniosę jakieś koszty zamykając kartę debetową w lutym w sytuacji gdy ostatni raz użyłem jej w styczniu w celu wykonania 5 płatności tego m-ca?

  OdpowiedzUsuń
 11. Chciałbym zainstalować swoją apkę Velo na nowym telefonie, a obecnie mam ją zainstalowaną na innym i w związku z tym chciałbym zapytać:
  - czy muszę ją najpierw odinstalować?
  - jeśli tak, to co powinienem zrobić przez odinstalowaniem, żeby nie było problemu przy instalacji na nowym telefonie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie!

   Usuń
  2. Podbijam ponownie!

   Usuń
  3. Ale co za problem ją zainstalować na tym nowym telefonie? Szybciej to zrobisz i sprawdzisz samodzielnie niż "podbijając pytanie".

   Pewnie można mieć aplikacje na różnych telefonach. Nie wiem w czym miałby być problem.

   Usuń
  4. Dziękuję za pomoc!

   Usuń
 12. Co daje lub zmienia konwersja z EKO na EKO?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) wyższe oprocentowanie standardowe
   2) wszystkie przelewy wewnętrzne bez opłat (zamiast jednego przy "starym" EKO)

   Usuń
  2. Zrobiłem konwersję, dostalem tabelkę opłat na maila i jest po staremu tz 9zł za przelew wewnetrzny

   Usuń
  3. @Anonimowy 21 lutego 2023 08:45
   To tylko potwierdza to, o czym jest mowa począwszy od tego komentarza:

   https://www.bankobranie.pl/2023/02/bezcenne-chwile-punkty-na-start.html?showComment=1676880482360#c5577604529674255596

   Nowi "właściciele" Getin Banku, robią już teraz wszystko zgodnie z prawem i sprawiedliwie.

   Usuń
  4. Anonimowy21 lutego 2023 08:45 - jak konwersji dokonałeś dziś to musisz poczekać do jutra odnośnie braku opłat za przelew wewn.

   Usuń
  5. Ichnią TOiP-a ma więcej błędów, np.:
   5.1. Wpłata gotówki we wpłatomatach w placówce Banku 0 zł (5)

   *(5) - Operator bankomatu lub innego urządzenia umożliwiającego wypłatęgotówki może pobrać dodatkowąprowizjęza transakcję (tzw. surcharge) - kwota prowizji surcharge nie jest ustalana, ani pobierana przez Bank.

   Ponadto ani słowa o operacjach BLIK.

   PS. Surcharge to po polsku dopłata :)

   Usuń
  6. @Anonimowy, 21 lutego 2023, 12:08 - serio uważasz, że przez noc nastąpi korekta błędu w TOiP?

   Usuń
  7. @Anonimowy 21 lutego 2023 08:45, tabela opłat i prowizji do której masz link na końcu artykułu w rubryce E:
   "Konto Oszczędnościowe: 0 zł za pierwszą operację (przelew lub wypłata) w miesiącu kalendarzowym; 9 zł za kolejne przelewy / wypłaty w miesiącu kalendarzowym8; 0 zł za przelewy na Lokaty w Banku oraz za przelewy wewnętrzne przez Bankowość Internetową i Mobilną z Konta VeloSkarbonka oraz z Elastycznego Konta Oszczędnościowego (otwartego od 6 lutego 2023 r.)"

   Usuń
  8. Czyli wychodzi na to, że ta cała konwersja to lipa?

   Usuń
  9. Anonimowy22 lutego 2023 09:01 - napisz maila w bankowości internetowej po dokonanej konwersji starego EKO na nowe EKO z pytaniem, czy masz darmowe przelewy wewn., mi po takim pytaniu odpowiedzieli twierdząco. Owszem, data otwarcia EKO została u mnie stara, jakiś 2019r. a mimo to jak mi napisali przelewy wewn. mam darmowe. W razie jakiejkolwiek opłaty mam podkładkę. Dodam, że konsultant w rozmowie tel. powiedział że udostępniają konwersję by klienci nie robili sztucznego ruchu tj. nie zamykali i otwierali ponownie kont EKO dla darmowych przelewów wewn., uznaję że to rozsądne podejście banku i tego się trzymam. Owszem, opcji konwersji nie ma w regulaminie, data otwarcia zostaje stara więc obawy są uzasadnione czy przelewy wewn. są darmowe mimo, że konto otwarte przed regulaminowym 06.02.2023. Załatwić sobie podkładkę mailową każdy powinien i tyle, innego wyjścia nie ma. Bez niej w razie opłaty odeślą Was "na drzewo" z reklamacją ewentualnych opłat, odpowiedzą "przecież konto EKO ma Pan/Pani otwarte przed 06.02.2023, takich klientów brak opłat nie obowiązuje".

   Usuń
 13. Ktoś ma problem z smsem, żeby dodać kartę do programu bezcenne chwile? Od 3 dni próbuje i do mnie nie dochodzi.

  OdpowiedzUsuń

 14. Chciałbym skorzystać z promocyjnego oprocentowania 8% do 400tyś edycja 3/2023. Otworzyłem konto w banku w zeszłym tygodniu także wpłacone środki łapią się na 8% Na swoim profilu w zakładce Mój bank mam Konto Oszczędnościowe (Elastyczne Konto Oszczędnościowe) które jest aktywne po wejściu w jego szczegóły jest info ze oprocentowanie podstawowe wynosi 1,5% oraz dodatkowo w Mój bank pojawia mi się:

  Elastyczne Konto Oszczędnościowe
  Elastyczne Konto Oszczędnościowe
  Konto Oszczędnościowe to najlepszy sposób, by oszczędzać
  Bez opłat za otwarcie i prowadzenie
  Atrakcyjne oprocentowanie

  z możliwością kliknięcia "sprawdź", po kliknięciu pojawia mi się wniosek który mozna przeklikać.
  Czy wystarczy ze wpłacę nowe środki na Konto Oszczędnościowe (Elastyczne Konto Oszczędnościowe) i będę miał oprocentowanie 8% do 400tyś czy muszę przeklikać ten to "dodatkowe sprawdź"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1,5% to stawka podstawowa na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Jeśli są spełnione warunki promocji (czyli "nowe środki" - co w przypadku nowego klienta niejako dzieje się z automatu oraz wyrażone wymagane zgody), to bank będzie naliczać 8% w skali roku.

   W razie wątpliwości można napisać wiadomość w bankowości w celu potwierdzenia objęcia promocją - odpisują dość szybko i (co nie w każdym banku jest normą) bardzo rzeczowo.

   Usuń
  2. Pierwsza wpłata na EKO uruchamia promocję, po czym następnego dnia w szczegółach pojawia się info o oprocentowaniu w wysokości 8% 😄

   Usuń
  3. No to ciekawe dlaczego u mnie jest wszystko inaczej. Drugi tydzień mija od uruchomienia tej edycji i najpierw nie było widocznej żadnej informacji o oprocentowaniu, teraz o oprocentowaniu promocyjnym dalej żadnej informacji a o podstawowym od chyba dwóch dni mam niepokojącą informację że jest 0.05 i oczywiście chodzi tu jak najbardziej o to, że to co mam jest widoczne jako nowe środki. Nic się nie zgadza zatem w stosunku do powyższych wpisów (że niby 1.5% podstawowe a 8% promocyjne)!

   Usuń
  4. Wyślij wiadomość przez bankowość. Odpisują bardzo szybko. Będziesz mieć potwierdzenie ile % masz.

   Usuń
 15. Czy "zgoda na przekazanie przez Bank moich danych osobowych: imienia, nazwiska, adresu do korespondencji, nr telefonu, e-mail, PESEL oraz przetwarzanie ich przez spółki grupy kapitałowej Banku[3] i towarzystwa ubezpieczeniowe, z którymi Bank ma zawarte umowy ubezpieczenia grupowego klientów Banku[4] w celu realizowania przez te podmioty marketingu bezpośredniego poprzez SMS i telefon[1] oraz otrzymywania od nich informacji handlowych[2] poprzez e-mail i w bankowości internetowej. " jest także wymagana aby wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 16. Dziś ostatni dzień na uruchomienie tej edycji. Od jutra może być zmiana %.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...