Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł w bonie do Biedronki za kartę kredytową Santander Banku (+ 480 zł w bonusach za konto osobiste)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

3.02.2023

300 zł w bonie do Biedronki za kartę kredytową Santander Banku (+ 480 zł w bonusach za konto osobiste)

Santander Bank odpalił kolejną promocję - tym razem wynagradza wyrobienie karty kredytowej.

Promocja "Zima z kartą kredytową": 300 zł do Biedronki od Santander Banku
Do wzięcia czeka bon o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Przy okazji warto przypomnieć, że w tym banku można zyskać również z kontem osobistym - do wzięcia jest premia 300 zł i 180 zł w bonach na zakupy.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Jeśli jeszcze nie masz konta osobistego w Santander Banku, sprawdź jak zgarnąć 480 zł w bonusach na start. W podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa, warunki promocji oraz prześwietlenie oferty Konta Jakie Chcę. A poniżej skupiam się już wyłącznie na nowej promocji karty kredytowej Santandera.

"Zima z kartą kredytową": 300 zł do Biedronki od Santander Banku


Dla kogo promocja?
 Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada żadnej karty kredytowej Santander Banku co najmniej od 1.10.2022 r. 

Jako że umowę o kartę kredytową w ramach niniejszej promocji należy zawrzeć wyłącznie za pośrednictwem bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej, to w praktyce trzeba już do niej mieć dostęp (da go np. otwarcie konta osobistego we wspomnianej promocji z bonusami do 480 zł). Tym samym ewentualne posiadanie innych produktów tego banku (np. konta osobistego, lokaty czy kredytu) nie wyklucza z promocji.

💡 Jeśli nie łapiesz się na promocję Santander Banku... to sprawdź inne promocje z kartami kredytowymi, których nie brakuje. A do wzięcia jest nawet więcej: 

900 zł od Citibanku (w tym 600 zł premii + 300 zł na zakupy)

- 800 zł w bonusach od Pekao

- 300 zł do Biedronki + do 360 zł moneybacku od Santander Consumer Banku


Nagroda w promocji Santander Banku
. Dla uczestników promocji "Zima z kartą kredytową" bank przygotował nagrodę w postaci bonu o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z takiego bonu, sprawdź wpis: Jak zapłacić bonem w sklepach Biedronka?

Limit uczestników w promocji Santander Banku. W regulaminie akcji znaleźć można zapis, że promocja ma być dostępna " do uzyskania maksymalnej liczby zgłoszeń w promocji (2500), ale nie dłużej niż do 21 lutego 2023 roku". O ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji bank poinformuje na stronie promocji.

Zasady akcji "Zima z kartą kredytową" w Santander Banku


By wziąć udział w promocji i zdobyć 300 zł do Biedronki:

 • najpóźniej do 21.02.2023 r. (aczkolwiek miej na uwadze ewentualność wcześniejszego wyczerpania puli)
  • zarejestruj się na stronie promocji, akceptując przy tym regulamin promocji;
  • złóż wniosek o kartę kredytową [zgodnie z regulaminem "wyłącznie na Twoim urządzeniu (tablet, komputer, telefon)"] oraz zawrzyj umowę z bankiem poprzez bankowość internetową lub w aplikacji mobilnej;
  • wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną oraz drogą telefoniczną i na Elektroniczny Kanał Kontaktu, a także nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych;
  • podaj bankowi aktualny numer telefonu komórkowego;
 • do 31.03.2023 r. wykonaj min. 5 płatności główną kartą kredytową wyrobioną w promocji, na terenie Polski, na łączną kwotę min. 1 000 zł (mogą, ale nie muszą to być płatności w sklepach Biedronka).

Wykonując płatności na potrzeby promocji, pamiętaj, że w regulaminie bank informuje, iż:
"W promocji nie będziemy brali pod uwagę płatności: 
a. dla których punkt handlowo-usługowy lub punkt handlowo-usługowy w internecie zrealizował zwrot w okresie transakcyjnym, 
b. transakcje Quasi Cash, 
c. płatności u podmiotów, które świadczą usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket"


Nagrodę bank ma przesłać SMS-em lub wiadomością w bankowości internetowej albo mobilnej najpóźniej do 30.04.2023 roku.

Karta kredytowa w Santander Banku - co warto wiedzieć o ofercie?


Regulamin promocji nie narzuca jaką kartę kredytową wyrobić, więc można wybrać dowolną z oferty Santander Banku.

Dobrą wiadomością jest to, że ów regulamin przewiduje jeszcze jeden przywilej dla uczestników promocji: "Brak opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez pierwsze 12 miesięcy". A co dalej? Po upływie 12-miesięcznego okresu preferencyjnych warunków, zaczną obowiązywać już standardowe, wynikające z taryfy opłat i prowizji. W związku z tym najlepiej wybrać kartę, która będzie najłatwiejsza w utrzymaniu za 0 zł, a taką jest srebrna karta kredytowa (Silver). W jej przypadku opłata miesięczna wynosi 7,50 zł, ale można jej uniknąć, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonane zostanie min. 10 płatności (na dowolne kwoty).

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

💡 Na koniec przypomnę, że Santander ma jeszcze więcej promocji - oprócz wspomnianych bonusów (do 480 zł) za konto osobiste, można w tym banku też zgarnąć 100 zł premii za konto dla nastolatka (w wieku 13-17 lat), a w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą do wzięcia jest łatwy bonus 450 zł na start + moneyback za konto firmowe.


Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. na Twitterze i na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

19 komentarzy:

 1. A co jeśli nie mam dostępu do bankowości internetowej (ROR + debetówkę zamykałem w 2022 -> co ciekawe nadal mogę się zalogować ale nic poza sprawdzeniem poczty i zmianą hasła logowania nie można zrobić) a kwalifikuję się na okres wykluczenia kk ?
  Patrząc na okres wykluczenia (niezmienny od miesięcy) dla byłych klientów ich promocji (1.04.2019) to może lepiej założyć konto osobiste i zgarnąć te 300 zł w ramach w sumie prostych warunków zapłacenia 1k w 3 m-ce?
  Moje pytanie: da się otworzyć ROR bez karty i mieć jakieś uproszczone warunki darmowości konta czy może ten ich warunek "opłaty nie będą pobrane, jeśli w danym miesiącu wykonasz min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ w wysokości min. 500 zł" dotyczy łącznie konta+karta?

  OdpowiedzUsuń
 2. Łatwa promocja bo karta do wyklikania jak już ktoś ma przygotowaną ofertę z limitem karty wyliczonym w oparciu o obroty na koncie. Ale 300 zł w tych czasach za kartę kredytową to jednak mało.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mają jakąś ciekawą ofertę utrzymaniową po złożeniu wypowiedzenia karty kredytowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ostatnie komentarze pod postem https://www.bankobranie.pl/2022/11/santander-bank-black-week-300-zl-allegro.html

   Usuń
  2. Proponowali mi 1 zł za każdy dzień użycia karty.

   Usuń
  3. Druga opcja to moneyback 2% max. 30 zł/mies. przez 4 m-ce.

   Usuń
 4. czy dobrze rozumiem, najpierw się rejestruje w podanym linku a następnie w bankowości internetowej klikam, że chcę od nich kartę kredytową??

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam założyłam konto w tym banku ściągnęłam aplikacje ale nie wiem skąd mam wziąsc identyfikator to ma być ten kod co mi SMS wysłali czy gdzieś w umowie jest co dostałam e-mailem ? Jeszcze jedno pytanie czy oni mi wyślą kartę i pin ile się czeka? Podpisałam umowę ubkutoera i nie wiem co dalej ? Dopiero drugi raz biorę udział w takiej promocji można prosić o pomoc. Góry dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W umowie o konto jest. Nie wiem jak w umowie o KK. Jak nie masz loginu to zadzwoń na infolinię. Pewnie jest opcja przypomnienia.

   Usuń
 6. Czy transakcje w payapce - opłaty rachunków są wykluczone do wliczrnia się do kwoty 1000zł?

  OdpowiedzUsuń
 7. Otrzymał już ktoś informacje o nagrodzie? Wiem że mają jeszcze dużo czasu, ale warunki spełnione już pod koniec lutego więc mogli by dać nagrodę wcześniej 😁

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja tez jeszcze czekam na nagrode. . Zapewne bank przetrzyma kazdego z nagroda do ostatniego dnia czylo do 30.04.23 standardowa gra kazdego banku . BNP PARIBAS tez nagrody daje zawsze ostatniego dnia do kiedy maja czas czyli do 30lub31dnia miesiaca pozostaje nam tylko cierpliwie czekac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standard. W 99% przypadku nagrody są na ostatni moment.

   Usuń
 9. Wczoraj otrzymałem nagrodę w wiadomości w bankowości internetowej i mobilnej.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak zamknąć kartę? Da się w aplikacji mobilnej czy trzeba gdzieś dzwonić albo iść do oddziału?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...