Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Hit! Zgarnij rekordowe 900 zł za kartę Citi Simplicity [AKTUALIZACJA: + 100 zł na zakupy]

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

12.12.2022

Hit! Zgarnij rekordowe 900 zł za kartę Citi Simplicity [AKTUALIZACJA: + 100 zł na zakupy]

Aż tyle do wzięcia za kartę kredytową jeszcze nie było. I to nie tylko w Citibanku!

Promocja "Zyskaj do 600 zł z Kartą Kredytową Citibank i 300 zł w punktach Programu Bezcenne Chwile"
Na każdego uczestnika tej promocji czekają gwarantowane bonusy pieniężne na sumę 600 zł oraz punkty w programie Bezcenne Chwile, które pozwolą odebrać nagrody - np. bony na zakupy - o łącznej wartości 300 zł. Do tego dochodzi zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę, więc na czysto można zyskać tytułowe 900 zł. Uwaga: promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i powracających klientów (okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej z logo Citi jest baaardzo krótki).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Na wstępie zauważyć należy jedną kwestię: choć Citibank serwuje bardzo dużo promocji karty kredytowej już od lat, to dość rzadko zdarza się, by do wzięcia była premia pieniężna. Najczęściej rozdaje bowiem bony na zakupy lub nagrody rzeczowe. Tym razem jest to więc okazja do bankobrania szczególna, bo nagrodą jest to, co najbardziej pożądane. Wszak 600 zł w bonusach pieniężnych można wykorzystać jak i - przede wszystkim - gdzie się chce bez narzucania miejsca realizacji. Tak, jak to jest choćby w przypadku bonów zakupowych.

Z kolei punkty, które uzyskasz w programie Bezcenne Chwile (to program lojalnościowy Mastercard - bierze w nim udział karta wydawana przez Citibank) w liczbie 24 000 przełożą się na możliwość odebrania nagród o wartości 300 zł. Mogą to być nagrody rzeczowe, ale też i bony na zakupy (wybór jest duży, bo w katalogu nagród dostępne są vouchery m.in. do Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności). 

Promocja w pigułce: punkty w programie Bezcenne Chwile (24 000) oraz bonusy pieniężne o łącznej wartości 600 zł (konkretnie będzie to 6 bonusów po 100 zł każdy) otrzymasz, jeśli po zawarciu umowy o kartę kredytową:
 • aktywujesz kartę, zarejestrujesz ją w programie Bezcenne Chwile oraz zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
 • wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł w każdym z 9 kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu zawarcia umowy o kartę (mogą to być płatności za "zwykłe" codzienne zakupy - w sklepach, na stacjach paliw, w Internecie itp.).

Do tego bank zwolni Cię (na okres 12 miesięcy) z miesięcznej opłaty za kartę - bez konieczności wykazywania się jakąkolwiek dodatkową aktywnością, by tej opłaty nie było.

Szczegółowe prześwietlenie warunków promocji i wskazówki jak krok po kroku zdobyć nagrodę znajdziesz poniżej.

W tym miejscu lojalnie uprzedzę, że ten wpis jest dość długi. Choć same warunki promocji są klarowne i udział w niej jest prosty, to ja należę do skrupulatnych, więc niniejsze prześwietlenie oferty Citibanku jest bardzo dokładne. Mimo tego, że promocja jest łatwa, to jednak nigdy nie jest tak, by nie mogło być jeszcze łatwiej, więc na końcu zamieszczam też własną rozpiskę warunków do spełnienia - możesz ją pobrać i sobie wydrukować, by odhaczać spełnianie kolejnych warunków w promocji i tym samym usprawnić swą drogę do zgarnięcia całej puli nagród.

Co warto wiedzieć o promocjach bankowych?


Na wstępie kilka wyjaśnień dla osób, które z tego typu promocją spotykają się być może pierwszy raz (bo jeśli jesteś Czytelnikiem bloga Bankobranie od dłuższego już czasu, to dobrze wiesz, że podobnych promocji jest sporo i można dzięki nim sporo zyskać - Ciebie zapraszam do części wpisu nieco niżej, zaraz pod podkreśleniem). 

Jak to się dzieje, że bank rozdaje takie nagrody? Wszak mówią: "nie ma nic za darmo". I to prawda. "Za darmo" nie ma i tutaj, bo bank wymaga zawarcia umowy i wykonywania płatności kartą. W przypadku promocji bankowej, takiej jak ta, bank premiuje jedynie wtedy, gdy już klienta pozyska i ten wykaże się określoną aktywnością (nie wykraczającą w zasadzie ponad standardowe korzystanie z karty). Dla banku jest to jednak o wiele lepszy sposób na przekonanie klientów do swej oferty, niż płacenie kroci za reklamę w mediach, której efektywność ciężko zresztą zmierzyć. Oczywiście dla banku liczy się też potencjał. Nowy klient może przecież skorzystać też z innych produktów, aczkolwiek to nie jest wymagane i przez promocję można przejść nie ponosząc ani grosza kosztów. O czym przekonało się już wielu Czytelników Bankobrania. Tego typu promocje Citibanku nie są nowością i opisuję je w praktyce już od 8 lat, a więc od samego początku istnienia bloga.

Co też ważne: nie jest to ani konkurs, ani loteria. Na blogu Bankobranie skupiam się głównie na promocjach, w których do wzięcia są nagrody gwarantowane. I nie inaczej jest tutaj.

Czy to na pewno nic nie kosztuje? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom kojarzyć negatywnie skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa znacząco różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje dostęp do limitu kredytowego, z którego można, ale nie trzeba korzystać. Na potrzeby niniejszej promocji płatności kartą należy wykonywać, ale to i tak nie oznacza kosztów. Wykorzystaną kwotę spłacić można bowiem w okresie bezodsetkowym, który liczony jest dla wszystkich transakcji bezgotówkowych (a więc płatności kartą). Dzięki temu oddasz dokładnie taką samą kwotę, jaką z karty wydasz.

Choć na stronie promocji znaleźć możesz zapis "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 25,3%", to jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłacanie wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Sprawdziłem to nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Przybliży Ci on zasady działania karty oraz wyjaśni czym jest okres bezodsetkowy.
__________________

600 zł premii + 300 zł na zakupy za kartę kredytową Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.09.2022 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citi (to olbrzymia zmiana na plus - w większości ostatnich promocji tego banku, okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej był liczony co najmniej od 1.01.2021 roku; tu więc pojawia się okazja na całkiem szybki i przy tym opłacalny powrót).

Jeśli posiadasz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, rachunek firmowy, kredyt czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz skorzystać z niniejszej okazji do bankobrania - pamiętaj jedynie, by o kartę zawnioskować na stronie promocji.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 30.06.2023 roku, ale i tak może się zakończyć wcześniej, gdyż bank przygotował się na nagrodzenie pierwszych 3 000 osób, które zawrą umowę o kartę Citi Simplicity. Jeśli pula nagród wyczerpie się przed terminem, to informacja o tym ma się pojawić na stronie promocji.

[Aktualizacja w dn. 17.03.: otrzymałem informację, że pula jest już bliska wyczerpania, więc warto łapać tę promocję, póki jeszcze jest dostępna (podejście banku jest takie, że każdy kto zdąży wziąć udział - do czasu ogłoszenia zakończenia promocji - temu będą przysługiwać nagrody).]

Zasady promocji "Zyskaj do 600 zł z Kartą Kredytową Citibank i 300 zł w punktach Programu Bezcenne Chwile


By wziąć udział w akcji i uzyskać tytułową nagrodę gwarantowaną:
 • do 30.06.2023 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (tylko tak składane wnioski kwalifikują do uzyskania premii do 600 zł);
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody - w praktyce da się to zrobić już podczas składania wniosku (można to zrobić online; choć w samym wniosku o kartę jest do wyboru opcja bez dostarczania takiego dokumentu, to pamiętaj, że jest to wymóg promocji - by otrzymać nagrodę);
 • zawierając z bankiem umowę o kartę Citi Simplicity, wyraź zgody na:
  • przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej oraz 
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego;
 • aktywuj kartę w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku;
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle): 
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku (do tego wystarczy samo posiadanie karty - otwieranie konta nie jest konieczne) oraz
  • przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę Citi Simplicity (jak to zrobić, wyjaśniam nieco niżej);
 • przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci uzyskanie pierwszej nagrody w postaci 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile oraz otworzy drogę do zdobywania kolejnych nagród - 6 bonusów po 100 zł każdy. By je zgarnąć:
 • od czwartego do dziewiątego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych 6 miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymywać będziesz premię po 100 zł każda.

Przykładowo: jeśli umowę o kartę zawrzesz w grudniu, to płatności (po 300 zł w każdym miesiącu kalendarzowym) będzie należało wykonywać od stycznia do marca (za co dostaniesz 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile) oraz od kwietnia do września (za co w sumie otrzymasz 6 bonusów po 100 zł każdy).

Bonusy pieniężne bank będzie wypłacać na rachunek Twej karty kredytowej. Otrzymane premie albo więc spłacą wykorzystany przez Ciebie limit, albo spowodują nadpłatę. W tym drugim przypadku środki z karty najlepiej będzie wydać, wykonując płatności kartą (w dowolnym miejscu), niż wypłacić w bankomacie czy zrobić przelew (bo to w przypadku karty kredytowej jest kosztowne; przy płatnościach w PLN w dowolnym miejscu nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów).

Płatności kartą możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach spożywczych, odzieżowych, monopolowych, budowlanych czy motoryzacyjnych, marketach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, na stacjach paliw itp.) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Mogą, ale nie muszą to być płatności u partnerów programu Bezcenne Chwile. Zwróć jedynie uwagę, że Citibank uwzględni tylko transakcje, które:
 • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone 

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Odpadają więc transakcje w kasynach, czy u bukmacherów, a także doładowania aplikacji typu Revolut. Z racji specyficznego kwalifikowania terminali płatniczych w placówkach pocztowych, najpewniej i tam dokonywane transakcje nie zostaną uwzględnione.

Powiadomienie o każdej z nagród dostaniesz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danej premii. Wydanie każdej z nagród (czy to naliczenie punktów na koncie punktowym programu Bezcenne Chwile, czy to wypłata premii) nastąpi w ciągu 30 dni od powiadomienia o jej przyznaniu. Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji, nie wypowiadaj umowy, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Punkty mają mieć ważność przez 3 lata od dnia ich przyznania - będzie to czas, w którym będzie je można wymienić na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile.

Czym jest program Bezcenne Chwile?


W tym miejscu krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z tym programem. 
Bezcenne Chwile to w dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina (przykładowo voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4000 punktów). 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Citibanku. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Kto może uzyskać kartę kredytową w Citibanku? 


Osoba wnioskująca o kartę Citi Simplicity, powinna spełniać poniższe kryteria:
 • wiek - minimum 18 lat; 
 • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od co najmniej 2 lat

Źródłami dochodu osoby wnioskującej o kartę, które akceptuje Citibank, są nie tylko umowy o pracę i działalność gospodarczą, ale również umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty Citibanku


Karta kredytowa Citi Simplicity
Kartę bank wydaje za 0 zł. 

Na uczestników promocji z premią do 600 zł czeka jednak jeszcze jeden przywilej - brak opłaty miesięcznej za kartę przez 12 kolejnych miesięcy, począwszy od pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w tym przypadku regulamin promocji bierze górę nad zasadami wynikającymi z taryfy prowizji i opłat). Za pierwszy niepełny miesiąc opłata za kartę również nie jest pobierana.

Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę nadal będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji (na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności w miesięcznym okresie rozliczeniowym karty).

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone, czyli obsługi karty przez telefon - czego nie należy mylić z bankowością mobilną za pomocą aplikacji), ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane. Tak samo samodzielnie nie warto nadpłacać karty kwotą 200 zł lub wyższą. Co oznacza to nadpłacanie? To proste - jeśli kartą wykonasz płatności na sumę min. 300 zł, to wystarczy, że spłacisz (przelewając na rachunek karty) 300 zł. Możesz przelać więcej, ale jeśli już, to maksymalnie 499,99 zł - tak by nie powstała nadpłata na właśnie 200 zł. I tu - z racji tego, że premie po 100 zł będą wpływać na rachunek karty kredytowej, a więc mogą powodować nadpłatę - to zacytuję przyjaźnie brzmiący zapis z regulaminu:
nadpłata wynikająca z wpływu premii [przyp. Mr. Złotówa] " nie będzie brana pod uwagę przy naliczeniu opłaty z tytułu obsługi nadpłaty na rachunku karty kredytowej, naliczanej w przypadku wystąpienia w cyklu rozliczeniowym salda dodatniego równego lub wyższego niż 200 zł"

[Aktualizacja: zgarnij dodatkowe 100 zł. W dniu 15.02.2023 r. pojawiła się nowa promocja "Punkty na start" z 8000 punktów dla osób rejestrujących kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile (kierowana jest ona do klientów różnych banków - w tym też Citibanku). Dzięki tej promocji teraz z kartą kredytową Citibanku można zyskać jeszcze dodatkową nagrodę - np. voucher na zakupy - o wartości 100 zł. To więc sprawia, że wyrabiając kartę Citi Simplicity w powyższej promocji możesz zgarnąć łącznie nawet 1 000 zł! 

O ile jednak powyższa promocja z premią 600 zł i bonusami o wartości 300 zł w praktyce nie zawiera okresu wykluczenia w kontekście przystąpienia do programu "Bezcenne Chwile", to w promocji "Punkty na start" (z 8000 punktów) wziąć mogą udział wyłącznie osoby, które dotychczas w programie lojalnościowym Mastercard nie miały zarejestrowanej jakiejkolwiek karty Citibanku. O szczegółach piszę tutaj.]

💡 Na koniec dodam, iż w Citibanku zyskać można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem premia 350 zł za CitiKonto + do 100 zł moneybacku. Promocję karty kredytowej z bonusami do 900 zł można łączyć z promocją konta (a dla uzyskania wspomnianego moneybacku jest to wręcz niezbędne). Kolejność złożenia wniosków o kartę kredytową i konto osobiste nie ma znaczenia.

Jeśli chcesz zyskiwać na najlepszych promocjach bankowych, skorzystaj z prostego i niezawodnego źródła informacji, jakim jest newsletter dla Czytelników bloga. Zapis zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek z jakiejkolwiek przyczyny tak postanowisz):

Rozpiska warunków promocji. Poniżej znajdziesz wspomnianą już rozpiskę promocji Citibanku. Jest to moja propozycja, jak najprościej spełnić warunki promocji, by zdobyć wszystkie możliwe bonusy:

214 komentarzy:

 1. czy jeśli miałem kiedyś kartę kredytową u nich i była zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile, to czy będę mógł ponownie się w nim zarejestrować a tym samym uczestniczyć w promce? z reguły zawsze jest tak, że punkt BChwile są dla tych, którzy pierwszy raz rejestrują się w nim w ogóle

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nie wyklucza osób, które już wcześniej miały kartę Citibanku zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile. Po prostu wyrobienie karty w tej promocji kwalifikuje do uzyskania 24 tys. punktów :)

   Usuń
  2. świetnie :) dzięki za szybką odp., to będzie piękny prezent na święta :)

   Usuń
  3. Ja nie mogę zarejestrować nowej karty w tym programie.
   Poprzednia kartę w Citi zamknąłem 2 lata temu,
   Mam teki komunikat i nie mogę tego przekroczyć!
   Ważne! Aby zarejestrować się w programie, musisz wykonać następujące kroki: KROK 1 – pobierz oba dokumenty PDF w formularzu, KROK 2 – Zaznacz pierwsze 4 oświadczenia w formularzu.Jeżeli nie widzisz formularza kliknij w zakładkę „Priceless Specials Rejestracja”.

   Usuń
  4. Mam podobnie z tym komunikatem ale wiem że ostatnio też tak miałem i jakoś to ugryzłem ale dzisiaj nie umiem. Pomoże admin?

   Usuń
  5. Mam identyczną sytuację, nie mogę zarejestrować nowej karty, komunikat: Krok 1 pobierz oba dokumenty pdf (których nie ma) oraz zaznacz cztery oświadczenia których również brak. Pomocy!!!

   Usuń
  6. ok na chacie citi olewka nie byli skorzy do pomocy sugerując kontakt z bezcennechwile. w rozmowie z ogarniętą konsultantką mastercarda i przedstawieniu problemy od razu załapała że w citi nie wyświetlają się te załączniki do pobrania co świadczy o automatycznym procesie rejestracji karty w bezcennych chwilach. Zwykle trwa to 5 dni roboczych od aktywacji karty jednak nie dłużej niż regulaminowe 14 dni. Pozostaje odczekać te kilka dni do przyszłego tygodnia.

   Usuń
  7. No i jak, udało się skutecznie zarejestrować kartę w programie Bezcenne Chwile po odczeniu tych 14dni?

   Usuń
  8. citi automatycznie rejestruje karty, musicie się zarejestrować do bezcenne chwile za pomocą numeru karty i daty urodzin. Miałem to samo i teraz działa

   Usuń
  9. po zalogowaniu klikamy w Moje finanse, rozwinie się korzyści karty i tu pojawia się rejestracja w Bezcenne chwile i są te 2 pdfy do pobrania. Wcześniej też ze strony Bezcenne chwile przenosiło mnie na inną stronę i nie dało się pobierać tych pdfów (wyświetlał się komunikat jak wyżej) i przeklikałem jak napisałem w zdaniu pierwszym i działa

   Usuń
 2. Jak wygląda temat z emerytami? Też da się wyrobić kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Także mogą skorzystać. Emerytura jest jednym z wymienianych przez bank, akceptowanych źródeł dochodu.

   Usuń
  2. Nie, to nieprawda. Jestem emerytem, spełniłem wszystkie kryteria. Wniosek odrzucony.

   Usuń
 3. Co jeśli mam już konto w Citi i wydaną do niego kartę zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach? Czy to mnie wyklucza z tych 24 000 pkt?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nie zawiera wykluczeń. Kto wyrobi kartę Citi Simplicity w powyższej promocji, spełniając jej warunki, ten dostanie 24 tys. punktów.

   Usuń
 4. Szczerze, naprawdę cudowna promocja! A trochę już ich przerobiłem, aktywnie z nich korzystam, głównie dzięki Bankobraniu, od niemal 5 lat.Warunki niewygórowane, a kwota premii powala na kolana, bez mała 1000 zł! I jeszcze ten okres karencji. Akurat zamknąłem kartę jakoś na wiosnę.
  Grzech nie skorzystać 😀

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jakąkolwiek promocję można było określić "promocją roku" to ta po prostu przebiła wszystkich i wszystko.

   Usuń
 5. A co jeśli mam kartę w Citibanku kredytowa i debetowa, ale nie rejestrowałem się w bezcennych chwilach czy teraz jak się zarejestruje to coś dostanę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bo 24k pkt jest dla tych którzy teraz wyrobią kartą kredytową w tej promocji.

   Dla klientów którzy już kartę w Citi mają też są promocje z punktami za rejestrację w Bezcennych ale teraz chyba niczego nie ma. Musisz zaczekać.

   Usuń
 6. Macie też problem ze złożeniem wniosku ? Po wpisaniu danych na pierwszej stronie wniosku wyświetla komunikat "There is An Error With Registration Service Call"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już myślałam, że tylko ja tak mam. Próbowałam inną przeglądarkę o to samo 😭

   Usuń
  2. Jak obejść powyższy błąd ?

   Usuń
  3. Halo, czy jest tu ktoś, poza nami, kto podejmował skuteczną próbę wnioskowania o kartę ? Ciągle błąd: ERROR
   There is An Error With Registration Service Call

   Usuń
  4. 2 wnioski złożone (mój i dziewczyny). Bez żadnego problemu.

   Usuń
  5. W poniedziałek wniosek składałem i wszystko poszło okej.

   Usuń
  6. U mnie to samo. Od 2 dni próbuje - bez skutku. nie pomaga zmiana sprzętu i przeglądarki. Komuś udało się to obejść?

   Usuń
 7. Co zrobić jeśli wybrałam opcje bez dostarczania dokumentu i wniosek jest na etapie weryfikacji tożsamości? Da się go jakoś unieważnić i złożyć ponownie żeby załapać się na premie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie musisz unieważniać. Po prostu go doślij.

   Usuń
 8. Mam kartę CIti, złożyłem wypowiedzenie. Jaką mają obecnie ofertę zatrzymaniową??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez zmian - 10% do 100 zeta.

   Usuń
  2. 10% zwrotów, max. 100 zł do wzięcia.

   Usuń
  3. A przy rezygnacji z konta jest szansa coś przycebulić? :)

   Usuń
  4. Przy zamykaniu konta nie. Tylko przy zamykaniu karty kredytowej.

   Usuń
  5. Nasunęło mi się pytanie do tego wątku w związku z tym że właśnie zamykam kartę kredytową. Czy te 100 zł za wydany tysiąc jest jednorazowo?

   Usuń
  6. Ponawialne :)

   Usuń
 9. W opisie promocji napisałeś że "w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody (można to zrobić online). Otóż w trakcie składania wniosku jest punkt w którym należy załączyć wyciągi z dochodów z ostatnich 3 miesięcy. Czy to znaczy że jeszcze dodatkowo mam załączyć dokumenty w ciągu 10 dni od złożenia wniosku ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro załączone to już masz zaliczone :)

   Usuń
 10. Czy płatnosc kartą w kasie Społdzielni Mieszkaniowej czynszu za mieszkanie zaliczy w poczet wymaganych 300 zł ?

  OdpowiedzUsuń
 11. A ja mam problem ze zrozumieniem wielu fragmentów wniosku, są kompletnie niezrozumiałe, jakby z kiepskiego translatora. Może ta oferta to jakaś fałszywka wyłudzająca dane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bloga Bankobranie prowadzę od prawie 9 lat. Tu nie ma miejsca na promocje, które byłyby niezweryfikowane. Promocję przygotował i organizuje sam bank.

   Usuń
  2. Z promocji tutaj opisywanych korzystam już 6 lat. To będzie mój trzeci raz jeśli chodzi o kartę kredytową Citi 😊

   Usuń
  3. Jaki rezultat? Ja też 3 raz zakładałem i mi nie dali karty tym razem ;/

   Usuń
  4. Może zmieniła się Twoja sytuacja kredytowa?

   Usuń
  5. Ja po wczorajszej rozmowie, ok 13.30 z konsultantem nadal czekam na maila z możliwością zatwierdzenia umowy.

   Usuń
  6. Drugi ani żaden kolejny raz tego nie zmieni. Temat rozbija się o historię lub zdolność kredytową. W ciągu kilku dni nic się nie zmieni. Mi konsultant mówił że można spróbować kolejny raz po kilku miesiącach a wcześniej i częściej nie ma sensu.

   Usuń
  7. Ci 'konsultanci' po prostu wrzucają info podane przez wnioskującego do tzw. systemu, po czym ichni algorytm wyrzuca odpowiedź. Ot co!

   Usuń
 12. To jaki sumaryczny obrót trzeba mieć, żeby przytulić te premie? Obliczał ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łatwo policzyć: po min. 300 zł w każdym z 9 kolejnych miesięcy kalendarzowych.

   Usuń
 13. A jak jest z kartą debetową do konta? Trzeba zakładać? Co zrobić, żeby nie ponosić opłat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu mowa o promocji karty kredytowej. Można wyrobić samą kartę kredytową bez otwierania konta osobistego.

   Jeśli chodzi o promocję konta osobistego (którą opisuję tutaj), to wyrabianie karty debetowej w praktyce nie jest wymagane (acz jest ona za 0 zł bez warunków).

   Usuń
 14. Czy za polecenie karty jest jakiś extra bonus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma tej promocji w programie poleceń.

   Usuń
 15. Niestety w ubiegłym tygodniu telefonicznie zgodziłam się na podpisanie umowy na kartę, gdzie warunki nie były tak korzystne- 400 zł bon do wykorzystania w Biedronce, za 6 m-cy obrotów po 100 zł/m-c. Karta bezpłatn przez 3 lata. Jeszcze umowy nie podpisałam, zastanawiam się, czy nie zrezygnować i skorzystać z opisanej promocji. Proszę o podpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że się opłaca zmienić.

   Usuń
  2. Oczywiście że bardziej opłaca się ta promocja. 400 zł to możesz sobie osobno z kontem przytulić.

   Usuń
 16. Przyszłościowo. Jak wygląda późniejsza rezygnacja z karty? Robią jakoś pod górkę? Jak można zamknąć taką kartę i czy coś się z tego tytułu płaci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rezygnacja to standardowe wypowiedzenie. Można wysłać wiadomością w bankowości. Zamykają kartę w 30 dni. Ale uprzednio dzwonią więc warto odbierać bo oferują promocję na zatrzymanie :)

   Usuń
  2. w bankowosci internetowej - dyspozycja zamkniecia karty. Czesto dzwonia zeby zatrzymac klienta z propozycja bonusową - zwrot za wydatki 10-20% max 100-200 zł. Chyba sie nic nie zmieniło...

   Usuń
  3. Potwierdzam. Właśnie mam aktywną promocję z 10-proc. zwrotem. Max. 100 zł. Już nie pierwszy raz ;)

   Usuń
 17. Omyłkowo chyba zaznaczylem naklejkę do karty jak można z tego zrezygnować

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po otwarciu konta w bankowości w menu jest KONTAKT. Tak można wysłać wiadomość i wybrać opcję rezygnacji z naklejki.

   Usuń
 18. czy mogą to być zarobki z zagranicy? mam comiesięczne wpływy na konto w banku (poza krajem). dość wysokie dochody

  OdpowiedzUsuń
 19. Małżonka przy wypełnianiu wniosku, na koncu przy gotowej umowie on line ma naklejke zbliżeniową ..czy to przeoczyła gdzies przy wypełnianiu wniosku czy standardowo jest opcja aktywowana i potem trzeba ją deaktywowac?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak miałem. Trzeba napisać wiadomość w bankowości że z naklejki nie chce się korzystać. I opłaty mi żadnej nie naliczyli.

   Usuń
 20. Jeśliby dokonałem zamknięcia karty kredytowej w sierpniu tego roku to mogę wziąć udział w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacytuję z powyższego wpisu:

   "Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.09.2022 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citi (...)".

   Zatem jeśli karta została już w sierpniu zamknięta (a nie tylko złożone wypowiedzenie, które sprawia, że karta zamykana jest po miesiącu, co mogłoby już "najść" na wrzesień), to droga do udziału w promocji jest otwarta.

   Usuń
 21. Cześć,
  Pomóżcie mi proszę rozwiać te dwie wątpliwości:
  1. Przypadkowo zaznaczyłem chęć otrzymywania wyciągów papierowych, które kosztują 5 zł miesięcznie. Jak mogę to zmienić na pdf, aby uniknąć opłat?
  2. Co to są transakcje szczególne, za które bank pobiera min 10% od kwoty transakcji? Chodzi mi o to, czy jest to np Revolut? Czy można doładować Revoluta tą kartą bez opłat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Jak już masz/będziesz mieć dostęp do bankowości to napisz wiadomość że nie chcesz tych wyciągów.

   2. Tak, to np. Revolut

   Usuń
  2. Nie tylko Revolut. W zasadzie wszystkie zasilenia kont w innych instytucjach finansowych z MCC 6012.

   Usuń
  3. Mnie przez transakcje doładowania konta kartą płatniczą wypowiedzieli umowę w Twisto.

   Usuń
  4. Czy MCC 6012 nie oznacza czasem tej słynnej transakcji quasi-cash?

   Usuń
  5. W rozmowie telefonicznej ustaliłem, że do karty kredytowej w Citi nie ma wyciągów papierowych. Też miałem tę opcję zaznaczoną, choć nie przypominam sobie bym zaznaczał.

   Usuń
 22. Jak wygląda późniejsza spłata takiej karty jeśli nie zamierzam otwierać konta w Citibanku? Nawet bym chciał bo promocja spoko ale karencja mnie niestety eliminuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Unikaj witryn mających MCC 6012 - Handlowcy naliczają za to opłaty jak za transakcje quasi-cash!

   Usuń
  2. w bankowosci internetowej, przy karcie masz nr konta do spłaty, Kopiujesz nr i spłacasz w innym banku przelewem.

   Usuń
 23. W jaki sposób jest podpisywana umowa przez kogoś kto nigdy nie był klientem Citi Banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier albo zdalnie (telefonicznie), Konsultant poinstruuje w jaki sposób.

   Usuń
 24. Czy dla emerytów jest jakaś górna granica wieku, po przekroczeniu której trzeba liczyć się z odmową przyznania karty kredytowej?

  OdpowiedzUsuń
 25. Czy wg punktu 5h regulaminu nie wystarczy wykonać płatność na co najmniej 300 zł tylko W JEDNYM z miesięcy między 4. a 9. miesiącem?:
  "w czwartym, piątym, szóstym, siódmym, ósmym lub dziewiątym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia
  Umowy o Kartę, dokonają Kartą lub Nośnikiem zbliżeniowym, lub Użytkownik dokona Kartą dodatkową wydaną do Karty
  przynajmniej jednej Transakcji (w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.)
  w co najmniej jednym ze wskazanych powyżej miesięcy, które spełnią następujące kryteria:
  • ich łączna miesięczna kwota będzie wynosiła nie mniej niż 300 zł;
  • będą to Transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
  • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
  • nie będą Transakcją zwróconą."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że masz rację. Może Nr Złotówa rozwieje wątpliwości.

   Usuń
  2. Przywołany cytat odnosi się do zdobycia jednej (sztuki) nagrody nr 2 (którą w myśl regulaminu jest premia 100 zł, a nie całe 600 zł).

   Zatem by zdobyć całą pulę (tj. 600 zł, a dokładniej rzecz ujmując 6 x 100 zł), warunki promocji (a więc płatności kartą na sumę min. 300 zł) należy spełniać w każdym z wymienionych 6 miesięcy kalendarzowych ("w czwartym, piątym, szóstym, siódmym, ósmym lub dziewiątym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę").

   Jeśli ktoś spełni warunki (tj. wykonana płatności kartą na sumę min. 300 zł) tylko w jednym z wymienionych miesięcy, to otrzyma tylko jedną premię - 100 zł.

   Szczegółowo wyjaśnia to pkt 8, podpunkt oznaczony literą a) regulaminu:

   "Uczestnik, który spełni wszystkie warunki (...) w co najmniej jednym z wymienionych (...) miesięcy, otrzyma nagrodę w postaci zasilenia rachunku Karty (...) w wysokości 100 zł („Nagroda 2”)".

   I dalej w podpunkcie oznaczonym literą b) mamy:

   "Nagroda będzie przekazywana wyłącznie za miesiąc w którym warunki zostały spełnione."

   oraz w podpunkcie oznaczonym literą g):
   "Uczestnik może otrzymać maksymalnie sześć Nagród 2 [tj. 100 zł premii - przyp. Mr. Złotówa], po jednej za każdy z sześciu miesięcy, w którym Uczestnik spełnił warunki wymienione w punkcie 5 lit. h niniejszego Regulaminu [a pkt 5 lit. h mówi właśnie o wykonywaniu płatności kartą na sumę min. 300 zł w poszczególnych miesiącach kalendarzowych]".

   Usuń
 26. Czy jeżeli w trakcie składania wniosku dołączyłem wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy to muszę jeszcze dostarczać dochody na druku od pracodawcy? Jeżeli tak to w jaki sposób mam go przekazać do banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już warunek masz spełniony (chyba, że bank odrębnie poprosi o dodatkowy dokument - np. zaświadczenie od pracodawcy; ale takie sytuacje zdarzają się rzadko, np. gdy są różnice między kwotą deklarowaną, a tą, która na konto wpływa; wszak bywają sytuacje, że ktoś część wynagrodzenia - np. premie - dostaje w gotówce).

   Jeśli karta została/zostanie przyznana, to warunek dostarczenia dokumentu potwierdzającego dochody będziesz mieć już spełniony :)

   Usuń
 27. Jak podpiąć tą kartę do bezcennych chwil? na swoim koncie w BCh skorzystać z opcji dodaj kartę czy lepiej nowe konto stworzyć? a i czy nie przeszkadza karta w programie juz dodana z citi konta osobistego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin powyższej promocji nie definiuje sposoby rejestracji karty Citi Simplicity w programie Bezcenne Chwile.

   W praktyce jest to możliwe na dwa sposoby: kartę można zarejestrować w programie albo poprzez bankowość internetową Citibanku, albo na stronie programu Bezcenne Chwile.

   Regulamin promocji również nic nie wspomina o osobach, które w programie mają już dodaną kartę do konta Citibanku. 24 tys. punktów jest przewidziane dla osób, które wyrabiają kartę Citi Simplicity w powyższej promocji (bez względu na to czy były/są uczestnikami programu z jakąkolwiek kartą tego bądź innego banku).

   Usuń
 28. Mój wniosek o kk bank odrzucił, czy mogę ponowić wniosek do końca trwania promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi również. Nie wiem czy jest sens wnioskowania ponownie. Dlaczego za 2 razem mieliby przyznać?

   Usuń
  2. Wcześniej warto sprawdzić historię w BIK.

   Usuń
  3. Wg mnie chyba mieli dosyc dawania mi kasy za darmo po raz któryś :)

   Usuń
  4. Mam dobrą, tylko 2 kk, wszystko spłacam regularnie, może wniosek źle złożyłam ? Nie wiem, nigdy nie miałam takiej sytuacji z kk, w Citi mam konto.

   Usuń
  5. Mój pierwszy wniosek też odrzucony za 4 dni drugi przeszedł nic nie zmieniałem w wniosku

   Usuń
 29. Jest jakaś konkretna kwota o którą trzeba zawnioskowac? Bo nie znalazłem takiej informacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wymaganej kwoty. Mi przyznali 8 tys. ale później sobie obniżyłem. Bez opłat można zmniejszyć limit przez bankowość.

   Usuń
 30. Trochę nie rozumiem wymogu składania pelnego wyciągu z konta, zawsze składałam tylko wyciąg z wyfiltrowanymi przelewami od pracodawcy lub pojedyncze potwierdzenia przelewu wynagrodzenia. O co chodzi? Mam też inne konta na które przelewam część wypłaty, w tym oszczędnościowe. Nie będą się czepiać że połowa wypłaty "znika"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w załaczniku 1 do tej oferty jest "lub przefiltrowany wyciąg"

   Usuń
 31. Nie wiem czy tylko mi tak poszło ale wniosek składało się fatalnie, finalnie wybrałem weryfikację tożsamości przez kuriera...

  OdpowiedzUsuń
 32. Cześć! Złożyłem wniosek, dwa dni później rozmowa z konsultantem, dostałem maila z regulaminem promocji i od 2 dni cisza… mam dalej czekać? Piłeczka jest po mojej stronie czy po ich? Też tak mieliście?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozmawiałem z konsultantem we wtorek, do dzisiaj brak maila z linkiem do akceptacji umowy.

   Usuń
  2. We wtorek rozmawiałem z konsultantem, do dziś brak maila z linkiem do akceptacji umowy.

   Usuń
  3. Dają sobie 5 dni roboczych. Taką informację dostałem.

   Usuń
 33. Dla mnie też fatalnie się składało wniosek, ciągle coś się zawieszało, albo wyskakiwał błąd.I teraz pytanie: wniosek ostatecznie złożyłam, dostałam na maila te wszystkie dokumenty ( wniosek, regulaminy itp) i od 2 dni cisza. Żadnej decyzji. U Was też tak długo trwało czy ja jednak coś źle zrobiłam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziesięć dni czekałem na akceptację wniosku. Mówili, że dużo wniosków

   Usuń
 34. Czy po złożeniu wniosku zawsze jest rozmowa z konsultantem? Nawet jeśli poiada sie już aktywne konto osobiste i kartę debetową?

  OdpowiedzUsuń
 35. Dziś otrzymałem kolejnego maila "w nawiązaniu do rozmowy z konsultantem... " i przysłali regulamin promocji, Od 13.12czyli od rozmowy z konsultantem nadal brak maila z prośbą o akceptację umowy, dostał ktoś ponownie regulamin tak jak ja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wniosek złożony 13.12., 14.12. otrzymany SMS od Citi, dziś regulamin przyszedł na maila. Brak maila z akceptacją umowy.

   Usuń
 36. Czy jeśli jestem już w programie "Bezcenne Chwilę" inną kartą z innego banku, to po dołączeniu tej karty łapię się tez na promocję, czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wg mnie najlepiej dolaczyc na inny email :)

   Usuń
 37. Kiedy będą naliczane punkty w programie bezcenne chwile? Ktoś już może dostał te 24tys pkt na konto założone na nowym, niewykorzystywanym wcześniej w programie, mailu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiadomienie o każdej z nagród dostaniesz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danej premii. Wydanie każdej z nagród (czy to naliczenie punktów na koncie punktowym programu Bezcenne Chwile, czy to wypłata premii) nastąpi w ciągu 30 dni od powiadomienia o jej przyznaniu.

   Czyli. Umowa w grudniu = powiadomienie w kwietniu.

   Usuń
 38. 13.12. - złożony wniosek (brak możliwości werfyfikacji online z uwagi na to, że system nie chciał przyjąć zdjęć dowodu osobistego, więc będzie kurier). Tego samego dnia podesłałem zdjęcia dowodu osobistego oraz wymagane wyciągi.
  14.12. - SMS z Citi, że wkrótce odezwie się doradca.
  20.12. - mail z regulaminem oferty
  20.12. SMS z Citi, że wkrótce odezwie się kurier

  Kurier miał przyjechać do miejsca pracy, ale przed świętami raczej nie zdąży, a po świętach nie będzie mnie w pracy. Czy wie ktoś jak zadziałać z kurierem, żeby przyjechał w inne miejsce niż podane we wniosku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy od elastyczności kuriera. No i tego czy to ta sama miejscowość. Choć ja kiedyś też miałem taką sytuację i kurierzy dogadali się między sobą i kolega przywiózł mi umowę do innego miejsca niż pierwotnie było podane.

   Usuń
 39. Piszesz ze promocja jest nawet dla tych co mają już konto w city banku i mają inne karty a na stronie promocji jest podane że dla nowych użytkowników. Więc jak to jest w końcu. Mam konto i kartę debetowa od października 2022

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzymamy się zawsze tego, co w regulaminie, bo tylko on jest wiążący :)

   Posiadanie konta osobistego czy jakiegokolwiek innego produktu w Citibanku nie wyklucza z promocji. Wyklucza tylko i wyłącznie posiadanie głównej karty kredytowej.

   Na stronie promocji widnieje sformułowanie "Oferta dla nowych Klientów" i jest prawdziwe odnosząc się jedynie do posiadania karty kredytowej (jeśli ktoś takową w Citibanku posiada, to ani premii, ani punktów nie dostanie).

   Usuń
 40. Wczoraj (tj. 22.12.) był kurier - sprawdził tożsamość i przekazał mi papiery. Jak długo od momentu wizyty kuriera trzeba czekać do momentu gdy przyjdzie na maila umowa do zatwierdzenia?

  OdpowiedzUsuń
 41. Jak się zalogować w programie bezcenne chwile? Twoja karta może należeć do Programu Bezcenne Chwile
  Jeśli nie przechodziłaś/łeś rejestracji w banku, możesz zarejestrować swoją kartę tutaj:
  Zarejestruj się tutaj
  Wpisuje login i hasło do citi i pojawia się takie coś:
  Ważne! Aby zarejestrować się w programie, musisz wykonać następujące kroki: KROK 1 – pobierz oba dokumenty PDF w formularzu, KROK 2 – Zaznacz pierwsze 4 oświadczenia w formularzu.Jeżeli nie widzisz formularza kliknij w zakładkę „Priceless Specials Rejestracja”.

  Problem w tym, że nie widzę ani formularza ani Priceless Specials Rejestracja.

  Ktoś może pomóc?

  OdpowiedzUsuń
 42. Witajcie, niestety nie mogę dodać karty do programu Bezcenna Chwile. Mam już u nich konto z inną kartą ale jak próbuję dodać simplicity to mnie przerzuca na stronę banku, a tam nie mogę przejść procesu bo .. nie pojawiają się pliki pdf do pobrania bo .... mam już konto na BCh i kiedyś rejestrowałam kartę citi banku. Kwadratura koła. Złożyłam reklamację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mając już jedną kartę w tym banku, kolejnych nie musiałem dodawać do BCh. Po dodaniu pierwszej, mam widoczne również w tym programie wszystkie pozostałe. Inaczej mówiąc, próby dodawania kolejnych kart do BCh są bezcelowe. Tylko za pierwszą - o ile zrobi się to w jakiejś promocji - prawdopodobnie można dostać punkty. Potem można płacić dowolną bo punkty się sumują.

   Usuń
  2. Może masz Adblocka?

   Usuń
  3. Spróbuj wyczyścić kukiz.

   Usuń
  4. Również nie mogę dodać karty do programu BCH. Kiedyś miałem simplicity zarejestrowaną w BCH, ale konto w BCH jest już nieaktywne

   Usuń
  5. Mam podobnie. Kiedyś miałem kartę w programie ale zamknąłem. Dziś napisałem maila pocztą wewnętrzną, zobaczymy co odpiszą.

   Usuń
  6. Dostałem dziś takie info: Szanowny Panie,

   bardzo prosimy o ponowienie próby logowania w programie Bezcenne Chwile w terminie 4-5 dni roboczych od aktywacji karty kredytowej. Jest to czas niezbędny na aktualizację ustawień systemowych.

   Proszę wybrać wtedy opcję: Zaloguj się na stronie MasterCard Bezcenne Chwile: https://bezcennechwile.mastercard.pl/zaloguj-sie i 1 z 2 udostępnionych tam sposobów logowania.

   Jeżeli po tym terminie napotka Pan na dalsze utrudnienia, prosimy o ponowienie kontaktu z nami, dziękujemy.

   Usuń
  7. Czy to wiadomość z Handlowego czy z Majorel Polska?

   Usuń
  8. Z banku Citi

   Usuń
  9. Dziś dodałem kartę do istniejącego konta

   Usuń
 43. Czy starczy dołączyć wyciąg z wyfiltrowanymi przychodami (przelewami przychodzącymi)? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z mBanku nie mogą być filtorwane . W moim przypadku chcieli potwierdzenia przelewów wynagrodzenia .

   Usuń
 44. 22.12. - wizyta kuriera (weryfikacja tożsamości i przekazanie pustej umowy)
  28.12. - SMS od Citi, że w serwisie transakcyjnym czeka umowa do zatwierdzenia (czas na jej klepnięcie jest do 13.01.2023). Serwis transakcyjny dostępny dla obecnych klientów. Dal nowych umowa jest przygotowana na stronie banku (przycisk Zostań Klientem.....)

  OdpowiedzUsuń
 45. Z tymi emerytami to nie takie proste... mojej mamie ostatnio odmówili przyznania karty kredytowej i oczywiście nie podali powodu ;)

  OdpowiedzUsuń
 46. Wypłaty nie mam na konto, tylko gotówka do ręki. Jak wykazać dochód?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pracodawca musi wystawić ci zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach

   Usuń
  2. Na ostatniej stronie regulaminu promocji można znaleźć tabelę z akceptowanymi źródłami dochodu i dokumentami, które bank przyjmuje.

   W przypadku dochodu z tytułu umowy o pracę najczęściej wystarczającym dokumentem jest wyciąg z konta z wpływami wynagrodzenia. Ale dopuszczalne są alternatywne dokumenty - np. wspomniane zaświadczenie od pracodawcy lub paski pracownicze za ostatnie 3 miesiące, lub zaświadczenia ZUS RMUA albo PIT-11 za ubiegły rok (on jest akceptowany do końca kwietnia).

   Usuń
 47. Czy do transakcji kartą zaliczają się płatności BLIKiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Płatności BLIK oczywiście nie są płatnościami kartowymi - BLIK został stworzony właśnie po to, żeby opłaty za używanie kart nie trafiały do Visa, MasterCard, American Express czy Diners Club 😋

   Usuń
  2. W odpowiedzi na to pytanie bank napisał, że transakcje BLIK spełniają warunki tej promocji.

   Usuń
 48. Czy płatności BLIK się zaliczają ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaliczają się, ale do czego?

   Usuń
  2. Płatności mają być kartą a nie Blikiem. A tak w ogóle to czy blikiem da się płacić z karty kredytowej w Citi? Nic mi nie wiadomo. Taka opcja jest ale w Millenium. W Citi chyba nie.

   Usuń
  3. Da się. Płacę od dawna Blikiem podpiętym do Mastercard World.

   Usuń
 49. Dzień dobry. Umowę o kartę zawarłem w styczniu. Dzisiaj ją dostałem i aktywowałem. Jednocześnie zarejestrowałem ją w programie bezcenne chwile. Czy to nie błąd? Czy nie powinienem jej zarejestrować w tym programie w lutym? Czy to będzie jakiś kłopot? I jeszcze jedno. Czy z karty mogę skorzystać już w styczniu? Czy poerwsza płatność musi być w lutym

  OdpowiedzUsuń
 50. Aplikowałem o karte miesiac temu, otrzymałem sms że ktoś się skontaktuje lecz nikt nie dzwonił. W zeszłym tygodniu ja zadzwoniłem do nich, zapisali i mieli oddzwonić i znowu nic :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam to samo, coś słabo ogarniają kontakty.

   Usuń
  2. u mnie tak samo , wysłane dwa wnioski mój i żony 3 tygodnie i zero informacji

   Usuń
  3. Trzeba uzbroić się w cierpliwość. U mnie dopiero po 2 tygodniach doszło do finału. A dzisiaj karta przyszła.

   Usuń
  4. Czas oczekiwania faktycznie jest mocno wydłużony - powód to duże zainteresowanie. Kontaktowałem się w tej sprawie z bankiem i uzyskałem informację, że zespół odpowiedzialny za obsługę wniosków został wzmocniony, a do tego ma pracować także w soboty. Pozostaje więc liczyć na to, że finalizowanie wniosków przyspieszy.

   Usuń
  5. Ja czekam od 6 stycznia. Bank dla cierpliwych...

   Usuń
  6. Ja złożyłem wniosek 19.01. Na następny dzień skontaktował się ze mną konsultant, ze wszystko jest w porządku oprócz wyciągów z konta, ponieważ pracodawca przelewa wypłaty przez pośrednika. Tego samego dnia podesłałem paski płacowe na adres e-mail, 21.01 miałem już umowę do akceptacji, a 22.01 karta została do mnie wysłana.

   Usuń
  7. Od 6.stycznia cisza. Dokumenty załączone do wniosku, w BIK odpytali następnego dnia i zapadła cisza. 16 stycznia zadzwoniłem, obiecali oddzwonić. Minął miesiąc...
   Jakaś parodia

   Usuń
  8. Wow! Po ponad 2 miesiącach łaskawie się odezwali. I... wypełnianie wniosku od początku, telefonicznie. Przebrnąłem i zostałem namówiony na konto w promocji - spoko. Po weekendzie przyjechał kurier z umową na konto, bez problemu. Karta do konta (debetowa) przyszła. W temacie kredytowej - cisza przez tydzień.
   Po 2,5 miesiąca nareszcie nadeszła koperta z kartą Simplicity, yupi :-/
   Wchodzę w bankowość, żeby aktywować karty, podaję co trzeba, wpisuje kod z SMS - zonk - "nie możemy w tej chwili aktywować, zadzwoń na CitiPhone". Dzwonię, IVR, muzyczki i po 3 minutach... wracam do głównego menu IVR. Automatyczny bankier - potrzebny jakiś PIN, nadaj PIN, "nie możesz teraz nadać".
   Co to jest za parodia bankowości !

   Usuń
 51. Właśnie złożyłam wniosek o kartę i czytając końcowe dokumenty dopiero zauważyłam, że przy "naklejka zbliżeniowa" jest tak zamawiam. Jakoś w trakcie mi to umknęło-nie zauważyłam. Jak to odkręcić, żeby jej nie dostać bo płatna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak miałem. Napisałem wiadomość w bankowości żeby mi tej naklejki nie dawali. Opłaty żadnej nie naliczyli.

   Usuń
  2. No tak tylko ja nie mam u nich żadnego konta. Wniosek złożyłam tylko o kartę kredytową w tej promocji. Dodzwonić sie nie sposób na infolinię. Chyba musze poczekać az mi dadzą tę kartę i wtedy będę miała dostęp do bankowości internetowej. Tylko wówczas dostanę już i kartę i naklejkę pewnie.

   Usuń
 52. Podczas składania aplikacji trzeba zrobić selfie i zdjęcie dowodu osobistego - po kliknięciu w otrzymany SMSem link otwiera się strona internetowa która ma zrobić zdjęcie. Zezwalam na użycie aparatu telefonu i po kliknieciu dalszych zgód aparat się wyłącza i nie da się zrobić zdjęcia... czy ktoś miał taki problem? jak sobie z tym poradzić?

  OdpowiedzUsuń
 53. A ja nie mogę zdjęcia dowodu zrobić cały czas wyskakuje że zdjęcie nie czytelne pomimo że jest ostre macie jakiś sposób ?

  OdpowiedzUsuń
 54. Czy jeżeli posiadam już kartę kredytową razem z kontem, to mogę teraz dodać kartę do bezcenne chwile i będą należały się punkty, czy tak to nie działa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bo te punkty są tylko dla osób które wyrobią kartę Simplicty w tej promocji.

   Usuń
 55. Czy karta można płacić za zakupy w internecie ?
  Jeśli tak to czy te płatności są uwzględniane w rach promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byle nie doładowywać Revoluta itp. Płatności na Allegro, w innych sklepach internetowych można.

   Usuń
 56. Jeżeli mam konto w bezcenne chwile z innego banku to mogę założyć tam znów konto? Albo podpiąć 2 kartę z city handlowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz w dowolny sposób. Dodać albo odrębnie zarejestrować.

   Usuń
 57. Dzień dobry.

  Proszę o pomoc.

  Moja poprzednia karta w citi brała już udział w Bezcennych chwilach, więc teraz przez stronę banku nie mogłam zarejestrować karty (nie pojawiły mi się dokumenty do pobrania i zaakceptowania)
  Kartę kredytową dodałam bezpośrednio na stronie bezcenne chwilę, czy od tego momentu biorę udział w promocji na zdobycie punków w BCh?
  Czy jednak jestem wykluczona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bierzesz udział. Nic nie wyklucza.

   Usuń
  2. Witam - jak dodałeś kartę bezpośrednio w BCH??? - mnie wyrzuca na stronę banku

   Usuń
 58. Czy mogę zmniejszyć limit na karcie? Nie stracę nagród?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można zmniejszyć limit. Nie ma to wpływu na dalszy udział w promocji, ani na prawo do nagród.

   Usuń
 59. Dwa razy składane i dwa razy odrzucone z powodu możliwego problemu ze ściągnięciem należności. Chyba mam za dużo kont😄

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żaden bank nie ma wglądu do tego w ilu innych bankach masz konto.

   Usuń
 60. Hej.
  Zauważyłem, ze część osób ma problem z rejestracją do Bezcennych chwil. Też miałem ten problem, napisałem do Banku, przyszła odpowiedź z rozwiązaniem i zarejestrowałem się. Po rejestracji dostałem wiadomość od Banku, że w ciągu 3 dni moje konto będzie aktywne. Minęło już 5 dni, a konto nadal nie jest aktywne. Płatności na 300 zł już dawno wykonałem I teraz, pytanie, czy te płatności zaliczą się do regulaminowych 300 zł, jeżeli konto w BCh nie jest jeszcze aktywne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz napisać jakie to rozwiązanie z rejestracja ?

   Usuń
 61. Czy warto zakładać osobne konta na inny adres e-mail dla każdej karty podpiętej do Bezcennych Chwili, jeśli na taką kartę oferowana jest promocja powitalna? Czy może nie warto a Bezcenne Chwile ogarną i punkty zostaną naliczone poprawnie? Wolałbym nie zawracać sobie głowy różnymi kontami, ale też chciałbym być pewny, że punkty zostaną naliczone.

  OdpowiedzUsuń
 62. Mam takie pytanie. Czy jeżeli wcześniej skorzystałem już z punktów w programie bezcenne chwilę (ostatnia promocja w Aliorze) to mogę teraz skorzystać z tego bonusu w City? A potem powiedzmy założyć konto w PEKAO i tam również zgarnąć te punkty? Można te promocje łączyć? Robić to na jednym koncie w Bezcennych Chwilach, czy lepiej założyć kilka na różne maile? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz w każdej promocji wziąć udział odrębnie. Ja rejestruję każdą kartę osobno ale można też pod jednym dostępem. Punktów z różnych kart nie da się połączyć.

   Usuń
  2. Bez różnicy.

   Usuń
 63. Mam problem ze zdjęciem dowodu, nie mogę utrafić, w ogóle strasznie mi mruga ta strona kawałek jej ucina . Hmm

  OdpowiedzUsuń
 64. Kurier potwierdził moją tożsamość i co dalej mam robić?

  OdpowiedzUsuń
 65. z ilu miesięcy musi być zaświadczenie o dochodzie ? 3 ? 12?

  OdpowiedzUsuń
 66. Jak mam bankowi przekazać zaświadczenie o dochodzie? Skoro dołączyłem online wyciąg z 3 miesięcy z banku to nie stracę promocji? Bo strasznie zamieszane to było...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jak już jest załączony wyciąg to zaświadczenie nie musisz. Chba że bank dodatkowo wymaga ale wtedy podają jak to zrobić.

   Usuń
 67. dowodu mi nie przyjęło. Co robić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też nie przyjęto, dzisiaj dostałem tylko SMS że nie mogą pozytywnie rozpatrzeć wniosku o kartę kredytową. Zadzwoniłem na infolinie to usłyszałem że mam maila wysłać jak chce znać powód i bank ma 30 dni na odpowiedzenie ;/

   Usuń
 68. Wniosek o kartę został złożony podczas rozmowy z konsultantem, konsultant nie wymagał wysłania dowodu potwierdzającego wpłatę wynagrodzenia. Czy mimo to trzeba skontaktować się z bankiem i dosłać potwierdzenia otrzymywania wynagrodzenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, dokument jest wymagany bo proceduralnie do iluś tysięcy limitu tego nie chcą ale w regulaminie promocji wymóg jest. Doślij im.

   Usuń
 69. Czy jest szansa, że przyznają mi kartę kredytową i podpiszę umowę jeśli mam umowę o pracę na czas określony do 31.12.2023 r. i dotychczasowy staż pracy u pracodawcy dłuższy niż 3 miesiące?

  OdpowiedzUsuń
 70. Czy po roku można zrezygnować z karty ?

  OdpowiedzUsuń
 71. Co z powiadomieniamy Cityalerts , które kosztują 6 zł miesięcznie? Czy można je wyłączyć czy są potrzebne do promocji?

  OdpowiedzUsuń
 72. Przeczytałem info o promocji oraz komentarze ale nie znalazłem ifo czy płatności GPay również spełniają warunki promki, a chcę mieć 100% pewności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności kartą podpiętą pod Google Pay (jak i Apple Pay) zaliczają się. Można tak płacić.

   Usuń
 73. Czy też można płacić blikiem w internecie i będzie to uznane ?

  OdpowiedzUsuń
 74. Transakcje należy wykonywać od 1 do ostatniego dnia miesiąca, a nie w okresach rozliczeniowych karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 300 zł w miesiącach kalendarzowych.

   Usuń
 75. Mam pytanie , jeżeli dokonam zakupu na allegro i zapłace allegro pay na raty to spłatę płacąc kartą kredytową na allegro pay mogę zaliczyć jako transakcję wymaganą .

  OdpowiedzUsuń
 76. Proszę o pomoc, zadzwonił konsultant i powiedział, że na potrzeby niniejszej promocji jest wymagane przesłać dokumenty z trzech ostatnich miesięcy na jego mail (tego konsultanta) a takze wnioskować o limit nie mniejszy niż 22 000 . Nigdzie nie widzę takiego zapisu w regulaminie??, dlaczego wprowadzają w błąd i czy tak dokończony wniosek na stronie banku po podpisaniu kwalifikuje się do udziału w promocji?. Bank odesłał dokumenty do zaakceptowania w bankowości elektronicznej .

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...