Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł w bonie do Biedronki od Santander Banku w promocji "Karta kredytowa na Święta"

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

6.12.2022

300 zł w bonie do Biedronki od Santander Banku w promocji "Karta kredytowa na Święta"

Oto nowa promocja Santander Banku z kartą kredytową w roli głównej.

"Karta kredytowa na Święta": 300 zł do Biedronki od Santander Banku
Nagrodą jest bon o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Przy okazji warto przypomnieć, że w tym banku można zarobić także otwierając konto osobiste - do wzięcia czeka premia 300 zł i 180 zł w bonach na zakupy.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Jeśli jeszcze nie masz konta osobistego w Santander Banku, sprawdź jak zyskać 480 zł w bonusach na start. W podlinkowanym wpisie zapoznasz się z zasadami uczestnictwa, warunkami do spełnienia oraz z prześwietleniem oferty Konta Jakie Chcę. A niżej skupiam się już wyłącznie na nowej promocji karty kredytowej.

"Karta kredytowa na Święta": 300 zł do Biedronki od Santander Banku


Dla kogo promocja?
 Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiadała żadnej karty kredytowej Santander Banku od 1.10.2022 r. 

Jako że umowę o kartę kredytową w ramach niniejszej promocji należy zawrzeć za pośrednictwem bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej, to w praktyce trzeba już do niej posiadać dostęp (da go np. otwarcie konta osobistego we wspomnianej promocji z bonusami do 480 zł). Tym samym ewentualne posiadanie innych produktów tego banku (np. konta osobistego, lokaty czy kredytu) nie wyklucza z promocji.

💡 Jeśli nie łapiesz się na promocję Santander Banku... to sprawdź promocję Santander Consumer Banku (to dwa odrębne banki), gdzie do wzięcia również czekają bony do Biedronki o łącznej wartości 300 zł (także za skorzystanie z karty kredytowej).


Nagroda w promocji Santander Banku
. Dla uczestników promocji "Karta kredytowa na Święta" bank przygotował nagrodę w postaci bonu o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z takiego bonu, sprawdź wpis: Jak zapłacić bonem w sklepach Biedronka?

💡 Jeśli chcesz zyskać więcej, sprawdź promocję Citibanku, również z kartą kredytową w roli głównej, w której do wzięcia jest bon do Biedronki o wartości 450 zł.


Limit uczestników w promocji Santander Banku. W regulaminie akcji znaleźć można zapis, że promocja ma być dostępna "do uzyskania maksymalnej liczby zgłoszeń w promocji (2500), nie dłużej niż do 21 grudnia 2022 roku".

Zasady promocji "Karta kredytowa na Święta"


By wziąć udział w akcji i zdobyć 300 zł do Biedronki:

 • najpóźniej do 21.12.2022 r. (mając jednak na uwadze możliwość wcześniejszego wyczerpania puli zgłoszeń)
  • zarejestruj się na stronie promocji, akceptując przy tym regulamin promocji;
  • złóż wniosek o kartę kredytową [zgodnie z regulaminem "wyłącznie na Twoim urządzeniu (tablet, komputer, telefon)"] oraz zawrzyj umowę z bankiem poprzez bankowość internetową lub w aplikacji mobilnej;
  • wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną oraz drogą telefoniczną i na Elektroniczny Kanał Kontaktu, a także nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych;
 • do 31.01.2023 r. wykonaj min. 5 płatności główną kartą kredytową wyrobioną w promocji, na terenie Polski, na łączną kwotę min. 1 000 zł (mogą, ale nie muszą to być płatności w sklepach Biedronka).

Wykonując płatności na potrzeby promocji, pamiętaj, że w regulaminie bank informuje, iż:
"W promocji nie będziemy brali pod uwagę płatności: 
- dla których punkt handlowo-usługowy lub punkt handlowo-usługowy w internecie zrealizował zwrot w okresie transakcyjnym, 
- transakcje Quasi Cash, 
- płatności u podmiotów, które świadczą usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket"


Nagrodę bank ma przesłać do 28.02.2023 r. SMS-em lub wiadomością w bankowości internetowej albo mobilnej.

Karta kredytowa w Santander Banku - co warto wiedzieć o ofercie?


Regulamin promocji nie narzuca jaką kartę kredytową wyrobić, więc można wybrać dowolną z oferty Santander Banku.

Dobrą wiadomością jest to, że ów regulamin przewiduje jeszcze jeden przywilej dla uczestników promocji: "brak opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez 6 miesięcy". A co dalej? Po upływie 6-miesięcznego okresu preferencyjnych warunków, zaczną obowiązywać już standardowe, wynikające z taryfy opłat i prowizji. W związku z tym najlepiej wybrać kartę, która będzie najłatwiejsza w utrzymaniu za 0 zł, a taką jest srebrna karta kredytowa (Silver). W jej przypadku opłata miesięczna wynosi 7,50 zł, ale można jej uniknąć, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonane zostanie min. 10 płatności (na dowolne kwoty).

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

💡 Na koniec przypomnę, że Santander ma jeszcze więcej promocji - oprócz wspomnianych bonusów (do 480 zł) za konto osobiste, można w tym banku też zgarnąć 100 zł premii za konto dla nastolatka (w wieku 13-17 lat), a w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą do wzięcia jest do 900 (lub nawet do 1500) zł za konto firmowe.

Przydatne dokumenty:

20 komentarzy:

 1. jak rozumieć zawarcie umowy poprzez aplikację mobliną? bez konta nie można tego zrobić? akurat mam jeszcze okres karnecji więc nie mogę założyć RORu. Nie wystarczy zainstalować jedynie aplikacji na telefonie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Spełniam warunki do otrzymania karty, a mimo to otrzymałam odmowę. We wniosku należało podać koszty utrzymania gospodarstwa i produkty kredytowe współmałżonka (mąż ma limit w swoim koncie), natomiast dochód tylko mój. Wynika z tego, że mąż jest na moim utrzymaniu, chociaż ma swoją emeryturę. Jakoś dziwnie skonstruowany ten wniosek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może masz 'historię' w BIK.

   Usuń
 3. A można po otrzymaniu nagrody zamknąć kartę Bbez kosztow?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podłączam się do pytania, czy można zamknąć kartę kredytową np. po 2 miesiącach?

   Usuń
  2. No a z jakiego tytułu miałyby być te koszty? Przez 6 miesięcy karta za firko. A nawet później opłaty też da się uniknąć. Jak już dadzą bon to kartę można zamykać. Normalne.

   Usuń
 4. W jaki sposób wyklikać tą kartę w aplikacji lub bankowości internetowej? Mam tylko opcję zamów kontakt telefoniczny, a wszystkie zgody mam włączone.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W zakładce "Oferta banku"

   Usuń
  2. W tej zakładce mam tylko "Zamów kontakt". Nic więcej.

   Usuń
  3. No właśnie regulamin promocji tego nie określa ale na stronie promocji jest taka informacja "Zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej W zakładce Oferta banku sprawdzisz, czy przygotowaliśmy dla Ciebie indywidualną ofertę."

   Z tego może wynikać że jak ktoś nie ma oferty w bankowości to karty w promocji nie wyrobi :(

   Usuń
  4. Czy to jest na pewno oferta poważnego banku czy po prostu jakaś zgaduj-zgadula?

   Usuń
 5. Aby zamknąć tą kartę to trzeba udać się do oddziału,czy można w inny sposób?

  OdpowiedzUsuń
 6. Zamknąłem tam konto trzy miesiące temu i nie mam dostępu do bankowości internetowej i aplikacji.Czy mogę złożyć wniosek o tę kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z samego początku opisu promki: "Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiadała żadnej karty kredytowej Santander Banku od 1.10.2022 r."

   Usuń
  2. No i która ma dostęp do bankowości bo tam trzeba umowę zawrzeć.

   Usuń
  3. Czyli nie wystarczy nie mieć karty kredytowej? Co to wszystko znaczy?

   Usuń
  4. "Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiadała żadnej karty kredytowej Santander Banku od 1.10.2022 r.

   Jako że umowę o kartę kredytową w ramach niniejszej promocji należy zawrzeć za pośrednictwem bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej, to w praktyce trzeba już do niej posiadać dostęp"

   Usuń
 7. Czy do promocji będą zaliczać się opłaty za mieszkanie, ubezpieczenie samochodu, np : na poczcie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "W promocji nie będziemy brali pod uwagę płatności:
   - dla których punkt handlowo-usługowy lub punkt handlowo-usługowy w internecie zrealizował zwrot w okresie transakcyjnym,
   - transakcje Quasi Cash,
   - płatności u podmiotów, które świadczą usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket"

   Na pocztę bym uważał przez specyficzny MCC. Reszta na 99,9% okej.

   Usuń
 8. Czy, jeżeli otrzymałam bonus, to mogę bez kosztów już teraz zrezygnować z karty i zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...