Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij rekordowe 650 zł za eKonto osobiste w mBanku

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

6.12.2022

Zgarnij rekordowe 650 zł za eKonto osobiste w mBanku

Otwierający konto osobiste w mBanku zgarnąć mogą teraz - w prosty sposób - aż 650 zł.

Zgarnij rekordowe 650 zł za eKonto osobiste w mBanku
W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia 450 zł (do wykorzystania na co się chce) oraz - w najnowszej, dodatkowej promocji - bon 200 zł (do wyboru) do Allegro lub do Biedronki. Ta druga promocja jest limitowana, więc z udziałem nie warto zwlekać.

[Aktualizacja w dn. 12.01.2023 r.: mBank zaktualizował licznik na stronie promocji - widnieje na niej teraz komunikat: "Do wyczerpania puli pozostało tylko 300", więc wszystko wskazuje na to, że to już ostatnie chwile, by się załapać.]

[Aktualizacja w dn. 13.01.2023 r., g. 10:25: promocja zakończyła się - na stronie promocji licznik wskazał już wyczerpanie puli wniosków. Aktualnie dostępną promocję konta w mBanku opisuję tutaj - można w niej zgarnąć do 450 zł premii.]

Promocja z bonusami o łącznej wartości 650 zł za konto w mBanku pojawiała się już dwukrotnie, ale osiągnięcie całej puli jeszcze nigdy nie było w zasięgu właściwie każdego. W poprzednich edycjach w uprzywilejowanej sytuacji byli bowiem posiadacze e-dowodu... Tym razem do zgarnięcia jednej ze składowych premii wystarczy już telefon za pomocą którego będzie można założyć konto "na selfie" (tym samym e-dowód nie jest już wymagany).

650 zł w bonusach dzięki promocjom "eKonto osobiste plus premia - edycja V" oraz "Nagroda specjalna"


Dla kogo promocje? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku - posiadane od 1.01.2020 r.). Zatem jeśli kiedyś było Ci już dane posiadać takie konto w mBanku, ale udało się je zamknąć przed wspomnianą datą, to teraz droga do udziału w niniejszej promocji jest otwarta.

Z promocji wykluczeni są również współposiadacze wyżej wymienionych kont w mBanku. Jednak inne  produkty w tym banku (np. kredyt, karta kredytowa czy rachunek firmowy) w niczym nie przeszkadzają i możesz załapać się na poniższe promocje.

Limit wniosków objętych promocją. Teoretycznie promocja "Nagroda specjalna" (ta z bonem 200 zł do Allegro lub Biedronki) ma być dostępna aż do 8.02.2023 r., ale liczba bonów, jakie mBank ma do rozdania jest ograniczona do 3 000 sztuk - na stronie promocji można znaleźć licznik pokazujący, ile nagród jeszcze zostało. Gdy ta pula się wyczerpie, ma się tam pojawić komunikat o zakończeniu promocji. [Aktualizacja: w dn. 13.01.2023 r. limit został wyczerpany.]

Nagrody. Szczegółowo przedstawiając pakiet nagród powitalnych, do wzięcia czeka: 
 • 5 bonusów pieniężnych:
  • 100 zł + 2 x 50 zł - za wykazanie się aktywnością po otwarciu konta (chodzi o wpływy i płatności kartą lub Blikiem, o czym szczegółowo piszę niżej
  • 150 zł - otrzymanie tej nagrody uzależnione jest od sposobu otwarcia konta w mBanku;
  • 100 zł - to dodatkowa premia dla uczestników niniejszej promocji, którzy mają dziecko w wieku 0-17 lat i zdecydują się także dla niego założyć konto;
 • oraz bon 200 zł do wykorzystania na Allegro lub w Biedronce (do wyboru już na etapie rejestracji w promocji) i miesiąc dostępu do Allegro Smart za darmo.

Łącznie można więc zgarnąć tytułowe 650 zł. W zasięgu każdego uczestnika są przede wszystkim bonusy pieniężne do 350 zł (100 + 150 + 2 x 50 zł) oraz bon 200 zł do Allegro lub Biedronki. 

Warunki, które trzeba spełnić, by otrzymać każdy z bonusów opisuję poniżej. Choć opis jest dość długi, to w praktyce warunki do spełnienia w tej promocji są proste. Nigdy jednak nie jest tak łatwo, że nie mogłoby być łatwiej, zatem na końcu tego wpisu znajdziesz przygotowaną przeze mnie rozpiskę. Wystarczy wydrukować i odhaczyć poszczególne wykonane już działania.

Dodatkową zachętą - dla chętnych (i oszczędzających) - jest promocyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym "Moje Cele", na którym bank oferuje nawet 8% w skali roku na (minimum) 3 miesiące do 50 000 zł.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocjach i zgarnąć 100 zł premii oraz bon 200 zł na zakupy:
 • do 8.02.2023 r. zarejestruj się na stronie promocji (na tym etapie wybierzesz czy chcesz bon 200 zł do Allegro, czy bon 200 zł do Biedronki), a następnie na tej samej stronie złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą, zaakceptuj oświadczenia w części 'Moje oświadczenia' oraz wyraź zgodę na przystąpienie do programu "mOkazje" (nieco niżej wyjaśniam czym jest ten program) i w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem;
  podczas rejestracji na stronie promocji oraz we wniosku o konto podaj te same dane;
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz  
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Do wzięcia będą jeszcze 2 bonusy po 50 zł każdy - by je zdobyć:
 • w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarciu konta (w każdym z tych miesięcy):
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 8 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Przykładowo:
W przypadku umowy o konto zawartej w grudniu: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł 
- do końca stycznia wykonaj 8 płatności 
- w lutym wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 
- w marcu wykonaj 8 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 

Każdy z bonusów pieniężnych wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (a więc na bazie powyższego przykładu - w przypadku umowy zawartej w grudniu - premię 100 zł dostaniesz do końca lutego, a bonusy po 50 zł będą wpadać w marcu i kwietniu).

Z kolei bon 200 zł (do Allegro lub do Biedronki - w zależności od tego, który z nich wybierzesz podczas zgłoszenia do promocji) otrzymasz do drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Znajdziesz go w bankowości internetowej w zakładce z mOkazjami (Finanse => mOkazje).

Powyżej mowa o 3 premiach za aktywność (wpływy i transakcje) i o bonie 200 zł, ale do zgarnięcia są jeszcze inne bonusy.

Bonus 150 zł za otwarcie eKonta osobistego "na selfie" lub przez e-dowód


By zdobyć tę nagrodę, po złożeniu wniosku na stronie promocji, konto należy otworzyć poprzez e-dowód lub za pomocą aplikacji ("na selfie") - ta druga opcja dostępna jest wtedy, gdy na stronę promocji wejdziesz na urządzeniu mobilnym. Następnie w ciągu 7 dni od otwarcia trzeba zapewnić wpływ min. 1 000 zł oraz do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, wykonać min. 8 płatności kartą lub Blikiem (te warunki w praktyce pokrywają się więc z wyżej już wymienionymi wymogami uzyskania premii 100 zł).

Bonus 100 zł za otwarcie konta dla dziecka (w wieku 0-17 lat)


Osoby, które założą eKonto osobiste w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 100 zł za otwarcie konta osobistego dla swego nieletniego dziecka: 
 • (w przypadku dzieci poniżej 13. roku życia) eKonto Junior lub
 • (w przypadku nastolatków w wieku od 13 lat poniżej 17. roku życia) eKonto Możliwości.

Konto dla dziecka można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.

Wypłata bonusów za otwarcie eKonta osobistego "na selfie" lub poprzez e-dowód (150 zł) oraz za otwarcie konta dla dziecka (100 zł) przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia eKonta osobistego w promocji. A więc jeśli konto dla siebie otworzysz w grudniu, to te bonusy dostaniesz najpóźniej do końca lutego.

Przydatne wskazówki


▶️  Koniecznie zachowaj kolejność: najpierw zarejestruj swój udział na stronie promocji, a dopiero później za pośrednictwem tej samej strony złóż wniosek o konto (takiej kolejności wymaga regulamin promocji z bonem 200 zł).

▶️  mOkazje to darmowy program rabatowy, z którego korzystać mogą klienci mBanku. Dzięki nim można uzyskiwać rabaty lub zwroty. W zakładce w bankowości internetowej dedykowanej mOkazjom będzie można odebrać bon do Allegro lub do Biedronki, będący nagrodą w promocji. 

Oświadczenie o przystąpieniu do programu mOkazje należy złożyć we wniosku o eKonto osobiste w części poświęconej oświadczeniom właśnie. Tam należy albo zaakceptować wszystkie zgody, albo rozwinąć je (jak na poniższej grafice):


Po ich rozwinięciu zobaczysz oświadczenie dotyczące programu mOkazje do zaznaczenia na "Tak":▶️ Gdy zajrzysz do regulaminu promocji "Nagroda specjalna" (czyli z bonem 200 zł) dowiesz się, że na zapewnienie wpływu na konto masz czas "w miesiącu otwarcia eKonta osobistego i/lub w kolejnym miesiącu"... a tymczasem ja wyżej piszę, by uwinąć się z tym już w ciągu 7 dni od otwarcia konta. Skąd ta rozbieżność? Ano z tego, by uprościć sobie życie - jeśli zrealizujesz ten szybki wpływ (min. 1 000 zł w ciągu 7 dni od otarcia konta), to za jednym razem spełnisz warunki uzyskania bonu, ale też i premii 100 zł za otwarcie konta.

▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł;

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania.

▶️ W promocji uczestniczą konta indywidualne (nie opłaca się więc zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocji też może zgarnąć do 450 zł premii + 200 zł do Allegro lub Biedronki).

Dodatkową korzyścią dla uczestników niniejszej promocji jest podwyższone oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym Moje Cele - to już jednak opcja dla chętnych (niewymagana dla tych, którzy chcą się skupić wyłącznie na uzyskaniu bonusów do 650 zł), więc ją opisuję na samym końcu, a poniżej przedstawiam charakterystykę konta osobistego w mBanku.

eKonto osobiste w mBanku - co warto wiedzieć?


Główne cechy konta to: 

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 350 zł miesięcznie; tu warto jednak zauważyć, że wyrobienie karty do konta jest wymagane przez regulamin promocji, ale dalsze jej posiadanie i używanie to decyzja klienta - można bowiem korzystać z pełni możliwości konta, używając BLIK-a, którym można płacić (transakcje nim wykonywane zaliczają się do 8 płatności miesięcznie na potrzeby promocji), jak i w razie potrzeby wypłacać pieniądze z bankomatów;
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł). 

Konto możesz otworzyć na jeden z już wcześniej wspomnianych sposobów: poprzez e-dowód lub za pomocą aplikacji mobilnej "na selfie" (wnioskowanie o konto pamiętaj zacząć na stronie promocji, bo tylko tak składanie wnioski kwalifikują do promocji - wtedy z jej poziomu przejdziesz do pobrania aplikacji mobilnej mBanku, która będzie Cię instruować jak otworzyć rachunek). Takie otwarcie konta zapewni Ci jedną z premii (150 zł).

Inną z opcji zawarcia umowy jest kurier (ale wtedy pozbawiasz się premii 150 zł). 

W przypadku zawierania umowy o konto z mobilnym doradcą lub w placówce mBanku (wtedy już bez tej premii, ale ciągle z prawem do pozostałych nagród), by mieć pewność udziału wy obydwu promocjach (bo udział w nich bierze tylko wniosek o konto składany na stronie promocji) - warto zwrócić uwagę, aby umowa o konto została zwarta dla wcześniej już złożonego wniosku przez Internet. A jak tego najprościej dopilnować? Zapisz sobie i podaj doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości mailowej potwierdzającej złożenie wniosku (to ten wspomniany numer składający się z liter RAC i 9 cyfr).

I to wszystko co wystarczy wiedzieć, by zgarnąć bonusy pieniężne do 450 zł i bon 200 zł do Allegro lub Biedronki. Poniżej - dla zainteresowanych - wyjaśniam jeszcze jak uzyskać 7,3 lub nawet 8% dla oszczędności.

Konto oszczędnościowe Moje cele: 7,3% lub 8% do 50 tys. zł w mBanku


Szczegóły oferty to: 

 • oprocentowanie
  • 8,0% w skali roku (dla osób, które eKonto osobiste założą "na selfie" lub poprzez e-dowód) lub 
  • 7,3% w skali roku (w przypadku umowy o eKonto osobiste zawartej w inny sposób niż "na selfie" lub przez e-dowód, a więc np. za pośrednictwem kuriera)
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania (tu cytuję regulamin zawierający już nieco "stary" przykład): "od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. jeżeli otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele 29.09.2022 r., to Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w ostatnich dniach września, w październiku, listopadzie i grudniu";
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 50 000 zł


Żeby uzyskiwać promocyjne oprocentowanie, rachunek oszczędnościowy z usługą "Moje cele" otwórz już podczas składania wniosku o eKonto osobiste.

Moje cele. Co to jest? 


To usługa, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz skonfigurować ją tak, by małe kwoty mBank przelewał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacić kartą, robić przelewy lub wypłacać pieniądze z bankomatu. Do wyboru jest zaokrąglanie do 10 zł, przekazywanie stałej kwoty z przedziału od 3 do 10 zł albo konkretnego procentu (w przedziale od 1 do 15%) od transakcji. Środki te będą trafiać na rachunek oszczędnościowy. Oczywiście, jeżeli od razu chcesz posiadać na koncie większą kwotę, możesz również dokonywać samodzielnych wpłat, jak na każde inne konto oszczędnościowe. 

Aby uzyskać promocyjną stawkę (7,3 lub 8% w skali roku), spełnij poniższy warunek, który bank szczegółowo opisuje w regulaminie (poniżej to cytat):

"Promocyjne oprocentowanie na rachunku umożliwiającym regularne oszczędzanie Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest sprawdzany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym 

(np. jeżeli masz eKonto, do którego podpięte są rachunki do regularnego oszczędzania Moje cele i ostatniego dnia września miałeś na nich 300 zł, aby mieć Promocyjne oprocentowanie na koniec października, na tych rachunkach musisz mieć o 100 zł więcej niż ostatniego dnia września. 

Czyli: 

stan aktywów na Moich celach na 30.09 = 300 zł 

Gdy stan aktywów na Moich celach na 31.10 = 400 zł -> Naliczy się Promocyjne oprocentowanie 

Gdy stan aktywów na celach na 31.10 = 399 zł -> NIE naliczy się Promocyjne oprocentowanie)" 


Z regulaminu promocji przytoczę jeszcze jeden zapis: 

"Kwota łączna promocyjnych środków dostępnych w ramach promocji jest ograniczona i wynosi łącznie 3 mld zł dla klientów, którzy otworzyli ekonto osobiste w promocji eKonto osobiste plus premia – edycja V (...)"

O ewentualnym wyczerpaniu tej puli bank ma poinformować, ale zważywszy na limit (50 tys. zł) na jednego klienta to raczej jest to mało realne. Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.

💡 Jeśli chcesz ulokować większe oszczędności, sprawdź lokaty na nowe środki w mBanku lub eKonto bardzo oszczędnościowe z oproc. od 7,95 do 8% w skali roku.

💡 Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, to jest jeszcze jedna dobra wiadomość: możesz zgarnąć 400 zł premii za konto firmowe w mBanku.

Rozpiska warunków promocji:

Przydatne dokumenty:

185 komentarzy:

 1. Jak mogę sprawdzić kiedy zamknąłem konto w mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ludzie co wy macie z pamięcią? Jak nie pamiętasz kiedy zamknąłeś konto to widocznie musiało to być dawno bo raczej byś pamiętał jakbyś zamknął rok lub dwa lata temu, chyba że masz demencję.

   Usuń
  2. Sprawdź maila bo po zamknięciu konta mBank przesyła potwierdzenie.

   Usuń
  3. Niestety infolinia odpada 😬

   Usuń
 2. W placówce banku... Przez infolinię ci nie podadzą

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałem konto z numerem 1140 2004. Jak zamknąłem w marcu 2019 to się łapię czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież jest wyraźnie napisane, że ta oferta skierowana jest do osób które nie mają konta CO NAJMNIEJ od 01.01.2020.
   Zatem możesz 😀

   Usuń
 4. 100zł za otwarcie konta dla dziecka tyczy się tylko 1 dziecka? Czy jak ktoś ma więcej pociech, może założyć więcej kont i zgarnąć odpowiednio więcej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko jednego.

   Usuń
  2. Po jakim czasie można zamknąć konto dla dziecka? Czy coś trzeba na nim robić? Wpłacać jakieś pieniądze? Czy tylko można założyć i tyle

   Usuń
  3. Czy to dziecko może być niepełnoletnie?

   Usuń
  4. @Łukasz Szczepaniak 6 grudnia 2022 21:18
   To żart czy aż tak dalece idąca niewiedza?
   Od kiedy to pełnoletnim DZIECIOM rodzice, opiekunowie prawni, sąsiedzi, koleżanki, koledzy, przypadkowo spotkani na ulicy przechodnie... mają prawo zakładać konta w bankach lub podpisywać umowy? Rozumiem ze chodzi zatem o przypadek notarialnie potwierdzonego upoważnienia?

   Usuń
  5. Anonimowy8 grudnia 2022 22:07
   Wg mnie zaraz po wpłynięciu premii.

   Usuń
 5. Czyli muszę zrobić wniosek wraz z karta, ale czy jak bede korzystać z blik a nie karty nie pobiorą opłat ? Czy aktywować ja muszę czy nie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, kartę trzeba wyrobić. Ale jak przyjdzie to z niej zrezygnuj (da się kartę zamknąć w bankowości). Przerabiałem to już w poprzedniej edycji.

   Rezygnacja z karty w miesiącu otwarcia konta = brak opłaty za kartę.

   Usuń
  2. 2 x TAK !!

   Usuń
  3. Czyli te 8 płatności Blikiem wtedy już może być w dowolnej wysokości? Suma 350 zł nie będzie wymagana?

   Usuń
  4. Jak zrezygnujesz z karty to już wystarczy 8 transakcji Blikiem na obojętnie jakie kwoty.

   Usuń
  5. Tylko ją aktywujesz i od razu zamykasz.

   Usuń
  6. Dokładnie - nieaktywnej karty nie da się zamknąć 😋

   Usuń
  7. Zastrzeżenie (zablokowanie) karty jest równoznaczne z jej zamknięciem? Tylko taką opcję znalazłam w aplikacji

   Usuń
  8. Nie wiem jak to jest w aplikacji ale w bankowości internetowej miałem opcję "ZASTRZEŻ" i wtedy REZYGNACJA Z KARTY. Na infolinii powiedziano mi że wtedy karta nie jest wznawiana.

   Usuń
  9. A czy dokonanie płatności blikiem na kwotę 350 zł zwalnia z opłaty za kartę?

   Usuń
  10. Nie. Blik nie liczy się do obrotu kartą.

   Usuń
 6. Jak zakładałem konto dla dziecka 3 lata temu i jest zamknięte to łapie się na promkę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ty miałeś ROR?

   Usuń
  2. tak miałem ROR

   Usuń
  3. No to teraz zależy kiedy to konto zamknąłeś. Przed czy po 1.01.2020.

   Usuń
 7. Czyli albo 650 za ekonto albo 450 za konto intensive?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy jest możliwość poleceń zakładając konto w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku nie ma takiej możliwości.

   Usuń
  2. W trakcie wnioskowania na selfie miałam pole do wypełnienia kodu polecenia, ale nie korzystałam.

   Usuń
 9. Nie odczytuje mi e-dowodu. Pokazuje komunikat: brak połączenia z Internetem. Internet jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wpisz ręcznie,tak zrobiłem ja jest ok.

   Usuń
  2. Niestety wpisywanie danych z dowodu we wniosku to nie zakładanie konta e-dowodem.

   Usuń
 10. Na infolinii mi powiedzieli że we wniosku będzie można podać kod polecenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Infolinia to ostatnie źródło info na jakim można polegać w kwestii promek!

   Usuń
  2. We wniosku na selfie jest możliwość wpisania kodu polecenia!

   Usuń
 11. Przed chwilą składałam wniosek i udało się wpisać kod polecenia. Czy nie wyklucza się to polecenie z bieżącą promocją?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też zakładałem i było miejsce do wpisania kodu polecenia.

   Usuń
 12. Jak długo czeka sie na potwierdzenie otwarcia? Wniosek wysłany i narazie cisza

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy składając wniosek o to konto można podać, z czyjego polecenia je zakładamy, by i on załapał się na premię?

  OdpowiedzUsuń
 14. Z ich strony wynika, że jest jeszcze 2950 bonów do Allegro i/lub Biedronki czyżby było dopiero 50 rejestracji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj jest tyle samo ... pytanie: czy ta strona jest aktywna?

   Usuń
  2. Promocja jest nadal aktywna i dostępna. Liczba jest na bieżąco monitorowana, ale zgodnie z regulaminem promocji aktualizacja licznika ma następować "minimum raz w tygodniu" (bazując na doświadczeniu z poprzednich edycji, raczej należy się spodziewać, że aktualizacja będzie tylko raz w tygodniu).

   Usuń
  3. Dzisiaj stan licznika wciąż bez zmian: "Oferta ograniczona czasowo. Do wyczerpania puli pozostało tylko 2950" - chyba się zaciął :)

   Usuń
  4. Jest zmiana na liczniku: "Do wyczerpania puli pozostało tylko 2348"

   Usuń
 15. Podczas zakładania konta przez selfie wszystko poszło ok, wniosek został przyjęty, dziś dostałem maila ze weryfikacja nieudana i zostanie umowa wysłana kurierem, czy stracę możliwość uzyskania wszystkich bonusów ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku promocji z podobnym wymogiem w innych bankach, w regulaminie nieraz znajduje się zapis, że jeśli weryfikacja się nie powiedzie (przy wymaganej metodzie otwarcia konta "na selfie"), to klient ma możliwość dokończenia wniosku w inny sposób, zachowując przy tym prawo do nagrody.

   Tutaj takiego zapisu nie ma, acz jest - jak najbardziej zasadna - przestrzeń do zgłoszenia reklamacji (i to sugerowałbym zrobić, gdy wina nie leży po stronie klienta, a coś tkwi w procesie weryfikacji i to sam bank decyduje się wysłać kuriera).

   Usuń
  2. wniosek złożony na "selfie", weryfikacja się nie udała i już na poniedziałek przysłali kuriera. Co teraz zrobić? Kiedy najlepiej napisać reklamację? A może jednak bezpieczniej będzie nie podpisywać umowy i spróbować ponownie za jakiś czas?

   Usuń
 16. Dostałam info z banku że rejestracja online się nie powiodła i wysyłają do mnie kuriera, czyli rozumiem że juz 150 zł nie otrzymam za założenie konta na selfie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak miałem. Pani na infolinii powiedziała, że nie dostanę 150zł Złożyłem reklamację, że nie z mojej winy weryfikacja nie przeszła i jak nie dostanę 150zł to mają mi to konto zamknąć. Na drugi dzień 150zł miałem na koncie. Co najlepsze jeszcze nie spełniłem wszystkich wymogów bo konto mam chyba tydzień czasu.

   Usuń
 17. Po zainstalowaniu ichniej apki do jej aktywacji wystarcza zestaw następujących dsnych:
  - PESEL
  - nazwisko panieńskie matki
  - możliwości odebrania połączenia głosowego (automat mBanku czyta PIN, który trzeba przepisać).

  UWAGA: możliwości odebrania połączenia głosowego innej osoby nie jest żadnym problemem, gdyż do tego służy funkcja przekierowania, która jest oferowana przez np. T-Moble na infolinii po weryfikacji, do której wystarczy znajomość jedynie ... tak, PESEL oraz nazwiska panieńskiego matki.

  Dlatego limity w apce mam ustawione na 2,64 zł co pozwala na zakup 8 bułek w Biedrze 😋

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście zmiany limitów przelewów oraz limitów BLIK nie mogą być dokonane w apce.

   Usuń
  2. Niebezpiecznik opisywał to już kilkukrotnie.

   Usuń
 18. Przerwało mi wniosek po wpisaniu adresu. I dalej miało być załączanie dowodu osobistego ale przerwało. Przyszedł mail że wniosek wypełniony. Co zrobić bo pewnie odrzucą? Składać jeszcze raz ale czy wtedy promocja zadziała..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy wyślą umowę kurierem po prostu odmów przyjęcia, dla po jej zwrocie do banku możesz złożyć wniosek ponownie.

   Usuń
  2. Czy takie działanie nie wyklucza z udziału w promocji?

   Usuń
  3. Uczestnikiem promki może być osoba, która nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała konta.

   Usuń
  4. U mnie był taki problem, bo dałam apce banku zgodę na korzystanie z danych telefonu tylko jednorazowo. Wniosek został anulowany po kilku godzinach przez bank, a infolinia poinformowała mnie o konieczności ponownego przejścia przez cały proces od zera. Co uczyniłam, ale już udzielając apce zgody na stałe, i mam już aktywne konto z karta mobilną.

   Usuń
 19. hej! dzięki za rozbudowane wyjaśnienie promocji, mam jedno pytanie. W treści piszesz, najpierw, że
  "Konto możesz otworzyć na jeden z już wcześniej wspomnianych sposobów: poprzez e-dowód lub za pomocą aplikacji mobilnej "na selfie" (wnioskowanie o konto pamiętaj zacząć na stronie promocji, bo tylko tak składanie wnioski kwalifikują do promocji - wtedy z jej poziomu przejdziesz do pobrania aplikacji mobilnej mBanku, która będzie Cię instruować jak otworzyć rachunek). Takie otwarcie konta zapewni Ci jedną z premii (150 zł).

  Inną z opcji zawarcia umowy jest kurier (ale wtedy pozbawiasz się premii 150 zł). "

  natomiast po założeniu konta "na selfie" przez aplikacje i tak otrzymałem wiadomość SMS, że wkrótce skontaktuje się ze mną kurier - nie do końca rozumiem dlaczego, skoro założyłem na selfie, a i tak kurier musi mnie odwiedzić - czy to wyklucza otrzymanie premii 150 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowa przez kuriera wyklucza prawo do premii 150 zł. Ale pisz reklamację bo to nie twoja wina że "na selfie" nie przeszło.

   Usuń
  2. A czy komuś uwzględnili reklamację?

   Usuń
  3. Tak, mnie przelali na konto 200 zeta.

   Usuń
 20. Czy w grudniu też trzeba zrobić transakcje za 350 zł żeby karta była darmowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W m-cu wydania karty nie ma takiego obowiązku.

   Usuń
 21. Po jakim czasie można zamknąć konto? Nie mogę znalezsc tej informacji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jest informacja że konto musisz mieć do otrzymania nagrody. I tyle wystarczy. Z tego więc wniosek prosty: potem możesz konto zamknąć.

   Usuń
  2. W każdej chwili.

   Usuń
 22. Wniosek o założenie konta składałam przez tzw. selfie. Został on przyjęty po czym otrzymałam wiadomość, że weryfikacja była nieudana i umowa zostanie wysłana kurierem - co to wszystko oznacza?

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy mogę skorzystać z promocji jeśli moje dziecko posiada konto w mBanku które mu otworzyłem 3 lata temu. Ja swoje konto zamknąłem, ale posiadam dostęp do konta dla dziecka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostęp w niczym nie przeszkadza. Pytanie od kiedy ty nie masz konta?

   Usuń
 24. Nie ogarniam tego-w tekście jest napisane o możliwości założenia lokaty dla nowych środków-w aplikacji mobilnej przy próbie założenia lokaty jest mowa o 0,5%-o co u chodzi?Druga sprawa m okazje mam w usługach a nie w finansach-to gdzie będzie informacja o bonie do Biedronki?Czy ja czegoś nie dopatrzyłam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości internetowej umieścili mOkazje gdzie indziej niż w apce.

   Usuń
  2. Jak wejdziesz w ten wpis Złotówy o lokacie to tam masz link do strony promocji. I dopiero jak z niej przejdziesz do zalogowania na stronie banku to będziesz mieć wniosek o otarcie lokaty z oproc. ~8%

   Usuń
 25. Konto założone prze kuriera. Po jego wizycie przyszedł e-mail oraz sms, że konto jest aktywne, aktywuj dostęp do serwisu. Plik pdf z identyfikatorem i hasłem startowym jest zaszyfrowany hasłem, a hasło miało przyjść sms-em. Tylko,że nie przyszło. Na infolinii "niestety nic nie możemy zrobić". Miał ktoś z Was już taką sytuację i jak z tego wybrnąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to nic nie mogą zrobić? Zadzwoń jeszcze raz i powiedz że oczekujesz rozwiązania na już skoro nie masz smsa.

   Usuń
  2. Dokładnie tak mam. Przyszedł mail z załącznikiem (umowa i nr konta), zabezpieczony hasłem. Ale hasło nie przyszło. Przyszło inne hasło w drugim sms - do pakietu aktywacyjnego. Po korespondencji z nimi dowiedziałam się, że hasło jest sysytemie transakcyjnym w ustawieniach - bezpieczeństwo - dokumenty szyfrowane - sprawdź hasło. No ok. Udało się otworzyć załącznik, ale... to jest instrukcja w pdf z odnośnikami do klikania np. spinacza lub strzałki, których nie ma ekranie. Załamka...

   Usuń
  3. Pdf jest z instrukcją jak otwierasz w oknie przeglądarki. Trzeba otworzyć w readerze a nie w oknie przeglądarki.

   Usuń
 26. A Ci kurierzy się umawiają chociaż na jakąś godzinę? Nie zamawiam nigdy nic kurierami bo są w moich rejonach w godzinach kiedy nie ma mnie w domu :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, kurier dzwonił i nie robił problemu z umówieniem u mnie po g. 17-tej.

   Usuń
 27. Jeśli chciałbym robić po te 8 transakcji tylko Blikiem to do kiedy muszę zrezygnować z karty żeby nie było za nią opłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takiej sytuacji musisz z karty zrezygnować do końca miesiąca w którym konto otworzysz.

   Usuń
 28. Jeśli wykonamy 8 transakcji jeszcze w grudniu to styczeń jest już zaliczonych, czy dla bezpieczeństwa także wykonać transakcje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli masz 8 transakcji zrobione w grudniu to w styczniu robić nie musisz. Ale nagrody/premie tak czy siak nie przyjdą w styczniu ale dopiero w lutym.

   Usuń
 29. Kiedy zobaczę w aplikacji że ktoś otworzył konto z mojego polecenia. Dopiero gdy spełni warunki do wypłaty premii czy od razu po otwarciu?!

  OdpowiedzUsuń
 30. Witam.
  Założyłem konto przez aplikację i potwierdziłem smsem podpisanie umowy a i tak przyjechał kurier z umową czy dostanę bonus za otwarcie konta przez aplikację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem tak samo. Mi potwierdzili że w takiej sytuacji te 150 zł też dostanę.

   Usuń
 31. 3 lata karencji. Serio?

  OdpowiedzUsuń
 32. Hej,
  Blik zbliżeniowy łapie się tak samo w te 8 transakcji co blik tak normalnie z kodu?

  I jeszcze drugie pytanie, do promocji zakładamy konto z kartą fizyczną. jeszcze w grudniu ją powiedzmy aktywuję i zamykam, bo jest niepotrzebna, czy mogę potem założyć sobie kartę wirtualną do dodania do Google Pay i tak samo transakcje nią będą liczyć się w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg zbliżeniowy Blik też powinni zaliczać. Tak samo jak kartą wirtualną w sumie to nie definiują że muszą być transakcje "zwykłą" kartą.

   Usuń
 33. Założyłem konto na selfie, wniosek przyjęto - a potem sms, że oczekuj kuriera. Odpisałem żeby go nie przysyłali bo niego się nie zgodziłem i nie podpiszę takiej umowy. Nowy mail - żebym się nie martwił, jak spełnię wszystkie warunki - to i za selfie 150 dadzą!. Kurier dziś nie dojechał, ale zapowiedział się na jutro ok.13-14.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie taka sama sytuacja, ale odpisali, że nie dostanę 150 za selfie. Kuriera jeszcze nie było, zastanawiam się czy podpisywać, czy anulować wniosek i rozpocząć raz jeszcze.

   Usuń
  2. Nie zwracaj uwagi na to co odpisze randowmowy konsultant z czatu albo odpisując na wiadomość. Napisz reklamację żeby uwzględnili cię też do tych 150 zł.

   Usuń
 34. Ile czekaliście na kartę? Minęło 14 dni od założenia konta, a karta dalej nie dotarła. W innych bankach była w ciągu kilku dni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwoń do banku, to za długo. U nas otwierane 3 konta i najdłużej szła tydzień od poniedziałku do poniedziałku, dwie pozostałe 3 i 4 dni

   Usuń
 35. Zakładałem ekonto przez aplikację i nigdzie nie pojawiło mi się pytanie o akceptację mOkazji. Dostałem już maila z potwierdzeniem przyjęcia wniosku o konto. Czy zrobiłem coś źle?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zaznaczyłeś zgody na oświadczenia to tam też było o mOkazje.

   Usuń
 36. Witam. Mam pytanie odnośnie jednego z warunków - przelanie 1000 zł do 7 dni od założenia konta. Data otwarcia konta to 19.12. (poniedziałek), przelew na nowe konto zleciłam w piątek, ale widzę, że jeszcze nie dotarł ze względu na weekend i święta. Czy spełnienie tego warunku będzie się liczyło jeśli przelew dojdzie 8 dnia mimo, że zlecony był dnia piątego?
  W związku z tym rodzą się pytania : liczą się dni kalendarzowe czy robocze, liczy się włącznie od dnia założenia czy od następnego?
  Czy to przekreśla mnie z udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 7 dni teoretycznie mija dzisiaj ale wiadomo że przez święto nie dojdzie. Jak ci nie przyznają premii to pisz reklamację. Mi ją uznali w jednej z edycji wstecz i premię wypłacili

   Usuń
  2. Zastanawiam się, czy mogę przelać te 1000 zł blikiem? Mowa jest tylko o wpływie na konto bez informacji ze musi być to przelew normalny.

   Usuń
 37. Czy założenie konta za pomocą komputera a nie aplikacji kwalifikuje się do nagrody 150 złotych ? Jeśli dziś dokonam założenia to jak długo muszę czekać na otwarcie konta ? Czy zdążę przed nowym rokiem tak aby dokonać wpłaty w tym miesiącu 1000 złotych na konto ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o premię 150 zł to zależy ona od sposobu otwarcia konta. Tu więc można to zrobić albo przez aplikację ("na selfie") na urządzeniu mobilnym, albo na komputerze (ale to wyłącznie posiadając e-dowód).

   Zdążenie z otwarciem konta w tym roku w praktyce jest bez znaczenia. Na zapewnienie wpływu 1000 zł jest czas w ciągu 7 dni od otwarcia konta (od momentu, w którym bank poinformuje o jego otwarciu).

   Usuń
 38. Karta do mnie bardzo długo nie przychodziła, konsultant twierdzi że zamówiłam kartę mobilna i dlatego nie przyjdzie. Czy będę mieć możliwość zgarnięcia premii?

  OdpowiedzUsuń
 39. A ten ichni 'licznik' od 2 tygodni ani drgnie: "Oferta ograniczona czasowo.
  Do wyczerpania puli pozostało tylko 2348"

  OdpowiedzUsuń
 40. W jaki sposób można złożyć wniosek o rezygnację z karty aby nie ponosić opłat za jej korzystanie (telefonicznie, internet, telefon) ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. najpierw ją aktywujesz w bankowości, a później w tym samym miejscu zamykasz

   Usuń
  2. W bankowości internetowej zastrzeż kartę.

   Usuń
  3. Zamknij a nie zastrzeż. To duża różnica.

   Usuń
 41. Czy warunek transakcji na 350 pln będzie zaliczony jeśli zasilę na tą kwotę Revoluta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro nie ma żadnych wykluczeń to po co drążyć ;)

   Usuń
 42. Witam. Czy wpływ 1000zl oczywiście z innego banku mogę odrazu po przelewie go zwrócić na swoje konto główne.? A później przelać sobie 350 zł na zapłatę karta?

  OdpowiedzUsuń
 43. Niestety nie założysz konta przez selfie jeśli masz dowód wydany w 2021 roku, ale nie jest to edowód.
  Straciłem 3 popołudnia na założenie konta dla znajomej i się nie udało. Kiszka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie dowody wydane po 4. marca 2019 r. mają warstwę elektroniczną, którą należy jednak aktywować 😋

   Usuń
 44. Czy po złożeniu wniosku o konto poprzez aplikację należy czekać na jakieś działania ze strony banku czy trzeba zrobić coś jeszcze, aby konto zostało otwarte i można było z niego korzystać?

  OdpowiedzUsuń
 45. Można otworzyć konto w aplikacji mBanku? Mnie tam przekierowuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet należy, jeśli chce się uzyskać jedną z premii (150 zł) - wtedy konto musi być założone albo "na selfie" (czyli za pomocą aplikacji), albo na e-dowód.

   Usuń
 46. Przy zakładaniu konta zaznaczyłem, że chcę 200zł do Biedronki. Nie wiem czy przystąpiłem do programy mOkazje Jak to sprawdzić? Jak tego nie zrobiłem to straciłem możliwość otrzymania 200zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W serwisie transakcyjnym: Produkty > Usługi > mOkazje

   Jak nie zrobiłeś to zrób teraz ale z tyłu głowy miej na uwadze że bez reklamacji może się nie obyć.

   Usuń
  2. W zakładce Usługi>mokazje pisze mi W tym momencie nie masz żadnych mOkazji do wyboru. To znaczy że przystąpiłem czy nie?

   Usuń
 47. Mam ten sam problem, nie pamiętam na rozwijanej listy ze zgodą na mOkazje, czy da się to jakoś sprawdzić? Zostało potwierdzone jedynie przyjęcie wniosku, ale tożsamość nie została jeszcze potwierdzona i umowa nie jest aktywna. Czy jest możliwość anulowania wniosku i złożenia go od nowa?

  OdpowiedzUsuń
 48. Czy dobrze rozumiem?
  By zdobyć 2 bonusy po 50 zł muszę zasilić konto i wykonać 8 transakcji "w drugim i trzecim miesiącu PO miesiącu otwarcia", czyli... Zakładając konto w styczniu chodzi o wykonanie tych zadań w marcu i kwietniu?
  Trochę się pogubiłam w tych terminach :/

  OdpowiedzUsuń
 49. Czy muszę zaznaczyć zgody marketingowe czy tylko mokazje?

  OdpowiedzUsuń
 50. Proszę was o poradę: załozyłam konto, zalogowałam sie do aplikacji, zamówiłam kartę fizyczną ( nie podczas zakładania konta tylko dzien pozniej ). Stad dwa pytania: 1. czy bedzie to ok i uznają mi ten krok ? 2. Czekam teraz na karte fizyczną ale w aplikacji mam już dostępną karte wirtualną o innym numerze. Czy moge juz nią płacic tak by uzbierac 350 zł wydane i 8 transakcji ? Czy powinnam poczekać na fizyczna?

  OdpowiedzUsuń
 51. Witam Teraz dowiedziałem się że przy zakładaniu konta zaznaczyłem (nie świadomie) kartę mobilną a nie tradycyjną. Czy to mnie wyklucza z możliwości otrzymania bonusów?

  OdpowiedzUsuń
 52. ja nie rozumiem jak mam założyc konto selfie ? czyli jak zapisałam sie do promocji to póżniej mam wejśc na aplikacje i otworzyc konto zeby była ta premia czy coś na stronie musze robić a pożniej wejsc w aplikacje. mozesz mi wyjasnic bo ja nie zakładam tak kont i sie nie orientuje a nie chciałabym zeby mi przepadło to 150 zł?

  OdpowiedzUsuń
 53. No i pula wyczerpana. Ja zdążyłem ale żona już niestety nie.

  OdpowiedzUsuń
 54. Cześć Wszystkim.
  Jeszcze przed wyczerpaniem puli zdążyłem złożyć wniosek na selfie, ale nie dostałem potwierdzenia o podpisaniu umowy ze strony banku. Dziś, gdy już pula się wyczerpała wysłali mi sms, że muszę podpisać przez kuriera.
  Na infolinii powiedzieli mi, że nie dostanę nagrody w promocji za selfie (i tak napiszę reklamację), ale resztę mogę dostać.
  Wcześniej nie miałem takiej sytuacji.
  Czy ktoś miał tak, że złożył wniosek jak strona promocyjna działała, ale podpisał umowę już po wyczerpaniu puli?
  Z góry dziękuję za odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również składałam wniosek na selfie i dostałam smsa, że umowę przyniesie kurier (mimo, że wnioskowałam o umowę na maila). Mam nadzieję, że nie będzie już niespodzianek i premia będzie wypłacana zgodnie z regulaminem

   Usuń
 55. Zakładałem konto przez selfie. Dziś dopiero otrzymałem SMS o wizycie kuriera, a na stronie promocja jest już zakończona. Czy jest sens podpisywać dokumenty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wziąłeś udział jak promocja była jeszcze dostępna więc oczywiście podpisuj.

   Usuń
  2. Zgodnie z regulaminem do 8.02.2023 r. należy się zarejestrować w promce.

   Usuń
  3. Ale zarejestrować trzeba się było przed wnioskiem o konto. Więc po tym odliczali i promocję zakończyli. A już teraz czas zawierania umów nie ma znaczenia.

   Usuń
 56. Zapisałam się do promocji „Nagroda specjalna” 17 grudnia 2022 (bon biedronka). Podpisałam umowę z kurierem i aktywowałam konto 20 grudnia 2022. Do kiedy powinnam dostać bon do Biedronki, bo troszkę nie rozumiem? Do końca lutego czy marca?

  Czy teraz jest sens składać reklamacje, że nie przeszło założenie konta przez selfie czy już za późno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca lutego.
   Oczywiście nadal możesz złożyć reklamację. 150 zł dostaniesz na spokojnie.

   Usuń
 57. Założyłem konto zgodnie z instrukcjami, a okazuje sie ze karte trzeba zamówić osobno. Zamówiłem teraz dopiero po tygodniu, wcześniej aktywna byla tylko karta mobilna. Czy to jest ok czy cos sie skiepscilo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta była do wyboru we wniosku. Nie trzeba zamawiać odrębnie.

   Usuń
 58. Zarejestrowalam się do promocji przed wyczerpaniem puli. Czy jeszcze teraz mogę złożyć wniosek i zawrzec umowę przez e-dowód

  OdpowiedzUsuń
 59. Dostałem już 150 zł za aktywność i 100 zł za konto przez selfie, czekam na kod z biedronki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kody mają być do końca lutego w zakładce mOkazje?

   Usuń
 60. Witam, moja córka założyła konto 19 lat, w okresie promocji, ja dostałam zwrot 250 , a ona tylko 20,czy ktoś może powiedzieć czemu

  OdpowiedzUsuń
 61. Otrzymał już ktoś te bony do Biedronki/Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nadal brak

   Usuń
  2. Przyszly kody

   Usuń
  3. ok, u mnie przed chwilą przyszło powiadomienie, kod do Allegro i do Smart! już jest.

   do tego jak ma się smarta i użyje od razu kodu to po prostu dodaje miesiąc do obecnego

   Usuń
  4. u mnie również są kody, zwróćcie uwagę na sortowanie ofert ponieważ kupony mogą być na samym dole

   Usuń
 62. Czy zakładka mOkazje pojawi się dopiero po dodaniu bonu czy jest widoczna cały czas? Niestety nie mam jej w zakładce "finanse" jedynie w "usługi"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakładka usługi -> mOkazje tam pojawiły się kupony

   Usuń
 63. 28 luty po godzinie 14 a bonu nadal nie ma..

  OdpowiedzUsuń
 64. Czekali do końca. Ale dziś przyszedł bon.

  OdpowiedzUsuń
 65. Przyszedł u mnie u żony brak narazie

  OdpowiedzUsuń
 66. Godz 18:54 a kodu Allegro brak hmm

  OdpowiedzUsuń
 67. Bony do Allegro dostaliśmy z mężem. Nie dostałam jednak kasiory za polecenie konta. Dalej widnieje tekst, że "wkrótce wypłacimy Ci nagrodę" powinnam dostać ją do końca lutego. Dam im jeszcze ze dwa dni i robię burdę :'D

  OdpowiedzUsuń
 68. Czy dalej ktoś nie dostał bonu do biedronki lub allegro?? U nas w rodzinie na 3 konta na dwóch brak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, nadal nie mam, pisze właśnie reklamacje

   Usuń
  2. 2 na 2. Dostaliśmy.

   Usuń
  3. Też brak do allegro

   Usuń
  4. brak :-(

   Usuń
  5. Dalej brak. Reklamacja napisana 2 dni temu.

   Usuń
 69. Reklamacja złożona rano. Bon przyznany błyskawicznie.

  OdpowiedzUsuń
 70. Dlaczego nie mogę pobrać kodu ? Pojawia się jakaś strona i nic sie nie dzieje ani na komputerze ani na komorce

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. AdBlock?

   Usuń
  2. Przy wyłączonym mam taki komunikat :
   "Wystąpił błąd

   Coś poszło nie tak

   Spróbuj ponownie później..."

   Usuń
  3. Mam ten sam problem. Od 3 dni próbuje pobrać te kody i pojawia mi się ten sam komunikat.

   Usuń
  4. u mnie zadziałało po 3 dniach ale nie wiem jak je użyć

   Usuń
 71. Czy może pojawić się na koncie 1000zł blikiem z innego mojego konta w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpływ, jak wpływ. Ważne jest 1000 zł w określonym terminie.

   Usuń
 72. Po spełnieniu warunków przez 3 miesiące a jeszcze przed odbiorem wszystkich nagród można zastrzec kartę w celu uniknięcia opłat za kartę w 4 i 5 miesiącu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można.

   Usuń
  2. mi juz naliczyli oplaty za karte, jedno wielkie oszutswo i nikomu nie polecam tego gowna

   Usuń
  3. Jak nie było transakcji na 350 zł to pobierają opłatę. Zgodnie z TOIP więc nie ma powodów by się burzyć.

   Usuń
  4. Ja kartę zamknąłem i żadnej opłaty mi nie pobrali. Ale trzeba było zamknąć a może tylko zastrzegłeś?

   Usuń
 73. Dostał ktoś dziś kod oraz kasę? Konto założyłam w styczniu, warunki spełnione, kartę wybrałam wirtualna a nie fizyczna ale to chyba nie ma znaczenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałem wszystko. Też z kartą wirtualną.

   Usuń
  2. Napisałam reklamacje, zobaczymy co odpisza :( warunki wszystkie spełniłam

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...