Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 480 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

1.12.2022

Zgarnij 480 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku

Oto najnowsza edycja promocji konta osobistego w Santander Banku.

480 zł w bonusach za konto w Santander Banku
Na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł, bon o wartości 100 zł na zakupy oraz do wyboru - 80 zł na zakupy lub 4 bilety do kina. W sumie zbiera się zatem 480 zł... a to nie wszystko, bo da się zgarnąć więcej.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Promocja konta bankowego w Santanderze


Promocje konta w Santanderze cieszą się dużym zainteresowaniem już od jakiegoś czasu, więc na opis niniejszej okazji do bankobrania często trafiają też osoby, które dotąd nie miały do czynienia z podobnymi propozycjami. Na początek więc kilka zdań tytułem wstępu dla nich (bo jeśli jesteś stałym Czytelnikiem bloga, to wiesz dobrze, że takie promocje banków to ani nic nowego, ani zaskakującego i zyskać można sporo - Ciebie zapraszam do części wpisu pod podkreśleniem).

Jeżeli pierwszy raz widzisz taką promocję jak ta, to mam klika ważnych informacji dla Ciebie.

Nie jest to ani loteria, ani konkurs, bo interesują mnie wyłącznie promocje bankowe z gwarantowanymi nagrodami. Stali bywalcy bloga Bankobranie (a odwiedza go co najmniej 120 tysięcy użytkowników miesięcznie), którego prowadzę już od prawie 9 lat, dobrze ten mechanizm znają. Banki już nie wydają kroci na reklamy w tv lub w prasie, bo wolą zapłacić dopiero za efekt - czyli klientowi, gdy konto jest już otwarte. I przy okazji uzyskują jeszcze satysfakcję tegoż klienta. W ten sposób rozkręciły promocje, jak te niżej omawiane.

I to też jest odpowiedzią na często pojawiający się komentarz: "nie ma nic za darmo". Oczywiście, że nie ma, bo tu bank płaci dopiero za otwarcie konta i spełnienie określonych warunków (które na szczęście są całkiem łatwe). Płaci więc za efekt i płaci klientowi. Te same środki i tak przeznaczone na marketing, bank mógłby wydać na reklamę, ale zauważ, że banki w spotach telewizyjnych pojawiają się coraz rzadziej - właśnie na rzecz takich promocji. O wiele skuteczniejszych. A czy to bankowi się opłaca? Tak samo, jak reklama jest dla banku inwestycją w pozyskiwanie klientów, tak i jest z promocjami bankowymi. W ten sposób bank przekonuje do siebie i do założenia konta, a wie, że jak taki klient w przyszłości będzie myśleć o wzięciu kredytu lub ulokowaniu oszczędności, to swe poszukiwania zacznie od... banku, w którym ma konto. I wtedy bank zarobi. Jednak trzymając się tego, o czym piszę poniżej, możesz zyskać co najmniej 480 zł, nie ponosząc przy tym ani grosza kosztów.
__________

Poniżej dowiesz się jak uzyskać: 
 • 300 zł premii pieniężnej za otwarcie konta w najnowszej promocji "Twoje konto z premią 300 zł - edycja III",  
 • nagrodę za podanie kodu polecenia podczas składania wniosku o konto - tu do wyboru będziesz mieć jedną z kilku nagród: 80 zł na zakupy w Biedronce, Decathlonie, RTV Euro AGD lub Zalando albo 4 bilety kina (Cinema City lub Helios);
 • voucher Sodexo o wartości 100 zł, który będzie można wymienić na bon do odpowiadającej Ci sieci handlowej lub usługowej.

To wszystko da tytułowe 480 zł
, ale w praktyce - jak już wspomniałem na wstępie - zyskać można jeszcze więcej. Niżej opiszę też możliwość zarabiania na poleceniach (z bonami o wartości 80 zł lub biletami do kina dla polecającego) oraz zwroty za niektóre przelewy z konta (do 25 zł miesięcznie). Rodziców dzieci w wieku 13-17 lat zainteresować może jeszcze jedna promocja - 100 zł premii za konto dla nastolatka.

Już teraz lojalnie uprzedzę, że niniejszy wpis jest dość długi. Jednak rzadko zdarza się szansa zgarnąć aż tak dużo. Na szczęście mnogość promocji i idąca za tym dłuższa analiza, nie niesie za sobą aż tak długiej listy warunków do spełnienia. Na końcu wpisu dodaję także skrótową rozpiskę zadań do wykonania w tej promocji - wystarczy wydrukować i odhaczyć ich spełnienie w odpowiednim czasie.

Zyskaj 480 zł w kumulacji promocji konta w Santander Banku


Dla kogo promocje? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i dowodem osobistym, która co najmniej od 1.12.2021 r. nie posiada, ani nie współposiada konta osobistego (w PLN) w Santander Banku. 

Ten okres wykluczenia jest jednak dłuższy dla byłych posiadaczy konta Jakie Chcę, Jakie Chcę dla Młodych lub Select, jeśli to konto było założone w jakiejś promocji - wtedy bank wyklucza konta założone (w promocji) od 1.04.2019 r.

Jeżeli masz jakieś inne produkty w Santander Banku (np. konto oszczędnościowe, kredyt, kartę kredytową czy rachunek firmowy), to nadal możesz wziąć udział w poniższej promocji konta osobistego. Pamiętaj jednak, żeby wniosek o konto złożyć w sposób opisywany poniżej, bo tylko taki kwalifikuje do uzyskania premii. Nawet jeśli masz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie będzie brało udziału w promocji.

Zasady promocji "Twoje konto z premią 300 zł - edycja III"


W ramach tej promocji otrzymasz premię 300 zł (wypłacaną w dwóch transzach: 100 i 200 zł).

By wziąć udział w promocji:
 • do 31.01.2023 r. złóż wniosek (o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych) wraz z wydawaną do niego kartą;
 • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz wyraź zgody na: 
  • kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym oraz
  • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK; wyrażenie tej zgody można zweryfikować po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu ścieżki: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji) oraz
 • do 10. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu złożenia wniosku o konto zawrzyj umowę o konto z kartą i dostępem do bankowości internetowej (należy to zrobić do 10.01., jeśli wniosek o konto złożysz w grudniu lub do 10.02., jeśli o konto zawnioskujesz w styczniu)
 • w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu złożenia wniosku o konto (a więc w styczniu, jeśli o konto zawnioskujesz w grudniu lub w lutym, jeśli o konto zawnioskujesz w styczniu):
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku (wystarczy samo logowanie bez wymogu wykonywania jakichkolwiek transakcji) oraz
  • zapewnij wpływ(y) na konto min. 1 000 zł (może być to wpływ z dowolnego źródła, więc w praktyce warunek ten można spełnić w prosty sposób - wystarczy bowiem np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić)

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą część premii (100 zł) i jednocześnie otworzy drogę do zgarnięcia kolejnego bonusu pieniężnego. 

By zdobyć drugą premię, już w wysokości 200 zł, w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowym - w każdym z tych trzech miesięcy (w lutym, marcu i kwietniu, jeśli wniosek o konto złożysz w grudniu lub w marcu, kwietniu i maju, jeśli o konto zawnioskujesz w styczniu):
 • zapewnij wpływ(y) na konto min. 1 000 zł (tu również może być to wpływ z dowolnego źródła, więc w praktyce warunek ten można spełnić w prosty sposób - wystarczy bowiem np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić); 
 • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta na kwotę min. 10 zł - może to być płatność w dowolnym punkcie handlowo-usługowym (np. w sklepie czy na stacji paliw) lub w Internecie (np. na Allegro); płatności nie możesz anulować w terminie 7 dni od wykonania oraz 
 • min. 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku (na urządzeniu mobilnym - np. na telefonie) - wystarczy samo zalogowanie (nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji). 

Na terminy wypłaty premii przez bank wpływ ma data złożenia przez Ciebie wniosku o konto w Santander Banku:
 • jeśli o konto zawnioskujesz w grudniu, to 100 zł dostaniesz do 28.02., a bonus 200 zł wpłynie do 31.05.2023 r. lub
 • jeśli wniosek o konto złożysz w styczniu, to 100 zł otrzymasz do 31.03., a bonus 200 zł wpadnie najpóźniej do 30.06.2023 r.

Do czasu otrzymania nagród nie zamykaj konta, nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Program "Polecam mój Bank": 80 zł na zakupy lub bilety do kina


Otwierając konto w promocji z premią 300 zł, jednocześnie możesz też zdobyć nagrodę w ramach programu "Polecam mój Bank", w którym do wyboru będzie jedna z poniższych nagród:
 • 80 zł do Biedronki lub 
 • 80 zł do Decathonu, lub
 • 80 zł do RTV Euro AGD, lub
 • 80 zł do Zalando, lub 
 • 4 bilety do sieci kin Cinema City, lub
 • 4 bilety do sieci kin Helios.

W celu zdobycia nagrody (którą wybierzesz dla siebie samodzielnie), poza otwarciem konta w Santander Banku (tego zakładanego w ramach promocji z premią 300 zł i bonem Sodexo):
 • w ciągu 30 dni po otwarciu konta:
  • zarejestruj się w programie poleceń Santander Banku (możliwe jest to w bankowości internetowej lub mobilnej - w zakładce "Program poleceń"), podając kod polecenia od obecnego klienta banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: 29NKEQ oraz
  • wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej - choć brzmi to groźnie i podejrzanie, to w praktyce chodzi wyłącznie o to, by... bank mógł wydać nagrodę za skuteczne polecenie osobie polecającej - bo już tym pośrednio ujawnia, że osoba polecana musiała założyć konto i spełnić warunki - a tego bankowi, bez takiej zgody, nie wolno byłoby zrobić;
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (do tych transakcji nie zaliczą się płatności Blikiem).

Możliwość wyboru nagrody ma być udostępniona przez bank (w bankowości internetowej) bardzo szybko, bo już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków i ten wybór ma być możliwy przez 30 dni. Nagrody (karty podarunkowe) mają mieć ważność przez co najmniej 60 dni od udostępnienia.

Voucher Sodexo o wartości 100 zł za oszczędzanie końcówek


Na osoby zakładające konto osobiste w Santander Banku czeka jeszcze jedna promocja "100 zł z kontem" (do 31.12.2022 r. dostępna była II edycja tej promocji, ale od 1.01.2023 r. wystartowała III edycja - nawet, w mej ocenie, z łatwiejszymi warunkami do spełnienia).

Nagrodą w tej promocji jest voucher Sodexo o wartości 100 zł. Środki z niego będzie można wykorzystać za pośrednictwem platformy openevoucher.sodexo.pl, by tam wymienić je na bony do konkretnych podmiotów (np. Allegro, Biedronka, Decathlon, Douglas, Duka, Empik.com, Frisco.pl, Hebe, H&M, Jysk, Wakacje.pl, Zalando, Żabka) lub bilety do kina (Cinema City, Helios, Multikino). 

Limit nagród. Dodatkowa promocja z bonami Sodexo (w odróżnieniu od wyżej opisanych promocji z bonusami o wartości 380 zł) jest limitowana, więc z udziałem nie warto zwlekać. Bank przygotował 2 000 bonów Sodexo. O ich przyznaniu decydować będzie kolejność rejestracji na stronie promocji i realizacji warunków promocji.

Zasady promocji z bonem Sodexo 100 zł (w przypadku wniosków o konto składanych w styczniu 2023 roku)


By zdobyć voucher Sodexo:
 • do 31.01.2023 r. zarejestruj się w promocji z bonem 100 zł (w formularzu podaj te same dane, co we wniosku o konto); formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie promocji, klikając w przycisk "Zobacz szczegóły>>"
Dokładnie wygląda to jak na poniższym zrzucie ekranu, w miejscu, które zaznaczyłem strzałką:

Rejestracja w promocji Santander Banku z bonem Sodexo 100 zł - III edycja
 • najpóźniej do 10.02.2023 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto (to jedno i to samo konto zakładane w powyższej promocji z premią 300 zł) wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej;
 • w lutym, marcu, kwietniu, maju i czerwcu 2023 roku (w każdym z tych pięciu miesięcy) wykonaj min. 3 przelewy na telefon BLIK za pomocą aplikacji mobilnej (mogą być to przelewy na dowolną kwotę np. do kogoś z rodziny lub znajomego albo nawet na własny numer telefonu zarejestrowany w innym banku jako numer do przyjmowania przelewów Blik).

Voucher Sodexo otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej lub SMSem najpóźniej do 31.07.2023 roku. Do tego czasu nie zamykaj konta w Santander Banku, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Zasady promocji z bonem Sodexo 100 zł (w przypadku osób, które wniosek o konto złożyły w grudniu 2023 roku)


By zdobyć voucher Sodexo:
 • do 31.12.2022 r. zarejestruj się w promocji z bonem 100 zł (w formularzu podaj te same dane, co we wniosku o konto); formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie promocji, klikając w przycisk "Zobacz szczegóły>>"
 • najpóźniej do 10.01.2023 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto (to jedno i to samo konto zakładane w powyższej promocji z premią 300 zł) wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej;
 • do 31.01.2023 r. w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander Banku włącz usługę "Moje Cele" z automatycznym oszczędzaniem "Końcówki transakcji" (nieco niżej wyjaśniam czym jest ta usługa, jak działa i jak ją włączyć); 
 • do 31.05.2023 r. utrzymaj wyżej wymieniony cel i w jego ramach zgromadź metodą "końcówki transakcji" min. 50 zł.

Voucher Sodexo otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej lub SMSem najpóźniej do 30.06.2023 roku. Do tego czasu nie zamykaj konta w Santander Banku, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Czym jest i jak działa usługa Moje cele w Santander Banku? 


Definicja banku brzmi tak: 
Usługa „Moje cele w usługach Santander online” daje klientowi możliwość zdefiniowania reguły (metody oszczędzania) pozwalającej na wpłaty na rachunek do celowego oszczędzania, utworzony dla określonego przez klienta celu.

W ten sposób można więc odkładać (najczęściej drobne) kwoty na jakiś określony, samodzielnie wybrany cel. Bank sugeruje np. oszczędzanie dla dziecka, na przyjemności lub emeryturę. Wpłat można dokonywać samodzielnie, automatycznie lub w postaci zaokrągleń transakcji wykonywanych kartą lub Blikiem (na potrzeby promocji z bonem Sodexo trzeba wybrać tą właśnie opcję). 

Usługa "Moje cele" jest udostępniana i prowadzona za 0 zł (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków). Środki na rachunku "Moje cele" nie są oprocentowane (czyli to bardziej taka skarbonka, a nie rachunek oszczędnościowy). 

Jak włączyć usługę "Moje cele" i "Końcówki z transakcji"? Usługę można uruchomić w bankowości internetowej (w zakładce "Pulpit" - na dole strony) lub aplikacji mobilnej Santander Banku. 

Poniżej instrukcja z zakładaniem poprzez aplikację. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku - u dołu głównego ekranu, pod rachunkami i kartami znajdziesz: "MOJE CELE (NOWOŚĆ)" i tam wybierz "Dodaj", a dalej "Dodaj cel" - na trzecim etapie jego konfiguracji, jako metodę oszczędzania (wymaganą regulaminem promocji z bonem Sodexo), wybierz "Końcówki transakcji". 

W kolejnym kroku wskaż konto osobiste, z którym ma być powiązane oszczędzanie (płatność kartą lub Blikiem musi być z tego konta) i dzięki temu, bank będzie zaokrąglać Twoje transakcje – i tak, jeśli kartą lub Blikiem zapłacisz np. 3,50 zł, to z Twego konta bank pobierze dodatkowo 0,50 zł (będące zaokrągleniem do pełnego złotego) i przerzuci na rachunek służący oszczędzaniu. 

Jeśli chcesz przyspieszyć odkładanie na wyznaczony cel, to możesz wybrać mnożnik (x 5 lub x 10) i wtedy, bazując na powyższym przykładzie, zamiast 0,50 zł, bank na "Moje cele" przerzuci odpowiednio 2,50 lub 5 zł. 

Dalej kliknij w przycisk "Załóż cel" i zaakceptuj regulamin usługi "Moje cele". "Moje cele" pojawią wśród posiadanych przez Ciebie produktów i usług - będą widoczne na ekranie głównym po zalogowaniu do aplikacji mobilnej. Pamiętaj by "Moje cele" z saldem min. 50 zł posiadać do 31.05.2023 roku. Później będzie można oszczędzać dalej albo zamknąć usługę "Moje cele" - wtedy środki tam zgromadzone wrócą na Twe konto osobiste.

Do udziału we wszystkich promocjach jednocześnie (a więc i z premią do 300 zł, i z bonami do 180 zł na zakupy, i z bonem Sodexo 100 zł) kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone przez Internet.

Jak zyskać jeszcze więcej?


Nagrody za polecanie konta w Santanderze. Jeżeli już posiadasz lub dopiero założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zyskać dzięki poleceniom (a osobę polecaną zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta i może zdobyć łącznie nawet 480 zł). Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja 3", z którego dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć nagrody - do pięciu w każdym miesiącu kalendarzowym.

Zwroty za płatności z konta. Konto Jakie Chcę (jak i Konto Jakie Chcę dla Młodych) daje również zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (takich, jak gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z konta (mogą to być płatności "zwykłym" przelewem, za pomocą zlecenia stałego i/lub polecenia zapłaty).

W ten sposób w ciągu roku można zgarnąć nawet 300 zł, max. 25 zł miesięcznie; acz wycisnąć aż tyle jest trudno, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo. Choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty.

By uzyskiwać zwroty należy zgłosić do banku rachunki/faktury, za które będziesz dokonywać płatności, tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot. Można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunki => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

[Aktualizacja w dn. 12.01.2023 r.: 100 zł za konto dla nastolatka. Santander Bank zaserwował nową promocję, w której płaci 100 zł za otwarcie konta dla dziecka (w wieku 13-17 lat). Więcej na temat tej promocji dowiesz się tutaj.]

Konto Jakie Chcę - co trzeba wiedzieć o ofercie Santandera?


 Główne cechy konta osobistego w Santander Banku to:
 • Konto Jakie Chcę: 0/6 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta - opłaty nie będą pobrane, jeśli w danym miesiącu wykonasz min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ w wysokości min. 500 zł (może to być przelew nawet z własnego konta w innym banku; zapewniając wpływy min. 1 000 zł - na potrzeby promocji - jednocześnie spełnisz i ten wymóg);

  Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia): 0 zł za prowadzenie konta; 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (w przypadku Konta Jakie Chcę dla Młodych wpływy nie są wymagane, by konto było za 0 zł, ale pamiętaj, by je zapewnić w miesiącach, w których jest to wymagane na potrzeby uzyskania premii);

  Choć płatności Blikiem można wykonywać zamiennie z płatnościami kartą w celu zwolnienia z opłat za konto i/lub kartę, to zwróć uwagę, iż na potrzeby powyższych promocji (z premią do 300 zł, jak i z nagrodą do wyboru za otwarcie konta z polecenia), płatności należy wykonywać wyłącznie kartą wydaną do konta (transakcje BLIKiem nie zostaną zaliczone).

 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są też wszystkie przelewy natychmiastowe (co wyróżnia Konto Jakie Chcę na tle kont w innych bankach);
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

Do udziału we wszystkich wyżej wymienionych promocjach kwalifikuje tylko wniosek o konto złożony na stronie promocji: Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (promocje nie są dostępne dla kont otwieranych w placówkach banku). Umowę o konto można wtedy zawrzeć za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku (w niektórych miastach możliwe jest podpisanie dokumentów w wersji elektronicznej - na tablecie u kuriera; dokumenty dla Ciebie bank prześle mailem). We wniosku można wskazać inny adres dla kuriera, niż adres zamieszkania czy korespondencyjny (może więc on przyjechać przykładowo do Twej pracy lub na uczelnię).

Spodobał Ci się ten wpis i promocja? Niech dowiedzą się o niej Twoi znajomi. W budowaniu zasięgów w mediach społecznościowych pomaga mi każde polubienie czy udostępnienie. Za to będę więc ogromnie wdzięczny. Udostępnij na Facebooku:    


Rozpiska warunków do spełnienia

Poniżej znajdziesz rozpiskę promocji Santandera. Jest to moja propozycja, jak najprościej spełnić warunki promocji, by zdobyć wszystkie możliwe bonusy oraz mieć konto i kartę za 0 zł:

Przydatne dokumenty:

31 komentarzy:

 1. Karencja od 1.04.2019 powala!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak przedwczoraj założyłam konto ale dopiero umowę podpiszę na dniach to co muszę robić? Bo to była podobna promocja. Już się pogubiłam. Przepraszam za takie pytania, ale dopiero zaczynam korzystanie z takich promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obowiązują Cię warunki z promocji, w której wzięłaś udział, a więc jeśli wniosek o konto był złożony w listopadzie, to należy trzymać się warunków z edycji listopadowej.

   Ta wyżej omawiana promocja, to nowa edycja i dotyczy wyłącznie osób, które dopiero teraz zawnioskują o konto.

   Usuń
  2. Bank wyklucza KONTA założone w promocji od 1.04.2019 roku?

   Usuń
 3. Mogliby już tą karęncję zmienić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy ten wpływ 1000 zł i 1 płatność na min. 10 zł załatwia też zwolnienie z opłat za konto i kartę? Pytam w tym sensie czy nie trzeba osobno robić wpływu 500 zł i 1 płatności dodatkowo?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy te 300zl moze byc jalo wpkata Revolut? Chodzi o program polecen

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zależy jaki MCC ma taka operacja.

   Usuń
 6. Jak wygląda sprawa z kurierem, można w godzinach popołudniowych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier zadzwoni i się z nim umówisz.

   Usuń
 7. Czy ta promocja z 300 zł jest aktywna jeśli założyłam konto przez aplikację.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mr. Złotówa możesz opisac promocję karty kredytowej w santander? 300 zł do biedronki

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawe czy tylko złożony wniosek o konto jakie chce w 2020 będzie wykluczał z promocji (umowa ostatecznie nie podpisana, bo wybuchła pandemia)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam wniosek kiedyś złożony nie przeszkadza jak umowa nie była podpisywana. Ten stary wniosek już dawno jest anulowany i teraz możesz brać udział. Sprawdzone osobiście u mnie.

   Usuń
 10. Jeżeli ktoś już zakładał konto z polecenia i dwie strony dostały 80 zł w bonie czy teraz jeżeli drugi raz się zakłada konto to też dostac można bon za plecenie czy już nie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już karencja minęła to oczywiście.

   Usuń
 11. Czy wpływ 500 zł zwalniający z opłaty za konto musi być jednorazowy czy mogą być 3 wpłaty miesięcznie dające 500 zł ?

  OdpowiedzUsuń
 12. O co chodzi z tym zawarciem umowy do 10 dnia kolejnego miesiaca? Muszę udac się do placówki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowę zawiera się za pośrednictwem kuriera (regulamin zastrzega, że umowy podpisywane w placówce nie biorą udziału w promocji). W praktyce to termin najbardziej istotny dla tych, którzy o konto wnioskować będą pod koniec dostępności promocji (np. 31.01.) - jest po to, by podpisania umowy za bardzo nie odwlekać w czasie.

   Usuń
  2. Czyli nie wystarczy samo założenie konta online i otrzymanie karty?

   Usuń
  3. Wniosek o konto to jedno. Umowę musisz jeszcze podpisać.

   Usuń
  4. Umowę można podpisać w trakcie zakładania konta również za pomocą selfie

   Usuń
 13. Czy mogę te 3 przelewy miesięcznie na telefon blik robić na swoje konto w mbanku (gdzie mam podpięty blik na ten sam numer telefonu co zamierzam mieć w santanderze)? Wiem, że odbierać przelewy blikiem można tylko w jednym banku i zastanawiam się czy to przejdzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, mogą być przelewy na swój nr tel. Dochodzą tam gdzie ostatnio został zapisany w Bliku.

   Usuń
  2. Super. I te 1000zł wpływu mogę sobie przesyłać ze swojego konta w innym banku i za 2 dni np. odsyłać 950zł na to konto z którego przelałam? (czyli zostawić tylko kilkadziesiąt złotych na spełnienie pozostałych warunków, czyli jedna płatność kartą za min 10zł i 3 przelewy blik na telefon). I robić tak za każdym razem? :P

   Usuń
  3. Tak. I nawet nie za 2 dni ale tego samego.

   Usuń
 14. Założenie konta online dla dziecka to jakaś katorga.
  Nie ma obowiązku posiadania przez dziecko dowodu osobistego w wieku 16 lat
  Mój syn akurat nie ma ,a system nie chce mnie przepuścić dalej ,bo trzeba podać serię i ważność dowodu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie mowa i Złotówa też o tym pisze. Dowód jest wymagany więc bez nie ma co próbować zakładać bo 100 zł nie będzie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...