Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Baaardzo łatwa premia 400 zł za konto firmowe w mBanku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

15.12.2022

Baaardzo łatwa premia 400 zł za konto firmowe w mBanku

Oto wzorcowo prosta promocja dla osób prowadzących działalność gospdarczą.

Promocja "Konto firmowe mBiznes z BONUSEM"
Za samo otwarcie konta firmowego mBiznes Standard w mBanku i wykonanie jednej transakcji (może być to dowolna płatność kartą lub Blikiem albo nawet zwykły przelew) do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 400 zł.


[Promocja zakończona.
Sprawdź aktualnie dostępne promocje dla przedsiębiorców.]


Promocja "Konto firmowe mBiznes z BONUSEM"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która prowadzi działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce.

I to właściwie wszystko, jeśli chodzi o regulamin promocji z premią 400 zł - w praktyce nie przewiduje on okresu wykluczenia dla byłych posiadaczy konta firmowego w mBanku, więc dla niektórych może to oznaczać szansę na szybki i opłacalny powrót.

Dodam jeszcze, że ewentualne posiadanie w mBanku produktów dla klientów indywidualnych (np. konta osobistego, lokaty, karty kredytowej, czy pożyczki) nie wyklucza z udziału w promocji konta firmowego.

Nagroda. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 400 zł, którą organizator wypłaci na Twe konto w mBanku założone w niniejszej promocji.

Zasady promocji "Konto firmowe mBiznes z BONUSEM"


By zdobyć tytułową premię:

 • do 27.01.2023 r. zarejestruj się na stronie promocji i za jej pośrednictwem przejdź do wniosku o mBiznes konto Standard (wyraź przy tym zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, tj. chodzi o zgodę na to, by bank przekazał organizatorowi promocji informację o spełnieniu przez Ciebie warunków uzyskania premii);
 • do 6.02.2023 r. podpisz z bankiem umowę o Konto mBiznes Standard wraz z wydawaną do niego kartą;
 • najpóźniej do 19.02.2023 r. wykonaj płatność kartą lub płatność internetową (np. transakcje Blikiem), lub jeden przelew na konto w innym banku.

I to wszystko. O przyznaniu premii organizator powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 28.02.2023 r. Wówczas, najpóźniej do 7.03.2023 r. będzie należało zareagować na tę wiadomość i na stronie promocji uzupełnić numer rachunku konta (założonego w mBanku w ramach niniejszej promocji) do wypłaty premii. A ta wypłata przewidziana jest do 14.03.2023 roku (do czasu wpływu premii posiadaj konto mBiznes Standard i nie wypowiadaj umowy z bankiem).

💡 Przypomnę - jak zawsze w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą - premię należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku (ten obowiązek spoczywa na przedsiębiorcy).

Konto mBiznes Standard w mBanku - co warto wiedzieć?


Otwierając konto firmowe w mBanku w ramach powyższej promocji "Konto firmowe mBiznes z BONUSEM" (400 zł), jednocześnie możesz załapać się na promocję banku (pod nazwą "Oszczędź z kontem firmowym do 1700zł"), która zapewnia zwolnienie z szeregu opłat na okres 2 lat - by się na nią załapać, umowę o konto trzeba zawrzeć najpóźniej do 31.01.2023 r. (czyli nieco szybciej, niż w promocji z premią 400 zł, bo tam - przypomnę - czas na to jest do 6.02.2023 r.).

W tym przypadku regulamin promocji bierze górę nad standardowymi warunkami wynikającymi z tabeli prowizji i opłat banku. Choć żeby załapać się na tę promocję, wytycznych jest już nieco więcej. Zgodnie z regulaminem:
"W promocji mogą uczestniczyć osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną, publiczne jednostki oświatowe. W promocji mogą wziąć udział ww. przedsiębiorcy, którzy osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 zł w ciągu roku. (...)
Nie możesz uczestniczyć w promocji, jeśli: 
• masz już jakikolwiek rachunek w mBanku dla danego numeru NIP"

I tak dzięki tej promocji na 24 miesiące od zawarcia umowy o Konto mBiznes Standard można sobie zapewnić:
"▪ prowadzenie Rachunku bieżącego za 0 zł, 
▪ nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) z Rachunku bieżącego, 
▪ nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w EUR (SEPA) do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii z Rachunku bieżącego, 
▪ 0 zł opłaty miesięcznej za pierwszą kartę debetową wydaną do Rachunku bieżącego, do wyboru karty Mastercard Debit Business, Visa Business Debit, Mastercard Business WOŚP i Mastercard Business WOŚP Mobilna. 0 zł miesięcznej opłaty odnosi się do wydania karty jak i do jej użytkowania. 
▪ 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska S.A. na terenie Polski, niezależnie od wypłacanej kwoty, 
▪ 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronet na terenie Polski"


W tym czasie z konta można więc aktywnie korzystać, nie martwiąc się o opłaty np. za przelewy. A z drugiej strony nie ma też wymogu spełniania jakiś warunków, by przykładowo kartę utrzymywać za 0 zł (co jednak dość rzadkie w bankach w przypadku kont firmowych).

Do udziału w promocjach - i tej z premią 400 zł, i zwalniającej z podstawowych opłat jednocześnie - kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji. 

💡 Na koniec przypomnę, że w mBanku można też zyskać, zakładając konto osobiste - do wzięcia czeka premia do 450 zł. Promocje kont - osobistego i firmowego - można połączyć, więc w sumie da się zgarnąć nawet 850 zł.

Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. Czyli dobrze rozumiem że jak zamknę konto i założę znów to będzie 400 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli do świąt jest czas się uwinąć żeby wyrobić się do 27.01 z założeniem nowego konta :)

   Usuń
 2. Chce założyć to konto i też konto osobiste w promocji. Czy kolejność wniosków ma znaczenie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dostał już ktoś e-mail

  OdpowiedzUsuń
 4. tak, dzisiaj, wpadł do spamu

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie dalej nic

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...