Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj nawet 1400 zł za BIZnest Konto dla firm w Nest Banku

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

14.12.2022

Zyskaj nawet 1400 zł za BIZnest Konto dla firm w Nest Banku

Oto najnowsza okazja do założenia konta firmowego w Nest Banku w promocji.

Zgarnij do 1400 zł za konto firmowe BIZnest Konto w Nest Banku
A właściwie jest to kumulacja aż trzech okazji do bankobrania, dzięki którym łącznie można zgarnąć do 1 400 zł za BIZnest Konto.

Zgarnij do 1400 zł za konto firmowe BIZnest Konto w Nest Banku


W niniejszym wpisie będzie mowa o wszystkich trzech, łączących się ze sobą promocjach:
 • "BIZnest Konto z premią za aktywność", dzięki której zgarnąć można do 300 zł w bonusach pieniężnych;
 • "Sprzedawaj na Allegro z BIZnest Kontem i odbierz do 700 zł" - dzięki tej promocji zgarnąć można tytułowe 700 zł w postaci bonów do wykorzystania na Allegro" oraz
 • "Nawet 400 zł za terminal płatniczy" - w przypadku tej promocji wszystko wyjawia już jej nazwa.

Każdą z tych promocji niżej analizuję. Prześwietlam również konto firmowe zakładane w Nest Banku.

Premia do 300 zł za aktywność


Dla kogo promocja?
Propozycja skierowana jest do osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek: cywilnych, jawnych, partnerskich, z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacji i stowarzyszeń, które siedzibę i rezydencję podatkową mają w Polsce. 

Z promocji wykluczone są jednak osoby, które mają lub miały konto firmowe w Nest Banku od 1.01.2020 r.

Ewentualne posiadanie innych produktów (np. konta osobistego, lokat czy kredytu) w Nest Banku nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji konta firmowego - pamiętaj jednak, by wniosek o konto firmowe złożyć na stronie promocji, bo tylko tak otwarte konto kwalifikuje do uzyskania premii (i jednocześnie udziału w pozostałych promocjach).

Nagroda. W promocji uzyskać można 6 bonusów pieniężnych po 50 zł każdy, co w sumie da nawet 300 zł.

Zasady promocji z premią do 300 zł za konto firmowe w Nest Banku. By wziąć udział w promocji:
 • do 28.02.2023 r. złóż wniosek o BIZnest Konto (do uzyskania bonusów kwalifikują tylko konta założone przez stronę promocji);
 • najpóźniej w ciągu 14 dni od złożenia wniosku o konto zawrzyj umowę z bankiem, wyrażając przy tym zgody na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty banku (1) za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS oraz (2) w rozmowie telefonicznej oraz (3) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz (4) za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej oraz
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po otwarciu konta wykonaj min. 1 płatność kartą.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszy z bonusów: 50 zł.

By zdobywać kolejne bonusy (po 50 zł każdy), w pięciu kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu spełnienia powyższego warunku (tego z wykonaniem jednej płatności kartą wydaną do konta):
 • zapewnij wpływy na sumę min. 5 000 zł;
 • wykonaj z BIZnest Konta terminową płatność pełnej składki do ZUS lub płatność miesięcznej zaliczki podatku dochodowego do Urzędu Skarbowego;
 • wykonaj min. 3 transakcje (wśród których mogą być: płatności kartą, płatności Blikiem i/lub przelewy - z wyłączeniem przelewów pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku).

Zapewniając wpływy na konto, miej na uwadze, że dla banku znaczenie ma wyłącznie:
"suma Zleceń Płatniczych uznaniowych zaksięgowana na Rachunku Firmowym, pomniejszona o wartość środków pochodzących z: (i) przelewów pomiędzy własnymi rachunkami w Banku [czyli w Nest Banku - przyp. Mr. Złotówa], (ii) kredytów udzielonych przez Bank oraz (iii) lokat"


Wypłata bonusów przewidziana jest do 20. dnia roboczego następującego po miesiącu spełnienia warunków. Do momentu jej otrzymania nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj zgód i nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych marketingowych przez bank. 

700 zł w bonach do Allegro za sklep na Allegro


Dla kogo promocja? Udział w akcji "Sprzedawaj na Allegro z BIZnest Kontem i odbierz do 700 zł" (organizowanej przez Allegro) wziąć mogą sprzedający, którzy:

"a) prawidłowo zarejestrują w ramach Allegro Konto Firma z wykorzystaniem Linku otrzymanego z Nest Banku, albo 
b) posiadają już zarejestrowane w ramach Allegro Konto Firma i w okresie od 1.07.2021 r. do dnia poprzedzającego dzień rozpoczęcia Promocji [tj. do 13.12.2022 r. włącznie - przyp. Mr. Złotówa] nie wystawiali Ofert sprzedaży na tym Koncie Firma oraz w ramach Allegro Konto Firma wykorzystają Link otrzymany z Nest Banku"

 
Link do założenia konta firmowego w serwisie Allegro otrzymasz od Nest Banku SMS-em po otwarciu BIZnest Konta.

Zasady promocji. Co teraz będzie należało zrobić w celu zdobycia bonów do Allegro?

 • w serwisie Allegro jako rachunek do wypłat środków wskaż numer rachunku konta firmowego założonego w Nest Banku;
 • najpóźniej do 28.02.2023 r. wystaw co najmniej jedną ofertę sprzedaży ze swego firmowego konta w serwisie Allegro.


Nagrodę w postaci karty podarunkowej o wartości 700 zł otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych po spełnieniu powyższych warunków - przyjdzie ona na adres mailowy przypisany do konta firmowego w serwisie Allegro.

Niniejsza promocja również dostępna jest do 28.02.2023 r., ale może zakończyć się wcześniej (w przypadku wyczerpania puli nagród - organizator przygotował bony o łącznej wartości 50 000 zł).
 

Premia do 400 zł za terminal płatniczy


Promocja "Nawet 400 zł za terminal płatniczy" może zainteresować tylko część przedsiębiorców, bo nie każdy ma potrzebę korzystania z terminala płatniczego. 

W tej promocji premiowane jest właśnie skorzystanie z takiego terminala i/lub aplikacji Nest POS (która umożliwia przyjmowanie zbliżeniowych płatności kartą i/lub Blikiem poprzez poprzez aplikację dostarczaną przez PayTel, dostępną na urządzenia z systemem Android w wersji 6.X lub nowszej).

By załapać się na tę premię: 
 • miej w banku wyrażone zgody na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty Banku (1) za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS oraz (2) w rozmowie telefonicznej oraz (3) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz (4) za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej;
 • we wniosku o BIZnest Konto albo (już po otwarciu konta firmowego) poprzez bankowość internetową lub mobilną zgłoś chęć korzystania z terminala płatniczego PayTel; 
 • w ciągu 60 dni od zgłoszenia wniosku o terminal, zawrzyj umowę o terminal w ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego, wskazując przy tym BIZnest Konto jako rachunek do rozliczeń transakcji dokonywanych za pomocą terminala (tradycyjnego lub aplikacji Nest POS).

Wysokość premii w tej promocji zależy od sumy obrotu na terminalu, acz w przypadku aplikacji Nest POS można uzyskać jedynie 100 zł, a dopiero w przypadku tradycyjnego terminala od 100 do nawet 400 zł. 

A czym jest ów obrót?  W myśl regulaminu promocji to (cytuję):
"średniomiesięczny obrót na Terminalu z tytułu płatności kartami płatniczymi i BLIKIEM, liczony od 1-go dnia pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym nastąpiła aktywacja Terminala, przez następne 3 pełne miesiące kalendarzowe"

W tej promocji otrzymać możesz:
 • 100 zł premii w przypadku obrotu na terminalu na sumę min. 5 000 zł za pośrednictwem aplikacji Nest POS albo
 • w przypadku tradycyjnego terminala płatniczego: 
  • 100 zł premii, gdy obrót wyniesie od 5 000 do 7 999,99 zł lub 
  • 200 zł premii, gdy obrót wyniesie od 8 000 do 9 999,99 zł, lub 
  • 300 zł premii, gdy obrót wyniesie od 10 000 do 14 999,99 zł, lub 
  • 400 zł premii, gdy obrót wyniesie co najmniej 15 000 zł.

Wypłata premii przewidziana jest do końca piątego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym nastąpiła aktywacja terminala. Do tego czasu nie wypowiadaj umowy o konto firmowe w Nest Banku, ani nie wycofuj zgód marketingowych.
💡 Biorąc udział w promocji z kontem firmowym w roli głównej, pamiętaj, że uzyskana premia stanowi przychód z działalności gospodarczej i to uczestnik promocji ma obowiązek rozliczenia podatku.

BIZnest Konto - co warto wiedzieć?


Charakterystyka konta firmowego w Nest Banku jest czytelna:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN (w tym także za przelewy do ZUS i US) zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie pierwszej karty do konta oraz 0 zł miesięcznie za jej użytkowanie (bez warunków);
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą w bankomatach sieci Euronet (w bankomatach innych sieci lub banków: 6 zł)

Do udziału w promocji z premią do 300 zł za BIZnest Konto kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem zawrzeć można na jeden z poniższych sposobów:
 • przelewem weryfikacyjnym z własnego konta w innym banku (możliwe jest to jednak wyłącznie z niektórych banków, do których należą: Alior, ING Bank Śląski, mBank, Pekao, PBS Bank, Santander Bank) - w tym przypadku istotne jest, by dane przy przelewie idealnie pasowały do tych, które wpiszesz we wniosku o konto; 
 • za pośrednictwem kuriera - wybierając tę opcję, we wniosku możesz dodać adres miejsca podpisania umowy (inny niż zamieszkania czy korespondencyjny - może być to np. miejsce swej pracy) lub 
 • w placówce Nest Banku (można ją wybrać we wniosku, wskazując odpowiadającą sobie lokalizację) - przy tej opcji pamiętaj jednak, by doradca w placówce kontynuował wniosek złożony online (bo tylko taki liczy się w promocji), a nie przyjmował kolejnego.

Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...