Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 150 zł za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat) w Pekao (+ 200 zł premii dla rodzica)

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

6.12.2022

Premia 150 zł za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat) w Pekao (+ 200 zł premii dla rodzica)

Jeśli chodzi o otwarcie konta dla dzieci, to w tym banku można zyskać najwięcej.

Promocja "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXV edycja"
W bardzo prosty sposób do zgarnięcia jest premia 150 zł. A przy okazji przypomnę, że rodzic (tudzież każda osoba pełnoletnia), zakładając w Pekao konto dla siebie, może też uzyskać bonusy o wartości 200 zł (i 8% na koncie oszczędnościowym).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

Promocja "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXV edycja"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być dziecko mieszkające w Polsce i z polskim obywatelstwem, które (w dniu zawarcia w jego imieniu umów) nie ukończyło 18 lat i od 1.01.2021 r. nie posiadało konta osobistego (w PLN) w Banku Pekao.

Z udziału w promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXV edycja" wykluczone są osoby nieletnie, które brały już udział w poprzednich edycjach promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom", "Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS" lub "Ekstra 50 zł dla nastolatka".

W imieniu dziecka umowę z bankiem zawiera przedstawiciel ustawowy (np. rodzic), który w dniu zakładania konta dla dziecka musi posiadać jakiekolwiek konto osobiste w Banku Pekao. Jeśli takowego jeszcze nie posiadasz, sprawdź jak zyskać 200 zł w bonusach na start za Konto Przekorzystne (tam też piszę jak uzyskać 8% na koncie oszczędnościowym) - w podlinkowanym wpisie zapoznasz się z zasadami uczestnictwa oraz warunkami promocji, jak również z prześwietleniem konta osobistego w Pekao. Poniżej skupiam się już wyłącznie na okazji do bankobrania z kontem dla nieletnich w roli głównej.

Nagrody w promocji konta dla dziecka. Do wzięcia czekają 2 bonusy w wysokości 50 zł oraz 100 zł (co łącznie da tytułowe 150 zł). To gwarantowane nagrody pieniężne - wpłyną one na konto dziecka, więc będzie je można wypłacić, przelać lub wydać według własnego uznania.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXV edycja" i zdobyć pierwszy bonus:
  • do 31.01.2023 r. rodzic (przedstawiciel ustawowy) w imieniu dziecka musi zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych i rachunek oszczędnościowy Mój Skarb (jeśli dziecko takowego rachunku oszczędnościowego jeszcze nie ma), składając przy tym oświadczenia o przystąpieniu do promocji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz odebrania nagrody;
  • dodatkowo, lecz wyłącznie jeżeli dziecko jest w wieku od 6 do poniżej 13 lat - oprócz wspomnianej wyżej umowy o konto osobiste i oszczędnościowe w tym samym dniu (najlepiej jednocześnie) zawrzeć należy także umowę o aplikację mobilną PeoPay KIDS;
  • chociaż regulamin o tym nie wspomina, to w praktyce dla dziecka w wieku od 13 lat trzeba zawnioskować też o kartę, by spełnić warunek uzyskania kolejnej części premii za konto.

Już za to przysługiwać będzie 50 zł. By uzyskać drugi bonus (wynoszący 100 zł):
  • w przypadku dziecka poniżej 13 lat: na dzień 9.02.2023 r. saldo na Koncie Przekorzystnym dla młodych lub rachunku oszczędnościowym Mój Skarb musi wynosić min. 200,01 zł (środki w takiej kwocie muszą być na jednym z wymienionych rachunków - bank nie zsumuje mniejszych kwot z różnych kont) lub 
  • w przypadku uczestnika w wieku co najmniej 13 lat, najpóźniej do 9.02.2023 r. dziecko musi wykonać co najmniej 5 płatności w PLN za pomocą karty wydanej do konta lub Blikiem (transakcje można wykonać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; nie zaliczą się wpłaty, ani wypłaty gotówki).

Bonus 50 zł lub bonusy o łącznej wartości 150 zł (w zależności od spełnionych warunków) wpłyną na konto dziecka do 28.02.2023 r. Do tego czasu nie rozwiązuj umowy ani o konto osobiste, ani o rachunek oszczędnościowy dla dziecka.

Promocja nie jest dostępna w agencjach i placówkach partnerskich Banku Pekao. Konto dla dziecka założyć można za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay albo w placówkach własnych banku (pamiętaj przy tym jedynie, że jeśli dopiero teraz - jako rodzic - zechcesz założyć konto dla siebie, by zgarnąć bonusy o łącznej wartości 200 zł, to wniosek o konto dla dorosłego trzeba złożyć poprzez stronę promocji, a nie w placówce banku - o szczegółach piszę tutaj).

Konto Przekorzystne dla Młodych - szczegóły oferty Pekao


W przypadku kont dla niepełnoletnich w praktyce obowiązują zasady takie, jak dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia: 
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta; 
  • 0,20 zł - opłata za każdy SMS z hasłem potwierdzającym dyspozycje składane w bankowości internetowej (alternatywnym sposobem jest darmowa autoryzacja mobilna - za pomocą aplikacji); 
  • 0 zł za wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Regulamin promocji nie wymaga wyrabiania karty do konta dziecka. Jeśli na takową zdecydujesz się jednak dla dziecka od 13. roku życia (bo w tym wieku - na potrzeby promocji - są wymagane płatności kartą lub Blikiem), to karta wydawana jest za 0 zł - nie ma też opłat miesięcznych (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków).

Każdy uczestnik promocji (czyli dziecko) może zgarnąć maksymalnie 150 zł (bez względu na liczbę założonych kont).
______________

O premii 200 zł za konto dla dorosłych już wspominałem, ale promocji w Pekao jest więcej - można też zgarnąć do 600 zł moneybacku z kartą kredytową. Z kolei prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą mogą uzyskać do 2000 zł premii za konto firmowe

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...