Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwa premia 200 zł za konto na selfie w Pekao (+ 8% dla oszczędzających) [AKTUALIZACJA: + 100 zł na zakupy]

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

10.01.2023

Łatwa premia 200 zł za konto na selfie w Pekao (+ 8% dla oszczędzających) [AKTUALIZACJA: + 100 zł na zakupy]

Oto nowa promocja dla otwierających Konto Przekorzystne.

Promocja "Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł" - edycja VII
Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 200 zł (w promocji skrócono okres wykluczenia dla byłych klientów). Dodatkową zachętą - dla oszczędzających - jest jeszcze 8% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do 200 tys. zł; gwarantowane na 183 dni). Do tego doszła jeszcze jedna nagroda - bon 100 zł na zakupy.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]


Promocja "Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł" - edycja VII

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, zamieszkała w Polsce, która w okresie od 1.01.2021 do 9.01.2023 r. nie posiadała (ani nie współposiadała) rachunku płatniczego (konta osobistego), ani rachunku lokaty oszczędnościowej w Pekao. Względem poprzedniej edycji promocji bank o rok przesunął datę wyznaczającą okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta, więc dla niektórych może to oznaczać szansę na opłacalny powrót.

Rozwiewając ewentualne wątpliwości: posiadanie jakichkolwiek produktów w PKO BP nie wyklucza z udziału, bo to dwa odrębne banki. 

Zasady promocji z premią 200 zł za Konto Przekorzystne. By wziąć udział w akcji i zdobyć tytułową nagrodę:

 • złóż wniosek o Konto Przekorzystne w Banku Pekao wraz z wydawaną do niego kartą i bankowością internetową, wyrażając przy tym zgodę na przetwarzanie przez bank danych osobowych w zakresie niezbędnym dla swojego udziału w promocji oraz do 15.03.2023 r. zawrzyj umowę z bankiem (można zrobić to online/"na selfie" - więcej o tej metodzie otwierania konta piszę nieco niżej).

I to wszystko, co wystarczy zrobić, by wpadł pierwszy bonus 50 zł.

Dla uzyskiwania kolejnych bonusów (każdy w wysokości 50 zł) w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy):
 • wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay (mogą to być płatności na dowolne, nawet drobne kwoty; w przypadku transakcji aplikacją dotyczy to tylko płatności zbliżeniowych) oraz
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay (to aplikacja dla klientów Pekao).


Wypłata bonusów
przewidziana jest do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danej nagrody. Do momentu otrzymania nagród nie wypowiadaj umowy o konto, ani umowy o kartę wydaną do konta.

💡 Przykładowo: jeśli umowę o konto zawrzesz w styczniu, to pierwsze 50 zł wpłynie na Twe konto do 28.02., a aktywnością (czyli wykonywaniem 5 płatności kartą i logowaniem do aplikacji) będzie należało wykazywać się od lutego do kwietnia. Trzy kolejne bonusy (każdy po 50 zł) będą wpływać do końca marca, kwietnia i maja 2023 roku. 


Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, miej na uwadze, że bank nie zaliczy niektórych transakcji. Wykluczone są następujące transakcje:

"a) internetowe przekazy pieniężne (określonych kodem MCC 4829), b) przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (określonych kodem MCC 6050), c) przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne) (określonych kodem MCC 6051)"


Takim zapisem bank najpewniej chce wyeliminować transakcje, które mogą nie być płatnością za faktyczne zakupy. Na potrzeby promocji można za to wykonywać płatności w sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, obuwniczych, motoryzacyjnych, budowalnych), marketach, w lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw, czy w Internecie (np. na Allegro).

8% na koncie oszczędnościowym w Banku Pekao


8% na koncie oszczędnościowym w Banku Pekao
Dla osób otwierających teraz Konto Przekorzystne w Pekao dostępna jest jeszcze jedna promocja (na którą załapać się można również do 15.03.2023 roku, a więc w tym samym terminie co na akcję z premią 200 zł). 

To podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, na którym bank oferuje obecnie 8% w skali roku do 200 tys. zł, gwarantując utrzymanie warunków przez 183 dni. Więcej na temat tej propozycji piszę tutaj.

Do 150 zł za konto dla dziecka


Jeśli jesteś rodzicem, a Twa pociecha jest jeszcze nieletnia, to w Pekao można też zyskać do 150 zł premii za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat). Promocję prześwietlam tutaj.

[Aktualizacja w dni. 15.02.2023 r.: dodatkowe 100 zł na zakupy


Ta kolejna okazja do bankobrania z kontem w Pekao pojawia się dzięki nowej promocji "Punkty na start" dostępnej dla osób rejestrujących kartę Mastercard w programie "Bezcenne Chwile". Promocja skierowana jest do klientów różnych banków (szczegółowo opisałem ją tutaj), wydających karty kwalifikujące się do programu lojalnościowego Mastercard - do nich należy też karta Mastercard wydawana do konta osobistego w Pekao.
Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Dla kogo promocja? Możesz wziąć udział w niniejszej promocji "Punkty na start", jeśli dotychczas w programie Bezcenne Chwile nie było Ci dane zarejestrować jakiejkolwiek karty wydanej przez Bank Pekao. Ewentualne posiadanie w tym programie kart wydanych przez inne banki nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w tej promocji.

Nagroda. Do wzięcia czeka 8 000 punktów w programie Bezcenne Chwile. W praktyce przekłada się to na nagrodę o wartości 100 zł z katalogu udostępnianego dla uczestników programu. Przykładowo: voucher 50 zł do Carrefoura, Circle K, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu (w zależności od dostępności) "kosztuje" obecnie zazwyczaj 4 000 punktów.

Limit nagród. Organizator promocji przygotował 78 333 nagród po 8 000 punktów każda. Promocja ma być dostępna do wyczerpania tej puli - komunikat o tym fakcie pojawi się tutaj. Dodatkowo na stronie internetowej programu ma być opublikowana informacja na 7 dni przed szacunkowym terminem wyczerpania puli nagród.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Punkty na start" i zgarnąć nagrodę w postaci 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile:

 • od 15.02. do 17.05.2023 r. (choć miej na uwadze ewentualność wcześniejszego zakończenia promocji): 
  • przystąp do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę Mastercard wydaną przez Pekao lub 
  • (w sytuacji, gdy masz w nim zarejestrowane karty wydane przez inne banku) dodaj kolejną kartę z logo Mastercard (tym razem wydaną przez Pekao); 
 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu/zarejestrowania karty, wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 100 zł (mogą, ale nie muszą to być transakcje u partnerów programu Bezcenne Chwile).

I to już wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 30 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków (tu podkreślam, że chodzi o dni robocze, a nie kalendarzowe, co w praktyce oznacza nawet około półtora miesiąca kalendarzowego), a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 3 miesiące.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, że w myśl regulaminu nie każda transakcja będzie zaliczona. Można płacić (w PLN) w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, z wyjątkiem: 

"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 5122 - określający m.in. właścicieli aptek, (iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, (iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, (v) 5912 – określający drogerie i apteki, (vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem, (vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (xii) 6211- określający maklerów i dealerów papierów wartościowych, (xiii) 6533, 6536, 6537, 6538 – określający transfery pieniężne, (xiv) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), (xv) 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, (xvi) 7995 - określający zakłady bukmacherskie, (xvii) 8999 – określający wolne zawody, (xviii) 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; 
a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"]

Konto Przekorzystne - szczegóły oferty Pekao 


Wszystko najistotniejsze, co należy wiedzieć o koncie osobistym z oferty Pekao, to: 

 • 0 zł za prowadzenie konta - bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków; 
 • 0/4 zł miesięcznie za kartę wydawaną do konta (za wyjątkiem karty Gold - zwróć na to uwagę, bo i ta karta też może być do wyboru we wniosku o konto) - bank nie pobierze opłaty, gdy spełniony zostanie jeden z poniższych warunków
  • (I) posiadacz konta nie ukończył 26 lat lub
  • (II) w miesiącu poprzedzającym na konto wpłynie jednorazowo min. 500 zł (nie zaliczają się do tego wpłaty gotówkowe, to musi być więc przelew, np. z Twojego konta w innym banku) i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay.
 • 0 zł za wydanie i wznowienie karty ze standardową szatą graficzną (lub 5 zł za wydanie i wznowienie - po upływie ważności - karty z niestandardową szatą graficzną); 
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24 - jej można jednak uniknąć, bo alternatywnym sposobem jest autoryzacja za pomocą aplikacji - wtedy odbywa się to bez opłat; inny sposób to utworzenie zaufanych odbiorców, co pozwoli wykonywać do nich kolejne przelewy już bez konieczności autoryzacji; opłata nie jest pobierana za SMSy przesyłane przy autoryzacji logowania do bankowości internetowej; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Pekao; w przypadku innych bankomatów prowizja wynosi 2,3%, min. 5 zł. 


Do udziału w promocji z premią do 200 zł kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji, w których wybierzesz metodę zdalnego zawarcia umowy (online/"na selfie"). To prosty proces z wykorzystaniem biometrii. Wymagane będzie wtedy m.in. wykonanie selfie (stąd określenie "konto na selfie"), czyli sfotografowanie dowodu osobistego oraz twarzy np. za pomocą kamerki w smartfonie (w ten sposób bank potwierdzi Twą tożsamość i uruchomi konto).

Co w sytuacji, jeżeli zdecydujesz się na otwarcie konta online, ale ten proces się nie powiedzie i finalizacja będzie musiała nastąpić w placówce? Tutaj jest dobra wiadomość, bo w regulaminie promocji można znaleźć zapis:

"Jeśli nie udało ci się zawrzeć tych umów w powyższych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowy w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony".


W praktyce możliwe są zatem 3 scenariusze:

❌ składasz wniosek o konto, w którym wybierzesz oddział jako sposób podpisania umowy => nie weźmiesz udziału w promocji; 

✅ składasz wniosek o konto, w którym zdecydujesz się na zawarcie umowy online (lub mobilnie) i w taki sposób zawrzesz umowę => weźmiesz udział w promocji; 

✅ w składanym wniosku wybierasz zawarcie umowy online (lub mobilnie), ale weryfikacja nie powiedzie się i umowę zawrzesz w oddziale => nadal będziesz brać udział w promocji. 


Przydatne dokumenty:

45 komentarzy:

 1. Mam konto z przeniesione z Idea Bank. To mnie pewnie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
 2. Kilka razy się zastanówcie zanim założycie konto w pekao, ma bardzo dużo negatywnych opinii, mam tam konto od listopada założone na selfie, i też mam negatywną opinię o nich, gdy założyłem konto na selfie, otrzymałem nr klienta, login, hasło, napisali ze konto założone, a i tak nie mogłem się zalogować przez prawie tydzień, dopiero około tygodnia ktoś od nich zadzwonił i poinformował że konto mam aktywne, potem jeszcze tego samego dnia dzwonili wciskając mi kredyt, support na wiadomości odpowiada jak im się chce od tygodnia do dwóch, masakra, mi odpowiedzieli tak, że muszą wiadomość skierować dalej heh i znów czekałem kilka tygodni. Za konto na selfie nie otrzymałem 50zl, złożyłem reklamację czekam na rozpatrzenie z tego co wiem może to trwać kilka miesięcy hehe, o inne promocje za płatności już się nie staram, skończy mi się promocja na KO i uciekam. Jeszcze pobierają spore płatności jak się korzysta z bankowości internetowej, za przelewy chyba 9zl, za każdy kod autoryzujący SMS 20gr. No i gdy założycie konto przez selfie macie limity przelewów, więc większej gotówki od nich nie zabierzecie, trzeba iść do banku i tam potwierdzić swoje dane, bank porażka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złotówa 4 lata temu też był w szoku, że został ich klientem - każdemu się to może przytrafić 😋

   Usuń
  2. Ja brałem udział już 2 razy. Nie mam uwag. Nie ma opłat za przelewy poza opłatą 20 gr za sms kod ale to da się obejść akceptując przelewy aplikacją. Oczywiście może to nie jest ultra nowoczesny bank ale nikt ci nie każe żyć z nim dożywotnio.

   Usuń
  3. Mam identyczne przemyślenia jak autor, bank porażka, najgorszy ze wszystkich dostępnych banków, za każdym razem coś nie tak. Co nie zmienia faktu, że wczoraj założyłam ponownie konto (oczywiście musiałam iść do placówki po kilku dniach nieudanych prób założenia konta online), wyłącznie dla promocji 8% na oszczędnościowym, bo to jedyny ich plus. Ale już czekam, kiedy promocyjne oprocentowanie się skończy i będę mogła ponownie zamknąć konto ;)

   Usuń
 3. Jeśli mam konto osobiste, którego saldo to 0 zł od kilku miesięcy, to powinno wskoczyć 8% na koncie oszczędnościowym? Skąd będę wiedział, czy na pewno jest 8% i od kiedy będzie liczone 183 dni, skoro bank nie prezentuje wysokości aktualnego oprocentowania w informacjach o koncie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mnie to zainteresowało, ale na infolinii ani w oddziale, w którym zakładałam konto, też nikt nie potrafił udzielić odpowiedzi. Trochę to dziwne, bo wszędzie piszą, że to bardzo nowoczesny bank.

   Zresztą jakby dawali tylko te 2% to i tak dobrze, bo jeszcze niedawno było 0,1% 😀

   Usuń
 4. W trakcie wypełniania wniosku pojawił się komunikat "Wprowadzony numer telefonu jest już zarejestrowany. Zaloguj się, aby kontynuować wniosek.". Co należy zrobić w takiej sytuacji? Posiadałem u nich konto kilka lat temu, które zostało zamknięte, a umowa ramowa wypowiedziana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znaczy że masz cały czas dostęp do bankowości. Spróbuj na inny nr tel

   Usuń
  2. Mam to samo :( Spróbuję zadzwonić i poprosić o usuniecie numeru z bazy.

   Usuń
  3. Konsultantka poprosiła, żebym poszła do banku i tam mogę kontynuować złożony wniosek.

   Usuń
  4. Ale ja mam do najbliższego oddziału blisko 50 km - czy to jakiś żart?

   Usuń
  5. Dostępu do bankowości internetowej w Pekao nie da się zamknąć nawet gdy zamkną już konto. Można to łatwo sprawdzić poprzez logowanie używając do tego login nadany przy otwieraniu konta lub tzw. alias, jeśli takowy został utworzony.

   Gdyby ktoś nie pamiętał hasła, to można je odtworzyć klikając na przycisk "Nie pamiętam hasła".

   Usuń
  6. Ale nie da się go też odzyskać zdalnie - wiem, bo próbowałem. Odesłali mnie do banku, założyłem konto w oddziale (niestety z wciąż aktywnym sprzeciwem w zakresie przetwarzania danych mimo że Pani powiedziałem wprost, że chcę skorzystać z promocyjnej oferty). Sprzeciw już wycofałem jak się zorientowałem, że był brak zgód. Ciekawe, czy kasa wpadnie... Jak nie, to reklamacja :)

   Usuń
  7. Też miałam problem z numerem telefonu. Zarejestrowałam się na inny numer, przeszłam dalej, ale utknęłam na kolejnym etapie bo znowu coś było nie tak. Musiałam się logować na stare konto. Finalnie skończyłam w placówce banku i Pani twierdziła, że chodziło o nieaktualne dane (zmiana nazwiska i adresu)

   Usuń
 5. Czy na infolinii udzielą mi informacji, kiedy zostało zamknięte konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie w tej firmie, ale od kilku lat po zamknięciu konta każdy bank na podstawie dyrektywy unijnej musi wysłać do klienta tzw. "Zestawienie opłat" i tam jest widoczna data zamknięcia konta.

   Usuń
  2. Zamknąłem u nich swoje konto w kwietniu, ale żadnego zestawienia nie otrzymałem. Zresztą żona również.

   Usuń
  3. $poko, może jeszcze wyślą :)

   Usuń
 6. Które zgody autor miał na myśli mówiąc: "wyrażając przy tym zgodę na przetwarzanie przez bank danych osobowych w zakresie niezbędnym dla swojego udziału w promocji'
  Nie znalazłem zgody zawierającej podobne sformułowanie.
  -

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taką zgodę wyrażało się przy akceptacji regulaminu promocji.

   Usuń
  2. To jest od razu na stronie promocji przy akceptowaniu regulaminu. Bez odhaczenia tego nie da się dalej przejść.

   Usuń
 7. Jeszcze jedno pytanie o Idea, nie zaakceptowałem aneksów, umowa została rozwiązana w sierpniu 2021. Co w takiej sytuacji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli zamknęli ci konto przez przeniesieniem do Pekao to wg mnie możesz wziąć udział.

   Usuń
  2. Idea został przejęty przez Pekao 3. stycznia 2021 r.

   Usuń
 8. Kochani, pytanie techniczne. Chcę się upewnić. Z jakiego linku wejść, żebym mógl skorzystać zarówno z promocji 200 zł za konto ROR, jak i 8% w skali pół roku na koncie oszczędnościowym? Nie chcę czegoś pomylić. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Strona podlinkowana w powyższym wpisie prowadzi do wniosku o konto, które weźmie udział w promocji z premią 200 zł (i zakładane wtedy konto oszczędnościowe będzie dawać 8%).

   Usuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komentarz dotyczący edycji grudniowej - przeniesiony pod wpis dotyczący tamtej promocji.

   Usuń
 10. "Jeśli umowę o Konto zawrzesz od 10.01.2023 r. do 31.01.2023 r., Nagrodę otrzymasz do 28.02.2023 r.". Umowę zawarłem w tym okresie, lecz bank nie wypłacił 50 zł, a termin był do dziś (28.02.). Złożyłem reklamację, czekam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ile czasu jest na reklamację? I na jakiego emaila pisać?

   Usuń
  2. Reklamację pisz przez bankowość a nie mailem mailem. Wtedy jest jest się zweryfikowanym klientem.

   Usuń
  3. Witam, dostałeś to 50pln co Ci nie wypłacili?

   Usuń
 11. Według danych na stronie promocji- warunek wpływu 500pln nie zostanie spelniony, gdy przelew zostanie zrobiony z "rachunku własnego klienta"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rachunek własny = inne konto klienta w Pekao.

   Usuń
  2. Ach, dzięki

   Usuń
 12. Ten bank to śmiech na sali. Wpłaciłem kasę na oszczędnościowy to mi zablokowali pieniądze i nawet w oddziale nie są w stanie ich mi odblokować. Wprowadzili limity i nikt nie wie dlaczego. Pierwszy i ostatni raz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakie te limity? Czym to tłumaczą? Złożyłeś reklamację?

   Usuń
  2. Tak, złożyłem. Przez tydzień miałem blokadę wyglądało to tak jakby chcieli sprawdzić skąd mam pieniądze. Już jest wszystko ok, ale wyglądało to słabo bo nikt nie chciał na nic odpowiedzieć, umywali ręce...

   Usuń
 13. W pkosa w regulaminie promocji,,konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200zł,, łączy się z programem polecenia?
  Bo wpisałam kod polecenia(nr tel)

  OdpowiedzUsuń
 14. Podobno nie choć w banku mówi pani co innego ale one są jak zwykle niedoinformowane

  OdpowiedzUsuń
 15. Żona założyła konto na selfie i jak również wbiła kod polecenia przy zakładaniu konta. Otrzymała właśnie wiadomość od banku że nie spełnia warunków wypłacania nagrody 200 zł na selfie jak również z programu poleceń gdyż nie przyszła i nie złożyła podpisów w oddziale banku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież regulamin nic takiego nie wymagał. Niech pisze reklamację żeby ogarnęli swój regulamin.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...