Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 8% na lokacie powitalnej (do 200 tys. zł) dla otwierających konto osobiste w PKO BP (+ do 250 zł premii za konto)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

25.01.2023

8% na lokacie powitalnej (do 200 tys. zł) dla otwierających konto osobiste w PKO BP (+ do 250 zł premii za konto)

Największy bank w Polsce aż 8% w skali roku zaserwował na lokacie dla osób zakładających konto osobiste.

Lokata IKO: Lokata na Dzień dobry dla Nowych Klientów w PKO BP
Takie oprocentowanie można uzyskać na 3 miesiące i nawet do 200 tys. zł. A jeśli chodzi o to konto, to tu warto przypomnieć, że na start czeka premia do 250 zł.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie najlepsze lokaty bankowe.]

Lokata 8% w PKO BP to obecnie jedna z najlepszych lokat powitalnych oferowana przez banki w Polsce (warta odnotowania, bo gdy serwuje ją największy bank w Polsce, to jest to dodatkowa presja dla innych, mniejszych banków, by się bardziej starać i proponować więcej). Acz trzeba zauważyć, że w tym przypadku jest to propozycja dla osób zakładających konto osobiste. Jeśli takowego konta nie chcesz otwierać, to sprawdź InBank, w którym można uzyskać 8% w skali roku (do 50 tys. zł na 3 miesiące; w tym przypadku już bez konieczności zakładania konta) albo VeloBank dający też 8% w skali roku na 2 lub 3 miesiące (do 150 zł tys. zł na pojedynczej lokacie).

8% na Lokacie IKO w PKO BP


Dla kogo lokata? Z promocyjnej lokaty skorzystać może osoba, która co najmniej od 1.01.2022 roku nie miała konta osobistego, oszczędnościowego, ani lokaty w PKO BP.

By móc skorzystać z lokaty 8%, należy założyć konto osobiste w PKO BP. Jeśli jednak takiego konta nie masz w tym banku od co najmniej 3 lat, sprawdź jak zyskać do 250 zł premii na start (tam znajdziesz prześwietlenie promocji, kod polecenia niezbędny do wzięcia udziału w promocji oraz link do wniosku dającego możliwość podania kodu i uzyskanie premii).

Bank udostępni możliwość otwarcia lokaty w aplikacji mobilnej IKO w 5. dniu od otwarcia lokaty, a opcja skorzystania z niej przewidziana jest do 30. dnia od otwarcia konta.

Lokata IKO: Lokata na Dzień dobry dla Nowych Klientów w PKO BP


Główne cechy lokaty:
  • oprocentowanie: 8,0% w skali roku (stałe)
  • okres: 3 miesiące
  • minimalna kwota lokaty: 10 000 zł
  • maksymalna kwota lokaty: 200 000 zł

Klient może założyć tylko jedną lokatę tego typu. Ewentualne przedterminowe zerwanie lokaty oznacza zwrot kapitału (bez odsetek). Odsetki dopiszą się do lokaty po upływie 3 miesięcy, gdy lokata się odnowi - na warunkach standardowych, czyli (delikatnie rzecz ujmując) nieoszałamiających - wtedy będzie ją można zerwać już bez utraty tych odsetek.

3-miesięczną Lokatę IKO z oproc. 8% w skali roku założyć można wyłącznie za pomocą aplikacji mobilnej - po zalogowaniu przejdź ścieżkę: Moje produkty => Oszczędzanie => Lokaty.


Na koniec dodam, że to nie jest jedyna ciekawa propozycja PKO BP dla oszczędzających - w tym banku można też uzyskać 7,5% na koncie oszczędnościowym (bez limitu kwoty).


Przydatne linki:
Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...