Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 8% na lokacie powitalnej (do 200 tys. zł) dla otwierających konto osobiste w PKO BP (+ do 250 zł premii na start)

900 zł za kartę od Citi800 zł za kartę od Pekao400 zł od Millennium600 zł od VeloBanku400 zł od BNP Paribas

25.01.2023

8% na lokacie powitalnej (do 200 tys. zł) dla otwierających konto osobiste w PKO BP (+ do 250 zł premii na start)

Największy bank w Polsce aż 8% w skali roku zaserwował na lokacie dla osób zakładających konto osobiste.

Lokata IKO: Lokata na Dzień dobry dla Nowych Klientów w PKO BP
Takie oprocentowanie można uzyskać na 3 miesiące i nawet do 200 tys. zł. A jeśli chodzi o to konto, to tu warto przypomnieć, że na start czeka premia do 250 zł.

Lokata 8% w PKO BP to obecnie jedna z najlepszych lokat powitalnych oferowana przez banki w Polsce (warta odnotowania, bo gdy serwuje ją największy bank w Polsce, to jest to dodatkowa presja dla innych, mniejszych banków, by się bardziej starać i proponować więcej). Acz trzeba zauważyć, że w tym przypadku jest to propozycja dla osób zakładających konto osobiste. Jeśli takowego konta nie chcesz otwierać, to sprawdź InBank, w którym można uzyskać 8,5% w skali roku (do 50 tys. zł na 3 miesiące; w tym przypadku już bez konieczności zakładania konta).

8% na Lokacie IKO w PKO BP


Dla kogo lokata? Z promocyjnej lokaty skorzystać może osoba, która co najmniej od 1.01.2022 roku nie miała konta osobistego, oszczędnościowego, ani lokaty w PKO BP.

By móc skorzystać z lokaty 8%, należy założyć konto osobiste w PKO BP (Konto dla Młodych, Konto za Zero, Konto bez Granic, Konto Aurum lub Konto Platinium II). By to zrobić, jest teraz dodatkowa zachęta, bo do wzięcia czekają bonusy od 50 do 250 zł (w zależności od typu wybranego konta osobistego). W podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa (uwaga: w celu uzyskania premii należy uwzględnić dłuższy okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta, niż w przypadku lokaty powitalnej) i opis promocji oraz porównanie kont z oferty PKO BP. Poniżej skupiam się już na analizie lokaty.

Bank udostępni możliwość otwarcia lokaty w aplikacji mobilnej IKO w 5. dniu od otwarcia lokaty, a opcja skorzystania z niej przewidziana jest do 30. dnia od otwarcia konta.

Lokata IKO: Lokata na Dzień dobry dla Nowych Klientów w PKO BP


Główne cechy lokaty:
  • oprocentowanie: 8,0% w skali roku (stałe)
  • okres: 3 miesiące
  • minimalna kwota lokaty: 10 000 zł
  • maksymalna kwota lokaty: 200 000 zł

Klient może założyć tylko jedną lokatę tego typu. Ewentualne przedterminowe zerwanie lokaty oznacza zwrot kapitału (bez odsetek). Odsetki dopiszą się do lokaty po upływie 3 miesięcy, gdy lokata się odnowi - na warunkach standardowych, czyli (delikatnie rzecz ujmując) nieoszałamiających - wtedy będzie ją można zerwać już bez utraty tych odsetek.

3-miesięczną Lokatę IKO z oproc. 8% w skali roku założyć można wyłącznie za pomocą aplikacji mobilnej - po zalogowaniu przejdź ścieżkę: Moje produkty => Oszczędzanie => Lokaty.

Na koniec dodam, że to nie jest jedyna ciekawa propozycja PKO BP dla oszczędzających - w tym banku można też uzyskać 7,5% na koncie oszczędnościowym (bez limitu kwoty).


Przydatne linki:
Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną. Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o ł...