Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon Sodexo 100 zł powraca... czyli 480 zł za konto w Santander Banku ciągle do wzięcia!

650 zł od VeloBanku480 zł od Santandera900 zł za kartę Citi550 zł od mBanku400 zł od Millennium

2.01.2023

Bon Sodexo 100 zł powraca... czyli 480 zł za konto w Santander Banku ciągle do wzięcia!

Za konto osobiste w Santander Banku ponownie można zgarnąć bonusy o wartości 480 zł.

Promocja "100 zł z kontem - edycja II"
Pojawiła się bowiem kolejna edycja promocji z bonem Sodexo 100 zł, która uzupełnia pulę dotychczasowych (i cały czas dostępnych) nagród dla zakładających konto w Santanderze.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

W przypadku Konta Jakie Chcę w praktyce mamy do czynienia z kumulacją promocji, w których do wzięcia jest:

 • premia pieniężna o łącznej wartości 300 zł;
 • nagroda do wyboru, którą może być: 80 zł na zakupy (do Biedronki, Decathlonu, RTV Euro AGD lub Zalando) albo 4 bilety do kina (Cinema City lub Helios);
 • bon Sodexo o wartości 100 zł, który dalej można wymienić na bony do konkretnych podmiotów (np. Allegro, Biedronka, Decathlon, Douglas, Duka, Empik.com, Frisco.pl, Hebe, H&M, Jysk, Wakacje.pl, Zalando, Żabka) lub bilety do kina (Cinema City, Helios, Multikino).

Na pierwszą i drugą z tych promocji można niezmiennie załapać się do 31.01.2023 r., ale okazja do bankobrania z bonem Sodexo była przewidziana jedynie do końca 2022 roku. Wydawało się więc, że od nowego roku do zgarnięcia będą nagrody o wartości 380 zł, ale na szczęście tak się nie stało. Santander Bank odpalił nową edycję promocji i bon Sodexo o wartości 100 zł można ciągle zgarnąć. A w tej nowej edycji warunki do spełnienia wydają się wręcz prostsze.

Promocja "100 zł z kontem - edycja II" 


Zasady uczestnictwa w promocji z bonem Sodexo w praktyce pokrywają się z warunkami uczestnictwa w akcji "Twoje konto z premią 300 zł - edycja III", więc tu ich powielać nie będę. Zapraszam do wpisu analizującego kumulację promocji konta w Santanderze, którą znajdziesz tutaj.

Jeśli zaś chodzi o warunki do spełnienia, to poza złożeniem wniosku o konto do 31.01. i zawarciem umowy najpóźniej do 10.02.2023 roku, trzeba pamiętać o następujących działaniach:
 • do 31.01.2023 r. zarejestruj się w promocji z bonem 100 zł (w formularzu podaj te same dane, co we wniosku o konto); formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie promocji, klikając w przycisk "Zobacz szczegóły>>" 
Dokładnie wygląda to tak, jak na poniższym zrzucie ekranu, w miejscu, które zaznaczyłem strzałką:

Rejestracja w promocji "100 zł z kontem - edycja II"

 • w lutym, marcu, kwietniu, maju i czerwcu 2023 roku (w każdym z tych pięciu miesięcy) wykonaj min. 3 przelewy na telefon BLIK za pomocą aplikacji mobilnej (mogą być to przelewy na dowolną kwotę np. do kogoś z rodziny lub znajomego albo nawet na własny numer telefonu zarejestrowany w innym banku jako numer do przyjmowania przelewów Blik).

Voucher Sodexo otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej lub SMSem najpóźniej do 31.07.2023 roku. Do tego czasu nie zamykaj konta w Santander Banku, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Regulamin promocji "100 zł z kontem – edycja III", jej szersze omówienie oraz prześwietlenie konta z oferty Santander Banku znajdziesz we wpisie "Zgarnij 480 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku".

12 komentarzy:

 1. Mr. Złotówa czy bank może zgodnie z prawem przedłużyć jednostronnie czas odpowiedzi na reklamację? Prawie po 30 dniach czekania napisali wiadomość, że nie mają pełnych danych, żeby mi odpowiedzieć dlaczego nie przyznali nagrody i dają sobie kolejne 30 dni na odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile dobrze pamiętam, to do 60 dni bank może wydłużyć czas takiej odpowiedzi w szczególnych sytuacjach. Tu podali taką informację, że omawiany przypadek to trudny przypadek. Wszak mają pozbawić się jakiejś kwoty którą by musieli normalnie wypłacić. W ten sposób mogą zmobilizować co bardziej aktywnego klienta do „trzaśnięcia drzwiami” i oszczędzenia kosztów które by musieli ponieść.
   Banki rzadko chętnie dają. W drugą zaś stronę, są nieomal bezwzględne w egzekwowaniu należnych praw.

   Usuń
  2. Uprzedzę admina. Może przedłużyć o kolejne 30 dni. I nie więcej.

   Usuń
  3. O ile zareagują na reklamację w ciągu 30 dni, to mogą przedłużyć o kolejne 30 dni.

   Brak reakcji na reklamację w ciągu 30 dni oznacza jej uznanie. Miałem tak kiedyś z Pekao.

   Usuń
 2. Konto w Santander Bank zamknięte w dniu 15.11.2021r. czy mogę wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nie było otwarte w promocji to tak.

   Usuń
  2. Jeśli stare konto nie było otwarte w jakiejś promocji (albo było założone w promocji, ale przed 1.04.2019 r.), to teraz udział we wszystkich promocjach (300 + 80 + 100 zł) wziąć możesz.

   Wtedy ważne jest tylko to, że konto zostało zamknięte przed 1.12.2021 roku (liczy się data faktycznego zamknięcia konta, a nie złożenia wypowiedzenia, więc pytanie co miało miejsce 15.11.2021 - to wolę zawsze doprecyzować).

   Jeśli jednak zamknięte konto było otwarte w jakiejś promocji (dostępnej od 1.04.2019 r.), to wtedy to niestety wyklucza z obecnej promocji.

   Usuń
 3. Promocja również dla obecnych klientów?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy mogą to być wypłaty blikiem w bankomacie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypłaty we wpłatomacie to nie przelewy Blikiem. Czytajcie uważnie i róbcie jak napisane.

   Usuń
 5. CZYLI PIERWSZE MAM założyc konto a pożniej sie zapisac do tej promocji o 100 w bonach ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...