Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon Sodexo 100 zł powraca... czyli 480 zł za konto w Santander Banku ciągle do wzięcia!

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

2.01.2023

Bon Sodexo 100 zł powraca... czyli 480 zł za konto w Santander Banku ciągle do wzięcia!

Za konto osobiste w Santander Banku ponownie można zgarnąć bonusy o wartości 480 zł.

Promocja "100 zł z kontem - edycja II"
Pojawiła się bowiem kolejna edycja promocji z bonem Sodexo 100 zł, która uzupełnia pulę dotychczasowych (i cały czas dostępnych) nagród dla zakładających konto w Santanderze.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

W przypadku Konta Jakie Chcę w praktyce mamy do czynienia z kumulacją promocji, w których do wzięcia jest:

 • premia pieniężna o łącznej wartości 300 zł;
 • nagroda do wyboru, którą może być: 80 zł na zakupy (do Biedronki, Decathlonu, RTV Euro AGD lub Zalando) albo 4 bilety do kina (Cinema City lub Helios);
 • bon Sodexo o wartości 100 zł, który dalej można wymienić na bony do konkretnych podmiotów (np. Allegro, Biedronka, Decathlon, Douglas, Duka, Empik.com, Frisco.pl, Hebe, H&M, Jysk, Wakacje.pl, Zalando, Żabka) lub bilety do kina (Cinema City, Helios, Multikino).

Na pierwszą i drugą z tych promocji można niezmiennie załapać się do 31.01.2023 r., ale okazja do bankobrania z bonem Sodexo była przewidziana jedynie do końca 2022 roku. Wydawało się więc, że od nowego roku do zgarnięcia będą nagrody o wartości 380 zł, ale na szczęście tak się nie stało. Santander Bank odpalił nową edycję promocji i bon Sodexo o wartości 100 zł można ciągle zgarnąć. A w tej nowej edycji warunki do spełnienia wydają się wręcz prostsze.

Promocja "100 zł z kontem - edycja II" 


Zasady uczestnictwa w promocji z bonem Sodexo w praktyce pokrywają się z warunkami uczestnictwa w akcji "Twoje konto z premią 300 zł - edycja III", więc tu ich powielać nie będę. Zapraszam do wpisu analizującego kumulację promocji konta w Santanderze, którą znajdziesz tutaj.

Jeśli zaś chodzi o warunki do spełnienia, to poza złożeniem wniosku o konto do 31.01. i zawarciem umowy najpóźniej do 10.02.2023 roku, trzeba pamiętać o następujących działaniach:
 • do 31.01.2023 r. zarejestruj się w promocji z bonem 100 zł (w formularzu podaj te same dane, co we wniosku o konto); formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie promocji, klikając w przycisk "Zobacz szczegóły>>" 
Dokładnie wygląda to tak, jak na poniższym zrzucie ekranu, w miejscu, które zaznaczyłem strzałką:

Rejestracja w promocji "100 zł z kontem - edycja II"

 • w lutym, marcu, kwietniu, maju i czerwcu 2023 roku (w każdym z tych pięciu miesięcy) wykonaj min. 3 przelewy na telefon BLIK za pomocą aplikacji mobilnej (mogą być to przelewy na dowolną kwotę np. do kogoś z rodziny lub znajomego albo nawet na własny numer telefonu zarejestrowany w innym banku jako numer do przyjmowania przelewów Blik).

Voucher Sodexo otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej lub SMSem najpóźniej do 31.07.2023 roku. Do tego czasu nie zamykaj konta w Santander Banku, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Regulamin promocji "100 zł z kontem – edycja III", jej szersze omówienie oraz prześwietlenie konta z oferty Santander Banku znajdziesz we wpisie "Zgarnij 480 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku".

12 komentarzy:

 1. Mr. Złotówa czy bank może zgodnie z prawem przedłużyć jednostronnie czas odpowiedzi na reklamację? Prawie po 30 dniach czekania napisali wiadomość, że nie mają pełnych danych, żeby mi odpowiedzieć dlaczego nie przyznali nagrody i dają sobie kolejne 30 dni na odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile dobrze pamiętam, to do 60 dni bank może wydłużyć czas takiej odpowiedzi w szczególnych sytuacjach. Tu podali taką informację, że omawiany przypadek to trudny przypadek. Wszak mają pozbawić się jakiejś kwoty którą by musieli normalnie wypłacić. W ten sposób mogą zmobilizować co bardziej aktywnego klienta do „trzaśnięcia drzwiami” i oszczędzenia kosztów które by musieli ponieść.
   Banki rzadko chętnie dają. W drugą zaś stronę, są nieomal bezwzględne w egzekwowaniu należnych praw.

   Usuń
  2. Uprzedzę admina. Może przedłużyć o kolejne 30 dni. I nie więcej.

   Usuń
  3. O ile zareagują na reklamację w ciągu 30 dni, to mogą przedłużyć o kolejne 30 dni.

   Brak reakcji na reklamację w ciągu 30 dni oznacza jej uznanie. Miałem tak kiedyś z Pekao.

   Usuń
 2. Konto w Santander Bank zamknięte w dniu 15.11.2021r. czy mogę wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nie było otwarte w promocji to tak.

   Usuń
  2. Jeśli stare konto nie było otwarte w jakiejś promocji (albo było założone w promocji, ale przed 1.04.2019 r.), to teraz udział we wszystkich promocjach (300 + 80 + 100 zł) wziąć możesz.

   Wtedy ważne jest tylko to, że konto zostało zamknięte przed 1.12.2021 roku (liczy się data faktycznego zamknięcia konta, a nie złożenia wypowiedzenia, więc pytanie co miało miejsce 15.11.2021 - to wolę zawsze doprecyzować).

   Jeśli jednak zamknięte konto było otwarte w jakiejś promocji (dostępnej od 1.04.2019 r.), to wtedy to niestety wyklucza z obecnej promocji.

   Usuń
 3. Promocja również dla obecnych klientów?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy mogą to być wypłaty blikiem w bankomacie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypłaty we wpłatomacie to nie przelewy Blikiem. Czytajcie uważnie i róbcie jak napisane.

   Usuń
 5. CZYLI PIERWSZE MAM założyc konto a pożniej sie zapisac do tej promocji o 100 w bonach ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...