Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 555 zł do wzięcia za konto osobiste w Credit Agricole + 10% na lokacie

900 zł za kartę od Citi480 zł od Santandera400 zł od Millennium600 zł od VeloBanku400 zł od BNP Paribas

1.01.2023

555 zł do wzięcia za konto osobiste w Credit Agricole + 10% na lokacie

Wystartowała kolejna, już 4 edycja promocji, dzięki której można zgarnąć aż 555 zł z kontem osobistym w Credit Agricole.

Promocja "Do 555 zł dla Ciebie 4"
Zasady promocji nie uległy zmianie: 55 zł otrzymasz na start, a resztę stanowią bonusy za korzystanie z konta. Dodatkową zachętą do jego założenia jest promocyjna lokata z - niespotykanym w żadnym innym banku - oprocentowaniem 10%.

Promocja "Do 555 zł dla Ciebie 4"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ma i po 31.12.2020 roku nie miała konta w Credit Agricole.

Nagrody. Do zdobycia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o łącznej wartości 555 zł, z czego na start jest premia 55 zł, a resztę stanowi 3-procentowy zwrot za płatności (kartą i/lub Blikiem), który będzie naliczany za codzienne zakupy (np. w sklepach, marketach, na stacjach paliw czy w Internecie - przykładowo na Allegro). By zgarnąć całą pulę przysługującego moneybacku, trzeba liczyć się z wykonywaniem transakcji na większe sumy - jeśli wolisz zyskać równie dużo (a właściwie nawet więcej), sprawdź promocję konta w VeloBanku, gdzie dzięki 10-procentowemu moneybackowi do wzięcia czeka aż 600 zł (a i dla oszczędzających nie brakuje tam propozycji - można uzyskać 8% w skali roku i na lokatach, i na koncie oszczędnościowym).

Zasady promocji "Do 555 zł dla Ciebie 4"


By wziąć udział w akcji:
 • złóż wniosek o konto w Credit Agricole wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości elektronicznej, wyrażając zgody na otrzymywanie ofert marketingowych od banku lub podmiotów z nim współpracujących, elektronicznie (mailowo lub SMS) oraz telefonicznie, a także wybierając wyciągi z konta w formie elektronicznej (bank będzie wysyłał je mailem lub udostępniał w bankowości);
 • do 31.03.2023 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto;
 • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Credit Agricole;
 • do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu otwarcia konta zapewnij wpływ min. 300 zł (przykładowo: jeśli konto otworzysz 3.01., to ten wpływ możesz zapewnić nawet do końca lutego, ale możesz też to zrobić już w styczniu - wtedy szybciej wpadnie bonus).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszy bonus 55 zł. Bank wypłaci go na Twe konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Zapewniając wyżej wymieniony wpływ 300 zł na potrzeby promocji, zwróć uwagę, iż zgodnie z regulaminem promocji wpływ na konto, to:
"suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to zarówno przelewów z innych kont, które prowadzimy lub Twoich rachunków w innych bankach. Sprawdzamy relację posiadacza, współposiadacza i pełnomocnika"


Upraszczając: wymagany wpływ 300 zł nie może pochodzić z Twego konta. Wytyczne regulaminu spełni jednak np. przelew od pracodawcy. Jednak wytyczne regulaminu zrealizować można też w prostszy sposób, bo wystarczy przelew 300 zł na Twe konto w Credit Agricole np. od współmałżonka (o ile nie jesteś współposiadaczem jego konta).

Wpływ oznacza ni mniej, ni więcej, a pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część lub całość tych środków możesz wydać, przelać lub wypłacić.

Zwrot 3% od Credit Agricole za płatności kartą i BLIKiem


Pozostałe bonusy będą wypłacane jako 3-procentowy zwrot za płatności kartą (w tym mogą być też płatności Google Pay oraz Apple Pay) i/lub BLIKiem w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. 

Co ciekawe, to Credit Agricole daje uczestnikom możliwość wyboru okresu uczestnictwa w promocji (co przekłada się też na maksymalną sumę bonusów do zgarnięcia). Do wyboru są 3 opcje - możesz zdecydować się na zgarnianie bonusów w 6 transzach (maksymalnie uzyskasz wtedy 50 zł) lub w 12 transzach (do wzięcia będzie do 150 zł), lub w 20 transzach (wtedy da się zgarnąć nawet 500 zł).

Te warianty udziału w promocji - wraz ze szczegółami warunków do spełnienia - wyglądają tak:
 • premia do 50 zł, która będzie wypłacana w 6 transzach (przez 6 kolejnych miesięcy), a maksymalnie będzie można zgarnąć do 8,35 zł miesięcznie: by otrzymać 3-procentowy zwrot, dodatkowo należy pamiętać o tym, by w ciągu miesiąca wykonać min. 3 płatności kartą i/lub BLIKiem;
 • premia do 150 zł, która będzie wypłacana w 12 transzach (przez 12 kolejnych miesięcy), a maksymalnie będzie można zgarnąć do 12,50 zł miesięcznie: by otrzymać 3-procentowy zwrot, dodatkowo należy pamiętać o tym, by w ciągu miesiąca wykonać min. 5 płatności kartą lub BLIKiem;
 • premia do 500 zł, która będzie wypłacana w 20 transzach (przez 20 kolejnych miesięcy), a maksymalnie będzie można zgarnąć do 25 zł miesięcznie: by otrzymać 3-procentowy zwrot, dodatkowo należy pamiętać o tym, by w ciągu miesiąca wykonać min. 10 płatności kartą lub BLIKiem.

Zatem komu zależy na zgarnięciu maksymalnej sumy premii, ten musi liczyć się z dłuższym okresem aktywnego korzystania z konta - wtedy zwroty będzie należało zdobywać przez 20 kolejnych miesięcy.

Zwrot ma być naliczany "za płatności przez kolejne pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta" (zatem jeśli konto otworzysz we styczniu, to pierwszy zwrot otrzymasz w marcu - za płatności wykonywane w lutym). Wypłata zwrotu przewidywana jest do końca miesiąca kalendarzowego następującego po każdym miesiącu, w którym spełnisz warunki uzyskania zwrotu - do tego czasu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.

Wykonując płatności kartą i/lub Blikiem na potrzeby niniejszej promocji, zwróć uwagę, że niektóre transakcje nie zostaną zaliczone do zwrotów. Regulamin promocji przewiduje bowiem wykluczenia (kody MCC podawane w nawiasach to kody przypisywane terminalom płatniczym, wskazujące na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"- kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne (kod MCC 7995), 
- profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999), 
- instytucje finansowe (kod MCC 6012), 
- brokerzy ubezpieczeniowi (kod MCC 6211), 
- przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MCC 6051), 
- internetowe przekazy pieniężne (kod MC 4829)"

Ponadto Credit Agricole nie zaliczy:
"- operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal, a także płatności kartami typu Curve 
- przelewów na telefon BLIK, 
- wypłat z bankomatów" 


Choć lista wykluczeń wydaje się długa, to w praktyce bankowi chodziło zapewne o wyeliminowanie miejsc, w których można zrobić większy obrót kartą bądź Blikiem bez faktycznego płacenia za zakupy. Na potrzeby promocji można za to płacić w sklepach czy marketach (m.in. spożywczych, odzieżowych, budowlanych, motoryzacyjnych), aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, u mechanika, dentysty, na stacji paliw itd., a także w Internecie - np. na Allegro.


Lokata mobilna na dobry początek: 10% do 30 tys. zł


Także na stronie promocji konta osobistego można znaleźć informację o tym, że na nowych klientów czeka Lokata mobilna na dobry początek.

Jej najważniejsze parametry to:
 • oprocentowanie: 10% w skali roku (stałe);
 • okres lokaty: 180 dni;
 • minimalna kwota lokaty: 1 000 zł;
 • maksymalna kwota lokaty: 30 000 zł
 • liczba lokat do założenia przez klienta: 1;
 • czas i sposób założenia lokaty: do 14 dni od otwarcia konta, wyłącznie za pomocą aplikacji mobilnej Credit Agricole.

Na chwilę obecną w żadnym innym banku nie ma lokaty z takim oprocentowaniem. Mało tego - na dzień publikacji niniejszego wpisu - druga najlepsza oferta oprocentowania dostępna w bankach w Polsce, daje dopiero 8,5% w skali roku. Propozycja Credit Agricole zdecydowanie więc się wyróżnia.

Konto dla Ciebie czy Konto VIP w Credit Agricole. Co wybrać?


Na potrzeby powyższej promocji otworzyć można Konto dla Ciebie lub Konto VIP. 

Główne cechy Konta Dla Ciebie to:
 • 0/9 zł (miesięczna opłata za prowadzenie konta) i 0/9 zł (miesięczna opłata za kartę wydaną do konta) - opłaty nie będą pobrane, jeśli w poprzednim miesiącu na Twe konto zostanie zapewniony wpływ w wysokości 1 000 zł i wykonana zostanie co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie karty ze standardowym wizerunkiem (jeśli wybierzesz jakąś inną kartę z katalogu, to bank pobierze 15 zł za jej wydanie, jak i późniejsze wznowienie);
 • 0/5 zł - opłata za wypłatę gotówki z bankomatów nie jest pobierana, jeśli zostaną spełnione ww. warunki zwolnienia z opłat za konto i kartę.

Wpływ 1000 zł spełniający warunek braku opłat za konto i kartę spełnić można nawet prościej niż w ramach wyżej opisywanej promocji z premią 55 zł. Wystarczy bowiem dowolny przelew na konto, nawet z Twojego konta w innym banku.

Jeśli wybierzesz Konto VIP, to warunki wyglądają następująco:
 • 0/50 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu na konto zostanie zapewniony wpływ w wysokości 10 000 zł lub średnie miesięczne saldo łącznie na rachunkach prowadzonych w ramach konta wyniesie 200 000 zł;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę wydaną do konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za wypłaty kartą we wszystkich bankomatach w Polsce.

Wpływ min. 1 000 zł na Konto dla Ciebie lub min. 10 000 zł na Konto VIP może pochodzić np. z Twego konta w innym banku - tym samym nie musi on już spełniać wymóg takich, jakie pojawiają się przy wpływie min. 300 zł na potrzeby uzyskania pierwszego bonusu w wysokości 55 zł.

Wyboru konta odpowiedniego dla siebie dokonasz już na pierwszym etapie składania wniosku:
Wybór konta we wniosku o konto w Credit Agricole
Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi, by zyskiwać np. przy okazji codziennych zakupów - tak, jak szansę na to dzięki moneybackowi daje powyższa propozycja Credit Agricole. By nie przegapić podobnych okazji, skorzystaj z bezpłatnego mailingu do Czytelników bloga, dzięki któremu otrzymasz powiadomienia o nowościach (wysyłam je maksymalnie 2 razy w tygodniu):

74 komentarze:

 1. Wpływ 1000 zł mogę zaraz częściowo wypłacić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz od razu wypłacić po zaksięgowaniu.

   Usuń
 2. Jakiś problem jest nie da się założyć lokaty na 10% próbuje od wczoraj infolinia nic nie może poradzić jak na razie .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W piątek 2 lokaty (u mnie i u żony) założone.

   Usuń
 3. Każdy dzień zwłoki przy max lokacie, bo oni mają problem i kasa zamiast na lokacie leży na koncie to 11zl w plecy. Nic nie można się dowiedzieć tylko tyle że jest problem i wkrótce będzie rozwiązany.

  OdpowiedzUsuń
 4. Założyć nie można w aplikacji jakąś awaria nie wiadomo do kiedy. Można niby w takim przypadku założyć w oddziale lub przez infolinię ale dodzwonić się nie można. Cyrk nie bank.

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja z takim pytaniem mam założone konto i lokatę na 10% i w ofercie mam jeszcze jedną lokatę na 10 % .I nie wiem czy wpłacić pieniądze i założyć jeszcze jedna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na ostatnim etapie wyskoczy komunikat ze juz jedna masz lokate. Przetestowalem na dodatkowym tysiaku

   Usuń
 6. Mam pytanie do być może wtajemniczonych. Zwrot zakupów ze zwrotem gotówki na kartę w innym banku nie będzie widoczny dla Credit Agricole?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że będzie liczony. Takiego zwrotu CA nie będzie widzieć. U niego zostanie to cały czas jako transakcja wykonana i rozliczona.

   Usuń
  2. W sklepach jakich sieci taki myk przechodzi?

   Usuń
  3. ubrania - sinsay, mohito, reserved

   Usuń
  4. We wszystkich sklepach należących do LPP czyli Reserved, Mohito, House, Cropp i Sinsay w przypadku płatności kartą przy zakupie zwrot dokonują tylko na kartę. To rygor korporacyjny.

   Usuń
  5. Podobno ich terminale płatnicze nie mają opcji płatności BLIK.

   Usuń
  6. Rossmann

   Usuń
  7. Obi, Castorama.

   Usuń
 7. A dlaczego na podlinkowanej we wpisie stronie promocji jest regulamin edycji 3, a nie 4?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie na podlinkowanej stronie, tylko na samym dole wniosku, do którego link ('OTWÓRZ KONTO') znajduje się na podlinkowanej we wpisie stronie. Ale faktycznie jest regulamin poprzedniej edycji, a nie tej aktualnej.

   Usuń
 8. Dajcie znać, gdy już będzie można założyć lokatę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj założyłem. Nie dało się przedwczoraj bo zajeb... mi 15 zł za kartę, bo niby zamówiłem z jakimś tam wzorem. Po tym już mogłem założyć.

   Usuń
  2. Na jaki adres wysłać wiadomość?

   Usuń
  3. Za kartę z niestandardowym wizerunkiem pobierają tę opłatę.

   Usuń
 9. A gdzie można wybrać wariant promocji, z którego chce się korzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakie limity przelewów przyznają?

   Usuń
  2. Również tego nie wiem

   Usuń
 10. Cześć, a co do tych płatności minimum 300 zł w celu uniknięcia opłaty za kartę, są jakieś kody MCC wykluczające? Chodzi mi tu głównie o doładowanie Revoluta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 300 zł? A gdzie tu masz taki wymóg?

   Usuń
  2. Pocztowy, ING, Alior ...

   Usuń
  3. Dla zwolnień z opłat za kartę to wykluczeń nigdzie nie ma. O ile bank traktuje zasilenie R. itp. jako płatność kartą a nie przelew z karty (tak jest w PKO). W Aliorze przechodzi.

   Usuń
  4. Aion dawniej traktował to jako płatność, ale obecnie blokują za takie myki konta 😬

   Usuń
 11. ta aplikacja mobilna to jest ku...dramat

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zobacz sobie aplikację Citi Handlowego. Tam to jest dopiero dramat. Nie znam gorszej i bardziej zamulającej aplikacji. Nic w niej nie jest jasne. Żeby zobaczyć jakich płatności się dokonało, trzeba się nieźle naklikać. Nie ma czegoś takiego żeby sobie tak po prostu zobaczyć ile np. już z limitu karty kredytowej zostało wydane. Aplikacja funkcjonuje tak, żeby klient nie wiedział nawet kiedy ma co zrobić.
   Credit Acricole to taka opóźniona w rozwoju choinka, która i tak nie dorównuje bezużytecznością tej z Citi.

   Usuń
  2. Potwierdzam. W bankowości da się przynajmniej zobaczyć sumę operacji kartowych.

   Usuń
  3. Ale za to z apką CA kawa w Żabce za 1 zł :)

   Usuń
  4. potwierdzam, aplikacja City Handlowego to dramat jakiego nie było. Jedyna aplikacja, która tak długo się ładowała, że płatność blikiem w Lidlu została odrzucona. Teraz coś trochę szybciej działa ale jej toporność w obsłudze to jakaś porażka. Jak mam już spłacić dług z karty kredytowej to najcześciej loguje się z kompa, bo szkoda mi sił na apkę. Czekam z niecierpliwieniem na bonusy, a dzień zamknięcia tam konta będzie jednym z lepszych dni 2023 roku.

   Usuń
  5. Toyota Bank Polska i tak ich przebija :)

   Usuń
  6. @Anonimowy, 4 stycznia 2023, 22:08 - ale w apce Lukasa można chociaż zmienić limity przelewów w odróżnieniu od ich bankowości.

   Usuń
 12. A czy przy wyborze zwrotu za płatności przez 20 m-cy (550) mogę zamknąć konto np. po 6 m-cach zadowalając się kwotą 55+150?

  OdpowiedzUsuń
 13. A jakie są opłaty za prowadzenie konta i kartę do niego w tej promocji "Dla Ciebie 4 "?. Czy aby uniknąć opłat muszę przelewać 1000 złotych, czy wystarczy 300?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1000. Na końcu artykułu masz opisane Konto dla Ciebie i Kknto Vip.

   Usuń
 14. Hej, a wiecie czy po otrzymaniu pierwszej premii 55 zł, można zlikwidować kartę i płacić tylko BLIK, otrzymując za to 3% zwrotu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można ale co to zmienia? Jeśli chcesz płacić Blikiem to te transakcje zwolnią cię z opłaty za kartę. Więc zupełnie niepotrzebna ta rezygnacja z karty. A najgorzej jak się okaże że gdzieś możesz dużą kwotę zapłacić tylko kartą a nie da się blikiem.

   Usuń
 15. Czy po okresie promocji muszę dalej wykonywać zadeklarowaną ilość operacji aby
  nie ponosić kosztów utrzymania konta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Wtedy wystarczy 1 płatność w miesiącu + wpływ. Vide: "Konto dla Ciebie czy Konto VIP w Credit Agricole. Co wybrać?" i wykropkowane warunki Konta dla Ciebie.

   Usuń
 16. Jako nowy klient liczą osobę która nie ma i po 31.12.2020 roku nie miała konta w Credit Agricole. A jak nie chcę tych 55 zł i 3%zwrotów - tylko sama lokata dla nowych klientów na 10% - to również jako nowy graniczna jest data 31.12.2020?

  OdpowiedzUsuń
 17. Złotówa, powyżej piszesz, że za płatności kartą i/lub BLIKiem w internecie przysługuje 3-procentowy zwrot - czy dotyczy to również np. zakupów poprzez Allegro?

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy jako wpływ, żeby dostać bonusy, liczy się przelew z konta Credit Agricole innej osoby?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Liczą się wpływy na ROR dokonywane jakąkolwiek metodą, np. wpłaty gotówki w bankomacie.

   Usuń
 19. >Wpływ 1000 zł spełniający warunek braku opłat za konto i kartę spełnić można nawet prościej niż w ramach wyżej opisywanej promocji z premią 55 zł. Wystarczy bowiem dowolny przelew na konto, nawet z Twojego konta w innym banku.

  Mi w oddziale nagadała że to nie może być z mojego konta w innym banku.

  OdpowiedzUsuń
 20. Pomocy! Złożyłam wniosek o konto w CA przez internet i co dalej? Jestem początkująca w tym temacie...Złotówa pisze: zawrzyj umowę z bankiem. Jak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyżby po wciśnięciu klawisza "Wyślij" na końcu procesu składania wniosku nie było żadnej innej info o tym co nastąpi później?

   Usuń
  2. Po kilku godzinach dzwoni konsultant/ka. W weekend pewnie nie więc musisz zaczekać do poniedziałku na kontakt. Wszystko omówi.

   Usuń
  3. Dziękuję. Taka właśnie była informacja, że konsultant zadzwoni. Ja myślałam że sama mogę założyć konto w internecie. Zatem czekam...

   Usuń
 21. Hej, da radę założyć konto (łącznie z promocją) nie przez kuriera tylko np. selfie lub przelew z innego banku? Podczas wypełniania wniosku nie mam możliwości wyboru..

  OdpowiedzUsuń
 22. We wniosku otwartym z zamieszczonego odnośnika "złóż wniosek o konto w Credit Agricole" nie było miejsca ani na zaznaczenie zgód marketingowych, ani na wyrażenie zgody na wyciągi w formie elektronicznej. Kiedy w takim razie mam udzielić zgód wymaganych przez regulamin promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyciągi domyślnie są w formie elektronicznej.

   Usuń
  2. Czy tych zgód można udzielić w bankowości i/lub apce?

   Usuń
 23. Klikając w odnośniki do otwarcia konta w artykule nie ukazuje się nigdzie opisywana promocja :-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie. Prosimy Mistera o naprawę. Janusz

   Usuń
  2. Po kliknięciu w link następuje przekierowanie do zbiorczej listy różnych promocji. Niestety nie występuje tam założenie opisanego konta w Credit Agricole.
   Prosimy o usunięcie usterki lub oferty promocji bo wprowadza w błąd.

   Usuń
 24. Konto założone, ale przez polecenie. Czy dostanę 100 zł za polecenie, czy kontynuować dalej, aby zdobyć 555 zł? A może obie premie otrzymam, ktoś wie jak to jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te 100 zeta przytuli osoba polecająca, natomiast polecona - o ile spełnia warunki karencji -może się załapać na te 3-procentowe zwroty za płatności BLIK i/lub kartą.

   Usuń
  2. Źle sformułowałem pytanie, oczywiście chodziło o mnie (555 zł) i osoba polecająca (100 zł) :9 dziękuję za odpowiedź

   Usuń
 25. Uwaga, jakby ktoś chciał zakładać lokatę na 10% w ostatni 14 dzień. Jeśli założyłeś konto np. 12 stycznia to ostatni dzień kiedy można założyć lokatę to 25 stycznia (nie 26). Info na podstawie korespondencji z bankiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja spełniłem warunki i nie mam dostępnej lokaty na 10 procent. Nie ma jej w aplikacji …

   Usuń
 26. Złotówa "jeśli w poprzednim miesiącu na Twe konto zostanie zapewniony wpływ" jak CA liczy miesiąc rozliczeniowy od dnia podpisania umowy np: 21 luty do 21 marca, czy umowa podpisana 21 lutego ale warunki do darmowej karty i konta trzeba spełnić od 1 marca do końca miesiąca i analogicznie w następnym miesiącu od 1 kwietnia do końca kwietnia trzeba wpłacić 1000zł i zrobić 1 płatność?

  OdpowiedzUsuń
 27. Witam
  Założyłem konto oraz aplikacje. Niestety ale w lokatach nie widzę lokaty na dobry początek a jedynie jakieś dwie z oprocentowaniem 6%.
  Dodam ze nie minęło jeszcze 14 dni od założenia konta.
  Co poszło nie tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwe że dopiero po weendzie udostępniają lokatę. Sprawdź bo może już dzisiaj masz?

   Usuń
 28. Ktoś korzysta z premii za przelew wynagrodzenia do CA w ofercie za cofnięcie wypowiedzenia rachunku lub podobnej ? Jakie wynagrodzenie tam przechodzi , ma ktoś coś sprawdzone ?

  OdpowiedzUsuń
 29. Do dzisiaj 31.01 można wpłacać 50tys od jutra 01.02 tylko 30tys. Info od pracownika banku, szkoda, że takiej informacji nie ma w internecie.

  OdpowiedzUsuń
 30. Jeśli ktoś ma lub chce mieć kartę Unlimited do Cinema City to zdecydowanie lepszy zwrot daje inna promocja banku "Rok filmów za darmo - masz to jak w banku" dostępna do 28 lutego (pisałem info do Złotówy ale nie był zainteresowany jej opisaniem). Tam wystarczy 10x zapłacić kartą/blikiem i mieć wpływ 1k na konto aby dostać zwrot 38 zł (45 zł dla Wawy) opłacając miesięczny abonament Unlimited kartą CA. Zwroty dają przez 18 m-cy ale maksymalnie można dostać 12 zwrotów (można nie spełnić warunków w jakiś miesiącach ale nadal załapać się na zwroty w kolejnych po spełnieniu warunków).

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną. Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o ł...