Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Podwyżka premii w ING Banku Śląskim: 250 zł za konto Mobi (dla osób w wieku 18-25 lat)

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

20.01.2023

Podwyżka premii w ING Banku Śląskim: 250 zł za konto Mobi (dla osób w wieku 18-25 lat)

ING Bank Śląski przygotował nową edycję promocji swego konta dla młodych. 

Zgarnij do 250 zł za Konto Mobi
Za bezwarunkowo darmowe Konto Mobi do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o łącznej wartości 250 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

Zgarnij do 250 zł za Konto Mobi


Dla kogo promocje? Udział w promocji z premią do 250 zł wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która w dniu otwarcia konta w niniejszej promocji nie ukończyła 26 lat i co najmniej od 1.10.2021 r. nie miała konta w ING (wykluczenie dotyczy również współposiadaczy kont w tym banku).
💡 Jeśli masz już więcej lat (co nie pozwali Ci otworzyć Konta Mobi), to sprawdź alternatywną promocję ING Banku Śląskiego, w której również można zgarnąć 250 zł premii za Konto Direct (to propozycja dla wszystkich osób pełnoletnich bez górnego limitu wieku).

Ponadto w regulaminie promocji z premią do 250 zł za Konto Mobi znaleźć możemy zapis:
"Nie możesz też mieć (ani być pełnomocnikiem) żadnego innego produktu (np. karty, pożyczki) [w ING - przyp. Bankobranie]. Musisz być naszym nowym klientem."

Zasady promocji "Do 250 zł za otwarcie konta Mobi" 


By zgarnąć gwarantowaną premię:
 • do 30.03.2023 r. otwórz Konto Mobi w ING Banku Śląskim wraz z jakąkolwiek kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej, wyrażając przy tym zgodę "na marketing drogą elektroniczną oraz otrzymywanie profilowanych informacji handlowych" (ING przez otwarcie konta do 30.03. rozumie złożenie wniosku - podpisanie dokumentów może nastąpić po tym terminie);
 • najpóźniej do 31.05.2023 r. wykonaj min. 10 płatności kartą lub BLIKiem (mogą to być płatności na dowolne, nawet drobne kwoty, w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie).

Dzięki spełnieniu powyższych warunków uzyskasz premię 120 zł. By zgarnąć więcej, tj. 250 zł, poza spełnieniem warunków uprawniających do uzyskania 120 zł, do 31.05.2023 r.:
 • wykonaj min. 3 płatności BLIKiem (na dowolne kwoty) za zakupy w sklepach internetowych (te transakcje wliczą się do 10 płatności, które wykonać trzeba na potrzeby uzyskania wyżej opisanej premii 120 zł; regulamin promocji nie definiuje czym są "sklepy internetowe", więc w praktyce można płacić wszędzie w Internecie - także np. na Allegro) oraz 
 • załóż Smart Saver (to usługa, umożliwiająca automatyczne oszczędzanie - więcej na jej temat piszę nieco niżej) oraz na dzień 31.05.2023 r. na rachunku Smart Saver posiadaj saldo co najmniej 30 zł.

Smart Saver to darmowa usługa banku, która polega na automatycznym oszczędzaniu. Gdy będziesz realizować przelew z Konta Direct lub wykonasz płatność kartą wydaną do tegoż konta, to część Twych środków z konta osobistego trafi na rachunek oszczędnościowy (z oprocentowaniem 5% w skali roku dla kwoty do 5 000 zł). 

A odbywać się to może na jeden z dwóch sposobów (który możesz wybrać podczas uruchomienia Smart Saver): 
 • jako zaokrąglenie kwoty transakcji - może być to 5 lub 10 zł albo 
 • jako procent od kwoty transakcji - od 1 do 10%. 

Przykładowo: jeśli wybierzesz tę drugą metodę automatycznego oszczędzania (wskazując 10%), to przy przelewie z Konta Direct w ING  (np. na swe konto w innym banku) kwoty 300 zł, dodatkowo bank z tego konta przeleje 30 zł na rachunek oszczędnościowy Smart Saver. Nie ma możliwości samodzielnego zasilenia rachunku Smart Saver (za pomocą "zwykłego" przelewu pomiędzy swymi rachunkami). Jego zasilanie możliwe jest wyłącznie w wyżej opisany, zautomatyzowany sposób (jako zaokrąglenie albo określony procent). 

Wszystkie przelewy z rachunku Smart Saver na własne rachunki w ING Banku Śląskim (zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) można wykonywać za 0 zł. Środki można w dowolnym momencie wypłacać bez utraty odsetek - będą one naliczone za faktyczny czas deponowania oszczędności (pamiętaj jednak, by na dzień 31.05.2023 r. saldo środków na rachunku Smart Saver wynosiło co najmniej 30 zł). 

Usługę Smart Saver możesz włączyć po zalogowaniu do bankowości internetowej - należy wówczas wybrać: Oferta ING => Oszczędności => Smart Saver => Załóż teraz. Metodę automatycznego oszczędzania da się modyfikować również w bankowości internetowej. Można posiadać tylko jedną usługę Smart Saver do jednego konta osobistego w ING.

Wypłata premii 120 lub 250 zł (w zależności od tego, które warunki spełnisz) przewidziana jest do 16.06.2023 r. - do czasu jej otrzymania posiadaj aktywne Konto Mobi (jako konto indywidualne - nie zmieniaj go na konto wspólne) wraz z wydaną do niego kartą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe założone w promocji (bo to właśnie na ten rachunek nastąpi wypłata premii) oraz nie wycofuj zgód marketingowych.

Konto Mobi - analiza oferty ING


Charakterystyka konta dla osób w wieku 18-26 lat jest prosta:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę Visa zbliżeniową wydawaną do konta (także bez warunków);
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu. 

Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) również prowadzone jest za 0 zł (a przypomnę, że trzeba je założyć, bo to właśnie na ten rachunek nastąpi wypłata premii). ING nie pobiera opłat za przelewy wykonywane z OKO na inne własne konto/konta w tym banku.

By wziąć udział w promocji, wniosek o Konto Mobi należy złożyć przez Internet (tylko tak składane wnioski kwalifikują do uzyskania premii do 250 zł). A otwarcie konta możliwe jest wtedy na jeden z poniższych sposobów:
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego - można go wykonać z własnego konta (ale tylko z wybranych banków; może to być: Alior, Bank Pocztowy, mBank, Pekao i Santander Bank). Ponadto konto, z którego będzie wykonany przelew 1 zł (bank odda tę kwotę) musiało zostać otwarte z pełną weryfikacją (a więc nie przelewem weryfikacyjnym, a np. poprzez zawarcie umowy w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera). Dane przy tym przelewie (imię, nazwisko, adres) muszą dokładnie pokrywać się z tymi, które wpiszesz we wniosku o Konto Mobi;
 • za pośrednictwem kuriera - będzie to krótkie spotkanie, bo - z tego co pamiętam, gdy sam zakładałem konto już jakiś czas temu - wystarczą 2 podpisy, więc formalności są ograniczone do minimum;
 • w placówce banku - w tym przypadku pamiętaj zgłosić doradcy, że chodzi o dokończenie formalności przy wniosku już złożonym, a nie zakładanie konta od początku (bo wówczas nie będzie ono brało udziału w promocji).
 
Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Czy w poprzedniej edycji ING 120 +80 zł wpłaty na konto nie mogły być z konta właściciela? Tak jest w tej promo ji.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...