Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł na start za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat) w Banku Millennium (+ 400 zł premii za konto dla rodzica)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

10.01.2023

100 zł na start za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat) w Banku Millennium (+ 400 zł premii za konto dla rodzica)

Do wzięcia czeka bon 100 zł na zakupy za otwarcie konta dla dziecka.

Promocja "100 zł z Kontem 360° Junior"
A przy okazji przypomnę, że dla rodziców (tudzież ogólnie osób dorosłych) przewidziana jest premia 400 zł na start.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w banku Millennium.]

Dla kogo promocja Konta 360° Junior w Banku Millennium? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu niepełnoletniemu dziecku (bez wieku minimalnego).

By założyć konto dla dziecka w Millennium, trzeba mieć (lub założyć) konto osobiste bądź kartę kredytową w tym banku oraz mieć/wyrobić dostęp do bankowości Millenet. Do udziału w promocji kwalifikują bowiem wyłącznie Konta 360° Junior otwierane za pośrednictwem bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej.
💡 Jeśli nie masz konta osobistego w Millennium, sprawdź jak uzyskać 400 zł premii za konto Millennium 360°.

Konto w niniejszej promocji można założyć wyłącznie dziecku (lub dzieciom), które jeszcze nie miało Konta 360° Junior w Banku Millennium.

Nagrodą w promocji jest eKarta podarunkowa o wartości 100 zł każda w aplikacji zakupowej Goodie (to aplikacja obsługiwana przez spółkę należącą do Banku Millennium), którą będzie można wykorzystać podczas zakupów w dowolnych sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

Bank przygotował się na otwarcie maksymalnie 10 000 kont w ramach promocji, więc chociaż promocja przewidziana jest do 31.03.2023 r., to należy mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej. W przypadku wyczerpania puli komunikat o tym fakcie ma się pojawić na stronie banku.

Promocja "100 zł z Kontem 360° Junior"


Zasady promocji. By zgarnąć 100 zł na zakupy za otwarcie konta dla swego dziecka:
 • do 31.03.2023 r.: 
  • posiadaj zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w bankowości elektronicznej; 
  • posiadaj (lub wyraź) zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i zgód tych nie odwołuj do końca promocji; 
  • załóż Konto 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit dla dziecka, akceptując przy tym regulamin promocji - należy to zrobić za pośrednictwem bankowości Millenet (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior) lub poprzez aplikację mobilną (Oferta dla ciebie => Konto dla dziecka).
 • najpóźniej do 28.04.2023 r.: 
  • bez względu na wiek dziecka zasil Konto 360° Junior kwotą min. 150 zł oraz
  • w przypadku dzieci powyżej 7. roku życia: dodatkowo w imieniu dziecka wyraź zgody marketingowe, zapewnij aktywowanie aplikacji mobilnej oraz wykonanie min. 1 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem, lub zbliżeniowo telefonem;
 • do 31.05.2023 r. nie rozwiązuj, ani nie wypowiadaj umowy o Konto 360° Junior oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Nagrodę otrzymasz do 31.05.2023 r. w formie kodu, który bank prześle Ci SMSem. Kod aktywuj w aplikacji Goodie najpóźniej w ciągu 60 dni. Z kolei eKarta ma być ważna przez 12 miesięcy od wyżej wspomnianej aktywacji kodu.
 

Konto 360° Junior - szczegóły oferty Millennium


Główne cechy konta dla dzieci zakładanego w Millennium to: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • na potrzeby promocji wyrabianie karty do konta nie jest wymagane (bo wymaganą płatność można wykonać też Blikiem), ale jeśli na takową się zdecydujesz, to opłata miesięczna za kartę do Konta 360° Junior wyniesie:
  • 0 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia i nie ukończyły 13. roku życia (jednakże pobierana jest wówczas jednorazowa opłata w wysokości 15 zł za samo wydanie karty do konta); 
  • 0/4 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 13. rok życia opłata miesięczna za kartę nie zostanie pobrana, jeśli wykonana zostanie min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę miesięcznie (tutaj nie występuje już jednak opłata za wydanie karty); 
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu) w przypadku kont dla dzieci w wieku 13-18 lat; młodsi mogą wypłacać środki bez prowizji.

⚠️ Zakładając konto dla swego dziecka, miej na względzie, by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 6 736,60 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 

Bankobranie od małego na całego? Możliwe. Promocji nie brakuje zarówno dla dorosłych, jak i małoletnich. Jeśli chcesz na nich zyskiwać wraz ze swoją pociechą, to jest na to jeden prosty, sprawdzony sposób - bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. Dzięki temu nie przegapisz najlepszych okazji na zysk:

Przydatne dokumenty:

11 komentarzy:

 1. Czy 100zł jest na każde dziecko, czy tylko jednorazowo?

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę słabo, że 15 zł zysku zjada opłata za wydanie karty dla dziecka 7-13 lat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie potrzeba karty wyrabiać. Można Blikiem płacić.

   Usuń
 3. Podbijam pytanie, czy 100 zł można dostać np. na 2 dzieci i czy zasilenie można zrobić z konta Millenium?

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyłączam się do pytania za ile dzieci można dostać stówę?

  OdpowiedzUsuń
 5. A jak wygląda zamykanie takiego konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto dziecka można zamknąć tylko w placówce.

   Usuń
 6. Ciekawa sprawa, bo właśnie otrzymałem smsa od banku z kodem bonusowym ale nie na 100 lecz 50zł. 14.01 otworzylem konto i przelałem 150zl takze w terminie sie spokojnie zalapalem. Zastanawiam sie czy nie wzialem udziału w jakiejs wcześniejszej promce. Choc ten post jest z 10.01….

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie dostałeś dwóch smsów?? Bo ja kiedyś brałem udział i też dostałem 2x50

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...