Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł na start za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat) w Banku Millennium (+ 400 zł premii za konto dla rodzica)

650 zł od VeloBanku900 zł za kartę Citi480 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

10.01.2023

100 zł na start za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat) w Banku Millennium (+ 400 zł premii za konto dla rodzica)

Do wzięcia czeka bon 100 zł na zakupy za otwarcie konta dla dziecka.

Promocja "100 zł z Kontem 360° Junior"
A przy okazji przypomnę, że dla rodziców (tudzież ogólnie osób dorosłych) przewidziana jest premia 400 zł na start.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w banku Millennium.]

Dla kogo promocja Konta 360° Junior w Banku Millennium? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu niepełnoletniemu dziecku (bez wieku minimalnego).

By założyć konto dla dziecka w Millennium, trzeba mieć (lub założyć) konto osobiste bądź kartę kredytową w tym banku oraz mieć/wyrobić dostęp do bankowości Millenet. Do udziału w promocji kwalifikują bowiem wyłącznie Konta 360° Junior otwierane za pośrednictwem bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej.
💡 Jeśli nie masz konta osobistego w Millennium, sprawdź jak uzyskać 400 zł premii za konto Millennium 360°.

Konto w niniejszej promocji można założyć wyłącznie dziecku (lub dzieciom), które jeszcze nie miało Konta 360° Junior w Banku Millennium.

Nagrodą w promocji jest eKarta podarunkowa o wartości 100 zł każda w aplikacji zakupowej Goodie (to aplikacja obsługiwana przez spółkę należącą do Banku Millennium), którą będzie można wykorzystać podczas zakupów w dowolnych sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

Bank przygotował się na otwarcie maksymalnie 10 000 kont w ramach promocji, więc chociaż promocja przewidziana jest do 31.03.2023 r., to należy mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej. W przypadku wyczerpania puli komunikat o tym fakcie ma się pojawić na stronie banku.

Promocja "100 zł z Kontem 360° Junior"


Zasady promocji. By zgarnąć 100 zł na zakupy za otwarcie konta dla swego dziecka:
 • do 31.03.2023 r.: 
  • posiadaj zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w bankowości elektronicznej; 
  • posiadaj (lub wyraź) zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i zgód tych nie odwołuj do końca promocji; 
  • załóż Konto 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit dla dziecka, akceptując przy tym regulamin promocji - należy to zrobić za pośrednictwem bankowości Millenet (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior) lub poprzez aplikację mobilną (Oferta dla ciebie => Konto dla dziecka).
 • najpóźniej do 28.04.2023 r.: 
  • bez względu na wiek dziecka zasil Konto 360° Junior kwotą min. 150 zł oraz
  • w przypadku dzieci powyżej 7. roku życia: dodatkowo w imieniu dziecka wyraź zgody marketingowe, zapewnij aktywowanie aplikacji mobilnej oraz wykonanie min. 1 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem, lub zbliżeniowo telefonem;
 • do 31.05.2023 r. nie rozwiązuj, ani nie wypowiadaj umowy o Konto 360° Junior oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Nagrodę otrzymasz do 31.05.2023 r. w formie kodu, który bank prześle Ci SMSem. Kod aktywuj w aplikacji Goodie najpóźniej w ciągu 60 dni. Z kolei eKarta ma być ważna przez 12 miesięcy od wyżej wspomnianej aktywacji kodu.
 

Konto 360° Junior - szczegóły oferty Millennium


Główne cechy konta dla dzieci zakładanego w Millennium to: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • na potrzeby promocji wyrabianie karty do konta nie jest wymagane (bo wymaganą płatność można wykonać też Blikiem), ale jeśli na takową się zdecydujesz, to opłata miesięczna za kartę do Konta 360° Junior wyniesie:
  • 0 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia i nie ukończyły 13. roku życia (jednakże pobierana jest wówczas jednorazowa opłata w wysokości 15 zł za samo wydanie karty do konta); 
  • 0/4 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 13. rok życia opłata miesięczna za kartę nie zostanie pobrana, jeśli wykonana zostanie min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę miesięcznie (tutaj nie występuje już jednak opłata za wydanie karty); 
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu) w przypadku kont dla dzieci w wieku 13-18 lat; młodsi mogą wypłacać środki bez prowizji.

⚠️ Zakładając konto dla swego dziecka, miej na względzie, by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 6 736,60 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 

Bankobranie od małego na całego? Możliwe. Promocji nie brakuje zarówno dla dorosłych, jak i małoletnich. Jeśli chcesz na nich zyskiwać wraz ze swoją pociechą, to jest na to jeden prosty, sprawdzony sposób - bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. Dzięki temu nie przegapisz najlepszych okazji na zysk:

Przydatne dokumenty:

11 komentarzy:

 1. Czy 100zł jest na każde dziecko, czy tylko jednorazowo?

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę słabo, że 15 zł zysku zjada opłata za wydanie karty dla dziecka 7-13 lat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie potrzeba karty wyrabiać. Można Blikiem płacić.

   Usuń
 3. Podbijam pytanie, czy 100 zł można dostać np. na 2 dzieci i czy zasilenie można zrobić z konta Millenium?

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyłączam się do pytania za ile dzieci można dostać stówę?

  OdpowiedzUsuń
 5. A jak wygląda zamykanie takiego konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto dziecka można zamknąć tylko w placówce.

   Usuń
 6. Ciekawa sprawa, bo właśnie otrzymałem smsa od banku z kodem bonusowym ale nie na 100 lecz 50zł. 14.01 otworzylem konto i przelałem 150zl takze w terminie sie spokojnie zalapalem. Zastanawiam sie czy nie wzialem udziału w jakiejs wcześniejszej promce. Choc ten post jest z 10.01….

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie dostałeś dwóch smsów?? Bo ja kiedyś brałem udział i też dostałem 2x50

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...