Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł premii za konto dla nastolatka w Credit Agricole (+ 555 zł i 10% na lokacie za konto dla rodzica)

700 zł od Santandera630 zł od BNP Paribas⭐ 500 zł od: Millennium, ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

5.01.2023

100 zł premii za konto dla nastolatka w Credit Agricole (+ 555 zł i 10% na lokacie za konto dla rodzica)

Promocja dotyczy kont zakładanych dla osób w wieku 13-17 lat.

Promocja "100 zł Kieszonkowe GO IV"
Bank przygotował 5 bonusów po 20 zł każdy, co w sumie da tytułowe 100 zł dla otwierających Konto Dla Ciebie GO! w Credit Agricole.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kont osobistych.]

Zanim pochylę się nad zasadami promocji "100 zł Kieszonkowe GO IV" (z premią za konto dla dziecka), osobom pełnoletnim przypomnę, że do wzięcia czeka do 555 zł w bonusach pieniężnych za konto osobiste w Credit Agricole + 10% na lokacie powitalnej. W podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa, warunki promocji oraz prześwietlenie oferty banku (włącznie z lokatą). Poniżej skupiam się już na promocji konta dla nieletnich.

Promocja "100 zł Kieszonkowe GO IV"


Dla kogo promocja?
 Konto Dla Ciebie GO! założyć może wyłącznie osoba pomiędzy 13., a 18. rokiem życia, która nie miała konta w Credit Agricole po 31.12.2020 roku.

Nagroda. W promocji do wzięcia czeka 5 bonusów po 20 zł każdy, co w sumie da 100 zł.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "100 zł Kieszonkowe GO IV" i zdobyć tytułową nagrodę:

 • do 31.03.2023 r. w placówce banku ze swym dzieckiem w wieku 13-17 lat podpisz umowę o Konto Dla Ciebie GO! wraz z wydawaną dla niego kartą;
 • w każdym z 5 pełnych miesięcy po otwarciu konta (w każdym z tych pięciu miesięcy) nastolatek musi:
  • wykonać min. 3 transakcje - mogą to być płatności kartą wydaną do konta, płatności Blikiem i/lub płatności telefonem (Apple Pay lub Google Pay) bądź zegarkiem oraz
  • co najmniej jeden raz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Credit Agricole.

Spełnienie warunków po raz pierwszy musi nastąpić w miesiącu kolejnym od otwarcia konta. 

I to wszystko. Za każdy miesiąc, w którym spełnione zostaną powyższe warunki, bank na konto nastolatka wypłaci bonus 20 zł. Wypłata każdego z bonusów będzie następować do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania - do tego czasu Konta Dla Ciebie GO! nie należy zamykać, ani składać wypowiedzenia umowy.
💡 Przykładowo: jeśli konto zostanie otwarte w styczniu, to warunki (logowanie + 3 transakcje) będzie należało spełniać od lutego do czerwca (włącznie), a bonusy (po 20 zł każdy) będą wpływać na konto od marca do 31.07.2023 r. (ostatni wpłynie za spełnienie warunków w czerwcu).

Wykonując płatności (kartą, telefonem lub zegarkiem) na potrzeby promocji, zwróć uwagę na regulaminowe wykluczenia, które cytuję poniżej:
"W promocji nie uwzględniamy płatności kartą i płatności mobilnych w niektórych punktach: 
▪ kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne (kod MCC 7995), 
▪ profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999), 
▪ instytucje finansowe (kod MCC 6012), 
▪ brokerzy ubezpieczeniowi (kod MCC 6211), 
▪ przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MCC 6051), 
▪ internetowe przekazy pieniężne (kod MC 4829), 
Nie uwzględniamy także: 
▪ operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal, 
▪ przelewów na telefon BLIK, 
▪ wypłat z bankomatów."

Konto Dla Ciebie GO! - szczegóły oferty


Jak to bywa w przypadku kont dla młodych, zasady są proste:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za wydanie i wznowienie karty do konta z wizerunkiem standardowym oraz (to w ramach promocji "100 zł kieszonkowe GO IV - to dodatkowy przywilej dla uczestników, bo standardowo bank pobrałby 15 zł) 0 zł za kartę z wizerunkiem z katalogu;
 • 0 zł za posiadanie karty do konta - bank nie pobiera opłat miesięcznych ani rocznych; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów przy placówkach Credit Agricole oraz 0/6 zł z pozostałych bankomatów w Polsce (opłata nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonana została min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem).

Bądź na bieżąco z takimi kumulacjami promocji, jak powyższe. Zapisz się na newsletter dla Czytelników bloga - to niezawodne źródło powiadomień o najlepszych nowościach, na których możesz zyskać z Bankobraniem:

Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...