Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł premii za konto dla nastolatka w Credit Agricole (+ 555 zł i 10% na lokacie za konto dla rodzica)

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

5.01.2023

100 zł premii za konto dla nastolatka w Credit Agricole (+ 555 zł i 10% na lokacie za konto dla rodzica)

Promocja dotyczy kont zakładanych dla osób w wieku 13-17 lat.

Promocja "100 zł Kieszonkowe GO IV"
Bank przygotował 5 bonusów po 20 zł każdy, co w sumie da tytułowe 100 zł dla otwierających Konto Dla Ciebie GO! w Credit Agricole.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kont osobistych.]

Zanim pochylę się nad zasadami promocji "100 zł Kieszonkowe GO IV" (z premią za konto dla dziecka), osobom pełnoletnim przypomnę, że do wzięcia czeka do 555 zł w bonusach pieniężnych za konto osobiste w Credit Agricole + 10% na lokacie powitalnej. W podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa, warunki promocji oraz prześwietlenie oferty banku (włącznie z lokatą). Poniżej skupiam się już na promocji konta dla nieletnich.

Promocja "100 zł Kieszonkowe GO IV"


Dla kogo promocja?
 Konto Dla Ciebie GO! założyć może wyłącznie osoba pomiędzy 13., a 18. rokiem życia, która nie miała konta w Credit Agricole po 31.12.2020 roku.

Nagroda. W promocji do wzięcia czeka 5 bonusów po 20 zł każdy, co w sumie da 100 zł.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "100 zł Kieszonkowe GO IV" i zdobyć tytułową nagrodę:

 • do 31.03.2023 r. w placówce banku ze swym dzieckiem w wieku 13-17 lat podpisz umowę o Konto Dla Ciebie GO! wraz z wydawaną dla niego kartą;
 • w każdym z 5 pełnych miesięcy po otwarciu konta (w każdym z tych pięciu miesięcy) nastolatek musi:
  • wykonać min. 3 transakcje - mogą to być płatności kartą wydaną do konta, płatności Blikiem i/lub płatności telefonem (Apple Pay lub Google Pay) bądź zegarkiem oraz
  • co najmniej jeden raz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Credit Agricole.

Spełnienie warunków po raz pierwszy musi nastąpić w miesiącu kolejnym od otwarcia konta. 

I to wszystko. Za każdy miesiąc, w którym spełnione zostaną powyższe warunki, bank na konto nastolatka wypłaci bonus 20 zł. Wypłata każdego z bonusów będzie następować do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania - do tego czasu Konta Dla Ciebie GO! nie należy zamykać, ani składać wypowiedzenia umowy.
💡 Przykładowo: jeśli konto zostanie otwarte w styczniu, to warunki (logowanie + 3 transakcje) będzie należało spełniać od lutego do czerwca (włącznie), a bonusy (po 20 zł każdy) będą wpływać na konto od marca do 31.07.2023 r. (ostatni wpłynie za spełnienie warunków w czerwcu).

Wykonując płatności (kartą, telefonem lub zegarkiem) na potrzeby promocji, zwróć uwagę na regulaminowe wykluczenia, które cytuję poniżej:
"W promocji nie uwzględniamy płatności kartą i płatności mobilnych w niektórych punktach: 
▪ kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne (kod MCC 7995), 
▪ profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999), 
▪ instytucje finansowe (kod MCC 6012), 
▪ brokerzy ubezpieczeniowi (kod MCC 6211), 
▪ przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MCC 6051), 
▪ internetowe przekazy pieniężne (kod MC 4829), 
Nie uwzględniamy także: 
▪ operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal, 
▪ przelewów na telefon BLIK, 
▪ wypłat z bankomatów."

Konto Dla Ciebie GO! - szczegóły oferty


Jak to bywa w przypadku kont dla młodych, zasady są proste:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za wydanie i wznowienie karty do konta z wizerunkiem standardowym oraz (to w ramach promocji "100 zł kieszonkowe GO IV - to dodatkowy przywilej dla uczestników, bo standardowo bank pobrałby 15 zł) 0 zł za kartę z wizerunkiem z katalogu;
 • 0 zł za posiadanie karty do konta - bank nie pobiera opłat miesięcznych ani rocznych; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów przy placówkach Credit Agricole oraz 0/6 zł z pozostałych bankomatów w Polsce (opłata nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonana została min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem).

Bądź na bieżąco z takimi kumulacjami promocji, jak powyższe. Zapisz się na newsletter dla Czytelników bloga - to niezawodne źródło powiadomień o najlepszych nowościach, na których możesz zyskać z Bankobraniem:

Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...