Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł premii w promocji "Samodzielniak na ferie" za konto dla dziecka (w wieku 7-17 lat) od BNP Paribas (+ 450 zł dla rodzica)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

23.01.2023

100 zł premii w promocji "Samodzielniak na ferie" za konto dla dziecka (w wieku 7-17 lat) od BNP Paribas (+ 450 zł dla rodzica)

BNP Paribas odpalił kolejną okazję do bankobrania.

Promocja "Samodzielniak na ferie" z premią do 100 zł
Tym razem w roli głównej występuje konto dla nieletnich. Do wzięcia jest 5 bonusów po 20 zł każdy. A że wymogiem promocji jest posiadanie konta także przez rodzica, to przypomnę, że na otwierających takie konto (dla dorosłych) czekają bonusy o łącznej wartości 450 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Jeśli, jako rodzic, nie masz jeszcze konta osobistego w BNP Paribas, to możesz skorzystać z promocji, w której do zgarnięcia czeka wspomniane 450 zł w bonach do Biedronki  - w podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa w promocji konta dla osób pełnoletnich, warunki do spełnienia oraz prześwietlenie oferty banku. Otwarcie takiego konta (dla siebie, jako rodzica) otworzy Ci drogę do promocji z kontem dla dziecka w roli głównej. I poniżej skupiam się już tylko na tej promocji dla małoletnich.

Promocja "Samodzielniak na ferie" z premią do 100 zł


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba, która ukończyła 7. rok życia, ale nie jest jeszcze pełnoletnia oraz nie posiada rachunku w BNP Paribas, ani umowy ramowej z tym bankiem. 

By konto dziecka brało udział w promocji, rodzic (tudzież przedstawiciel ustawowy dziecka) musi posiadać (lub dopiero teraz założyć) konto osobiste w BNP Paribas (z dostępem do bankowości internetowej) dla siebie.

Nagroda. Dla każdego uczestnika promocji bank przygotował 5 bonusów po 20 zł każdy. Łącznie da się więc zgarnąć tytułowe 100 zł. 

W przypadku dzieci, które nie ukończyły jeszcze 13. roku życia, bonusy będą wpadać na konto rodzica. Starsi, a więc nastolatkowie, którzy ukończyli już 13. rok życia, bonusy będą dostawać na swoje konto. 

Limit uczestników. Choć promocja ma być dostępna do 31.03.2023 r., to należy uwzględnić, że przewidziano ograniczenie - akcja zakończy się wcześniej w przypadku osiągnięcia 5 000 przystąpień do niej. O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu tej puli bank ma powiadomić tutaj.

Zasady promocji "Samodzielniak na ferie"


Na początek objaśnienie - będzie tu mowa o dwóch rachunkach. Tylko jeden z nich należy założyć dziecku (w zależności od jego wieku):

  • Konto Karty Samodzielniaka - to rachunek otwierany w przypadku dziecka, które skończyło 7 lat, ale nie ukończyło 13. roku życia;
  • Konto Samodzielniaka z Kartą do Dorosłości - to już rachunek dla nastolatków jeszcze niepełnoletnich, ale które już ukończyły 13. rok życia.


By wziąć udział w promocji i zdobyć do 100 zł:

  • jeśli posiadasz już - jako rodzic - konto osobiste w BNP Paribas, wybierz się do placówki banku, by założyć rachunek dla dziecka wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą oraz dostępem do bankowości elektronicznej. Zaakceptuj przy tym regulamin promocji. W przypadku dziecka, które nie ukończyło 13. roku życia, umowę z bankiem zawrzesz w jego imieniu. Dla dziecka starszego wyrazisz zgodę na zawarcie umowy z bankiem. Pamiętajcie zabrać ze sobą dowód lub paszport dziecka lub legitymację szkolną;
    jeśli jako rodzic jeszcze nie masz konta osobistego w BNP Paribas, to pamiętaj, by konta dla siebie nie zakładać w placówce banku. Do wyżej wymienionej promocji konta dla osób pełnoletnich, kwalifikują wyłącznie wnioski składane przez Internet, a konkretnie na stronie promocji, do której linkuję tutaj;
  • przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych (w każdym z tych miesięcy) następujących po miesiącu otwarcia konta, dopilnuj, by Twe dziecko wykonało swą kartą min. 5 płatności na dowolne kwoty (w przypadku dzieci w wieku 7-13 lat z wyłączeniem transakcji wykonywanych w Internecie).

Za każdy miesiąc, w którym dziecko spełni wyżej wymieniony warunek (5 płatności) bank przyzna bonus 20 zł. Wypłata przewidziana jest do 10. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunku uzyskania bonusu (jeśli 10. dzień miesiąca przypadnie w dniu wolnym od pracy, to bonusu należy spodziewać się w kolejnym, najbliższym dniu roboczym). 

💡 Przykładowo: jeśli konto dla dziecka zostanie otwarte w styczniu, to warunki (po 5 płatności kartą miesięcznie) będzie należało spełniać od lutego do czerwca 2023 roku, a bonusy (po 20 zł każdy) wpływać będą od marca (pierwszy bonus) do 10.07.2023 roku (ostatni z bonusów za spełnienie warunków w czerwcu).

Do czasu otrzymania nagród nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto, kartę oraz dostęp do bankowości.

Bonusy mają być wypłacane wyłącznie na konto dziecka (a jest ono prowadzone jedynie do 18. urodzin). Jeśli więc Twemu dziecku blisko do pełnoletności (zostały do tego np. 2-3 miesiące), to wtedy może okazać się, że całej puli (5 x 20 zł) nie zgarnie. W takiej sytuacji bardziej racjonalnym jest zaczekanie z zakładaniem konta w banku. Gdy dziecko będzie już dorosłe, to weźmie udział w promocji podobnej do wyżej wspomnianej z bonusami do 400 zł.

I na koniec jedno ograniczenie wynikające z regulaminu (ale dotyczące wyłącznie rodziców bardzo licznej gromadki dzieci):
"jeden Posiadacz ustawowy może mieć w Banku maksymalnie siedem Kont Karty Samodzielniaka"

Konto i karta Samodzielniaka - prześwietlenie oferty


Główne cechy oferty dla nieletnich w BNP Paribas:
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie Konta Karty Samodzielniaka (dla dziecka, które nie ukończyło 13. roku życia) czy Konta Samodzielniaka (dla starszego, ale nadal niepełnoletniego dziecka) bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków;
  • 0 zł zł za realizację wszystkich przelewów krajowych Elixir PLN zlecanych z konta za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej;
  • 0 zł za wydanie Karty Samodzielniaka oraz Karty do Dorosłości; bank nie pobiera też opłat miesięcznych; (opłata miesięczna w wysokości 1 zł byłaby, jeśli do konta wyrobisz dodatkowo Mikrokartę - to karta wyłącznie do płatności zbliżeniowych, dostępna jedynie dla dzieci w wieku 7-13 lat). 
  • 0 zł za wypłaty kartą z dowolnych bankomatów w Polsce.

Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...