Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonusy o wartości 550 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Noworoczny motywator"

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

24.01.2023

Bonusy o wartości 550 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Noworoczny motywator"

To promocja przede wszystkim dla osób, które chcą rozwinąć swe umiejętności językowe.

Promocja "Noworoczny motywator": zyskaj do 550 zł za konto w BNP Paribas
Nagrodą w niniejszej promocji konta osobistego w BNP Paribas jest voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na Tutlo (czyli platformie do nauki języka angielskiego). Do tego dochodzi premia pieniężna 150 zł (już do wykorzystania w dowolny sposób).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Już na samym wstępie wspomnę, że w BNP Paribas cały czas dostępna jest alternatywna promocja konta osobistego, która zainteresuje osoby ceniące sobie przede wszystkim premie - do wzięcia czeka 400 zł wyłącznie w postaci bonusów pieniężnych. W tym podlinkowanym wpisie omawiam zasady uczestnictwa oraz warunki promocji "Dobry start". Poniżej zaś skupiam się już wyłącznie na nowości.

Promocja "Noworoczny motywator": zyskaj do 550 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 2 nagrody:
 • voucher o wartości 400 zł do Tutlo, który umożliwi skorzystanie z 10 interaktywnych sesji z lektorem języka angielskiego, trwających 20 minut każda (na dostosowanym poziomie zaawansowania) oraz
 • premia pieniężna 150 zł, która wpłynie na konto osobiste uczestnika - te środki będzie można przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel (według własnego uznania).

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Bonusy pieniężne dostaniesz, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej.

Limit rejestracji. Dostępność promocji przewidziana jest do 19.02.2023 r., ale może zakończyć się wcześniej, gdyż organizator jednocześnie przewidział limit 1 200 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Noworoczny motywator"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 19.02.2023 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 5.03.2023 r.);
 • aktywuj kartę wydaną do konta (również najpóźniej do 5.03.2023 r.).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę - voucher do Tutlo oraz otworzy drogę do zgarnięcia drugiej nagrody, czyli premii.

By zgarnąć 150 zł premii, w marcu i kwietniu 2023 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne, nawet drobne kwoty) oraz 
 • co najmniej dwukrotnie (tj. w dwóch różnych dniach każdego miesiąca) zaloguj się do aplikacji mobilnej BNP Paribas (innymi słowy: na potrzeby promocji w ciągu jednego dnia zaliczone będzie tylko jedno logowanie).


Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu noworocznymotywator@promocja.bnpparibas.pl):
 • do 17.03.2023 r. o przyznaniu vouchera do Tutlo
 • do 19.05.2023 r. o przyznaniu premii 150 zł.

Na drugą z tych wiadomości będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas. Na to konto wpłynie premia 150 zł. Numer konta trzeba podać do 25.05.2023 r.

Voucher do Tutlo otrzymasz mailem do 31.03., a wypłata premii przewidziana jest do 31.05.2023 roku.

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Noworoczny motywator"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Voucher do Tutlo będzie można zrealizować tutaj - na wypełnienie tego formularza regulamin promocji daje czas do 31.05.2023 roku. W tym terminie - a więc także do końca maja - będzie należało wykorzystać lekcje.

Voucher Tutlo nie jest imienny i może być wykorzystany przez dowolną osobę.

▶️ Jeśli masz pociechę w wieku 7-17 lat, to możesz zyskać więcej. Bank dodatkowo płaci 100 zł za konto dla dziecka.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart
  • Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat) lub 
  • Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp., lub 
  • Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Takie warunki obowiązują do końca lutego 2023 roku. Od 1.03.2023 r. nastąpi zmiana taryfy prowizji i opłat wskutek czego obowiązywać będą nieco inne zasady. W przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj opłata miesięczna wyniesie 0/2/7 zł. Zwolnieni z niej nadal będą posiadacze konta, którzy nie ukończyli 26. roku życia. Wykonanie 3 płatności kartą w poprzednim miesiącu kalendarzowym sprawi natomiast, że bank nie pobierze 7 zł, a 2 zł miesięcznie. Aby mieć bezpłatną Kartę Otwartą na Dzisiaj od 1.03.2023 roku oprócz 3 płatności miesięcznie trzeba także przynajmniej 1 raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) oraz mieć wyrażone zgody marketingowe. Takie warunki będą obowiązywały na pewno do końca 2023 roku.

W przypadku Karty Otwartej na eŚwiat oraz Karty Otwartej na Świat od marca 2023 roku opłata miesięczna będzie wynosić odpowiednio 8 i 12 zł.

Najlepszym wyborem - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat za kartę - jest wybór Karty Otwartej na Dzisiaj. W jej przypadku możliwe jest bowiem uniknięcie opłaty miesięcznej. Pamiętaj jedynie by płacić kartą (transakcje Blikiem nie są bowiem zamiennikiem).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Noworoczny motywator" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę "Online". Wtedy będzie niezbędne pobranie aplikacji i za jej pomocą będzie należało kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. Złotówku coraz gorsze te promocje masz!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy to ja tworzę promocję? No nie.

   Ta oczywiście nie jest promocją dla mas. Najbardziej pożądane są takie, gdzie całą pulę bonusów stanowią premie pieniężne (ewentualnie uzupełnione o popularne bony, jak Allegro bądź Biedronka). Ale komuś przypaść do gustu może i skorzysta. Nie mnie oceniać (choć akurat w ratingu ofert tej promocji daję dwie gwiazdki na 5 możliwych). Każdy wybiera samodzielnie, to co mu pasuje - aktualnie jest co najmniej 6 promocji kont, z którymi zyskać można co najmniej 400 zł (głównie to bonusy pieniężne) - także w BNP Paribas.

   Usuń
 2. Po jakim czasie mogę zamknąć za darmo konto? Od razu po odebraniu nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, po otrzymaniu ostatniej nagrody.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...