Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 300 zł do Biedronki + do 360 zł moneybacku z Visa TurboKartą w Santander Consumer Banku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

2.01.2023

Zgarnij 300 zł do Biedronki + do 360 zł moneybacku z Visa TurboKartą w Santander Consumer Banku

Za tę konkretną kartę jeszcze nigdy nie było nagród o takiej wartości.

Bony do Biedronki za kartę kredytową w Santander Consumer Banku
Teraz do wzięcia czekają bony do Biedronki o łącznej wartości 300 zł. A do tego karta kredytowa Visa TurboKarta daje też moneyback do 360 zł rocznie.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Consumer Banku.]

Zdarzało się już, że Santander Consumer Bank serwował bony na zakupy o łącznej wartości 300 zł, ale wtedy były one nagrodą gwarantowaną za inną kartę kredytową z oferty tego banku. Teraz, po raz pierwszy mamy do czynienia z okazją do bankobrania, by aż 300 zł w bonach do Biedronki można uzyskać na start za kartę kredytową Visa TurboKarta, która dodatkowo owocuje wspomnianym zwrotem za płatności (od 1 do 5% w wybranych kategoriach miejsc).

Poniżej prześwietlam najnowszą promocję "TurboKARTA z voucherem do Biedronki" (z 300 zł do wykorzystania w najliczniejszej sieci dyskontów w Polsce), ale też omawiam "starą" promocję "Zakupy z premią" (czyli tę z moneybackiem).

Bony do Biedronki za kartę kredytową w Santander Consumer Banku


Dla kogo promocja?
Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z uwzględnieniem jednego wykluczenia:

"Z udziału w Promocji wyłączone są osoby, które są posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku S.A. oraz osoby, które w 2022 roku były posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku S.A. i wypowiedziały umowę o tą kartę"


Ewentualne posiadanie innych produktów w Santander Consumer Banku (np. rachunku oszczędnościowego, lokaty czy pożyczki) na szczęście nie wyklucza z niniejszej promocji. Rozwiewając ewentualne wątpliwości, dodam, iż z promocji nie wyklucza również posiadanie jakichkolwiek produktów (w tym nawet karty kredytowej) w Santander Bank Polska (czyli daw. BZ WBK), bo to dwa odrębne banki.  

Nagroda. Do wzięcia czekają 3 bony o wartości 100 zł każdy do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka.

Limit uczestników. Choć promocja z bonami do Biedronki przewidziana jest do 31.03.2023 r., to warto uwzględnić, że bank przygotował się na rozdanie 4500 bonów (o wartości 100 zł każdy), co w praktyce sprowadza się do udziału 1500 osób (którzy jako pierwsi zawrą umowę i spełnią warunki promocji). [Aktualizacja w dn. 22.03.: bank cały czas monitoruje liczbę wniosków - dziś to potwierdziłem: promocja jest aktualna.]

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "TurboKARTA z voucherem do Biedronki" i zgarniać tytułową nagrodę:

 • do 31.03.2023 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa TurboKarta oraz w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę z bankiem (można to zrobić za pośrednictwem kuriera lub za pomocą przelewu weryfikacyjnego);
  po wysłaniu zgłoszenia, gdy dzwoni bank, po odebraniu połączenia panuje cisza - na zgłoszenie konsultanta trzeba poczekać do kilkudziesięciu sekund (to efekt systemu, który automatycznie łączy, a dopiero później wyszukuje wolnego konsultanta do rozmowy);
 • w danym miesiącu kalendarzowym wykonaj płatności kartą na sumę min. 500 zł (mogą, ale nie muszą to być transakcje w sklepach Biedronka).

Czasu na wykonywanie tych płatności jest sporo, bo można to robić w ciągu czterech miesięcy, licząc od miesiąca, w którym zawrzesz umowę o kartę kredytową z Santander Consumer Bankiem.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek płatności kartą na sumę min 500 zł, uzyskasz po 100 zł (z tym ograniczeniem, że w spełnianiu warunków wystarczy ograniczyć się jedynie do trzech miesięcy, bo można zdobyć maksymalnie 3 bony). 

Bank prześle każdy bon SMS-em do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania. Na dzień przyznania nagrody nie miej zaległości w spłacie kwoty wykorzystanej z karty w kwocie wyższej niż 50 zł i w okresie dłuższym niż 10 dni oraz nie wypowiadaj umowy o kartę.

I to tyle. Prosta i klarowna promocja. Wykonując płatność na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, iż:
"Z Promocji wyłączone są transakcje kartą dokonane w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako MCC 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, oraz MCC 4829 (Przelew środków pieniężnych), 6010 (Instytucje finansowe - ręczne wypłaty gotówkowe), 6012 (Instytucje finansowe -Towary i usługi), 6051 Instytucje niefinansowe - waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6211 (Pośrednicy ubezpieczeniowi), 6540 (Instytucje niefinansowe - Zakup /obciążenie karty). Nie uwzględniamy także: operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal"


Można za to płacić chociażby w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw czy w Internecie (np. na Allegro).

Moneyback od 1 do 5% (do 360 zł rocznie) dzięki promocji "Zakupy z premią"


Karta kredytowa z oferty Santander Consumer Banku wyrabiana na potrzeby promocji z bonami do Biedronki) daje również zwrot za płatności wykonywanie w niektórych kategoriach miejsc. Wynosi on:

 • 5% od płatności w samodzielnych myjniach samochodowych, "tj. nie funkcjonujących w ramach stacji paliw" (z kodem MCC: 7542); 
 • 3% od płatności w restauracjach, również online (z kodem MCC: 5811, 5812, 5813, 5814); 
 • 1% od płatności na stacjach paliw (z kodem MCC: 5541, 5542, 5983).

MCC to kod przypisywany terminalom płatniczym, który ma na celu wskazywać na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy.

Płatności wykonywane w wyżej wymienionych miejscach nie dość, że dadzą moneyback, to też zaliczą się do płatności (na sumę min. 500 zł) wykonywanych na potrzeby promocji z bonami do Biedronki. Za jednym razem można więc ogarnąć realizację warunków w obydwu promocjach.

Warunkiem uzyskania moneybacku jest terminowe dokonywanie spłaty minimalnej kwoty podanej w zestawieniu transakcji (choć w praktyce oczywiście najlepiej spłacać całą wykorzystaną kwotę w okresie bezodsetkowym, bo dzięki temu można uniknąć odsetek od płatności bezgotówkowych i faktycznie czerpać maksimum korzyści z moneybacku). 

Zwrot naliczany jest od transakcji zaksięgowanych w danym okresie rozliczeniowym i wypłacany w dniu generowania przez bank zestawienia transakcji. Miesięcznie można w ten sposób zdobyć do 30 zł, co najaktywniejszym użytkownikom karty w rok może dać nawet 360 zł.

Karta kredytowa Visa TurboKARTA w Santander Consumer Banku - szczegóły oferty


Karta kredytowa Visa TurboKARTA w Santander Consumer Banku
Opłata miesięczna za TurboKartę wynosi 6,90 zł. Pobierana jest w momencie aktywacji karty, a także w każdym kolejnym miesiącu, ale wtedy tego kosztu można już uniknąć, jeśli suma transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą w danym okresie wyniesie minimum 1 000 zł. Do sumy transakcji zwalniających z opłaty za kartę wliczają się nie tylko płatności wykonywane w miejscach dających zwrot (od 1 do 5%), ale też w innych, dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. 

Posiadacze karty Visa TurboKARTA uzyskują też bezpłatne ubezpieczenie Car Assistance, dające możliwość uzyskania pomocy np. w przypadku awarii bądź kradzieży samochodu albo gdy zabraknie paliwa (szczegółowy zakres ubezpieczenia znajdziesz w ogólnych warunkach ubezpieczenia, do których linkuję na końcu niniejszego wpisu).

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy (a więc okres, dzięki któremu oddajesz dokładnie tyle samo ile wydasz - bez odsetek i bez opłat).

Przydatne dokumenty:

53 komentarze:

 1. Jeśli dobrze rozumiem to jak umowę zawrę w styczniu to na wykonywanie płatności będę mieć czas w lutym, marcu, kwietniu i maju ale w praktyce wystarczy że tylko w 3 z tych 4 miesięcy zrobię płatności na 500 zł i wtedy dostanę 3 x 100 zł do Biedronki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, płatności po te 500 zł wystarczy zrobić w 3 miesiącach.

   Usuń
  2. robiąc tylko 500 zł a nie 1000 zł w każdym miesiącu będziesz mieć naliczona opłatę za kartę po 6,90 zł/msc

   Usuń
 2. Czy takie biedronkowe bony muszę wykorzystywać osobiście czy mogę dać innej osobie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to jest 13-to cyfrowy kod, możesz go dać innej osobie

   Usuń
  2. Czyli w przypadku zagubienia kod może być użyty przez znalazcę?

   Usuń
  3. Tak samo jak ze zgubioną gotówką. Trzeba pilnować.

   Usuń
 3. karta zamknięta w listopadzie 2021, więc teoretycznie nie stoi nic na przeszkodzia, a przed chwilą dzwoniła pani z banku i niesterty nie mają dla mnie ofert karty :(
  Drugi raz to samo co na jesieni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może przez zdolność kredytową?

   Usuń
  2. Na stronie promocji jest informacja "Z promocji możesz skorzystać jeśli to Twoja pierwsza karta u nas"

   Usuń
  3. @Maria 2 stycznia 2023 14:06
   Rezygnacja z KK to nie to samo co jej zamknięcie. Warto to sprawdzić.
   Najpierw zgodnie z regulaminem liczą 30 dni od dnia złożenia rezygnacji z KK do jej rozwiązania. Po rozwiązaniu umowy o KK liczą kolejnych 30 dni i wtedy następuje jej rozliczenie. Tak więc mamy tu w najlepszym układzie mowę o 60 dniach od momentu złożenia rezygnacji z KK. Dlaczego w najlepszym układzie? Ponieważ zdarza się, że ktoś nie zadba o to aby to rozliczenie nastąpiło bezboleśnie.
   Jeżeli zatem rezygnacja została złożona np. 15.11.2021 r., to cały proces mógł się zakończyć np. dopiero 14.01.2022 r. W czym rzecz? Ano w tym, że bank w jakiś sposób może brać pod uwagę to, że tak naprawdę rozstanie z bankiem nastąpiło dopiero w 2022 r., a to z kolei zgodnie z obowiązującym regulaminem eliminuje z udziału w tej promocji.
   Proszę mieć na uwadze, że to tylko moje przypuszczenia lub też tzw. dmuchanie na zimne. Z bankami i z ich interpretacjami różnych własnych przepisów bywa bardzo różnie. Dodatkowo w tychże bankach pracują ludzie, którzy też po swojemu sobie - i innym - wszystko tłumaczą.
   Są jeszcze inne kwestie które moim skromnym zdaniem o wiele większy wpływ mają na to, czy dany bank będzie miał propozycję KK lub czy taką KK przyzna wnioskującej osobie. I to już nie są jakieś interpretacje banku jego własnych regulaminów lub też wyobrażenia pracowników tegoż banku o tym co te regulaminy mówią.

   Usuń
  4. @Anonimowy 2 stycznia 2023 14:51
   Fakt, taka informacja widniej na stronie promocji a zatem mamy pierwszy zgrzyt pomiędzy tym co w regulaminie, a tym co mówi w radosnej i twórczej interpretacji własnego regulaminu bank. 😂

   "I. Postanowienia ogólne
   § 1.
   1. Organizatorem sprzedaży premiowej „TurboKARTA z voucherem do Biedronki” (zwanej dalej: Promocją) dla kart kredytowych Visa TurboKARTA jest
   Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 48 B, 54-202 Wrocław, wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez
   Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000040562, NIP: 527-20-
   46-102, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 520 000 000,00 zł (zwany dalej: Bankiem).
   2. Promocja ma charakter ogólnopolski i przeznaczona jest dla pełnoletnich osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które spełniają
   warunki uczestnictwa w Promocji, określone w Regulaminie Promocji (zwanym dalej: Regulaminem) z zastrzeżeniem zapisów § 2.

   II. Zasady Promocji
   § 2. Czas trwania Promocji i uczestnicy
   1. Promocja trwa od 1 stycznia do 31 marca 2023 roku.
   2. Promocja jest skierowana do osób, o których mowa w § 1 ust. 2 Regulaminu Promocji oraz spełniających warunki określone w § 3 ust. 1 Regulaminu (zwanych
   dalej: Uczestnikami).
   3. Z udziału w Promocji wyłączone są osoby, które są posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku S.A. oraz osoby, które w 2022 roku były
   posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku S.A. i wypowiedziały umowę o tą kartę."

   Nigdzie w regulaminie nie czytam o tym, aby osoba która miała w przeszłości KK w SB teraz już nie mogła skorzystać z tej promocji. W tymże regulaminie nie pojawia się nawet takie słowo, gdzie by można je próbować odnieść do pierwszej KK w odniesieniu do kolejnej, w sensie dodatkowej np. dla członka rodziny.

   Usuń
  5. Ja miałem już kartę w SCB kiedyś dla samego moneybacku jak były inne jego warunki a niedawno bez problemu wyrobiłem znów. Dostałem też już pierwszy bon.

   Usuń
  6. @Anonimowy 2 stycznia 2023 14:51


   Ten przytoczony zapis odnosi się do tego, że jak ktoś dziś wyrobi kartę, a jutro kolejną, to wtedy ta druga udziału w promocji brać nie będzie.

   A o tym kto może brać udział w promocji, mówi regulamin. Cytuję fragment:
   "Z udziału w Promocji wyłączone są osoby, które są posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku S.A. oraz osoby, które w 2022 roku były posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku S.A. i wypowiedziały umowę o tą kartę"

   Zatem jeśli ktoś miał już kartę kredytową w Santander Consumer Banku, ale zdążył ją zamknąć (najpóźniej) do końca 2021 roku, to teraz może wziąć udział w nowej promocji

   Usuń
  7. Potwierdzam. Posiadanie karty kredytowej Santander Consumera kiedyś nie ma znaczenia o ile upłynęła już karencja.

   Usuń
  8. Mr. Złorówa wg rególaminu tak, ale wg pani, która oddzwania nie. Kartę zamknęłam w listopadzie 2021, wiec powinnam dostać teraz tę promocję. Niestety nie dostałam. Nie było żadnej rozmowy o zdolnośc itp. Pani powiedziała zeby przygotować dowód a ona też sobie otworzy wniosek do uzupełnienia, po czym po 2 min stwierdziła, że nie ma dla mnie przygotowanej oferty. Tak samo było na jesieni, wtedy wg regulaminu mogłam ją dostać , ale ....nie mieli dla mnie oferty. Może mój wiek jest przeszkodą.

   Usuń
 4. Jeśli mam teraz kartę i ją zamknę czyli wypowiedzenie nie w 2022 roku to będę mógł skorzystać z promocji która jest do 31,03? Karty nie będę miał i warunek nie zamknięcia w 2022r spełniam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie nie. Bo miałeś kartę w 2022 a kiedy ją wypowiedziałeś/wypowiesz to kwestia drugorzędna. Ale to tylko moja interpretacja.

   Usuń
  2. Źle czytasz. Jest dokładnie odwrotnie. Zamknięcie KK w 2022 roku już nie przechodzi a co dopiero w 2023 r. Można powiedzieć jeszcze inaczej, o całe 3 lata za późno chcesz zamykać tę kartę aby załapać się na tę promocję.

   Usuń
 5. Karta właśnie wyrobiona. Przelew weryfikacyjny świetna wygodna opcja.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej. Jaki jest dzień otrzymania nagrody ? pytam, bo - Na dzień przyznania nagrody nie miej zaległości w spłacie kwoty wykorzystanej z karty w kwocie wyższej niż 50 zł " i zastanawiam mnie to właśnie jaki to dzień by mógł spłacić w odpowiednim czasie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 4 stycznia 2023 12:40
   Dzień otrzymania nagrody jest taki, w jakim to dniu bank nagrodę wypłaci, a wypłaci do końca miesiąca który będzie po tym miesiącu, w którym zostaną spełnione wszystkie warunki potrzebne do otrzymania nagrody.
   Proponuję zerknąć do regulaminów i je dokładnie przeczytać. Tam są wszystkie odpowiedzi.

   Jest jeszcze coś na co radzę zwrócić uwagę i powiem dlaczego:
   „brak zaległości w spłacie zadłużenia z tytułu Umowy w kwocie wyższej niż 50 zł (słownie: pięćdziesiąt złotych i 00/100) i dłuższej niż 10 (słownie: dziesięć) dni na dzień przyznania Nagród”

   Druga część tego cytatu z regulaminu mówi o czasie nie dłuższym niż 10 dni w którym to należy spłacić kartę aby zacząć w ogóle myśleć o nagrodzie i się martwić kiedy to bank ją wypłaci. Ja dlatego dmuchając na zimne, spłacam kartę kredytową u nich zaraz po dokonaniu płatności. A że mam karty kredytowe w różnych bankach, to spłacając ją w ten sposób, nie muszę sobie zawracać głowy tym zapisem z regulaminu w Consumerze.

   Usuń
 7. Może ktoś podać z jakiego numeru dzwonią?

  OdpowiedzUsuń
 8. Panie Złotówa, do obrotu tej karty liczy się doładowanie Revoluta żeby nie było opłaty za kartę, a więc 300 pln w sklepach + 700 doładowania ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do obrotu nie ma wykluczeń. Nie ma więc co drążyć tematu i cieszyć się że tak jest.

   Usuń
  2. Czy w takim razie doładowanie Rev z kk Santandera nie jest traktowane jako transakcja szczególna?

   Usuń
  3. Jaka transakcja szczególna?? W SCB nie ma żadnej transakcji szczególnej. To wymysł Citi nigdzie indziej niestosowany.

   Usuń
 9. @Mr Złotówa, Czy wydanie 500 zł w promocji zwalnia mnie z opłaty za kartę? Czy muszę wydać 1000 zł aby uniknąć opłaty (zgodnie z tabelą opłat)?
  Czy wydając wyłącznie 500 zł musze liczyć się z opłatą 6,90 zł?
  Będę wdzięczny za rozwianie wątpliwości

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na potrzeby promocji (w celu otrzymywania bonów) należy wykonywać płatności na sumę min. 500 zł miesięcznie, ale w celu uniknięcia opłaty miesięcznej za kartę należy wykonywać płatności na sumę min. 1000 zł (do tej sumy wlicza się już ww. 500 zł).

   Usuń
 10. Witam
  Rozumiem że po spełnieniu warunków i otrzymaniu nagród można w każdej chwili z niej zrezygnować ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wymaga jedynie, by nie wypowiadać umowy do czasu otrzymania nagród. Później można zrobić co się chce.

   Usuń
 11. Czy jest szansa że karte ratalna przekształce w Turbo karte? czy musze wypowiedziec karte i dopiero złożyć o nowa karte?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale po co chcesz przekształcać? Ta karta ratalna to też jest kredytowa więc z promocji z bonami do Biedry wyklucza.

   Usuń
  2. Tak wiem, chodzi mi o zmniejszenie opłaty miesięcznej i mieć opcję zwrotów oraz ubezpieczenia :) nie chodzi mi o kolejny bonus do biedronki :)

   Usuń
 12. Jak weryfikują zdolność kredytową, chcą zaświadczenia o dochodach, wyciągi z wpływem pensji czy wystarczy im oświadczenie klienta?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy wiadomo coś czy pula wniosków się jeszcze nie wyczerpała?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. raczej nie, właśnie miałem telefon i przechodziłem weryfikację właśnie w tej promocji

   Usuń
  2. A kiedy się rejestrowałeś, bo to jest istotne?

   Usuń
  3. Promocja jest nadal dostępna. Pula nie wyczerpała się.

   Usuń
 14. Czy trzeba wyrażać te 3 zgody widoczne na formularzu rejestracyjnym czy przejdzie bez ich zaznaczenia w ogóle?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nie wymaga żadnych konkretnych zgód. Są dobrowolne.

   Usuń
 15. "Warunkiem udziału w Promocji jest łączne spełnienie następujących warunków:
  1) w okresie obowiązywania Promocji złożenie wniosku oraz zawarcie z Bankiem umowy o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty kredytowej Visa
  TurboKARTA (zwanej dalej: Umową) na odległość, za pośrednictwem kuriera lub poprzez przelew na 1 zł"

  - czy to "przyznanie limitu kredytowego" to to samo co karta kredytowa? Bo nie wiem czy otwieramy tylko KK czy jeszcze jakiś limit kredytowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To to samo - chodzi o limit kredytowy właśnie tej karty.

   Usuń
 16. Czy da się odzyskać tą pierwszą opłatę za kartę 6,90 zł pobieraną w momencie aktywacji karty?

  OdpowiedzUsuń
 17. warunek z regulaminu: "brak zaległości w spłacie zadłużenia z tytułu Umowy (...) dłuższej niż 10 dni na dzień przyznania Nagród"

  - od kiedy liczy się termin tych 10 dni "zaległości", już od momentu dokonania danego zakupu czy od momentu nie spłacenia danej kwoty zgodnie z terminami z wyciągu? Bo nie rozumiem momentu powstania zaległości, uważam że zaległość powstaje od terminu spłaty z wyciągu ale może źle interpretuję.

  OdpowiedzUsuń
 18. Jak coś pyszne.pl ma MCC 5814 więc się łapie na zwroty 3% jako "restauracja" ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Jak mam coś na raty w tym banku też mogę wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak bo tylko karta kredytowa wyklucza. Cokolwiek innego nie.

   Usuń
 20. Czy kartę też trzeba aktywować do 31 marca? Czy można aktywować dopiero w kwietniu by uniknąć opłaty 6,90zł za marzec?

  OdpowiedzUsuń
 21. Dzisiaj dostałam trzeci kod do Biedronki, czyli jutro mogę wypowiedzieć umowę?

  OdpowiedzUsuń
 22. Nie działają mi kody do Biedronki uzyskane w ramach tej promocji, wyskakuje komunikat na kasie 'karta zablokowana'. Jeśli ktoś jeszcze ma niewykorzystane kody z tej promocji prośba o informację, czy mu działają.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...