Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 64 000 punktów w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową z Żubrem w Banku Pekao, czyli nawet 800 zł do wzięcia!

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

25.01.2023

64 000 punktów w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową z Żubrem w Banku Pekao, czyli nawet 800 zł do wzięcia!

Ta edycja różni się od poprzedniej - o zgarnięcie pełnej puli bonusów jest zdecydowanie prościej.

Pekao: promocja "Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem – edycja II"
Do wzięcia czekają promocyjne punkty w programie Bezcenne Chwile, które można wymieniać na nagrody (rzeczowe lub vouchery na zakupy) o łącznej wartości aż 800 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

W zeszłorocznej promocji karty kredytowej Pekao, do wzięcia też było dużo, bo nawet 800 zł, ale lwią część gratyfikacji stanowił 2-procentowy zwrot za płatności kartą. By więc dużo zgarnąć, trzeba było bardzo dużo płacić kartą. Tym razem jest o wiele prościej. 

Pekao: promocja "Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem – edycja II"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która co najmniej od 19.01.2023 r. nie posiada jakiejkolwiek karty kredytowej wydanej przez Bank Pekao oraz przed 19.01.2023 r. nie uczestniczyła w żadnym czasie w programie Bezcenne Chwile. [Aktualizacja w dn. 27.01.2023 r.: poprosiłem bank o odniesienie się do tego ostatniego zapisu. Z odpowiedzi jaką otrzymałem od osoby odpowiedzialnej za współorganizację promocji wynika, że wyklucza jedynie uczestnictwo w programie Bezcenne Chwile (kiedykolwiek) z jakąkolwiek kartą wydaną przez Pekao - ewentualne posiadanie w programie Bezcenne Chwile kart wydanych przez inne banki nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji.]

💡 Jeśli nie łapiesz się na promocję Pekao, sprawdź w jaki sposób zyskać do 900 zł za kartę kredytową Citibanku lub 300 zł w bonach na zakupy + do 360 zł moneybacku z kartą kredytową Santander Consumer Banku.


Nagroda w promocji Pekao.
Na uczestników promocji czekają punkty w programie Bezcenne Chwile. Na początek więc kilka słów wyjaśnienia dla tych osób, które być może po raz pierwszy mają styczność z takim programem.

Bezcenne Chwile to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (należą do nich oczywiście karty wydawane przez Pekao). 

Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina (przykładowo: voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4 000 punktów). 

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Banku Pekao. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.


Na osobę wyrabiającą kartę kredytową w Pekao czeka 6 400 punktów powitalnych oraz 9 nagród po 6 400 punktów dodatkowych, co w sumie da aż 64 000 punktów. A taka ich liczba pozwala na zgarnięcie nagród o łącznej wartości 800 zł [Aktualizacja: doszła jeszcze jedna promocja, która sprawia, że można zyskać o 100 zł więcej - o szczegółach piszę nieco niżej]

Limit uczestników. Promocja ma być dostępna do 30.04.2023 r., ale należy uwzględnić, że może zakończyć się wcześniej, jeśli bank w ramach promocji wyda 3 000 kart. Jeśli tak się stanie, informacja o tym ma się pojawić na stronie banku. Wtedy promocja zakończy się w ciągu 7 dni od opublikowania takiego komunikatu.

Zasady promocji "Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem – edycja II" 


By wziąć udział w promocji i zdobywać wyżej wymienione punkty w programie Bezcenne Chwile, dzięki którym odbierzesz nagrody:

 • do 30.04.2023 r.:
  • zawnioskuj o Kartę Kredytową z Żubrem i zawrzyj umowę z Pekao oraz
  • przystąp z tą kartą do programu Bezcenne Chwile (można to zrobić poprzez bankowość internetową Pekao lub na stronie bezcennechwile.pl - warto ją dodać, tworząc odrębny profil w programie Bezcenne Chwile, tsn. na inny adres mailowy, jeśli już uczestniczysz w programie z kartą wydaną przez inny bank);
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do programu i uruchomienia konta punktowego (co następuje najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od rejestracji) dokonaj płatności kartą na sumę min. 250 zł.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę - 6 400 punktów powitalnych oraz otworzy drogę do zdobywania punktów dodatkowych (9 x 6 400). By je zgarniać:
 • w pierwszym, drugim, trzecim, czwartym, piątym, szóstym, siódmym, ósmym oraz dziewiątym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym spełnisz warunki uzyskania pierwszej nagrody (w każdym z tych miesięcy) wykonuj płatności kartą na sumę min. 250 zł.

Za każdy miesiąc w którym wykażesz się aktywnością w płaceniu kartą, dostawać będziesz kolejne punkty w programie Bezcenne Chwile - za każdym razem będzie to 6 400 punktów.

W uproszczeniu: by zgarnąć całą pulę punktów (10 x 6 400, tj. 6 400 punktów powitalnych i później 9 x 6 400), płatności kartą po min. 250 zł miesięcznie będzie należało wykonywać w 10 miesiącach. Jeśli z kartą kredytową Pekao do programu Bezcenne Chwile przystąpisz w lutym, to na wykonanie pierwszych płatności na sumę min. 250 zł będziesz mieć czas do końca marca, a kolejne płatności na taką sumę będzie należało wykonywać w kolejnych miesiącach od kwietnia do grudnia.

Punkty mają być naliczane najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich uzyskania. Przyznawane punkty mają mieć ważność przez 6 miesięcy (od momentu zasilenia konta punktowego w programie Bezcenne Chwile).

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, miej na uwadze, że uwzględnione będą tylko płatności wykonywane w PLN z wykluczeniem:

"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 

transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 

wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"


Lista wykluczeń może wydawać się długa, ale w praktyce organizatorowi chodziło zapewne o wykluczenie transakcji, w przypadku których można zrobić większy obrót na karcie bez faktycznych zakupów. Można jednak na spokojnie płacić w sklepach bądź marketach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych, motoryzacyjnych), w lokatach gastronomicznych, drogeriach, księgarniach, kinach itp., a także w Internecie (np. na Allegro). Mogą, ale nie muszą to być płatności u partnerów programu Bezcenne Chwile.

[Aktualizacja: dodatkowe 8000 punktów dzięki promocji "Punkty na start"


W dniu 15.02.2023 r. pojawiła się nowa promocja "Punkty na start" (dostępna już dla klientów różnych banków - w tym Banku Pekao). Dzięki niej czeka dodatkowe 8 000 punktów powitalnych za rejestrację karty Mastercard w programie "Bezcenne Chwile" (o szczegółach napisałem tutaj). Promocja łączy się z powyższą (przewidzianą tylko dla karty kredytowej Pekao) promocją, więc teraz można zgarnąć już nie 64 000, ale nawet 72 000 punktów (co przełoży się już na nagrody - np. vouchery na zakupy - o łącznej wartości aż 900 zł)

W tej promocji, by zdobyć 8 000 punktów:

 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu/zarejestrowania karty (co na potrzeby tej promocji można zrobić od 15.02.2023 r.), wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 100 zł (mogą, ale nie muszą to być transakcje u partnerów programu Bezcenne Chwile).

I to już wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 30 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków (tu podkreślam, że chodzi o dni robocze, a nie kalendarzowe, co w praktyce oznacza nawet około półtora miesiąca kalendarzowego), a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 3 miesiące.

Promocja "Punkty na start" (z 8 000 punktów) przewidziana jest do 17.05.2023 r. - czyli nawet dłużej niż promocja "Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem – edycja II" (z 64 000 punków) - ale miej na uwadze, że może zakończyć się wcześniej, gdyż organizator przewidział pulę 78 333 nagród po 8 000 punktów każda.]

[Aktualizacja: na stronie programu Bezcenne Chwile pojawiła się informacja: "Mastercard (...) szacuje, że w dniu 18.04.2023 r. dojdzie do wyczerpania puli Nagród w ofercie specjalnej „Punkty na start” („Oferta Specjalna”) i tym samym do jej zakończenia."]

Karta kredytowa z Żubrem - prześwietlenie oferty Pekao


Wyrabiając kartę kredytową z Żubrem w Pekao, wybrać należy jeden z pakietów (w czasie trwania umowy można pakiety zmieniać).

Wybrany pakiet (Standard, Złoty lub Platynowy) przekłada się na zakres dodatkowych korzyści, jakie można uzyskać z kartą kredytową - z punktu widzenia bankobiorcy najoptymalniejszym wyborem wydaje się jednak pakiet Standard, bo wtedy karta jest bez warunków za 0 zł (w praktyce wystarczy więc robić płatności na potrzeby promocji - po 250 zł miesięcznie - i niczym więcej martwić się nie trzeba, bo karta nie będzie generować kosztów w postaci opłat).

A czym różnią się te pakiety? Oto porównanie:

 • pakiet Standard to:
  • 3 x więcej punktów w programie Bezcenne Chwile (tu chodzi o standardowe punkty zbierane za płatności kartą np. u partnerów programu);
  • 0 zł za kartę (opłata miesięczna nie jest pobierana - bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • pakiet Złoty to:
  • 4 x więcej punktów w programie Bezcenne Chwile (także dotyczy tylko standardowych punktów);
  • 0/19 zł - z opłaty miesięcznej za kartę kredytową z tym pakietem zwalnia wykonanie płatności kartą na sumę min. 2 000 zł miesięcznie;
 • pakiet Platynowy to:
  • 5% zwrotu za płatności kartą kredytową na autostradach - do 20 zł/miesięcznie (a więc do 240 zł rocznie); 
  • 5 x więcej punktów w programie Bezcenne Chwile (to mnożnik dla punktów standardowych);
  • 0/39 zł - z opłaty miesięcznej za kartę kredytową z tym pakietem zwalnia wykonanie płatności kartą na sumę min. 3 000 zł miesięcznie.

Ponadto posiadacze kart kredytowych z pakietem Złotym lub Platynowym uzyskują bezpłatny dostęp do saloników lotniskowych Flight Delay Pass w przypadku opóźnienia lotu o co najmniej 60 minut, a także pakiet ubezpieczeń (m.in. zakupów i transakcji internetowych oraz podróżne - zainteresowanych odsyłam do szczegółów w regulaminie karty oraz OWU). Oferta pakietów dla karty kredytowej z Żubrem ma obowiązywać do 30.06.2024 roku. 

Choć na stronie promocji znajdziesz informację o tym, że RRSO (czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 19,98%, to pamiętaj, że jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłacanie wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle, ile zostało przez Ciebie wydane. A oprócz tego, że da się uniknąć odsetek, to kartę można utrzymywać za 0 zł (zwłaszcza gdy wybierzesz pakiet Standard). Tym samym bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów można zyskać "na czysto" 800 zł. 

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Przybliży Ci on zasady działania karty oraz wyjaśni czym jest okres bezodsetkowy.

Przydatne dokumenty:

204 komentarze:

 1. Fajnie wykluczenie. Takie wykluczające praktycznie każdego (kto własnie nie kończy 18 lat)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ile te pkt mają ważności? W sensie, czy mogę czekać 9 miesięcy aż uzbieram całość i dopiero je wydać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Punkty są ważne 6 mies. od dodania więc trzeba podzielić odbiór nagród na min. 2 razy.

   Usuń
  2. "Przyznawane punkty mają mieć ważność przez 6 miesięcy (od momentu zasilenia konta punktowego w programie Bezcenne Chwile)."

   Usuń
  3. Mi usunęli 2 dni przed terminem i jeszcze się wypierali

   Usuń
  4. Skoro dają 10 x 6400 pkt, a na bon 50 zł potrzeba 4000 pkt to najlepiej wymieniać punkty po krotnościach nagród podzielnych przez 4000 pkt. Idealnie taki moment wypadnie po przyznaniu 5-tej nagrody (będą 32 tys. pkt) oraz po 10-tej (kolejne 32 tys. pkt).

   Usuń
 3. Jeśli miałem kartę kredytową z Alior banku i tam byłem uczestnikiem promocji bezcenne chwilę, czy mogę tutaj przystąpić do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobre pytanie. Wie coś ktoś na ten temat?

   Usuń
  2. Dziś dostałem odpowiedź (od osoby odpowiedzialnej za współorganizację promocji) rozwiewającą wątpliwości.

   Z promocji wyklucza jedynie uczestnictwo w programie Bezcenne Chwile (kiedykolwiek) z jakąkolwiek kartą wydaną przez Pekao. Ewentualne posiadanie w programie (kiedyś lub nawet teraz) jakiejkolwiek karty wydanej przez jakiś inny bank na szczęście nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w powyższej promocji.

   Usuń
  3. No tu niestety trzeba jednak dopytać na infolinii. Ja wczoraj od konsultanta banku Pekao uzyskałem informację, że jakikolwiek udział w programie Bezcenne Chwile wyklucza mnie z tej promocji. Co zresztą jest zgodne z zapisami regulaminu:

   § 3 ust. 2 pkt. d)
   d) przed dniem rozpoczęcia Oferty, tj. przed 19.01.2023 r., nie uczestniczyli w żadnym czasie w Programie; oraz

   , gdzie Program jest definiowany jako (§ 2 ust. 1 pkt. c):

   "Program – program lojalnościowy pn. Priceless Specials zorganizowany i prowadzony przez Mastercard, oparty o system gromadzenia i wymiany Punktów na nagrody. Szczegółowe zasady funkcjonowania Programu określa regulamin Programu dostępny na stronie internetowej: https://bezcennechwile.mastercard.pl/ (w stopce strony). Oferta jest
   organizowana w ramach Programu i – o ile w niniejszym Regulaminie nie zastrzeżono inaczej – podlega regulaminowi Programu;"

   Usuń
  4. Dopytywanie na infolinii może skończyć się różnymi interpretacjami każdego konsultanta, a do tego najbardziej zachowawczyni (i nie dotyczy to tylko tego banku ale ogólnie wszystkich; przykład niedawnej promocji BNP Paribas dla obecnych klientów - ile tam było różnych wykładni, wątpliwości, a nawet opinia, że to tylko propozycja dla zaproszonych. I to okazało się błędne. A kto wziął udział, ten teraz odbiera nagrody).

   Pamiętajmy, że interpretacje konsultantów z infolinii nie są wiążące. Od rozliczeń promocji jest inny dział.

   Dlatego też po wyjaśnienia nie skierowałem się na infolinię, ale do osoby odpowiedzialnej za współorganizację promocji.

   Usuń
  5. Mr. Zlotówa czy aby na pewno "Z promocji wyklucza jedynie uczestnictwo w programie Bezcenne Chwile (kiedykolwiek) z jakąkolwiek kartą wydaną przez Pekao" ?? W regulaminie jest napisane:
   Do otrzymania Punktów Powitalnych uprawnieni są tylko tacy Uczestnicy, którzy spełnią łącznie wszystkie poniższe warunki:
   a) w Czasie Obowiązywania Oferty podpiszą z Partnerem umowę o Kartę Partnera; oraz
   b) w Czasie Obowiązywania Oferty, do dnia podpisania z Partnerem umowy o Kartę Partnera, o czym mowa w lit. a) powyżej, nie posiadali żadnej karty kredytowej wydanej przez Partnera, w tym Karty Partnera;

   Przy czym w definicjach z tego regulaminu jest wyraźnie napisane czym jest karta partnera:
   Karta Partnera – oznacza Kartę Kredytową z Żubrem Mastercard®, wydaną Uczestnikowi przez Partnera, która jest podstawą przystąpienia Uczestnika do Programu. Karta Partnera stanowi Kartę w rozumieniu regulaminu Programu;

   Zatem z regulaminu jasno wynika, że jeśli ktoś posiada kartę debetową w pekao i ma ją zarejestrowaną w programie to wcale nie jest wykluczony z promocji.

   Problematyczny jest jedynie zapis: "przed dniem rozpoczęcia Oferty, tj. przed 19.01.2023 r., nie uczestniczyli w żadnym czasie w Programie"

   Usuń
  6. Witam gdzie mogę sprawdzić czy w przeszłości miałem kartę Pekao w programie bezcenne chwile.

   Usuń
  7. Spróbuj na infolinii BCh. Może są w stanie sprawdzić

   Usuń
 4. czyli jeżeli ktoś ma innąkartę w BC to odpada?

  OdpowiedzUsuń
 5. Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która co najmniej od 19.01.2023 r. nie posiada jakiejkolwiek karty kredytowej wydanej przez Bank Pekao oraz przed 19.01.2023 r. nie uczestniczyła w żadnym czasie w programie Bezcenne Chwile tzn. jeżeli korzystałem w Alior Banku z powyższego programu to tu już się nie łapię, tak?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy jak mam zwykłą kartę ( nigdy nie miałem karty kredytowej w tym banku) do konta i zarejestrowaną w programie bezcenne chwile to mogę starać się o kartę kredytową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już masz kartę Pekao w programie BCh to cię to wyklucza.

   Usuń
 7. To promocja dla tych co są tu nowi na blogu. 95% stałych Czytelników tego bloga została wyeliminowana zapisem, że to promocja dla tych, co "przed dniem 19.01.2023 r. nie uczestniczyli w żadnym czasie w Programie [BCh]".

  Bo żeby nigdy wcześniej żadnej karty z żadnego banku w BCh nie mieć zarejestrowanej to trzeba być po prostu bankobiorcowym świeżakiem.
  Pozdrowienia dla świeżaków :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czas zaangażować rodzinkę. Na pewno jeszcze ktoś się znajdzie. Nawet trzeba odświeżyć dalsze relacje.

   Usuń
  2. Ja z promocji korzystam od czerwca ubr. Jakoś jeszcze nie miałem okazji brać udziału w tym programie więc teraz wchodzę :)

   Usuń
 8. Czyli wykluczają wszystki zapisanych w Bezcennych chwilach dobrze rozumie

  OdpowiedzUsuń
 9. Wiadomość do Banku Pekao jakiś żart , mało prawdopodobne że są tu osoby które nie korzystały z Bezcenne Chwile.

  OdpowiedzUsuń
 10. Chybiona promocja tu wszyscy mają Bezcenne Chwile

  OdpowiedzUsuń
 11. A jeżeli zarejestrowalem się w programie bezcenne chwile z kartą kredytową Citi Handlowy 20 stycznia to czy mogę wniosek składać o kartę PKO?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to jesteś w czepku rodzony. Wchodzisz.

   Usuń
  2. O ile ta karta citi była Twoją pierwszą i jedyną w życiu rejestrowaną w BChw to spełniasz warunek

   Usuń
  3. Ale nie PKO ale Pekao (z żubrem)

   Usuń
 12. Jak wygląda spłata takiej karty jak nie mam konta osobistego w Pekao i nie zamierzam zakładać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta kredytowa ma swój normalny, 26-cyfrowy nr rachunku do spłaty. Puszczasz przelew z jakiegokolwiek konta w innym banku na konto karty kredytowej i się tak spłaca. Zwyczajnym przelewem zewnętrznym jak nie chcesz RORu w banku z żubrem otwierać.

   Usuń
 13. Najlepiej niech od razu wykluczą wszystkich posiadaczy numeru PESEL.

  OdpowiedzUsuń
 14. Czemu tyle jadu w komentarzach? Przecież zawsze było wykluczenie "posiadających kartę w Bezcenne chwile". To nie jest pierwsza taka sytuacja. Ale to nie oznacza, że nie można wziąć udziału. Podanie innego adresu e-mail rozwiązywało sprawę (wiem z doświadczenia). Zatem skąd tyle wątpliwości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to raczej wyjaśnienie pracownikom z pkobp dla czego ich promocja jest nie atrajyjna (nie ma klientów)

   Usuń
  2. Bo już ten myk uszczelnili od min. pół roku. Wiem z autopsji.

   Usuń
 15. Zawnioskowałem przez stronę i pan poinformował mnie że skoro mam konto założone ma selfie to i tak muszę iść do placówki z dowodem. Czy jeśli w placówce zawnioskuje do też będę mógł zarejestrować w programie?

  OdpowiedzUsuń
 16. To jak to w końcu jest z tym wykluczeniem Bezcenne Chwilę. Jak posiadam tam klika kont na różne maile i mam tam karty z innych banków, ale dla karty kredytowej z tej promocji założę nowe konto na bezcenne chwilę to łapię się na promocje czy jestem wykluczony, bo weryfikują po danych osobowych a nie po mailu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpewniej już weryfikują po PESELu więc nie przejedzie.

   Usuń
  2. Mr. Złotówka jakie jest Pana zdanie w tej kwestii???

   Usuń
  3. Dziś zaktualizowałem wpis po odpowiedzi z banku, która rozwiewa wątpliwości. Ewentualne uczestnictwo w programie Bezcenne Chwile z kartą wydaną przez inny bank nie wyklucza z powyższej promocji (wyklucza jedynie posiadanie kiedykolwiek jakiejkolwiek karty Pekao w programie Bezcenne Chwile).

   Zatem mając już kartę/karty innych banków w programie, można teraz wziąć udział w promocji karty kredytowej Pekao.

   Usuń
  4. Gdzie można znaleźć jakąś oficjalna informację w tej sprawie bo na końcu się okaże że jest inaczej i będzie szkoda całego zamieszania. Na infolinii bezcennych chwil informują że posiadanie wcześniej karty w tym programie w innym banku wyklucza udział w promocji. Fajnie by było mieć oficjalne pismo banku, wtedy nie będzie wątpliwości i będzie podstawą do ewentualnej reklamacji

   Usuń
  5. Nie informowałbym o tym, bazując na informacjach pracowników infolinii, obojętnie w którą stronę byłyby interpretacje (a te interpretacje konsultantów nieraz są błędne, a przede wszystkim to zawsze są jak najbardziej zachowawcze - nie dotyczy to tylko tego banku, bo to zjawisko powszechne). Ostatecznie to nie konsultant weryfikuje spełnienie warunków uczestnictwa, a konkretny dział za to odpowiedzialny. Dlatego pytanie skierowałem do osób odpowiedzialnych za organizację promocji.

   Dodatkowym potwierdzeniem takiego stanu rzeczy, jest zapis, który dodano na stronie promocji:

   "Jak uzyskać aż do 800 zł?

   Jeśli nie posiadasz karty kredytowej w Pekao S.A. i nie korzystasz z programu Mastercard® Bezcenne® Chwile w Banku Pekao S.A.:

   Wypełnij formularz kontaktowy i zamów Kartę Kredytową z Żubrem."

   Tu już mowa wyłącznie o programie w ramach Pekao.

   Usuń
  6. Złotówa, w powyżej podlinkowanym przez Ciebie regulaminie widnieje:

   § 1. ust. 1. stanowi, że organizatorem oferty "Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem" jest Mastercard Europe SA, Waterloo, Belgia.

   § 1. ust. 2. stanowi, że partnerem tej oferty jest Bank Pekao SA, Warszawa, Polska.

   § 3. ust. 2. b) stanowi, że do otrzymania punktów powitalnych uprawnieni są tylko tacy uczestnicy, którzy do dnia podpisania umowy o kartę partnera nie posiadali żadnej karty kredytowej wydanej przez partnera.

   Być może ludzie zatrudnieni na infolinii Majorel Polska nie są tego świadomi 😋

   Usuń
 17. Czy ktoś ma problemy z zalogowaniem do konta Bezcennych Chwil? Mi od dwóch tygodni przy próbie logowania pojawia się następujący komunikat: WYSTĄPIŁ PROBLEM Z ZAŁADOWANIEM ODPOWIEDNICH TREŚCI. PRZEŁADUJ STRONĘ ŻEBY ODŚWIEŻYĆ. KOD BŁĘDU,,,,,,. Przeładowanie strony oczywiście nic nie daję. Reklamację składane do Bezcennych Chwil bez odpowiedzi. Jakieś sugestie co robić dalej?

  OdpowiedzUsuń
 18. Na infolinii poinformowano mnie, że nie mogę wziąć udziału jeśli nie posiadam RORu :/ ale ja nie potrzebuje ROR, bo to inny produkt...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe który zapis regulaminu tak stanowi.

   Usuń
 19. Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym że pakiet Standard to 3 x więcej punktów w programie Bezcenne Chwile, a pakiet Platynowy to 5 x więcej punktów w programie Bezcenne Chwile. O co chodzi? To który pakiet muszę wybrać żeby dostawać te 6400 pkt miesięcznie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja z punktami powitalnymi i dodatkowymi (6400 + 9 x 6400 pkt) to jedno, a (ewentualne) zbierania punktów standardowych to drugie.

   By zdobyć tytułowe 64 000 punktów, przekładające się na nagrody o wartości 800 zł, można wybrać kartę w dowolnym pakiecie (Standard wypada najkorzystniej, bo wtedy nie ma opłaty za kartę - bez warunków).

   Jeśli chodzi o te mnożniki (np. 5 x więcej punktów w programie Bezcenne Chwile w przypadku karty w pakiecie Platynowym) to odnoszą się one do zbierania "zwykłych" punktów (a nie tych powitalnych i dodatkowych w ramach nagród po 6400 punktów miesięcznie). Zbiera się je przy okazji płacenia kartą (zwłaszcza u partnerów programu Bezcenne). Jednak ich gromadzenie już tak efektywne nie jest - o szczegółach, tych punktach oraz partnerach programu Bezcenne Chwile piszę tutaj.

   Usuń
  2. Dokładnie. Ten program jest dość unikalny jeśli chodzi o kwestię zbierania punktów za zakupy 😋

   Usuń
 20. 1. Nie mając konta w Pekao = wizyta w banku + wyciąg z dochodów za 9 m-cy wstecz + pełne wyciągi (wszystkie operacje) za 3 m-ce wstecz (u mnie około 200 stron). Informacje o zadłużeniu karty w formie drukowanej na adres, brak podglądu online lub w apce .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma podglądu karty w apce bez posiadania konta i innych produktów?

   Usuń
  2. Do tego konieczny jest dostęp do tzw. bankowości elektronicznej.

   Usuń
  3. W oddziale można udostępnić im wyciągi, bez drukowania. Ja podczas wizyty przesłałam wyciągi z 6 m-cy w formie elektr i nic nie trzeba było drukować. Załatwione :) A podgląd w apce można mieć, ale trzeba zawnioskować o sam dostęp do bankowości, bez zakładania konta.

   Usuń
 21. Można jakoś sprawdzić czy miałem tkarte Pekao w bezcennych chwilach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten program obsługuje w Polsce dla MC firma Majorel Polska, infolinia:
   - tel. stacjonarne: (+48) 801 055 990
   - tel. komórkowe: (+48) 61 664 60 10
   - adres e-mail: pl.mastercard@majorel.com

   Usuń
 22. Jakie dokumenty są wymagane żeby zawnioskować o kartę w oddziale? Dowód osobisty, wpływy z 6-miesięcy i trzeba też zaświadczenie od pracodawcy o zatrudnieniu?

  OdpowiedzUsuń
 23. Do kiedy trzeba kartę utrzymywać??

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy naliczają się Wam podstawowe punkty z tej karty? U siebie na koncie bezcennych widzę tylko extra punkty od partnera allegro

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie są tylko punkty z Alibaba 😋

   Usuń
 25. Chciałbym podpytać o kolejność, jeśli nie posiadam i nie posiadałem żadnych produktów PEKAO i chciałbym skorzystać z możliwie jak największej ilości promocji.

  1. Założenie Konta Przekorzystnego z polecenia (+100 zł) na selfie (+200 zł).
  2. Następnie zawnioskowanie o kartę kredytową (potencjalnie +800 zł)
  3. Na koniec otwarcie konta oszczędnościowego (8% na 183 dni).

  Kolejność 2 i 3 punktu można odwrócić.

  Czy to optymalna wersja? Czy może np. nie będzie można zawnioskować o kartę kredytową w promocji, jeśli np. otworzę konto przekorzystne uprzednio?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto oszczędnościowe najlepiej założyć już razem z kontem osobistym. O kredytówkę możesz wnioskować mając już ROR.

   Usuń
 26. dostałem na infolini informację, że pekao automatycznie rejestruje każdą kartę w programie BC, a więc jeśli ktoś kiedyś miał konto z kartą , to jest pozamiatany. ktoś coś wie na ten temat więcej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieprawda. Miałem konto w Pekao i kartę w BCh trzeba było odrębnie rejestrować

   Usuń
  2. Czy jeśli oczekuje na karte kredytowa z pekao i zarejestruje ją na ,,bezcenne chwile” to mogę wtedy karte z santander tez zalogować na ,,bezcenne chwile”? W jakim banku dostaje się zwrot % za zakupy? Widzę tylko santander 1% na media :/

   Usuń
 27. Czy jeśli oczekuje na karte kredytowa z pekao i zarejestruje ją na ,,bezcenne chwile” to mogę wtedy karte z santander tez zalogować na ,,bezcenne chwile”? W jakim banku dostaje się zwrot % za zakupy? Widzę tylko santander 1% na media :/

  OdpowiedzUsuń
 28. czy jak posiadam już inna kartę ale debetową podpiętą do programu z PKOSA, to czy podpięcie KK bedzie możliwe z bonusami, Złotówa można to potwierdzić ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakakolwiek karta Pekao w Bezcennych Chwilach wyklucza z tej promocji.

   Usuń
 29. Bankobranie jak to jest w końcu z promocją. Tata miał kartę w BC z banku Citibank. Założył właśnie kartę z pekao. Dostanie te punkty czy nie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostanie. Ważne żeby żadnej karty Pekao nie miał nigdy w BCh.

   Usuń
 30. Jednym slowem kicha. Bo mam już w pogramie BCh zgłoszoną karte debetową z PeKao ... :(

  OdpowiedzUsuń
 31. Otrzymalem karte i chcialem ja dodac do programu w aplikacji pekao. Wszystkie jednak karty zostaly dodane jednoczesnie do programu bezcenne chwile, lacznie z debetowa. Czy oznacza to ze zostalem wykluczony z promocji jako, ze mam teraz inne karty pekao w programie oprocz kredytowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakakolwiek karta Pekao w tym programie wyklucza z tej promocji.

   Usuń
  2. U mnie jest to samo. Miałem kartę debetową, która nigdy nie zgłaszałem, a jak zgłosiłem kartę kredytową w aplikacji to w programie Bezcenne Chwile widnieją obydwie. Czy będzie problem uzyskać punkty promocyjne za kredytówke?

   Usuń
  3. Jeśli zarejestrowało 2 karty naraz to nie ma podstaw żeby to wykluczyło.

   Usuń
  4. Mr. Złotówka jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

   Usuń
  5. Regulamin nie zabrania dodania teraz innych kart Pekao. Odnosi się jedynie do tego by przed rejestracją karty kredytowej nie mieć w programie Bezcenne Chwile jakiejkolwiek innych kart Pekao.

   PS. Oczywiście na potrzeby promocji płatności należy wykonywać niezmiennie kartą kredytową.

   Usuń
 32. M.Złotówa na stronie banku (stronie promocji) już widnieje poprawiony zapis "
  Jeśli nie posiadasz karty kredytowej w Pekao S.A. i nie korzystasz z programu Mastercard® Bezcenne® Chwile"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli z kredytówką nie korzystałem z promocji bezcennych chwil a febetową miałem dodaną z 5 lat temu.

   Usuń
  2. Jak miałeś w Bezcennych jakąś kartę Pekao kiedykolwiek to to wyklucza.

   Usuń
 33. Pytanie mam do Mr. Złotówki. Jak Twoim zdaniem prawidłowo interpretować zapis w regulaminie dot. "do końca miesiąca po miesiącu przystąpienia do programu dokonaj płatności kartą na min. 250 zł". Umowę zawarłem 31.01. Dzisiaj 24.02 karty brak. Z infolinie dowiedziałem się wcześniej że kartę wysłali dopiero 17.02, karta idzie tydzień i cisza. Do końca pełnego miesiąca zostały 2 dni robocze a tranksacje musza być zaksięgowane i rozliczone na koncie, więc jest to nie realne żebym w lutym dokonał płatności i zapisał się do programu. Czy ma znacznie czy do programu (żeby otrzymać max nagród czyli 800 zł) trzeba przystąpić już w pierwszym pełnym miesiącu czy można na spokojnie w drugim pełnym i dopiero od tego momentu liczy się czas 9 miesięcy żeby otrzymać max 64.000 pkt. dziękuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Data zawarcia umowy nie ma tutaj znaczenia - liczy się czas przystąpienia z nią do programu Bezcenne Chwile, więc tu na szczęście nie ma czym się martwić - jeśli karta przyjdzie np. w poniedziałek i uda się ją zarejestrować jeszcze w lutym, to na wykonanie pierwszych płatności (na sumę min. 250 zł) będziesz mieć czas do końca marca. A jeśli przyszłaby dopiero w marcu i wtedy przystąpisz z nią do programu Bezcenne Chwile, to na te pierwsze płatności (na sumę min. 250 zł) będziesz mieć czas do końca kwietnia, bowiem czas na to jest "do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do programu i uruchomienia konta punktowego" (a nie po zawarciu umowy).

   Usuń
  2. dziękuję za wyjaśnienie

   Usuń
 34. Mr Złotówa- Mam pytanie co do punkt:
  "do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do programu i uruchomienia konta punktowego (co następuje najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od rejestracji) dokonaj płatności kartą na sumę min. 250 zł"
  Skad wiadomo, ze konto puntkowe jest juz otwarte i od kiedy? Czy tranzakcje, ktore wykonalem po rejestracji, ale przed otwarcie konta punktowego nie beda uwzglednione?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinienem przyjść mail powiadamiający o tym. Ale przede wszystkim gdy po zalogowaniu na stronie Bezcenne Chwile jest już tam widoczna karta.

   Usuń
  2. Przychodzi mail pt. "Rejestracja zakończona powodzeniem"

   Usuń
 35. Nie rozumiem zasad przyznawania punktów . Karta zarejestrowana prawidłowo , płatności realizowane w punktach z prawidłowym MCC - wydane około 900 PLN , a w programie zarejestrowane 89 PLN . Program dla masochistów znajdujących przyjemność w comiesięcznych reklamacjach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co to znaczy, że "w programie zarejestrowane 89 PLN"?

   Usuń
  2. Zaczekaj spokojnie, po kilku dniach wszystkie punkty będą. Zresztą te zwykła punkty to nie meritum tej promocji więc nie ma co się nimi emocjonować.

   Usuń
  3. Jestem autorem postu - odpowiadam na pytanie (w zakładce konto - zarejestrowane transakcje na kwotę 89 zł) a nie faktyczna suma - jak pisałem , o wiele wyższa . Nie pisałbym o tym , ale od tych płatności minęło już 14 dni , i wiem że to nie meritum promocji , ale w banku miesięczny limit wydatków spełniony , a wg Bezcennych .. jeszcze nie

   Usuń
 36. NIE POLECAM
  obsługa i formalności to jakiś dramat.
  Mam umowę o pracę na czas nieokreślony 15lat.
  10 miesięcy temu dodatkowo założyłem działalność.

  w skrócie. Na umowę o prace nie da się złożyć wniosku bo mam jeszcze działalność którą trzeba wykazać, a na działalność też nie bo nie ma roku..
  W biku pozytywnie.
  w końcu złożyłem dokumenty.
  UWAGA:
  PIT za 2021
  dokument o niezaleganiu w US
  dokument o niezaleganiu w ZUS
  KPIR za 2022
  KPIR za styczeń 2023
  SUDOP

  historia rachunku prywatnego ostanie 6 mesiecy( w moim przypadku 55 stron)
  Potwierdzenie od pracodawcy.  za każdym razem dzwoni inny konsultant, nie w temacie i chce złożyć wniosek. a to na działalność a to na umowę.

  W końcu poradzili abym złożył wniosek za 2 miesiące.

  Niestety ale zlikwiduję tam moje konto firmowe. Nie wiem co mnie przekonało abym tam otworzył....

  PS wnioskowałem o możliwie niski limit. 4000 zł

  A SZKODA BO CHCIAŁEM ZARAZ PO OTRZYMANIU karty wypłacić wszystko w bankomacie i za to uciec do Wenezueli....

  OdpowiedzUsuń
 37. Jak mając już kartę ,będzie można widzieć saldo na karcie bez konta osobistego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto ma działalność gospodarczą ten nie ma lekko w tym kraju. Także w bankach. Wyrabiałem karty kredytowej jako osoba z DG w Citi, BNP, PKO i Pekao. Wszędzie tona papierów.

   Usuń
 38. Ja mam pytanie gdzie sprawdzić czy miałem kartę PEKAO w programie bezcenne chwile w przeszłości?

  OdpowiedzUsuń
 39. Wniosek o kartę kredytową w Pekao system odrzuca, bo mam już kk w innym banku- Citi handlowym... Czy ktoś też tak miał? Da się z tym coś zrobić? Np. obniżyć limit kk w Citi handlowym? Da się to zrobić przez bankowość internetową? Zależy mi na tej promocji z Pekao

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zostaje Ci tylko dzwonić do Citi by obniżyć limit. Inaczej sie nie da. Ale warto. Co jakiś czas jest promocja, jakaś nagroda za ... podwyższenie limitu :)

   Usuń
  2. To i tak nic Ci nie da. Poza tym skąd wiesz że to problem kk w Citi? Nie pamiętam aby kiedykolwiek przy wyrabianiu wielu kk w różnych bankach i wracaniu do tych samych jakikolwiek pracownik był w stanie mi powiedzieć że to akurat limit zadecydował o przyznaniu takiej kk. Nawet podanie sporo różniących się danych (nie pamiętałem ile mam na kk w innych bankach i podałem sporo zaniżone - choć wciąż wysokie - kwoty) o limitach na kk w innych bankach nie było problemem.
   Myślę że bardziej istotne jest opłacanie na czas rachunków i przy częstym (to też istotne bo można posiadać kk i z niej nie korzystać) korzystaniu z kk spłacanie tak dokonanych płatności w terminie. Te informacje idą do BIK i są potem sprawdzane. Także częstotliwość takich zapytań w tym samym czasie może mieć wpływ na to, co system przy takim zapytaniu "wypluje".

   Usuń
  3. W Citi można też napisać wiadomość przez bankowość. W ciągu 2-3 dni zmniejszą limit do wskazanego.

   Usuń
 40. Składałem już na stronie promocji 3 razy wniosek o kontakt. Brak odzewu, czy macie podobną sytuację ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam tak samo ....... próbowałem z różnych przeglądarek

   Usuń
  2. Do mnie dzwonili jakoś po 3-4 dniach.

   Usuń
 41. Już dzisiaj trzeci raz wpisuję na tej stronie imię nazwisko i telefon, zaznaczam zgody i nikt się ze mną nie kontaktuje, pierwszy raz wpisywałem ponad tydzień temu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też czekam już 3 dzień... Tacy tam są zarobieni? Jak obsługa tej karty wygląda jak jak jej otwarcie to trzeba się uzbroić w cierpliwość...

   Usuń
 42. Jeśli w programie zarejestrowano już kartę debetową Pekao i skorzystano z bonusa "Punkty na start", to jest się wykluczonym z możliwości skorzystania z promocji dot. karty kredytowej?

  OdpowiedzUsuń
 43. Witam. Chyba jednak nie jest tak różowo. Kartę założyłam ba początku lutego, od razu zarejestrowałam ja w BCh. Do dziś nie otrzymałam punktów powitalnych i ich nie dostanę, ponieważ mam w programie kartę z citi. Taka informacje dostałam na i infolinii a także mailowo. I co z tego, ze na stronie promocji zmienili info, z której wynika wprost, ze z promocji wyklucza jedynie uczestnictwo w BCh wyłącznie w Pekao? Teraz zasłaniają się regulaminem. Mam standard złoty, powinnam mieć naliczane 4krotnosc pkt, ale z tym jest problem, który probuja rozwiązać razem z bankiem. Niestety, w nieuczciwy sposób ściągnęli masę klientów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Nie minął jeszcze termin naliczenia punktów. Nie ma powodów do paniki
   2. Wszelkiej maści konsultanci często udzielają błędnych informacji.
   3. Dostałem też wiadomość potwierdzającą udział w promocji i prawo do punktów chociaż mam w BCh karty kilku banków.

   Usuń
  2. Dobrze to czytać, a można wiedzieć skąd masz te informacje potwierdzająca udział w promocji? Mnie powiedziano i napisano, ze promocyjne punkty nie zostaną w moim przypadku naliczone, wiec nie wiem, gdzie jeszcze miałabym dostać inna informacje.

   Usuń
  3. Przez miesiąc próbowałam dowiedzieć się w PEKAO, czy mogę uczestniczyć w obecnej ofercie, jeżeli:
   1. Miałam w zeszłym roku kartę kredytową innego banku zarejestrowaną w programie Mastercard - Bezcenne Chwile (karta została wyrejestrowana z tego programu i zamknięta w styczniu br.)
   2. Nie miałam dotychczas w PEKAO żadnej karty (także kredytowej).

   Najpierw otrzymałam kilka odpowiedzi nie na temat, a w końcu dzisiaj informację, że żeby wziąć udział w promocji , można złożyć wniosek samodzielnie za pośrednictwem aplikacji Pekao24 (w zakładce Oferty i Wnioski), lub w za pośrednictwem PEOPay.

   Usuń
 44. Skąd będę wiedział, ze już jestem dodany do tego programu bCh? Niby widzę tam moje 2 karty tj kredytowa i debetowa ale kiedy będą one „aktywne” w tym programie żeby robić zakupy i były one wzięte pod uwagę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Przychodzi mail z informacją o dodaniu karty do BCh ALBO
   2. Możesz się zalogować na stronie BCh. Jak już tam masz kartę i możesz wybrać cel to znaczy że karta aktywna.

   Usuń
  2. Czy mail przychodzi zawsze? Nie otrzymałem maila, ale mogę dodać cel.

   Usuń
  3. Mam ten sam problem, czy udało Ci się znaleźć jego rozwiązanie?

   Jestem na przełomie miesiąca i nie wiem, czy karta już jest aktywna i stało się to w marcu, czy może dopiero stanie się aktywna w kwietniu i pierwszą transakcję trzeba będzie wykonać w maju?

   Co więcej, nie wiem, czy jeśli została dodana w marcu, ale aktywowana w kwietniu to pierwszym miesiącem, w którym trzeba wykonać transakcję jest będzie kwiecień czy maj?

   Usuń
  4. Anonimowy30 marca 2023 20:10
   Z mailami to różnie bywa. Wpadają do spamu, nie dochodzą. Liczy się stan rzeczywisty. Jak się logujesz w Bezcennych Chwilach i już tam masz dodaną kartę to znaczy że jest zarejestrowana.

   Usuń
 45. Zlozylam wniosek na stronie promocji ponad tydzien temu. Do tej pory nikt sie ze mna nie skontaktowal. Jak dlugo czekaliscie?

  OdpowiedzUsuń
 46. Są punkty za luty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja nie mam a cały luty używałem karty. Do kogo składać teraz reklamacje?

   Usuń
 47. Niech ktoś potwierdzi otrzymanie punktów w sytuacji, w której już ktoś miał wcześniej dodaną kartę z innego banku do bezcennych chwil.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również nie otrzymałem punktów powitalnych. 20.12 zamknąłem kartę Citi ale uczestniczyłem w programie BCh od 7.02 mam kartę z żubrem, aktywnie nią place i spełniłem wszystkie warunki. Dziś mamy 1.04 i nic. Dzwoniłem na infolinię BCh i złożyłem reklamacje. Czarno to widze

   Usuń
  2. Przecież małe są szanse by ktoś dostał. Ja wniosek o kartę złożyłem od razu w pierwszym dniu promocji czyli 25 I. Kartę dostałem dopiero w lutym więc płatności zrobione w marcu oznaczają że punkty dadzą w kwietniu. A realia są takie że żaden bank nie daje nagród od razu na początku miesiąca ale w ostatecznym terminie.

   Usuń
  3. Tylko tu w regulaminie pisze że punkty zostaną przyznane max w następnym miesiącu po spełnieniu warunków. Ja warunki spełniłem już 19.02.

   Usuń
  4. U mnie to samo. Ja też od lutego mam kartę z Żubrem, od lutego równiez konto w Mastercard BCh i zgodnie z regulaminem powinni już punkty powitalne przyznać. Złozyłam reklamację w banku. Zobaczymy co odpowiedzą.

   Usuń
  5. Niestety również u mnie mimo płatności na grubo pona 1 tyś w dniu 17.02 w Marcu nie było żadnych punktów. Ja jednak obecnie posiadam z INNEGO Banku Kartę Kredytową jak i Debetową w BCh.(fakt taki jednak nie miał wykluczać)
   Ja jednak z w/w Bankiem mam już kilka negatywnych doświadczeń w promocjach.
   Ten Bank to jedna wielka porażka.

   Usuń
 48. Czy z tej karty kredytowej da się zasilić konto w Revolucie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dać to się pewnie da ale z promocji wykluczone są "wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych".

   Usuń
  2. Odnoszę się do wpisu z 1.04 i 2.04.
   Punkty zostały dziś przyznane

   Usuń
 49. Pragnę donieść, że po złożeniu reklamacji, które zresztą wciąż wisi jako w trakcie, wczoraj tj. 6 kwietnia punkty powitalne pojawiły się na moim koncie.

  OdpowiedzUsuń
 50. Dostałem punkty za p-wszy miesiąc. Bony odebrane.

  OdpowiedzUsuń
 51. Też otrzymałem punkty powitalne 6400

  OdpowiedzUsuń
 52. Czy całe możliwe do zdobycia 64 tys. punktów można ulokować na jednym celu w Bezcennych Chwilach?

  OdpowiedzUsuń
 53. Złożyłem wniosek o kartę i odpisali mi że nie mam zdolności kredytowej hahahaha parodia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie przyznawaj się do działalności gospodarczej bo Ci każą latać po wszystkich możliwych urzędach i dostarczać papierki o niezaleganiu.
   łącznie z potwierdzeniem z najbliższego spożywczaka, że nie jesteś u nich wpisany w zeszycie.
   żartowałem z tym spożywczakiem :)

   Usuń
 54. UWAGA!
  Gdyby ktoś wpadł na pomysł i chciał zasilić konto Revolut kartą kredytową z żubrem , to odradzam. Mnie za zasilenie 1000zł naliczyli opłatę 70zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak samo w Citibanku. Traktują to jako transakcje gotówkowe.

   Usuń
 55. przy rezygnacji z karty z żubrem, proponują jakąś ofertę utrzymaniową?

  OdpowiedzUsuń
 56. Czy mając konto ROR w banku PeKaO SA i zarejestrowaną w programie bezcenne chwile kartę do tego rachunku ROR można wziąć udział w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 57. Jeśli podpisze umowę na kartę kredytową jutro to czy zdążę przystąpić do promocji bo zakładam ze karta fizycznie nie zdąży przyjść do 30 kwietnia i nie zdążę ja zarejestrować w bezcennych chwilach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też czekam na kartę, a nie widzę odpowiedzi na to pytanie, czy zalapie się na promocję jeśli zarejestruję kartę w maju. Pozdrawiam

   Usuń
  2. Z regulaminu wynika że niestety nie załapiesz się, ponieważ kartę trzeba było też zarejstrować do programu BC do dnia 30 kwietnia.

   Usuń
  3. Jeśli tak długo czekałeś na kartę to złóż reklamację by cię zaliczyli do promocji bo przecież to niezależne od ciebie że karta szła tak długo.

   Usuń
  4. A gdzie tą reklamację złozyć?

   Usuń
  5. W bankowości.

   Usuń
 58. Mr. Złotówka - nieopatrznie zapisalem karte kredytowa Pekao do Bezcennych Chwil na e-mail na ktorym niegdys mialem podpieta karte innego banku. Czy zgodnie z tym co napisales powyzej, ze: "wyklucza jedynie uczestnictwo w programie Bezcenne Chwile (kiedykolwiek) z jakąkolwiek kartą wydaną przez Pekao " nadal lapie sie na ta promocje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie powinno mieć znaczenia. Nadal łapiesz się na promocję :)

   Usuń
  2. PANIE złotówka. Czy ta promka napewno się zakończyła? Na stronie banku nadal informacja wisi, a w oddziale info że jest inna. 100 złoty za trzy transakcje i tyle. Za miesiąc po miesiącu spełnienia warunków 100 zł zasili kartę. Sprawdź to proszę. Kto mówi prawdę.

   Usuń
  3. Promocja "Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem – edycja II" zgodnie z regulaminem (tylko on jest wiążący) zakończyła się 30.04.2023 r. Nie mam informacji o nowej edycji.

   Usuń
 59. Otrzymaliście na koniec kwietnia punkty powitalne 6400 ?? Karte wyrobiłem na początku marca, transakcje zrobione prawie od razu. Punkty 8000 te dotatkowe otrzymałem, ale powitalne 6400 które powinny być najpóźniej do końca następnego miesiąca czyli do końca kwietnia nie wpłynęły. Jak u Was ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Także czekam, ktoś otrzymał w kwietniu?

   Usuń
  2. Jeżeli kartę założyłeś w marcu, to warunki musiałeś spełnić do końca kwietnia, co pewnie uczyniłeś. Teraz MBC ma miesiąc na dodanie punktów. Jak skończy się maj i nie będziesz miał przyznanych punktów powitalnych (6400) to wtedy panikuj :). Aby się upewnić, że spełniłeś warunki sprawdź w MBC czy w marcu i kwietniu naliczyli ci transakcji za min 250 pln.

   Usuń
 60. umowę o KK podpisałem w kwietniu a kartę dostałem w maju. Jeśli zarejestruję ja teraz w BCh to czy łapię się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
 61. Czy dostaliście już punkty? Zgodnie z promocją wykonałam wystarczająco transakcji i w kwietniu i w maju (kartę dostałam z końcem marca) i otrzymałam tylko 8000 punktów - zaraz po tych pierwszych transakcjach a 6400 ani razu. Czy ktoś ma podobną sytuację?

  OdpowiedzUsuń
 62. Też czekam na punkty MBC. Karta założona w marcu, warunki spełnione w kwietniu i w maju. DO tej pory tylko 8000 pkt powitalnych. Czekam. Jak do 10.06 nie zarejestrują działam w temacie reklamacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie sytuacja jest identyczna. Konto od marca, a punktów brak. Złożyłem reklamację w pekao.

   Usuń
  2. dajcie znać co odpisze bank... pewnie odeślą do BCH a BCH do banku :D

   Usuń
  3. Na podobnej stronie z promocjami bankowymi można przeczytać, że jeżeli ma się już konto w programie BC, nawet założone na nowego maila to jest się wykluczonym z promocji.

   Usuń
  4. No to tam się mylą. Ja już punkty mam. Choć w BCh brałem udział dziesiątki razy z innymi bankami.

   Usuń
  5. Właśnie dzisiaj zarejestrowałem wpływ 6400 pkt. Z opóźnieniem, ale bez reklamacji. Pozdrawiam

   Usuń
 63. inflacja dopadła bezcennechwile.pl - 6400pkt nie jest już warte 100zł ale ok. 80zł :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro artykuł jest ze 01.2023 i wtedy wg nagłówka/przelicznika Złotówy 64.000 pkt to 800 zł to 4.000 pkt daje 50 zł bon np. Allegro karta podarunkowa/Circle K. ... i tak jest do teraz. Więc i wtedy, w 01.2023 owe 6.400 pkt stanowiło 80 zł. Gdzie tu widzisz inflację w MC we 09.2023?....

   Usuń
  2. 3400 pkt za 50 zł jest już od dawna. Chociaż kiedyś to w ogóle był za 3000 pkt.

   Usuń
 64. Co jeżeli w trakcie trwania programu np. w piątym miesiącu nie wydam 250 zł i zrobię to w kolejnym? Czy automatycznie wypadam z programu czy po prostu tracę szansę na punkty w tym miesiącu?

  OdpowiedzUsuń
 65. Czy ktoś dostał już punkty za listopad?

  OdpowiedzUsuń
 66. Ktoś czeka jeszcze na punkty za listopad?

  OdpowiedzUsuń
 67. Czekacie jeszcze na punkty za listopad?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nadal czekamy....

   Usuń
  2. Potwierdzam

   Usuń
  3. Czy ktoś już otrzymał?

   Usuń
  4. też jeszcze czekam...

   Usuń
  5. Czekacie nadal? Coś w tym miesiącu długo…

   Usuń
  6. nadal czekamy, chyba bezcenne chwile maja jakies problemy ostatnio, w wielu bankach z naliczaniem punktow itd

   Usuń
  7. Do dziś nie ma punktów za listopad chodź z realizacją nagrody po przez SMS jest szybko

   Usuń
  8. dzisiaj dostałem

   Usuń
  9. tez dostałem dziś skoda że tak późno

   Usuń
  10. Ktoś czeka jeszcze na styczniowe ?

   Usuń
 68. ja tez otrzymalem

  OdpowiedzUsuń
 69. dostal juz ktos punkty za grudzie?

  OdpowiedzUsuń
 70. Dostaliście już punkty za styczeń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 12 luty jeszcze nie dostałem

   Usuń
  2. Ktoś coś?

   Usuń
  3. tez jeszcze nie dostałem punktów

   Usuń
  4. Jak za styczeń, to czas mają do końca marca. Faktem jest, że za grudzień jeszcze nie wypłacili.

   Usuń
  5. A nie do końca lutego?
   "Punkty mają być naliczane najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich uzyskania..."

   Usuń
  6. Ja jeszcze nie dostałem. Z opisy wynika, że jak za styczeń punkty, to mają czas do końca lutego, więc mogą przyznać i ostatniego lutego, a jak będą mieli obsuwę, to przyznają z początkiem marca (co już się zdarzało).

   Usuń
  7. Komuś wpadły w tym miesiącu?

   Usuń
  8. jest, ostatni możliwy dzień.

   Usuń
  9. u mnie też wpadło dzisiaj.

   Usuń
 71. W tej promocji jeszcze mam marzec.
  Jakby ktoś dostał za marzec to dajcie znać.
  Ogólnie dobra promocja. Ze wszystkimi dodatkami KK przyniosła 1050 pln :) (rok czasu)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są punkty. koniec zacnej promocji :)

   Usuń
  2. tez mam punkciki :D karta jest już w zamknięciu, da się to zrobić przez bankowość internetową, ewentualnie wizyta w oddziale, okres wypowiedzenia to 30 dni.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...