Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij nawet 800 zł (dzięki 64 000 punktów w programie Bezcenne Chwile) za kartę kredytową z Żubrem w Banku Pekao

900 zł za kartę od Citi480 zł od Santandera400 zł od Millennium600 zł od VeloBanku400 zł od BNP Paribas

25.01.2023

Zgarnij nawet 800 zł (dzięki 64 000 punktów w programie Bezcenne Chwile) za kartę kredytową z Żubrem w Banku Pekao

Ta edycja różni się od poprzedniej - o zgarnięcie pełnej puli bonusów jest zdecydowanie prościej.

Pekao: promocja "Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem – edycja II"
Do wzięcia czekają promocyjne punkty w programie Bezcenne Chwile, które można wymieniać na nagrody (rzeczowe lub vouchery na zakupy) o łącznej wartości aż 800 zł.

W zeszłorocznej promocji karty kredytowej Pekao, do wzięcia też było nawet 800 zł, ale lwią część gratyfikacji stanowił 2-procentowy zwrot za płatności kartą. By więc dużo zgarnąć, trzeba było bardzo dużo płacić kartą. Tym razem jest o wiele prościej. 

Nim przejdę do szczegółów promocji karty kredytowej, to dodam, że niniejsza okazja do bankobrania nie wymaga ani posiadania, ani otwierania konta w Pekao, acz... warto to zrobić, bo za Konto Przekorzystne do wzięcia czeka premia 200 zł (posiadacze konta w Pekao mogą mieć o tyle łatwiej, że po wysłaniu zgłoszenia, wniosek o kartę kredytową złożą telefonicznie, a umowę zawrą przez bankowość internetową - bez konieczności fatygowania się do placówki w celu podpisywania dokumentów). W podlinkowanym wyżej wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa i warunki promocji konta. Poniżej skupiam się już na nowej promocji karty kredytowej.

Pekao: promocja "Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem – edycja II"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która co najmniej od 19.01.2023 r. nie posiada jakiejkolwiek karty kredytowej wydanej przez Bank Pekao oraz przed 19.01.2023 r. nie uczestniczyła w żadnym czasie w programie Bezcenne Chwile. [Aktualizacja w dn. 27.01.2023 r.: poprosiłem bank o odniesienie się do tego ostatniego zapisu. Z odpowiedzi jaką otrzymałem od osoby odpowiedzialnej za współorganizację promocji wynika, że wyklucza jedynie uczestnictwo w programie Bezcenne Chwile (kiedykolwiek) z jakąkolwiek kartą wydaną przez Pekao - ewentualne posiadanie w programie Bezcenne Chwile kart wydanych przez inne banki nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji.]

💡 Jeśli nie łapiesz się na promocję Pekao, sprawdź w jaki sposób zyskać od 600 do 900 zł za kartę kredytową Citibanku lub 300 zł do Biedronki + do 360 zł moneybacku z kartą kredytową Santander Consumer Banku.


Nagroda w promocji Pekao.
Na uczestników promocji czekają punkty w programie Bezcenne Chwile. Na początek więc kilka słów wyjaśnienia dla tych osób, które być może po raz pierwszy mają styczność z takim programem.

Bezcenne Chwile to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (należą do nich oczywiście karty wydawane przez Pekao). 

Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina (przykładowo: voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4 000 punktów). 

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Banku Pekao. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.


Na osobę wyrabiającą kartę kredytową w Pekao czeka 6 400 punktów powitalnych oraz 9 nagród po 6 400 punktów dodatkowych, co w sumie da aż 64 000 punktów. A taka ich liczba pozwala na zgarnięcie nagród o łącznej wartości 800 zł. 

Limit uczestników. Promocja ma być dostępna do 30.04.2023 r., ale należy uwzględnić, że może zakończyć się wcześniej, jeśli bank w ramach promocji wyda 3 000 kart. Jeśli tak się stanie, informacja o tym ma się pojawić na stronie banku. Wtedy promocja zakończy się w ciągu 7 dni od opublikowania takiego komunikatu.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji i zdobywać wyżej wymienione punkty w programie Bezcenne Chwile, dzięki którym odbierzesz nagrody:

 • do 30.04.2023 r.:
  • zawnioskuj o Kartę Kredytową z Żubrem i zawrzyj umowę z Pekao oraz
  • przystąp z tą kartą do programu Bezcenne Chwile (można to zrobić poprzez bankowość internetową Pekao lub na stronie bezcennechwile.pl - warto ją dodać, tworząc odrębny profil w programie Bezcenne Chwile, tsn. na inny adres mailowy, jeśli już uczestniczysz w programie z kartą wydaną przez inny bank);
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do programu i uruchomienia konta punktowego (co następuje najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od rejestracji) dokonaj płatności kartą na sumę min. 250 zł.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę - 6 400 punktów powitalnych oraz otworzy drogę do zdobywania punktów dodatkowych (9 x 6 400). By je zgarniać:
 • w pierwszym, drugim, trzecim, czwartym, piątym, szóstym, siódmym, ósmym oraz dziewiątym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym spełnisz warunki uzyskania pierwszej nagrody (w każdym z tych miesięcy) wykonuj płatności kartą na sumę min. 250 zł.

Za każdy miesiąc w którym wykażesz się aktywnością w płaceniu kartą, dostawać będziesz kolejne punkty w programie Bezcenne Chwile - za każdym razem będzie to 6 400 punktów.

W uproszczeniu: by zgarnąć całą pulę punktów (10 x 6 400, tj. 6 400 punktów powitalnych i później 9 x 6 400), płatności kartą po min. 250 zł miesięcznie będzie należało wykonywać w 10 miesiącach. Jeśli z kartą kredytową Pekao do programu Bezcenne Chwile przystąpisz w lutym, to na wykonanie pierwszych płatności na sumę min. 250 zł będziesz mieć czas do końca marca, a kolejne płatności na taką sumę będzie należało wykonywać w kolejnych miesiącach od kwietnia do grudnia.

Punkty mają być naliczane najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich uzyskania. Przyznawane punkty mają mieć ważność przez 6 miesięcy (od momentu zasilenia konta punktowego w programie Bezcenne Chwile).

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, miej na uwadze, że uwzględnione będą tylko płatności wykonywane w PLN z wykluczeniem:

"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 

transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 

wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"


Lista wykluczeń może wydawać się długa, ale w praktyce organizatorowi chodziło zapewne o wykluczenie transakcji, w przypadku których można zrobić większy obrót na karcie bez faktycznych zakupów. Można jednak na spokojnie płacić w sklepach bądź marketach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych, motoryzacyjnych), w lokatach gastronomicznych, drogeriach, księgarniach, kinach itp., a także w Internecie (np. na Allegro). Mogą, ale nie muszą to być płatności u partnerów programu Bezcenne Chwile..
 

Karta kredytowa z Żubrem - prześwietlenie oferty Pekao


Wyrabiając kartę kredytową z Żubrem w Pekao, wybrać należy jeden z pakietów (w czasie trwania umowy można pakiety zmieniać).

Wybrany pakiet (Standard, Złoty lub Platynowy) przekłada się na zakres dodatkowych korzyści, jakie można uzyskać z kartą kredytową - z punktu widzenia bankobiorcy najoptymalniejszym wyborem wydaje się jednak pakiet Standard, bo wtedy karta jest bez warunków za 0 zł (w praktyce wystarczy więc robić płatności na potrzeby promocji - po 250 zł miesięcznie - i niczym więcej martwić się nie trzeba, bo karta nie będzie generować kosztów w postaci opłat).

A czym różnią się te pakiety? Oto porównanie:

 • pakiet Standard to:
  • 3 x więcej punktów w programie Bezcenne Chwile (tu chodzi o standardowe punkty zbierane za płatności kartą np. u partnerów programu);
  • 0 zł za kartę (opłata miesięczna nie jest pobierana - bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • pakiet Złoty to:
  • 4 x więcej punktów w programie Bezcenne Chwile (także dotyczy tylko standardowych punktów);
  • 0/19 zł - z opłaty miesięcznej za kartę kredytową z tym pakietem zwalnia wykonanie płatności kartą na sumę min. 2 000 zł miesięcznie;
 • pakiet Platynowy to:
  • 5% zwrotu za płatności kartą kredytową na autostradach - do 20 zł/miesięcznie (a więc do 240 zł rocznie); 
  • 5 x więcej punktów w programie Bezcenne Chwile (to mnożnik dla punktów standardowych);
  • 0/39 zł - z opłaty miesięcznej za kartę kredytową z tym pakietem zwalnia wykonanie płatności kartą na sumę min. 3 000 zł miesięcznie.

Ponadto posiadacze kart kredytowych z pakietem Złotym lub Platynowym uzyskują bezpłatny dostęp do saloników lotniskowych Flight Delay Pass w przypadku opóźnienia lotu o co najmniej 60 minut, a także pakiet ubezpieczeń (m.in. zakupów i transakcji internetowych oraz podróżne - zainteresowanych odsyłam do szczegółów w regulaminie karty oraz OWU). Oferta pakietów dla karty kredytowej z Żubrem ma obowiązywać do 30.06.2024 roku. 

Choć na stronie promocji znajdziesz informację o tym, że RRSO (czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 19,98%, to pamiętaj, że jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłacanie wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle, ile zostało przez Ciebie wydane. A oprócz tego, że da się uniknąć odsetek, to kartę można utrzymywać za 0 zł (zwłaszcza gdy wybierzesz pakiet Standard). Tym samym bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów można zyskać "na czysto" 800 zł. 

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Przybliży Ci on zasady działania karty oraz wyjaśni czym jest okres bezodsetkowy.


Przydatne dokumenty:

60 komentarzy:

 1. Fajnie wykluczenie. Takie wykluczające praktycznie każdego (kto własnie nie kończy 18 lat)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ile te pkt mają ważności? W sensie, czy mogę czekać 9 miesięcy aż uzbieram całość i dopiero je wydać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Punkty są ważne 6 mies. od dodania więc trzeba podzielić odbiór nagród na min. 2 razy.

   Usuń
  2. "Przyznawane punkty mają mieć ważność przez 6 miesięcy (od momentu zasilenia konta punktowego w programie Bezcenne Chwile)."

   Usuń
  3. Mi usunęli 2 dni przed terminem i jeszcze się wypierali

   Usuń
  4. Skoro dają 10 x 6400 pkt, a na bon 50 zł potrzeba 4000 pkt to najlepiej wymieniać punkty po krotnościach nagród podzielnych przez 4000 pkt. Idealnie taki moment wypadnie po przyznaniu 5-tej nagrody (będą 32 tys. pkt) oraz po 10-tej (kolejne 32 tys. pkt).

   Usuń
 3. Jeśli miałem kartę kredytową z Alior banku i tam byłem uczestnikiem promocji bezcenne chwilę, czy mogę tutaj przystąpić do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobre pytanie. Wie coś ktoś na ten temat?

   Usuń
  2. Dziś dostałem odpowiedź (od osoby odpowiedzialnej za współorganizację promocji) rozwiewającą wątpliwości.

   Z promocji wyklucza jedynie uczestnictwo w programie Bezcenne Chwile (kiedykolwiek) z jakąkolwiek kartą wydaną przez Pekao. Ewentualne posiadanie w programie (kiedyś lub nawet teraz) jakiejkolwiek karty wydanej przez jakiś inny bank na szczęście nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w powyższej promocji.

   Usuń
  3. No tu niestety trzeba jednak dopytać na infolinii. Ja wczoraj od konsultanta banku Pekao uzyskałem informację, że jakikolwiek udział w programie Bezcenne Chwile wyklucza mnie z tej promocji. Co zresztą jest zgodne z zapisami regulaminu:

   § 3 ust. 2 pkt. d)
   d) przed dniem rozpoczęcia Oferty, tj. przed 19.01.2023 r., nie uczestniczyli w żadnym czasie w Programie; oraz

   , gdzie Program jest definiowany jako (§ 2 ust. 1 pkt. c):

   "Program – program lojalnościowy pn. Priceless Specials zorganizowany i prowadzony przez Mastercard, oparty o system gromadzenia i wymiany Punktów na nagrody. Szczegółowe zasady funkcjonowania Programu określa regulamin Programu dostępny na stronie internetowej: https://bezcennechwile.mastercard.pl/ (w stopce strony). Oferta jest
   organizowana w ramach Programu i – o ile w niniejszym Regulaminie nie zastrzeżono inaczej – podlega regulaminowi Programu;"

   Usuń
  4. Dopytywanie na infolinii może skończyć się różnymi interpretacjami każdego konsultanta, a do tego najbardziej zachowawczyni (i nie dotyczy to tylko tego banku ale ogólnie wszystkich; przykład niedawnej promocji BNP Paribas dla obecnych klientów - ile tam było różnych wykładni, wątpliwości, a nawet opinia, że to tylko propozycja dla zaproszonych. I to okazało się błędne. A kto wziął udział, ten teraz odbiera nagrody).

   Pamiętajmy, że interpretacje konsultantów z infolinii nie są wiążące. Od rozliczeń promocji jest inny dział.

   Dlatego też po wyjaśnienia nie skierowałem się na infolinię, ale do osoby odpowiedzialnej za współorganizację promocji.

   Usuń
 4. czyli jeżeli ktoś ma innąkartę w BC to odpada?

  OdpowiedzUsuń
 5. Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która co najmniej od 19.01.2023 r. nie posiada jakiejkolwiek karty kredytowej wydanej przez Bank Pekao oraz przed 19.01.2023 r. nie uczestniczyła w żadnym czasie w programie Bezcenne Chwile tzn. jeżeli korzystałem w Alior Banku z powyższego programu to tu już się nie łapię, tak?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy jak mam zwykłą kartę ( nigdy nie miałem karty kredytowej w tym banku) do konta i zarejestrowaną w programie bezcenne chwile to mogę starać się o kartę kredytową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już masz kartę Pekao w programie BCh to cię to wyklucza.

   Usuń
 7. To promocja dla tych co są tu nowi na blogu. 95% stałych Czytelników tego bloga została wyeliminowana zapisem, że to promocja dla tych, co "przed dniem 19.01.2023 r. nie uczestniczyli w żadnym czasie w Programie [BCh]".

  Bo żeby nigdy wcześniej żadnej karty z żadnego banku w BCh nie mieć zarejestrowanej to trzeba być po prostu bankobiorcowym świeżakiem.
  Pozdrowienia dla świeżaków :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czas zaangażować rodzinkę. Na pewno jeszcze ktoś się znajdzie. Nawet trzeba odświeżyć dalsze relacje.

   Usuń
  2. Ja z promocji korzystam od czerwca ubr. Jakoś jeszcze nie miałem okazji brać udziału w tym programie więc teraz wchodzę :)

   Usuń
 8. Czyli wykluczają wszystki zapisanych w Bezcennych chwilach dobrze rozumie

  OdpowiedzUsuń
 9. Wiadomość do Banku Pekao jakiś żart , mało prawdopodobne że są tu osoby które nie korzystały z Bezcenne Chwile.

  OdpowiedzUsuń
 10. Chybiona promocja tu wszyscy mają Bezcenne Chwile

  OdpowiedzUsuń
 11. A jeżeli zarejestrowalem się w programie bezcenne chwile z kartą kredytową Citi Handlowy 20 stycznia to czy mogę wniosek składać o kartę PKO?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to jesteś w czepku rodzony. Wchodzisz.

   Usuń
  2. O ile ta karta citi była Twoją pierwszą i jedyną w życiu rejestrowaną w BChw to spełniasz warunek

   Usuń
  3. Ale nie PKO ale Pekao (z żubrem)

   Usuń
 12. Jak wygląda spłata takiej karty jak nie mam konta osobistego w Pekao i nie zamierzam zakładać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta kredytowa ma swój normalny, 26-cyfrowy nr rachunku do spłaty. Puszczasz przelew z jakiegokolwiek konta w innym banku na konto karty kredytowej i się tak spłaca. Zwyczajnym przelewem zewnętrznym jak nie chcesz RORu w banku z żubrem otwierać.

   Usuń
 13. Najlepiej niech od razu wykluczą wszystkich posiadaczy numeru PESEL.

  OdpowiedzUsuń
 14. Czemu tyle jadu w komentarzach? Przecież zawsze było wykluczenie "posiadających kartę w Bezcenne chwile". To nie jest pierwsza taka sytuacja. Ale to nie oznacza, że nie można wziąć udziału. Podanie innego adresu e-mail rozwiązywało sprawę (wiem z doświadczenia). Zatem skąd tyle wątpliwości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to raczej wyjaśnienie pracownikom z pkobp dla czego ich promocja jest nie atrajyjna (nie ma klientów)

   Usuń
  2. Bo już ten myk uszczelnili od min. pół roku. Wiem z autopsji.

   Usuń
 15. Zawnioskowałem przez stronę i pan poinformował mnie że skoro mam konto założone ma selfie to i tak muszę iść do placówki z dowodem. Czy jeśli w placówce zawnioskuje do też będę mógł zarejestrować w programie?

  OdpowiedzUsuń
 16. To jak to w końcu jest z tym wykluczeniem Bezcenne Chwilę. Jak posiadam tam klika kont na różne maile i mam tam karty z innych banków, ale dla karty kredytowej z tej promocji założę nowe konto na bezcenne chwilę to łapię się na promocje czy jestem wykluczony, bo weryfikują po danych osobowych a nie po mailu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpewniej już weryfikują po PESELu więc nie przejedzie.

   Usuń
  2. Mr. Złotówka jakie jest Pana zdanie w tej kwestii???

   Usuń
  3. Dziś zaktualizowałem wpis po odpowiedzi z banku, która rozwiewa wątpliwości. Ewentualne uczestnictwo w programie Bezcenne Chwile z kartą wydaną przez inny bank nie wyklucza z powyższej promocji (wyklucza jedynie posiadanie kiedykolwiek jakiejkolwiek karty Pekao w programie Bezcenne Chwile).

   Zatem mając już kartę/karty innych banków w programie, można teraz wziąć udział w promocji karty kredytowej Pekao.

   Usuń
  4. Gdzie można znaleźć jakąś oficjalna informację w tej sprawie bo na końcu się okaże że jest inaczej i będzie szkoda całego zamieszania. Na infolinii bezcennych chwil informują że posiadanie wcześniej karty w tym programie w innym banku wyklucza udział w promocji. Fajnie by było mieć oficjalne pismo banku, wtedy nie będzie wątpliwości i będzie podstawą do ewentualnej reklamacji

   Usuń
  5. Nie informowałbym o tym, bazując na informacjach pracowników infolinii, obojętnie w którą stronę byłyby interpretacje (a te interpretacje konsultantów nieraz są błędne, a przede wszystkim to zawsze są jak najbardziej zachowawcze - nie dotyczy to tylko tego banku, bo to zjawisko powszechne). Ostatecznie to nie konsultant weryfikuje spełnienie warunków uczestnictwa, a konkretny dział za to odpowiedzialny. Dlatego pytanie skierowałem do osób odpowiedzialnych za organizację promocji.

   Dodatkowym potwierdzeniem takiego stanu rzeczy, jest zapis, który dodano na stronie promocji:

   "Jak uzyskać aż do 800 zł?

   Jeśli nie posiadasz karty kredytowej w Pekao S.A. i nie korzystasz z programu Mastercard® Bezcenne® Chwile w Banku Pekao S.A.:

   Wypełnij formularz kontaktowy i zamów Kartę Kredytową z Żubrem."

   Tu już mowa wyłącznie o programie w ramach Pekao.

   Usuń
  6. Złotówa, w powyżej podlinkowanym przez Ciebie regulaminie widnieje:

   § 1. ust. 1. stanowi, że organizatorem oferty "Zyskaj z Kartą Kredytową z Żubrem" jest Mastercard Europe SA, Waterloo, Belgia.

   § 1. ust. 2. stanowi, że partnerem tej oferty jest Bank Pekao SA, Warszawa, Polska.

   § 3. ust. 2. b) stanowi, że do otrzymania punktów powitalnych uprawnieni są tylko tacy uczestnicy, którzy do dnia podpisania umowy o kartę partnera nie posiadali żadnej karty kredytowej wydanej przez partnera.

   Być może ludzie zatrudnieni na infolinii Majorel Polska nie są tego świadomi 😋

   Usuń
 17. Czy ktoś ma problemy z zalogowaniem do konta Bezcennych Chwil? Mi od dwóch tygodni przy próbie logowania pojawia się następujący komunikat: WYSTĄPIŁ PROBLEM Z ZAŁADOWANIEM ODPOWIEDNICH TREŚCI. PRZEŁADUJ STRONĘ ŻEBY ODŚWIEŻYĆ. KOD BŁĘDU,,,,,,. Przeładowanie strony oczywiście nic nie daję. Reklamację składane do Bezcennych Chwil bez odpowiedzi. Jakieś sugestie co robić dalej?

  OdpowiedzUsuń
 18. Na infolinii poinformowano mnie, że nie mogę wziąć udziału jeśli nie posiadam RORu :/ ale ja nie potrzebuje ROR, bo to inny produkt...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe który zapis regulaminu tak stanowi.

   Usuń
 19. Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym że pakiet Standard to 3 x więcej punktów w programie Bezcenne Chwile, a pakiet Platynowy to 5 x więcej punktów w programie Bezcenne Chwile. O co chodzi? To który pakiet muszę wybrać żeby dostawać te 6400 pkt miesięcznie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja z punktami powitalnymi i dodatkowymi (6400 + 9 x 6400 pkt) to jedno, a (ewentualne) zbierania punktów standardowych to drugie.

   By zdobyć tytułowe 64 000 punktów, przekładające się na nagrody o wartości 800 zł, można wybrać kartę w dowolnym pakiecie (Standard wypada najkorzystniej, bo wtedy nie ma opłaty za kartę - bez warunków).

   Jeśli chodzi o te mnożniki (np. 5 x więcej punktów w programie Bezcenne Chwile w przypadku karty w pakiecie Platynowym) to odnoszą się one do zbierania "zwykłych" punktów (a nie tych powitalnych i dodatkowych w ramach nagród po 6400 punktów miesięcznie). Zbiera się je przy okazji płacenia kartą (zwłaszcza u partnerów programu Bezcenne). Jednak ich gromadzenie już tak efektywne nie jest - o szczegółach, tych punktach oraz partnerach programu Bezcenne Chwile piszę tutaj.

   Usuń
  2. Dokładnie. Ten program jest dość unikalny jeśli chodzi o kwestię zbierania punktów za zakupy 😋

   Usuń
 20. 1. Nie mając konta w Pekao = wizyta w banku + wyciąg z dochodów za 9 m-cy wstecz + pełne wyciągi (wszystkie operacje) za 3 m-ce wstecz (u mnie około 200 stron). Informacje o zadłużeniu karty w formie drukowanej na adres, brak podglądu online lub w apce .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma podglądu karty w apce bez posiadania konta i innych produktów?

   Usuń
  2. Do tego konieczny jest dostęp do tzw. bankowości elektronicznej.

   Usuń
  3. W oddziale można udostępnić im wyciągi, bez drukowania. Ja podczas wizyty przesłałam wyciągi z 6 m-cy w formie elektr i nic nie trzeba było drukować. Załatwione :) A podgląd w apce można mieć, ale trzeba zawnioskować o sam dostęp do bankowości, bez zakładania konta.

   Usuń
 21. Można jakoś sprawdzić czy miałem tkarte Pekao w bezcennych chwilach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten program obsługuje w Polsce dla MC firma Majorel Polska, infolinia:
   - tel. stacjonarne: (+48) 801 055 990
   - tel. komórkowe: (+48) 61 664 60 10
   - adres e-mail: pl.mastercard@majorel.com

   Usuń
 22. Jakie dokumenty są wymagane żeby zawnioskować o kartę w oddziale? Dowód osobisty, wpływy z 6-miesięcy i trzeba też zaświadczenie od pracodawcy o zatrudnieniu?

  OdpowiedzUsuń
 23. Do kiedy trzeba kartę utrzymywać??

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy naliczają się Wam podstawowe punkty z tej karty? U siebie na koncie bezcennych widzę tylko extra punkty od partnera allegro

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie są tylko punkty z Alibaba 😋

   Usuń
 25. Chciałbym podpytać o kolejność, jeśli nie posiadam i nie posiadałem żadnych produktów PEKAO i chciałbym skorzystać z możliwie jak największej ilości promocji.

  1. Założenie Konta Przekorzystnego z polecenia (+100 zł) na selfie (+200 zł).
  2. Następnie zawnioskowanie o kartę kredytową (potencjalnie +800 zł)
  3. Na koniec otwarcie konta oszczędnościowego (8% na 183 dni).

  Kolejność 2 i 3 punktu można odwrócić.

  Czy to optymalna wersja? Czy może np. nie będzie można zawnioskować o kartę kredytową w promocji, jeśli np. otworzę konto przekorzystne uprzednio?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną. Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o ł...