Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz gwarantowane 300 zł w bonach na zakupy + moneyback od Santander Consumer Banku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.04.2023

Odbierz gwarantowane 300 zł w bonach na zakupy + moneyback od Santander Consumer Banku

Wartość nagród w tej promocji zrównuje się z dotychczas rekordową pulą powitalnych bonusów za kartę kredytową.

Vouchery Sodexo za kartę kredytową w Santander Consumer Banku
W sumie można zgarnąć nawet 660 zł, z czego 360 zł to moneyback za płatności kartą, a 300 zł jest przekazywane w postaci voucherów Sodexo, które będzie można wymienić np. na bony do Allegro, Biedronki, Decathlonu czy innych sklepów.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Consumer Banku.

Na początek krótkie wyjaśnienie czym są vouchery Sodexo, bo nie każdy musiał mieć z nimi do czynienia. To elektroniczne kody, które otrzymasz od banku, potem wymienisz je na nagrody z katalogu Sodexo. Do wyboru w katalogu są bony do konkretnych podmiotów (np. Allegro, Biedronka, Decathlon, Douglas, Duka, Empik.com, Frisco.pl, Hebe, H&M, Jysk, Wakacje.pl, Zalando, Żabka) lub bilety do kina (Cinema City, Helios, Multikino). W praktyce więc teraz możliwości jest więcej, niż w poprzedniej edycji, gdy do wzięcia były jedynie bony do Biedronki (również o wartości 300 zł) - obecnie każdy może dla siebie wybrać to, co woli.

Poniżej prześwietlam najnowszą promocję "TurboKARTA z voucherem Sodexo", a nieco niżej omawiam "starą" promocję "Zakupy z premią" (czyli tę z moneybackiem).


Vouchery Sodexo za kartę kredytową w Santander Consumer Banku


Dla kogo promocja?
Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z uwzględnieniem jednego wykluczenia:

"Z udziału w Promocji wyłączone są osoby, które są posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku S.A. oraz osoby, które w 2022 lub 2023 roku były posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku S.A. i wypowiedziały umowę o tą kartę."


Ewentualne posiadanie innych produktów w Santander Consumer Banku (np. rachunku oszczędnościowego, lokaty czy pożyczki) na szczęście nie wyklucza z niniejszej promocji. Rozwiewając ewentualne wątpliwości, dodam, iż z promocji nie wyklucza również posiadanie jakichkolwiek produktów (w tym nawet karty kredytowej) w Santander Bank Polska (czyli daw. BZ WBK), bo to dwa odrębne banki.  

Nagroda. Do wzięcia czekają 3 vouchery Sodexo o wartości 100 zł, które będzie można zrealizować tutaj (wymieniając na dowolne interesujące Cię nagrody - np. wspomniane bony do Allegro czy Biedronki).

Limit uczestników. Choć promocja z voucherami Sodexo przewidziana jest do 30.06.2023 r., to warto uwzględnić, że bank przygotował się na rozdanie 4500 voucherów (o wartości 100 zł każdy), co w praktyce sprowadza się do udziału 1500 osób (którzy jako pierwsi zawrą umowę i spełnią warunki promocji).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "TurboKARTA z voucherem Sodexo" i zgarniać tytułową nagrodę:

 • do 30.06.2023 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa TurboKarta oraz w wyżej wymienionym terminie zawrzyj umowę z bankiem (można to zrobić za pośrednictwem kuriera lub za pomocą przelewu weryfikacyjnego);
  po wysłaniu zgłoszenia dzwoni bank, po odebraniu połączenia panuje cisza - na zgłoszenie konsultanta trzeba poczekać do kilkudziesięciu sekund (to efekt systemu, który automatycznie łączy, a dopiero później wyszukuje wolnego konsultanta do rozmowy);
 • w ciągu 30 dni od podpisania umowy o kartę co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander Consumer Banku (w celu uzyskania takiego dostępu wystarczy sama karta kredytowa - nie ma potrzeby otwierania dodatkowego rachunku);
 • w danym miesiącu kalendarzowym wykonaj płatności kartą na sumę min. 500 zł.

Czasu na wykonywanie tych płatności jest sporo, bo można to robić w ciągu czterech miesięcy, licząc od miesiąca, w którym zawrzesz umowę o kartę kredytową z Santander Consumer Bankiem.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek płatności kartą na sumę min 500 zł, uzyskasz po 100 zł (z tym ograniczeniem, że w spełnianiu warunków wystarczy ograniczyć się jedynie do trzech miesięcy, bo można zdobyć maksymalnie 3 bony). 

Bank prześle każdy bon SMS-em do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania. Na dzień przyznania nagrody nie miej zaległości w spłacie kwoty wykorzystanej z karty w kwocie wyższej niż 50 zł i w okresie dłuższym niż 10 dni oraz nie wypowiadaj umowy o kartę.

I to tyle. Prosta i klarowna promocja. Wykonując płatność na potrzeby promocji (w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie), pamiętaj jedynie, iż:
"Z Promocji wyłączone są transakcje kartą dokonane w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako MCC 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, oraz MCC 4829 (Przelew środków pieniężnych), 6010 (Instytucje finansowe - ręczne wypłaty gotówkowe), 6012 (Instytucje finansowe -Towary i usługi), 6051 Instytucje niefinansowe - waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6211 (Pośrednicy ubezpieczeniowi), 6540 (Instytucje niefinansowe - Zakup /obciążenie karty). Nie uwzględniamy także: operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal"


Można za to płacić chociażby w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw czy w Internecie (np. na Allegro).

Moneyback od 1 do 5% (do 360 zł rocznie) dzięki promocji "Zakupy z premią"


Karta kredytowa z oferty Santander Consumer Banku wyrabiana na potrzeby promocji z voucherami Sodexo daje również zwrot za płatności wykonywane w niektórych kategoriach miejsc. Wynosi on:

 • 5% od płatności w samodzielnych myjniach samochodowych, "tj. nie funkcjonujących w ramach stacji paliw" (z kodem MCC: 7542); 
 • 3% od płatności w restauracjach, również online (z kodem MCC: 5811, 5812, 5813, 5814); 
 • 1% od płatności na stacjach paliw (z kodem MCC: 5541, 5542, 5983).

MCC to kod przypisywany terminalom płatniczym, który ma na celu wskazywać na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy.

Płatności wykonywane w wyżej wymienionych miejscach nie dość, że dadzą moneyback, to też zaliczą się do płatności (na sumę min. 500 zł) wykonywanych na potrzeby promocji z voucherami Sodexo. Za jednym razem można więc ogarnąć realizację warunków w obydwu promocjach.

Warunkiem uzyskania moneybacku jest terminowe dokonywanie spłaty minimalnej kwoty podanej w zestawieniu transakcji (choć w praktyce oczywiście najlepiej spłacać całą wykorzystaną kwotę w okresie bezodsetkowym, bo dzięki temu można uniknąć odsetek od płatności bezgotówkowych i faktycznie czerpać maksimum korzyści z moneybacku). 

Zwrot naliczany jest od transakcji zaksięgowanych w danym okresie rozliczeniowym i wypłacany w dniu generowania przez bank zestawienia transakcji. Miesięcznie można w ten sposób zdobyć do 30 zł, co najaktywniejszym użytkownikom karty w rok może dać nawet 360 zł.

Karta kredytowa Visa TurboKARTA w Santander Consumer Banku - szczegóły oferty


Karta kredytowa Visa TurboKARTA w Santander Consumer Banku
Opłata miesięczna za TurboKartę wynosi 6,90 zł. Pobierana jest w momencie aktywacji karty, a także w każdym kolejnym miesiącu, ale wtedy tego kosztu można już uniknąć, jeśli suma transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą w danym okresie wyniesie minimum 1 000 zł. Do sumy transakcji zwalniających z opłaty za kartę wliczają się nie tylko płatności wykonywane w miejscach dających zwrot (od 1 do 5%), ale też w innych, dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. 

Posiadacze karty Visa TurboKARTA uzyskują też bezpłatne ubezpieczenie Car Assistance, dające możliwość uzyskania pomocy np. w przypadku awarii bądź kradzieży samochodu albo gdy zabraknie paliwa (szczegółowy zakres ubezpieczenia znajdziesz w ogólnych warunkach ubezpieczenia, do których linkuję na końcu niniejszego wpisu).

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy (a więc okres, dzięki któremu oddajesz dokładnie tyle samo ile wydasz - bez odsetek i bez opłat).

Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. Ile by trzabyło tankować by uzbierać 30zł/m-ąc przy zwrocie 1%
  Aż tyle nie jezdże. Na myjniach rzadko bywam, a w restauracjach wogóle...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi wpada na ok 20 zł miesięcznie dzięki gastronomii.

   Usuń
 2. co to oznacza??? Na dzień przyznania nagrody nie miej zaległości w spłacie kwoty wykorzystanej z karty w kwocie wyższej niż 50 zł i w okresie dłuższym niż 10 dni oraz nie wypowiadaj umowy o kartę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Generalnie przy korzystaniu z karty kredytowej - by nie ponosić zbędnych kosztów - należy trzymać się spłacania wykorzystanej kwoty w okresie bezodsetkowym (wtedy oddaje się taką samą kwotę, jaką z karty się wydało i ani grosza więcej). Jeśli tak się robi, to tym zapisem nie ma co się martwić :)

   Usuń
 3. Pierwsze 100 zł już przyszło

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy proponują coś na zatrzymanie w przypadku wypowiedzenia karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. W Santander Banku tak. I to 3 oferty mają.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...