Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 150 zł na zakupy za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat) od Banku Millennium (+ 400 zł za konto dla rodzica)

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

7.04.2023

150 zł na zakupy za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat) od Banku Millennium (+ 400 zł za konto dla rodzica)

W tej edycji wzrosła wartość nagrody.

"Wiosenna promocja Konta 360° Junior"
Za Konto 360° Junior do wzięcia jest już nie 100, a nawet 150 zł do wykorzystania podczas dowolnych zakupów. Z kolei dla rodzica (tudzież każdej osoby pełnoletniej zakładającej w Millennium konto osobiste dla siebie) przewidziana jest premia 400 zł.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Dla kogo promocja Konta 360° Junior w Banku Millennium? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu niepełnoletniemu dziecku (bez wieku minimalnego).

By założyć konto dla dziecka w Millennium, trzeba mieć (lub założyć) konto osobiste bądź kartę kredytową w tym banku oraz mieć/wyrobić dostęp do bankowości Millenet. Do udziału w promocji kwalifikują bowiem wyłącznie Konta 360° Junior otwierane za pośrednictwem bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej.
💡 Jeśli nie masz konta osobistego w Millennium, sprawdź jak uzyskać 400 zł premii za konto Millennium 360°.

Konto w niniejszej promocji można założyć wyłącznie dziecku (lub dzieciom), które jeszcze nie miało Konta 360° Junior w Banku Millennium.

Nagrodą w promocji jest eKarta podarunkowa o wartości 100 lub 150 zł (w zależności od spełnionych warunków) w aplikacji zakupowej Goodie - to aplikacja obsługiwana przez spółkę należącą do Banku Millennium. Kartę podarunkową będzie można wykorzystać podczas zakupów w dowolnych sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

Bank przygotował się na otwarcie maksymalnie 7 000 kont w ramach promocji, więc chociaż promocja przewidziana jest do 31.05.2023 r., to należy mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej. W przypadku wyczerpania puli komunikat o tym fakcie ma się pojawić na stronie banku.

"Wiosenna promocja Konta 360° Junior"


Zasady promocji. By zgarnąć kartę podarunkową Goodie za otwarcie konta dla swego dziecka:
 • do 31.05.2023 r.: 
  • posiadaj zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w bankowości elektronicznej; 
  • posiadaj (lub wyraź) zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i zgód tych nie odwołuj do końca promocji; 
  • załóż Konto 360° Junior dla dziecka, akceptując przy tym regulamin promocji - należy to zrobić za pośrednictwem bankowości Millenet (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior) lub poprzez aplikację mobilną (Oferta dla ciebie => Konto dla dziecka).
 • najpóźniej do 30.06.2023 r.: 
  • bez względu na wiek dziecka zasil Konto 360° Junior kwotą min. 150 zł oraz
  • w przypadku dzieci powyżej 7. roku życia: dodatkowo w imieniu dziecka wyraź zgody marketingowe (na otrzymywanie od banku informacji handlowych i marketingowych przez kanały elektroniczne), zapewnij aktywowanie aplikacji mobilnej oraz wykonanie min. 3 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem, lub zbliżeniowo telefonem.

Za spełnienie powyższych warunków przysługiwać będzie karta podarunkowa o wartości 100 zł. Jej wartość będzie o 50 zł wyższa (czyli wyniesie 150 zł), jeśli spełniony zostanie jeszcze jeden warunek. By tak się stało:
 • w okresie od 1.02. do 30.06.2023 r. za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Banku Millennium wyślij wniosek o świadczenie 500+ na okres od 1.06.2023 do 31.05.2024 r.

Nagrodę otrzymasz do 31.07.2023 r. w formie kodu, który bank prześle Ci SMSem (do tego czasu nie rozwiązuj, ani nie wypowiadaj umowy o Konto 360° Junior oraz nie wycofuj wyrażonych zgód).

Kod aktywuj w aplikacji Goodie najpóźniej w ciągu 60 dni - wtedy właśnie otrzymasz eKartę podarunkową, która ma być ważna przez 12 miesięcy od wyżej wspomnianej aktywacji kodu - to będzie czas na wykorzystanie środków podczas zakupów.
 

Konto 360° Junior - szczegóły oferty Millennium


Główne cechy konta dla dzieci zakładanego w Millennium to: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • na potrzeby promocji wyrabianie karty do konta nie jest wymagane (bo wymaganą płatność można wykonać też Blikiem), ale jeśli na takową się zdecydujesz, to opłata miesięczna za kartę do Konta 360° Junior wyniesie:
  • 0 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia i nie ukończyły 13. roku życia (jednakże pobierana jest wówczas jednorazowa opłata w wysokości 15 zł za samo wydanie karty do konta); 
  • 0/4 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 13. rok życia opłata miesięczna za kartę nie zostanie pobrana, jeśli wykonana zostanie min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę miesięcznie (tutaj nie występuje już jednak opłata za wydanie karty); 
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu) w przypadku kont dla dzieci w wieku 13-18 lat; młodsi mogą wypłacać środki bez prowizji.

⚠️ Zakładając konto dla swego dziecka, miej na względzie, by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 6 736,60 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 

Bankobranie od małego na całego? Możliwe. Promocji nie brakuje zarówno dla dorosłych, jak i małoletnich. Jeśli chcesz na nich zyskiwać wraz ze swoją pociechą, to jest na to jeden prosty, sprawdzony sposób - bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. Dzięki temu nie przegapisz najlepszych okazji na zysk:

Przydatne dokumenty:

12 komentarzy:

 1. Czy jeśli złożyłem wniosek o 500+ przed przystąpieniem do promocji w milenecie ale po 1.02 to łapie się na dodatkowe 50zl?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli dziecko nie ma 7 lat,wystarczy jedynie zasilić konto junior ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Otrzymał już ktoś wyżej wymienioną nagrodę?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dostałam wczoraj

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy ktos kojarzy, na jakim etapie trzeba bylo wyrazic zgody w imieniu dziecka? Czy to sie dzialo podczas zakladania konta czy wymagalo dodatkowego kontaktu z infolinia (w aplikacji ani rodzica ani dziecka nie znalazlam nic takiego)? Do dzisiaj nie dostalam smsa z nagroda i zastanawiam sie, czy skladac reklamacje, czy jednak cos przeoczylam (wszystkie inne warunki na 100% zostaly spelnione).

   Usuń
  2. Ja złożyłem reklamację. Czekam za odpowiedzią.

   Usuń
  3. Tez zlozylam reklamacje. Na razie czekam na odpowiedz banku. Daj znac, jaki bedzie final u Ciebie.

   Usuń
  4. W tygodniu otrzymałem odpowiedź. Przesłali mi kod. Napisali mi,że w dniu 31 lipca wysłali mi SMS z kodem,ale go nie otrzymałem. Wniosek...warto było złożyć reklamację. Czas oczekiwania na odpowiedź ok.9 dni.

   Usuń
 5. A w jaki sposób i na jakim etapie trzeba było wyrazić te zgody w imieniu dziecka? Na etapie zakładania konta? Bo zastanawiam się, czy czegoś nie dopatrzyłam, czy składać reklamację.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...