Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 450 zł do wzięcia za konto w BNP Paribas dzięki promocji "Skocz po bonus"

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

25.04.2023

450 zł do wzięcia za konto w BNP Paribas dzięki promocji "Skocz po bonus"

Oto najnowsza promocja konta osobistego w BNP Paribas.

Promocja "Skocz po bonus": zyskaj do 450 zł za konto w BNP Paribas
Do wzięcia czekają nagrody gwarantowane o łącznej wartości 450 zł. W skład powitalnego pakietu wchodzą bony do Żabki o łącznej wartości 250 zł oraz premia pieniężna (już do wykorzystania na co się chce) w wysokości 200 zł.


Na wstępie przypomnę, że cały czas dostępna jest alternatywna promocja konta w BNP Paribas, w której za konto osobiste do wzięcia czeka do 420 zł wyłącznie w postaci premii pieniężnej - w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie tamtej akcji, a poniżej skupiam się już na nowości z premią 200 zł i z bonami do Żabki.

Promocja "Skocz po bonus": zyskaj do 450 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czeka: 25 bonów do sieci sklepów Żabka o wartości 10 zł każdy (co w sumie da 250 zł) oraz premia pieniężna w wysokości 200 zł. Łącznie da się więc zgarnąć bonusy o tytułowej wartości 450 zł.

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich przede wszystkim skupiam się na blogu Bankobranie. Dostaniesz je, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej. 

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 6 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Skocz po bonus"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 15.06.2023 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 30.06.2023 r.);
 • aktywuj kartę wydaną do konta (również do 30.06.2023 r.) oraz
 • w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji karty do konta wykonaj min. 5 płatności Blikiem o wartości co najmniej 20 zł każda (mogą, ale nie muszą to być transakcje w sklepach Żabka).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą nagrodę - 10 bonów do Żabki o wartości 10 zł każdy oraz otworzysz sobie drogę do zgarnięcia kolejnych nagród.

By zdobyć kolejne bony do Żabki (tym razem już 15 sztuk o wartości 10 zł każdy), w drugim miesiącu następującym po miesiącu aktywacji karty:
 • wykonaj przelew(y) na łączną kwotę min. 350 zł (może być to np. przelew na własne konto w innym banku) oraz 
 • wykonaj min. 6 płatności Blikiem (w tym przypadku mogą to być już płatności na dowolne kwoty; te transakcje również można, ale nie trzeba wykonywać w sklepach Żabka).

No i jeśli spełnisz warunki uzyskania powyższych bonów, to do wzięcia będzie jeszcze premia pieniężna 200 zł. By ją zgarnąć, w trzecim miesiącu następującym po miesiącu aktywacji karty:
 • wykonaj przelew(y) na łączną kwotę min. 350 zł (może być to np. przelew na własne konto w innym banku);
 • wykonaj min. 6 płatności Blikiem (w tym przypadku mogą to być już płatności na dowolne kwoty; te transakcje również można, ale nie trzeba wykonywać w sklepach Żabka) oraz
 • zapewnij wpływ(y) na konto na sumę min. 500 zł (ten warunek da się spełnić w prosty sposób, bo można przelać środki np. z własnego konta w innym banku).

Kolejność spełniania warunków jest dowolna - ważne by wszystkie zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym.

Jak to będzie wyglądać w praktyce? 
 • jeśli kartę do konta aktywujesz w kwietniu, to warunki uzyskania nagród będzie należało spełniać: w maju (10 bonów), w czerwcu (15 bonów) i w lipcu (premia 200 zł), lub
 • jeśli kartę do konta aktywujesz w maju, to warunki uzyskania nagród będzie należało spełniać: w czerwcu (10 bonów), w lipcu (15 bonów) i w sierpniu (premia 200 zł), lub
 • jeśli kartę do konta aktywujesz w czerwcu, to warunki uzyskania nagród będzie należało spełniać: w lipcu (10 bonów), w sierpniu (15 bonów) i we wrześniu (premia 200 zł).

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu skoczpobonus@promocja.bnpparibas.pl) do 22. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jej uzyskania (jeśli ten dzień wypadanie w dzień wolny od pracy, to wiadomości należy się spodziewać najpóźniej w następnym, najbliższym dniu roboczym).

Na trzecią z tych wiadomości będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas. Będzie to trzeba zrobić do 26. dnia danego miesiąca.

Nagrody otrzymasz według poniższego harmonogramu:
 • do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu aktywacji karty wydanej do konta: 10 bonów do Żabki;
 • do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu aktywacji karty wydanej do konta: 15 bonów do Żabki;
 • do końca czwartego miesiąca następującego po miesiącu aktywacji karty wydanej do konta: premia pieniężna 200 zł.

Bony do Żabki otrzymywać będziesz SMS-ami na numer telefonu podany podczas rejestracji na stronie promocji.

Jakie to dokładnie będą terminy? Możesz sprawdzić w poniższej tabeli, w pierwszej kolejności zwracając uwagę na kolumnę wskazującą na miesiąc, w którym aktywujesz swą kartę do konta w BNP Paribas:

Miesiąc aktywacji karty:

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Wiadomość o 10 bonach do Żabki:

Do 22.06.

Do 24.07.

Do 22.08.

Przekazanie 10 bonów:

Do 30.06.

Do 31.07.

Do 31.08.

Wiadomość o 15 bonach do Żabki:

Do 24.07.

Do 22.08.

Do 22.09.

Przekazanie 15 bonów:

Do 31.07.

Do 31.08.

Do 30.09.

Wiadomość o premii 200 zł:

Do 22.08.

Do 22.09.

Do 23.10.

Termin uzupełnienia numeru konta do wypłaty premii:

Do 26.08.

Do 26.09.

Do 26.10.

Wypłata premii 200 zł:

Do 31.08.

Do 30.09.

Do 31.10.


Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Skocz po bonus"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech kart (pomijam jednak opis Karty Otwartej na eŚwiat i Karty Otwartej na Świat, bo one są bezwarunkowo płatne).
  Najlepszym wyborem w tym przypadku wydaje się Karta Otwarta na Dzisiaj, bo w jej przypadku da się uniknąć opłaty miesięcznej (2 lub 7 zł) - nie jest ona pobierana, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia lub
  • (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca 2023 roku) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Choć regulamin promocji nie wymaga wykonywania płatności kartą (a jedynie Blikiem), to pamiętaj o nich, celem uniknięcia opłaty miesięcznej za kartę.

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Skocz po bonus" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest widoweryfikacja - w tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. Czy jeśli chodzi o te 3 płatności kartą żeby była darmowa to też obowiązują te wykluczenia MCC?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym przypadku nie ma ograniczeń. Mogą być to dowolne transakcje.

   Usuń
 2. Czy w BNP Paribas zastrzeżenie karty wystarczy, żeby mieć konto bez karty, czy automatycznie wysyłają nową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku zastrzeżenia karty w bankowości, z automatu przyjdzie nowa. Zrezygnować z karty (bez jej wznawiania) można na infolinii.

   Jeśli chodzi o promocję "Skocz po bonus" (podobnie jest zresztą w pozostałych promocjach konta w tym banku), to przypomnę, że konto wraz z wydaną do niego kartą i dostępem do bankowości elektronicznej należy posiadać do momentu otrzymania nagród.

   Usuń
 3. Czy karta do konta musi być "fizyczna" czy też może być wirtualna. Dzwoniłem na infolinię z pytaniem kiedy wyślą mi kartę, bo minął prawie miesiąc od otworzemia konta i otrzymałem info, że mam kartę wirtualną, ale nie potrafili mi powiedzieć czy taka spełnia wymogi promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmobilizowałem się i znalazłem w regulaminie "Karta – płatnicza karta debetowa fizyczna lub mobilna o nazwie „Karta Otwarta na Dzisiaj” albo „Karta Otwarta na
   Świat” albo „Karta Otwarta na eŚwiat” wydawana przez Bank na podstawie Umowy ramowej do Konta Osobistego dla
   posiadacza Konta Osobistego, w ramach organizacji płatniczej Mastercard;". Może komuś się przyda.

   Usuń
  2. Może być mobilna karta ale i tak trzeba płacić ją 3 x żeby nie było opłaty. Nie ma żadnej różnicy w tym zakresie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...