Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł w bonach na zakupy w prezencie za kartę kredytową Santander Banku (+ 480 zł za konto osobiste)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

26.04.2023

300 zł w bonach na zakupy w prezencie za kartę kredytową Santander Banku (+ 480 zł za konto osobiste)

Santander Bank przygotował nową promocję - tym razem wynagradza wyrobienie karty kredytowej.

"Karta kredytowa na wiosnę": 300 zł na zakupy od Santander Banku
Do wzięcia czeka 300 zł na zakupy - samodzielnie wybrać można bon do Allegro, Biedronki lub RTV Euro AGD. A przy okazji warto przypomnieć, że w tym banku da się zyskać też z kontem osobistym, za którego otwarcie przewidziana jest premia 300 zł i 180 zł w bonach na zakupy.

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Jeśli jeszcze nie masz konta osobistego w Santander Banku, sprawdź jak zgarnąć 480 zł w bonusach na start. W podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa, warunki promocji oraz prześwietlenie oferty Konta Jakie Chcę. A poniżej skupiam się już wyłącznie na nowej promocji karty kredytowej Santandera.

"Karta kredytowa na wiosnę": 300 zł na zakupy od Santander Banku


Dla kogo promocja?
 Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada żadnej karty kredytowej Santander Banku co najmniej od 1.02.2023 r.

Jako że umowę o kartę kredytową w ramach niniejszej promocji należy zawrzeć wyłącznie za pośrednictwem bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej, to w praktyce trzeba już do niej mieć dostęp (da go np. otwarcie konta osobistego we wspomnianej promocji z bonusami do 480 zł). Tym samym ewentualne posiadanie innych produktów tego banku (np. konta osobistego, lokaty czy kredytu) nie wyklucza z promocji.

💡 Jeśli nie łapiesz się na promocję Santander Banku... to sprawdź inne promocje z kartami kredytowymi, których nie brakuje. A do wzięcia jest nawet więcej: 

900 zł od Citibanku (w tym 600 zł premii + 300 zł na zakupy)

- 300 zł w bonach na zakupy + do 360 zł moneybacku od Santander Consumer Banku


Nagroda w promocji Santander Banku
. Dla uczestników promocji "Karta kredytowa na wiosnę" bank przygotował nagrodę w postaci bonu o wartości 300 zł - a do wyboru są bony do:


Limit uczestników w promocji Santander Banku
. W regulaminie akcji znaleźć można zapis, że promocja ma być dostępna "do uzyskania maksymalnej liczby zgłoszeń w promocji (2500), ale nie dłużej niż do 22 maja 2023 roku". O ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji bank poinformuje na stronie promocji.

Zasady akcji "Karta kredytowa na wiosnę" w Santander Banku


By wziąć udział w promocji i zdobyć 300 zł w bonie na zakupy:

 • najpóźniej do 22.05.2023 r. (ale miej na uwadze ewentualność wcześniejszego wyczerpania puli):
  • zarejestruj się na stronie promocji, akceptując przy tym regulamin promocji (na tym etapie wybierając dla siebie nagrodę, która Cię interesuje, a więc bon 300 zł do Allegro lub do Biedronki, lub do RTV Euro AGD);
  • złóż wniosek o kartę kredytową [zgodnie z regulaminem "wyłącznie na Twoim urządzeniu (tablet, komputer, telefon)"] oraz zawrzyj umowę z bankiem poprzez bankowość internetową lub w aplikacji mobilnej (tu również cytując zapis z regulaminu: "Możesz to zrobić, jeśli udostępniliśmy Ci taki wniosek w Twojej bankowości internetowej lub mobilnej po wstępnej ocenie ryzyka kredytowego");
  • wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną oraz drogą telefoniczną i na Elektroniczny Kanał Kontaktu, a także nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych;
  • podaj bankowi aktualny numer telefonu komórkowego;
 • w czerwcu, lipcu i sierpniu 2023 roku (w każdym z tych trzech miesięcy kalendarzowych) wykonaj co najmniej 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł..

Wykonując płatności na potrzeby promocji, pamiętaj, że w regulaminie bank informuje, iż:
"W promocji nie będziemy brali pod uwagę poniższych płatności: 
a. dla których punkt handlowo-usługowy lub punkt handlowo-usługowy w internecie zrealizował zwrot w okresie transakcyjnym, 
b. transakcji Quasi Cash [tj. transakcje bezgotówkowe, podczas których dochodzi do wymiany środków na gotówkę/ jednostki pieniężne w szczególności w punktach oznaczonych, jako kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory], 
c. płatności u podmiotów, które świadczą usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket."


Nagrodę bank ma przesłać SMS-em lub wiadomością w bankowości internetowej albo mobilnej najpóźniej do 30.09.2023 roku. Do tego czasu nie zamykaj karty, nie składaj wypowiedzenia ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Karta kredytowa w Santander Banku - co warto wiedzieć o ofercie?


Regulamin promocji nie narzuca jaką kartę kredytową wyrobić, więc można wybrać dowolną z oferty Santander Banku.

Dobrą wiadomością jest to, że ów regulamin przewiduje jeszcze jeden przywilej dla uczestników promocji: "brak opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez pierwsze 12 miesięcy". A co dalej? Po upływie 12-miesięcznego okresu preferencyjnych warunków, zaczną obowiązywać już standardowe, wynikające z taryfy opłat i prowizji. W związku z tym najlepiej wybrać kartę, która będzie najłatwiejsza w utrzymaniu za 0 zł, a taką jest srebrna karta kredytowa (Silver). W jej przypadku opłata miesięczna wynosi 7,50 zł, ale można jej uniknąć, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonane zostanie min. 10 płatności (na dowolne kwoty).

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

💡 Na koniec przypomnę, że Santander ma jeszcze więcej promocji - oprócz wspomnianych bonusów (do 480 zł) za konto osobiste, można w tym banku też zgarnąć 100 zł premii za konto dla nastolatka (w wieku 13-17 lat), a w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą do wzięcia jest do 900 lub nawet 1500 zł za konto firmowe.


Za podrzucenie informacji o promocji karty kredytowej dziękuję Czytelnikowi Adamowi.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. na Twitterze i na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. czyli konto muszę mieć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz mieć dostęp do bankowości internetowej/mobilnej.

   Usuń
 2. Zamknęłam kartę 16 lutego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tak krótka karencja. Podobnie zresztą jak w promocji kk Citibanku. Szkoda że przy kontach tak ich nie skracają.

   Usuń
 3. 300 zł za kartę kredytową? Mało. Dopiero co zawarłem umowy z Pekao i Citi Handlowym. Odpowiednio 800 i 900 zł.

  OdpowiedzUsuń
 4. A czy nie mając u nich żadnych produktów, np konta, da się jakoś inaczej utworzyć dostęp do bankowości internetowej? Na przykład podczas wizyty w oddziale

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi powiedziano że jeśli chcę mieć dostęp to muszę założyć chociaż konto oszczędnościowe.

   Usuń
 5. Niestety w praktyce, pomimo spełnienia wszystkich opisanych w powyższym artykule warunków, nie mogę zawnioskować o kartę kredytową z bonem promocyjnym 300zł przez bankowość elektroniczną/aplikację mobilną. Prawdopodobnie powodem jest to, że wynagrodzenie wpływa na konto w innym banku, a promocja zadziała jedynie w procedurze "uproszczonej" bez badania mojej zdolności kredytowej przez doradcę. Oficjalnego potwierdzenia moich przypuszczeń nie otrzymałam, a jedynie informację, że po prostu jeśli nie mam możliwości złożenia wniosku w bankowości, to nie skorzystam z tej promocji.

  "Kogo dotyczy promocja?
  Klienci indywidualni Z OFERTĄ karty kredytowej w bankowości elektronicznej (BBC), którzy nie byli posiadaczem żadnej naszej karty kredytowej głównej w okresie: od 1 lutego 2023 r. do dnia przystąpienia do tej promocji.

  Nie ma Pani oferty w bankowości na Klik na kartę kredytową dlatego nie może Pani skorzystać z promocji."

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy spłata zakupów na Allegro Pay (zakupy z odroczoną płatnością) kartą kredytową zostanie zaliczona jako transakcja?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...