Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Banku Pekao: płać telefonem i zyskaj do 50 zł

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

27.04.2023

Promocja dla obecnych klientów Banku Pekao: płać telefonem i zyskaj do 50 zł

Do wzięcia czeka 20 lub 50 zł w zależności od rodzaju posiadanej karty.

Promocja "Płać z Google Pay i zyskaj" – edycja I
20 zł przewidziane jest w przypadku "zwykłej" karty wydanej do konta, a na wyższą gratyfikację mogą liczyć posiadacze karty kredytowej. By uzyskać bonus wystarczy podpiąć kartę pod Google Pay i wykonać kilka (2 lub 5) płatności.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

I choć właściwie wszystko co najistotniejsze zawarłem już w krótkim wstępie, to teraz czas na szczegóły i objaśnienia.

💡 Jeśli jeszcze nie masz konta w Banku Pekao, sprawdź jak zyskać bonusy o wartości 200 zł za Konto Przekorzystne (+ 200 zł za konto dla dziecka + 7% dla oszczędności na koncie oszczędnościowym)

Promocja "Płać z Google Pay i zyskaj" – edycja I


Dla kogo promocja z bonusem do 50 zł? 
Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która posiada konto osobiste w Pekao oraz kartę płatniczą wydaną przez ten bank (kredytową lub debetową do konta), a ponadto do 25.04.2023 r. nie rejestrowała w Google Pay jakiejkolwiek karty wydanej przez Pekao. Do tego potrzebne jest posiadanie (lub pobranie i aktywowanie) aplikacji mobilnej PeoPay na urządzeniu z systemem Android.

Wiele wskazuje na to, że najprawdopodobniej koniecznym jest też otrzymanie od banku zaproszenia do udziału w akcji - takowe można znaleźć w bankowości w sekcji "Wiadomości", gdyż tylko tam znajduje się przekierowanie do zarejestrowania się w promocji i akceptacji jej regulaminu (regulamin promocji nie zawiera linku do formularza rejestracyjnego, który byłby osadzony na stronie banku i do którego mógłby dotrzeć każdy).

W celu otrzymywania tego typu wiadomości dobrze mieć wyrażoną zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną (co zresztą regulamin tej promocji wymaga).

Nagrodą jest bonus pieniężny w wysokości 20 zł (dla osób posiadających kartę debetową, wydaną do konta osobistego) lub 50 zł (przewidziany dla posiadaczy karty kredytowej), który bank wypłaci na Twe konto - środki będzie można przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Płać z Google Pay i zyskaj" – edycja I oraz zgarnąć tytułowy bonus:

 • zapisz się do promocji, wykorzystując do tego stosowny przycisk, który znajdziesz w wiadomości z zaproszeniem do udziału w akcji (regulamin wskazuje, że można tego zapisu dokonać w sekcji "Oferty i Wnioski");
 • najpóźniej do 31.05.2023 r. w Google Pay zarejestruj swą kartę wydaną przez Pekao - można to zrobić w aplikacji PeoPay lub aplikacji Google Pay;
 • od dnia następującego po dniu potwierdzania udziału do 15.06.2023 r. za pomocą Google Pay i podpiętej karty Pekao wykonaj:
  • min. 2 płatności w przypadku karty debetowej wydanej do konta lub
  • min. 5 płatności w przypadku karty kredytowej.

💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z tej formy płatności, sprawdź jak płacić z Google Pay?. Do płatności zbliżeniowych telefonem, niezbędny jest moduł NFC w twym urządzeniu. Acz z Google Pay można też płacić w Internecie oraz w aplikacjach mobilnych (np. Allegro) - wtedy wspomniany moduł nie jest wymagany.

Wypłata bonusu 20 lub 50 zł nastąpi na Twe konto w Pekao najpóźniej do 31.07.2023 roku. Każdy uczestnik promocji może zdobyć tylko jedną nagrodę (20 lub 50 zł) bez względu na liczbę posiadanych kart/wykonanych płatności.

Za podrzucenie informacji o promocji Pekao dziękuję Czytelnikowi Tadeuszowi.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

17 komentarzy:

 1. W załączonym regulaminie jest warunek podpięcia karty kredytowej dla nagrody 50zł, 20 zł jest za debetówkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dwa zaproszania były, rejestracja zrobiona, karty dodane. Jutro po dwie płatności i 40 zł wpadnie. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie kilka dni przed początkiem promocji zarejestrowałem kartę pekao w google pay. I stąd pytanie. Czy mogę zarejestrować ją jeszcze raz na innym koncie google i spełnić warunek promocji?
  Przejdzie taki myk?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy podpiąć można zarówno kartę visa jak i Mastercard?

  OdpowiedzUsuń
 5. 20 zł i jeszcze trzeba czekać na zaproszenie do promocji !!
  Ty tak na poważnie ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem, ci co nie mają karty kredytowej, tylko debetową, są poszkodowani, bo nie mogą zrobić 5 transakcji i zarobią tylko 20. To nawet na chleb nie starczy

   Usuń
  2. @Wyssak
   A gdzie to w regulaminie tej promocji jest powiedziane, że posiadający tylko kartę debetową „nie mogą zrobić 5 transakcji”? I jak to niby by miało wpłynąć na to, że z tego powodu „są poszkodowani”.

   Oczywiście że mogą zrobić 5 transakcji. Mogą też zrobić tych transakcji 5000, 50000, 1000000...

   Za zrobienie „tylko” 2 transakcji, dostaną AŻ 20 zł. To oznacza ni mniej ni więcej tylko to, że wystarczy że spełnią warunki bezpłatności karty (w moim przypadku 1 płatność kartą na dowolną kwotę).
   W zdecydowanie gorszej sytuacji są posiadający kartę kredytową (warunki utrzymania kk - gdzie kk w innych bankach dają lepiej zarobić - plus zwiększenie ryzyka utraty środków wynikające z dodatkowego udostępnienia tej karty i konieczność wykonania min. 5 płatności) aby mogli otrzymać 50 zł.

   Chleb nie kosztuje - póki co jeszcze - 20 zł. A jeżeli ktoś uważa że 20 zł to i tak śmieszne pieniądze to odpowiem tylko, że w takim razie każde pieniądze o których możemy tu mówić jako korzystający z promocji bankowych, są naprawdę śmieszne. Dlaczego? Jakoś nie widzę tu żadnego Rockefellera, Rothschilda… czy biednego przy nich B. Gatesa lub Bezosa.

   Usuń
 6. Czy podpięta kartę w Google Pay trzeba mieć do wypłaty premii czy można wcześniej usunąć kartę z aplikacji?

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie dostałem 50 zł, nie wiedziałem za co bo zapomniałem o tej promocji.

  OdpowiedzUsuń
 8. Odpowiedzi
  1. u mnie też brak 50 zł

   Usuń
  2. To samo, nie mam 20 zł.

   Usuń
  3. Ponoć ludziki ok. 19 dostawali

   Usuń
  4. Ponoć też było jakieś potwierdzenie udziału w Wiadomościach w aplikacji, ale ja nic nie widze u siebie. Czy zapisywaliście się na samym początku akcji, jeszcze w kwietniu, mam wrażenie że tu leży problem

   Usuń
  5. Rzeczywiście, było powiadomienie. Nie pamiętam czy się tam zapisywałem.

   Usuń
 9. Też nie mam :(

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja mam jakieś powiadomienie o przystąpieniu do promocji z 5.05, podczas gdy jestem pewna, że kliknęłam Zapisz jeszcze w kwietniu. Transakcje zrobiłam na początku maja (w długi weekend)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...