Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zwiększenie puli nagród w promocji "Punkty na start" w programie "Bezcenne Chwile"

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

18.04.2023

Zwiększenie puli nagród w promocji "Punkty na start" w programie "Bezcenne Chwile"

Choć promocja już miała się zakończyć, to jednak nadal jest szansa na zdobycie punktów.

8000 punktów na start w programie Bezcenne Chwile
8 000 punktów za rejestrację karty Mastercard w programie lojalnościowym Mastercard oznacza możliwość zgarnięcia nagrody - np. bonów na zakupy - o wartości 100 zł.

[Promocja zakończyła się w dn. 2.05.2023 r.]

Pierwotnie promocja "Punkty na start" miała być dostępna do 17.05.2023 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli 78 333 nagród po 8 000 punktów każda (szczegółowo opisałem ją tutaj). W zeszłym tygodniu organizator zapowiedział szacunkowy termin zakończenia promocji w dniu 18.04.2023 r. Jednak teraz pojawił się kolejny komunikat - tym razem o zwiększeniu puli nagród do 103 333 sztuk (cały czas po 8 000 punktów każda). Zatem jak widać, dzieje się. I to na korzyść tych, którzy dotąd nie zdecydowali się wziąć udziału, przegapili promocję albo nie zdążyli (bo jeszcze karta do nich nie dotarła).

Jednak to zwiększenie puli nagród nie oznacza znacznego wydłużenia dostępności promocji - teraz szacunkowym terminem wyczerpania puli promocyjnych punktów ma być 27.04.2023 r.

Zwiększenie puli nagród sprawia, że część bardzo dobrych promocji staje się jeszcze lepszymi, bo można w nich zgarnąć o 100 zł więcej. Oto przykłady takich okazji do bankobrania:


We wszystkich wyżej wymienionych bankach wyrobisz kartę Mastercard, którą można zarejestrować w programie Bezcenne Chwile. A to otwiera drogę do udziału w niniejszej promocji i da dodatkową stówkę (oprócz wyżej wymienionych bonusów od banków).

Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą. Co to jest program Bezcenne Chwile?

W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard - w tym wpisie dowiesz się również, które karty (i z jakich banków) można rejestrować w programie.

8000 punktów na start w programie Bezcenne Chwile


Dla kogo promocja? 
Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard, która:

 • dopiero przystąpi do programu Bezcenne Chwile (jako nowy klient) lub 
 • doda do programu kartę wydaną przez inny bank, aniżeli wszystkie dotychczas zarejestrowane karty w programie Bezcenne Chwile (to więc opcja dla już uczestniczących w programie lojalnościowym Mastercard).

Nagroda. Do wzięcia czeka 8 000 punktów w programie Bezcenne Chwile. W praktyce przekłada się to na nagrodę o wartości 100 zł z katalogu udostępnianego dla uczestników programu. 

Przykładowo: voucher 50 zł do Carrefoura, Circle K, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu (w zależności od dostępności) "kosztuje" obecnie zazwyczaj 4 000 punktów.

Limit nagród. Organizator promocji przygotował 103 333 nagród po 8 000 punktów każda. Promocja szacunkowo ma być dostępna do 27.04.2023 r., ale dodatkowo na stronie internetowej programu (tutaj) ma być opublikowana informacja na 7 dni przed szacunkowym terminem wyczerpania puli nagród.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Punkty na start" i zgarnąć nagrodę w postaci 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile:
 • do 27.04.2024 r. (lub ewentualnego wcześniejszego wyczerpania puli nagród):
  • przystąp do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę Mastercard (można to zrobić poprzez stronę bezcennechwile.pl lub - w przypadku niektórych banków - poprzez bankowość internetową) lub 
  • (w sytuacji, gdy masz w nim zarejestrowane karty wydane przez inne banki) dodaj kolejną kartę z logo Mastercard; 
 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu/zarejestrowania karty, wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 100 zł (mogą, ale nie muszą to być transakcje u partnerów programu Bezcenne Chwile).

I to już wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 30 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków (tu podkreślam, że chodzi o dni robocze, a nie kalendarzowe, co w praktyce oznacza nawet około półtora miesiąca kalendarzowego), a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 3 miesiące.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, że w myśl regulaminu nie każda transakcja będzie zaliczona. Można płacić (w PLN) w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, z wyjątkiem: 

"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 5122 - określający m.in. właścicieli aptek, (iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, (iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, (v) 5912 – określający drogerie i apteki, (vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem, (vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (xii) 6211- określający maklerów i dealerów papierów wartościowych, (xiii) 6533, 6536, 6537, 6538 – określający transfery pieniężne, (xiv) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), (xv) 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, (xvi) 7995 - określający zakłady bukmacherskie, (xvii) 8999 – określający wolne zawody, (xviii) 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; 
a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"


Jeśli chodzi o liczbę nagród, jakie może zdobyć jeden uczestnik promocji, to w regulaminie znajduje się taki zapis:

"Jeden Uczestnik może otrzymać w ramach Oferty Specjalnej tylko i wyłącznie jedną Nagrodę [tj. 8000 punktów - przyp. Mr. Złotówa] w ramach jednej Instytucji Finansowej, nawet jeżeli wielokrotnie spełniłby kryteria do jej otrzymania".


Zatem wychodzi na to, że im więcej kart posiadasz, tym więcej nagród (po 8 000 punktów każda) możesz zdobyć (o ile są to karty wydane przez różne banki, bo nie będzie nagród za rejestrację kolejnych kart wydanych przez ten sam bank).

Za podrzucenie informacji o przedłużeniu promocji dziękuję Czytelnikowi Tadeuszowi.

Lubisz trzymać rękę na pulsie w dziedzinie promocji bankowych? Skorzystaj z niezawodnego źródła powiadomień - to bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga:

Przydatne dokumenty:

32 komentarze:

 1. To był strzał roku. Łącznie z tych punktów 1250 zł wyciągnąłem z żoną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Elegancko. U mnie co prawda mniej bo 800 zł ale też się cieszę. Mega promocja. Oby więcej takich.

   Usuń
 2. Jak się ma to zamknięcie promocji "Punkty na start" z warunkami promocji "Więcej z Kartą Kredytową Citibank"? Tam jest mowa o 300 zł (24 tys. punktów) za rejestrację karty kredytowej CITI w BCh i ta promocja jest aktualna do końca sierpnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To odrębne promocje. To co dzieje się w promocji "Punkty na start" nie ma wpływu na przebieg promocji z kartą kredytową Citibanku.

   Usuń
 3. W którymś z banków da się jeszcze wyrobić z otrzymaniem karty do 27-go?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z Velobanku kurier z umową od razu przywiózł mi kartę. 2 dni po wniosku.

   Usuń
  2. Velobank faktycznie ekspresowy. Na trzeci dzień po złożeniu wniosku masz już konto z aktywną kartą, w czwarty dzień masz pieniądze na koncie i możesz już wydać te 100 zł. Miło, elegancko, czytelnie i bardzo korzystnie

   Usuń
  3. Już nie taki ekspresowy. Żona założyła konto w Velobanku około 20 marca i jeszcze nie dostała karty.

   Usuń
  4. Jak umowa przez kuriera to nie czekasz.

   Usuń
 4. Tadeuszu, bardzo ci dziękuję za informację! to nie lada niespodzianką! Właśnie na to liczyłam. Spełnię warunek na dniach i poczekam. Dodam, że zalogowanie się na Bezcenne chwile i dodanie kolejnej karty nie jest łatwe i intuicyjne. Tak samo usunięcie starych już nieaktywnych. Mnie - młodej i wytrwałej -dopiero za piątym razem z sukcesem udało się dodać kartę. Nie ma po zalogowaniu się komunikatu "dodaj kartę". Przechodzenie między kartami wymaga ponownych logowań. No cuda na kiju i jakieś zbieranie informacji przez kolejną instytucję, nie będącą bankiem i pochodząca z Poznania - jak firmy naciągające staruszków na kredyty na drogie garnki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy jeśli nigdy żadnej karty nie rejestrowałem w programie bezcenne chwilę , mogę w jednym dniu zarejestrowac karty z 3 banków i mieć na wszystkich kartach promocje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak za każdy bank dostaniesz 8000 pkt.

   Usuń
 6. Dostał ktoś punkty po 18 kwietnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też czekam,może jeszcze nie uruchomili dodatkowej puli🤔

   Usuń
 7. Czy przy rejestracji trzeba zaznaczać zgody marketingowe?

  OdpowiedzUsuń
 8. I co z tymi dodatkowymi punktami,coś ich nie widać.Wie ktoś coś??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też czekam. Ale mają 30 dni roboczych.

   Usuń
  2. A gdzie w ogóle można sprawdzić ilość punktów?

   Usuń
  3. @Anonimowy24 kwietnia 2023 20:35 Ilość punktów sprawdzisz po zalogowaniu się na stronie bezcennych chwil na swoje konto (login i hasło) - przy pierwszej rejestracji się to zakłada.

   Usuń
  4. Faktycznie nic się nie zapisało na bezcennych chwilach, nie ma informacji o wydaniu tydzień temu 100 złotych, a zarejestrowanie kolejnej karty było - delikatnie mówiąc - nieintuicyjne. W apce velobanku też nie ma hasła o uczestniczeniu w bezcennych chwilach i informacji zwrotnej o spełnieniu warunku poprzez wydanie 100 złotych.
   Dziękuję za informację o konieczności czekania do 30 dni.

   Usuń
 9. A skąd wiadomo, czy uczestniczy się w programie promocyjnym? Jak to zweryfikować na koncie?

  OdpowiedzUsuń
 10. Do 27.04 trzeba:
  a) zdążyć się zarejestrować w programie,
  b) wydać zarejestrowaną kartą 100 PLN.
  Proszę o wyjaśnienie: czy OBA te warunki MUSZĄ BYĆ lącznie spełnione do 27.04?
  Co jeśli nawet wydam wymagane 100 PLN, ale transakcja zostanie rozliczona np. 29.04?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba zdążyć zarejestrować. Na wydanie 100 zł masz 30 dni.

   Usuń
 11. Szacunkowy termin końca punktów przedłużony do 02.05

  https://rpm-cms.upaid.pl/media/vbim3r3z/informacja-o-szacowanym-terminie-wyczerpania-puli-nagrod-w-ofercie-specjalnej-punkty-na-start-z-dn-25-04-2023-r.pdf

  OdpowiedzUsuń
 12. Pojawiła się informacja o zakończeniu promocji: https://rpm-cms.upaid.pl/media/kspgg2d4/informacja-o-wyczerpaniu-puli-nagro-d-_punkty-na-start_-z-dn-2-05-2023.pdf

  Czy to oznacza, że jeśli ktoś zrealizował warunki promocji przed tą datą, ale jeszcze nie otrzymał nagrody, to już jej nie otrzyma, bo pula nagród została wyczerpana?

  Czy ewentualnie w takim wypadku warto składać reklamację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do wczoraj był czas na rejestrację. A jak już płatności zrobiłeś przed tym terminem to tym bardziej nie ma się czym martwić. Czekaj na punkty.

   Usuń
 13. Czy ktoś z Was otrzymał już punkty, zarejestrowałem się 25 kwietnia i wykonałem transakcję w dniu 26 kwietnia? Do tej pory nie otrzymałem punktów, zazwyczaj były bardzo szybko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie podobnie,czekamy

   Usuń
  2. Zazwyczaj to bywało różnie. W poprzedniej edycji na jedną kartę dostałem szybko a na drugą maksymalnie późno.

   Usuń
 14. Dziś wpadło 8000 punktów, rejestracja po18.04 - debetówka Velobank.

  OdpowiedzUsuń
 15. Mam pytanie nie dotyczące bezpośrednio tej promocji, ale nie znalazłam lepszego miejsca: od marca system nie nalicza mi premiowych punktów za transakcje z Carrefoura. Czy może ktoś ma podobną sytuację?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...