Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nawet 650 zł do wzięcia za konto w Alior Banku!

750 zł od VeloBanku900 zł za kartę Pekao580 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

1.03.2023

Nawet 650 zł do wzięcia za konto w Alior Banku!

Promocja Aliora powraca i to w jeszcze lepszym wydaniu. Do zgarnięcia jest rekordowe 650 zł.

Promocja "Bankuj mobilnie - edycja VIII" z premią do 450 zł za konto w Aliorze
W skład pakietu powitalnych nagród dla osoby zakładającej Konto Jakże Osobiste wchodzi - tak, jak dotąd - gwarantowana premia pieniężna 400 zł oraz 200 zł w bonach na zakupy. Teraz jednak bank dorzucił dodatkowy bonus 50 zł za otwarcie konta "na selfie".

W praktyce mamy tutaj do czynienia z aż trzema promocjami jednocześnie, które na szczęście łączą się ze sobą - dzięki temu można zgarnąć tytułowe 650 zł. Jednak dla większej przejrzystości, na początek skupiam się na prześwietleniu promocji z premią do 450 zł, a dopiero niżej dowiesz się jak zdobyć dodatkowe nagrody - np. vouchery na zakupy - o wartości 200 zł.

Promocja "Bankuj mobilnie - edycja VIII" z premią do 450 zł za konto w Aliorze


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim dowodem osobistym, która w ciągu ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku w niniejszej promocji nie posiadała konta osobistego w Aliorze (w tym również konta z czasów T-Mobile Usługi Bankowe).

Posiadanie innych produktów (np. konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym w Alior Banku) nie wyklucza z promocji (i nie ma w tym przypadku żadnych wątpliwości, bo zapisy na ten temat można znaleźć w regulaminie promocji). Swego czasu Alior wykluczał z promocji posiadaczy kont walutowych i/lub Karty Kibica, ale od poprzedniej edycji już tego zapisu w regulaminie na szczęście nie ma.

Takie okazja do bankobrania aż proszą się, by z nich skorzystać. W zeszłym miesiącu donosiłem o tym na Facebooku:


Nagrody gwarantowane. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czeka 8 bonusów pieniężnych po 50 zł każdy, co w sumie da 400 zł. A jeśli, jako metodę otwarcia konta wybierzesz wideoweryfikację za pomocą aplikacji mobilnej ("na selfie"), to otrzymasz jeszcze jeden, dodatkowy bonus pieniężny 50 zł.

Bonusy będą wpływać na Twe konto w Aliorze, więc możesz je wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Do tego dojść może moneyback (procentowo naliczany zwrot od płatności) - spełniając warunki uzyskania bonusów za aktywne korzystanie z konta (tych do 450 zł), przy okazji możesz uzyskać także zwrot za płatności. Tu do wzięcia będzie w praktyce od kilku do 20 zł miesięcznie.

Jak zgarnąć 450 zł premii za konto w Aliorze?


By wziąć udział w promocji: 
 • do 31.05.2023 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą, wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie od banku informacji marketingowych z użyciem wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczna, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe) i połączeń głosowych; 
 • w ciągu 30 dni od złożenia wniosku zawrzyj z bankiem umowę;
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto aktywuj dwie 'korzyści' - czym one są i jakie przywileje dają posiadaczom Konta Jakże Osobistego, piszę nieco niżej; 
 • w każdym z ośmiu kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta:
  • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta oraz 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej (samo logowanie wystarczy - w tym przypadku nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji).

Za każdy miesiąc, w którym wykażesz się powyższą aktywnością (płatność kartą i logowanie) otrzymasz bonus 50 zł, który Alior przeleje na Twe konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

By wziąć udział w promocji, wniosek o konto należy złożyć poprzez stronę promocji (konto założone w placówce banku nie bierze udziału w promocji) - uzyskanie powyższych bonusów (8 x 50 zł) nie zależy od metody otwarcia konta (możesz więc wybrać kuriera lub przelew weryfikacyjny, ale niekoniecznie wideoweryfikację).

Dodatkowy bonus za otwarcie konta "na selfie"


Jeśli oprócz 8 bonusów po 50 zł każdy, chcesz też uzyskać dodatkową premię 50 zł, jako metodę otwarcia konta wybierz wideoweryfikację. Rozpoczynając składanie wniosku na stronie promocji, robiąc to na urządzeniu mobilnym, bank przekieruje Cię do pobrania swej aplikacji mobilnej. To wtedy za jej pomocą otworzysz konto wraz z wydawaną do niego kartą.

Premię 50 zł za otwarcie konta "na selfie" dostaniesz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Przydatne wskazówki


Uczestnicząc w promocji "Bankuj mobilnie - VIII edycja" z premią do 450 zł, uwzględnij poniższe zasady: 

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji: Alior Bank nie będzie brać pod uwagę transakcji anulowanych oraz transakcji z niektórymi kodami MCC (czyli kodami przypisywanymi terminalom płatniczym, które mają na celu wskazanie dominującego charakteru działalności sprzedawcy lub usługodawcy):

"a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), c. 4111, określający m.in. usługi transportowe, d. 6012, określający instytucje finansowe, e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, g. 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, h. 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne" (pisownia oryginalna)


Chociaż lista może wydawać się długa, to bankowi przede wszystkim chodzi o wyeliminowanie miejsc, w których można zrobić transakcje bez faktycznego płacenia za zakupy. Płatności kartą można za to wykonywać w sklepach czy marketach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych, motoryzacyjnych), aptekach, drogeriach, na stacjach paliw czy w lokalach gastronomicznych, a także w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Do momentu otrzymania każdego z bonusów, nie wypowiadaj umowy o konto, ani umowy o kartę oraz nie wycofuj zgód wyrażonych podczas składania wniosku o konto oraz posiadaj co najmniej dwie 'korzyści' uruchomione dla Konta Jakże Osobistego.Dodatkowe 200 zł w bonach na zakupy

To kolejna okazja do bankobrania z kontem w Aliorze. A właściwie to mamy tu do czynienia z dwoma okazjami:
 • "Punkty na start" - to promocja dostępna dla klientów różnych banków (w tym też Aliora), w której do wzięcia jest 8 000 punktów za rejestrację karty Mastercard (wydawanej do Konta Jakże Osobistego) w programie "Bezcenne Chwile" oraz
 • "Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja" - ta promocja skierowana jest już wyłącznie dla klientów Aliora, a dzięki niej można zgarnąć kolejne 8 000 punktów.

Powyższe promocje łączą się ze sobą, więc do wzięcia jest 16 000 punktów w programie "Bezcenne Chwile", co przekłada się na nagrody - np. vouchery na zakupy - o łącznej wartości 200 zł.

Na początek kilka zdań tytułem wyjaśnień dla osób, które być może po raz pierwszy mają styczność z programem "Bezcenne Chwile":
Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Dla kogo promocje? Zarówno w promocji "Punkty na start", jak i "Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja" możesz wziąć udział, jeśli dotychczas w programie Bezcenne Chwile nie było Ci dane zarejestrować jakiejkolwiek karty wydanej przez Alior Bank. Ewentualne posiadanie w tym programie kart wydanych przez inne banki nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w tej promocji.

Nagroda. 16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile w praktyce przekłada się na nagrody o wartości 200 zł z katalogu udostępnianego dla uczestników programu. Przykładowo: voucher 50 zł do Allegro, Carrefoura, Circle K, Decathlonu, Douglas, Empik.com, home&you, RTV Euro AGD lub innego sklepu (w zależności od dostępności) "kosztuje" obecnie zazwyczaj 4 000 punktów.

Dostępność promocji z punktami i limit nagród. Promocja "Punkty na start" ma być dostępna do 17.05.2023 r., ale zauważyć należy, że organizator przygotował 78 333 nagród po 8 000 punktów każda. Promocja ma być więc dostępna do wyczerpania tej puli - komunikat o tym fakcie pojawi się tutaj. Dodatkowo na stronie internetowej programu ma być opublikowana informacja na 7 dni przed szacunkowym terminem wyczerpania puli nagród.

Z kolei promocja "Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja" przewidziana jest do 30.06.2023 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli 11 550 nagród po 8 000 punktów każda - tu pula jest mniejsza (niż w promocji "Punkty na start"), ale to promocja wyłącznie dla klientów Aliora).

Zasady promocji. By wziąć udział w obydwu promocjach i zgarnąć łącznie 16 000 punktów w programie Bezcenne Chwile:

 • przystąp do programu Bezcenne Chwile, rejestrując swą kartę Mastercard wydaną przez Aliora (poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną Aliora) oraz
 • w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu/zarejestrowania karty, wykonaj płatności kartą (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) na sumę min. 100 zł (mogą, ale nie muszą to być transakcje u partnerów programu Bezcenne Chwile).

I to już wszystko. Punkty mają być przyznane w ciągu 30 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków (tu podkreślam, że chodzi o dni robocze, a nie kalendarzowe, co w praktyce oznacza nawet około półtora miesiąca kalendarzowego). Z racji tego, że to dwie promocje, może zdarzyć się też tak, że punkty zostaną naliczone w różnych terminach.

Możliwość wykorzystania punktów (czyli ich wymiany na nagrody z katalogu) będzie przysługiwać przez 3 miesiące od momentu naliczenia punktów.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, że w myśl regulaminu nie każda transakcja będzie zaliczona. Można płacić (w PLN) w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, z wyjątkiem: 

"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 5122 - określający m.in. właścicieli aptek, (iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, (iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, (v) 5912 – określający drogerie i apteki, (vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem, (vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (xii) 6211- określający maklerów i dealerów papierów wartościowych, (xiii) 6533, 6536, 6537, 6538 – określający transfery pieniężne, (xiv) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), (xv) 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, (xvi) 7995 - określający zakłady bukmacherskie, (xvii) 8999 – określający wolne zawody, (xviii) 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; 
a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika"


Konto Jakże Osobiste -  prześwietlenie oferty Aliora


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Alior Banku to: 
 • 0/10 zł - miesięczna opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • na konto w danym miesiącu wpłynie jednorazowo kwota min. 1 500 zł z innego banku (nie zaliczą się przelewy z rachunków dla klientów indywidualnych w Aliorze, T-Mobile Usługi Bankowe oraz w Kantorze Internetowym Alior Banku) lub 
  • gdy posiadacz konta nie ukończył 26 lat; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł - to zdecydowanie więcej, niż na potrzeby promocji z bonusami po 50 zł miesięcznie (gdzie wystarczy wykonać 1 płatność kartą na dowolną kwotę). Ale i to da się przekuć w zysk - do tych transakcji wliczają się bowiem płatności Google Pay lub Apple Pay, a dzięki nim można uzyskiwać zwrot za zbliżeniowe płatności telefonem (jeśli więc wykonasz transakcje na sumę min. 300 zł, to nie dość, że unikniesz opłaty miesięcznej za kartę, to jeszcze dodatkowo zyskasz - o tym moneybacku piszę więcej nieco niżej); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł za każdą wypłatę gotówki w innych bankomatach (w tym sieci Euronet). 

Po złożeniu internetowego wniosku o konto, umowę o konto zawrzeć można na jeden z trzech sposobów:

Sposoby zawarcia umowy o Konto Jakże Osobiste w Alior Banku
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku (ważne przy tym, by dane wprowadzone przez Ciebie we wniosku zgadzały się z tymi, które pojawią się przy przelewie). Jeśli wybierzesz tę metodę, a z jakiejkolwiek przyczyny otwarcie konta nie dojdzie do skutku, to przy kolejnej próbie nie warto wybierać tej samej metody (bo kolejny wniosek znów najpewniej będzie odrzucony), ale inną z niżej wymienionych lub
 • za pośrednictwem kuriera (we wniosku możesz podać inny adres na potrzeby kuriera, niż Twój adres zamieszkania czy korespondencyjny, a więc możesz wskazać, by przyjechał np. do miejsca Twej pracy), lub 
 • "na selfie" za pomocą aplikacji mobilnej - po rozpoczęciu wniosku o konto i uzupełnieniu podstawowych danych, wybierz opcję "Aplikacja mobilna" i przejdź do jej pobrania (pamiętaj, że tylko ta metoda uprawnia do uzyskania dodatkowej premii 50 zł).

Było już o tym jak zgarnąć do 450 zł premii oraz 16 000 punktów w programie "Bezcenne Chwile" (dających kolejne nagrody - np. vouchery na zakupy - o wartości 200 zł), ale z Kontem Jakże Osobistym da się uzyskać więcej, bo elementem składowym podstawowej oferty tego konta są tzw. korzyści (a przypomnę - dwie z nich trzeba aktywować na potrzeby promocji z wyżej wymienionymi 8 bonusami po 50 zł każdy).

'Korzyści' dla posiadaczy Konta Jakże Osobistego


Korzyści to dodatkowe funkcjonalności, które możesz samodzielnie włączać i wyłączać (według własnego uznania). Alior Bank do wyboru daje:
1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce 
2) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (choć obecnie ta propozycja nie robi wrażenia, bo bank oferuje stawkę 4% w skali roku; więcej da się jednak wycisnąć z Konta Mega Oszczędnościowego, dającego 7% w skali roku - o tej ofercie piszę nieco niżej)
3) Bezpłatne bankomaty za granicą 
4) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni 
5) Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem (z bankobiorczego punktu widzenia to 'korzyść' godna uwagi, więc więcej piszę o niej nieco niżej)
6) Ubezpieczenie w podróży za granicą 
7) Pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance 
8) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych 
9) Pakiet bezpłatnych powiadomień 
10) Płatności kartą bez kosztów przewalutowania 
11) Punkty dla Graczy 

Dwie z tych korzyści (wybrane samodzielnie) można posiadać za 0 zł (zatem te dwie korzyści, które należy włączyć na potrzeby udziału w promocji z bonusami do 450 zł nie będą Cię nic kosztować). Ewentualne korzystanie z każdej kolejnej wiąże się z miesięczną opłatą 3,50 zł. 

💡 Jak włączyć korzyści w Koncie Jakże Osobistym w Alior Banku? Na głównej stronie bankowości (po zalogowaniu) kliknij w Konto Jakże Osobiste. Ukaże Ci się historia rachunku, a obok zakładki (Karty, Wyciągi i opłaty, Szczegóły). Ostatnia z nich to 'Korzyści' - wejdź w tę zakładkę i włącz wybrane przez siebie 'korzyści'.

Zwrot 1% za płatności mobilne


Z punktu widzenia osób biorących udział w promocjach bankowych najlepszym wyborem wydaje się być przynajmniej zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem i Blikiem, więc jej się bliżej przyglądam. 

Zwrot za płatności telefonem uzyskiwać można za transakcje wykonywane w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach stacjonarnych) za pomocą Android Pay lub Google Pay oraz Blikiem. 

Alior wypłaca równowartość 1% od takich transakcji. Miesięcznie można w ten sposób zgarnąć do 20 zł (co w rok da nawet 240 zł). Tu także obowiązuje wykluczenie niektórych kodów MCC (o których wspominałem już wyżej, w części omawiającej warunki promocji z bonusami po 50 zł miesięcznie).


Alior dla oszczędzających: 7% na Koncie Mega Oszczędnościowym (33. edycja promocji - obowiązuje od 14.03. do 4.04.2023 r.)


Wyżej wspomniałem już o oprocentowaniu 4% w skali roku, które można uzyskać na "zwykłym" koncie oszczędnościowym w Aliorze (w ramach 'korzyści'), co obecnie - delikatnie rzecz ujmując - nie robi jakiegokolwiek wrażenia. Zwłaszcza, że i w tym banku dla oszczędności można zgarnąć więcej, bo Konto Mega Oszczędnościowe dla nowych środków daje 7% w skali roku (do 200 tys. zł). Te nowe środki liczone są względem salda środków klienta w Aliorze na dzień 10.03.2023 r., ale jeśli dopiero po tej dacie założysz konto osobiste w tym banku, to z automatu wszystkie środki jakie będziesz wpłacać, będą kwalifikować się jako nowe. Więcej na temat tej oferty przeczytasz tutaj.


A na sam koniec dodam, że jeśli jesteś rodzicem dziecka (w wieku 13-17 lat), to do wzięcia jest też bon 100 zł do Allegro za konto dla nastolatka.

Przydatne dokumenty:

50 komentarzy:

 1. Po przejściu na stronę promocji i wypełnieniu wszystkich danych wyskakuje informacja, że nie mogę otworzyć konta online, a mogę jedynie zamówić kontakt telefoniczny z pracownikiem banku, który otworzy mi konto. Miałam kiedyś konto w BPH i zamykałam je jak już przejął ich Alior, ale to było co najmniej 5 lat temu. Na czym może polegać problem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku (niektórych) byłych klientów taka sytuacja się zdarza (powodem może być np. rozbieżność danych we wniosku z tymi, które bank ma w systemie - seria i nr dowodu, dane kontaktowe, czasem nazwisko w przypadku pań). Należy wtedy zamówić ten kontakt - gdy zadzwoni konsultant, wprowadzi on go tak, by nadal brał udział w promocji.

   Usuń
  2. Mam to samo. Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet.
   Miałem konto w Aliorze, które zamknąłem. w 2019r
   W takim razie nie będę mógł otworzyć rachunku z Szelfy i nagroda 50zł mnie ominie czy nie?

   Usuń
  3. ominie. również byłem zmuszony na kontakt poprzez konsultanta.

   Usuń
 2. Czy trzeba wyrabiać kartę do konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wymaga tego regulamin promocji z premią do 450 zł. I także w promocji z punktami w programie Bezcenne Chwile nie dałoby się spełnić warunków.

   Usuń
 3. Czy płatności telefonem (Google Pay) zaliczają się do tych w promocji z bonusami 50 zł? Czy osobno co miesiąc trzeba zapłacić min. 1 raz kartą w formie plastikowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności Google Pay zaliczają się do wszystkiego (moneybacku, promocji 8 x 50 zł i do sumy obrotu jaki zwalnia z opłaty za kartę).

   Usuń
 4. Czy posiadanie konta technicznego do obsługi kredytu hipotecznego wyklucza udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Konto techniczne to nie konto osobiste.

   Usuń
 5. Czy po wykorzystaniu wszelkich bonusów wypowiedzenie umowy jest bezpłatne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Jak już dostaniesz wszystkie bonusy to możesz zamykać.

   Usuń
 6. Czy w przypadku niepowodzenia autoryzacji przez selfie i komunikacie o konieczności wizyty w oddziale stracę bonusy jeśli potwierdzę tożsamość w oddziale?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie trzeba napisać reklamację. Przerabiałem to w mBanku. Otwarcie na selfie nie przeszło i przysłali kuriera. Ale złożyłem reklamację i premię wypłacili jakbym zakładał na selfie.

   Usuń
  2. Pewnie w tej sytuacji po reklamacji te 50 zł powinni dać.

   Usuń
  3. Pewnie/powinni. Szkoda że inne banki nie robią tak jak Pekao który w regulaminie otwarcie piszę że jeśli nie uda się wideoweryfikacja to trzeba iść do oddziału ale wtedy nadal premia się należy. Klarownie i na papierze potwierdzone.

   Usuń
 7. Mam już zainstalowaną aplikację, bo posiadam kartę kredytową. Czy mogę brać udział w tej promocji i jak otworzyć konto z szelfy?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy są określone minimalne miesięczne wpływy na konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W artykule we fragmencie pt. "Konto Jakże Osobiste - prześwietlenie oferty Aliora" jest to dokładnie objaśnione.

   Usuń
 9. Dzień dobry, mam małe pytanie - czy przystępując do programu bezcenne chwile MasterCard z karta aliorbanku muszę to zrobić ze strony aliorbank po zalogowaniu? Albo mogę bezpośrednio z strony bezcennych chwil i będzie się należało to 16000 punktów? 😁

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W apce Aliora jest to dość łatwe i szybkie. Ale bez znaczenia jak to zrobisz.

   Usuń
  2. b. w Czasie trwania Promocji (i) dokonają Przystąpienia do Programu za
   pośrednictwem Partnera zgodnie z regulaminem Programu, rejestrując
   w Programie swoją Kartę Partnera; (ii) przy czym każdy Uczestnik Programu
   może otrzymać punkty powitalne za zarejestrowanie tylko jednej Karty
   Partnera wydanej na rzecz Uczestnika Programu przez Partnera, rozumianej
   jako pierwsza Karta Partnera zarejestrowana w Czasie trwania Promocji
   (pozostałe Karty Partnera Uczestnika Programu mogą być zarejestrowane,
   ale nie będą objęte promocją punktów powitalnych, której dotyczy Regulamin

   Usuń
  3. A to przypadkiem nie mówi, ze trzeba przez partnera?

   Usuń
  4. Tak, przez partnera czyli ze strony Aliora. W aplikacji banku też chyba jest to możliwe.

   Usuń
 10. "Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez internet". Mam już rachunek techniczny w Alior związany z kredytem i aplikację a iOS. Nie załapię się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proponuje wtedy zamówienie kontaktu. Zamów i w ciągu kilku dni oddzwonią i zaproponują co dalej.

   Usuń
 11. Na stronie do której prowadzi link z powyższego artykułu mowa tylko o bonusach 8 x 50 zł + 50 zł. Jest też informacja o 100 zł za konto dla dziecka. Ale nic nie widzę o tych 200 zł w bonach. Czy na pewno też się na to załapię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocje z punktami w programie "Bezcenne Chwile" to dwie odrębne propozycje (dostępne nawet dla obecnych klientów), z których mogą jednak skorzystać także nowi klienci - dopiero co otwierający konto. Więc można zgarnąć i 8 x 50 zł + 50 zł (w bonusach pieniężnych), i 200 zł (np. w bonach na zakupy), dzięki programowi lojalnościowemu Mastercard. W sumie da to tytułowe 650 zł.

   Od tego właśnie jest blog Bankobranie, by pomóc w optymalnym skorzystaniu z promocji i w maksymalizowaniu zysków :)

   Usuń
 12. Dzień dobry, czy kwotę 1500 zł można wpłacić na konto z innego banku za pomocą przelewu BLIK na telefon, czy jednak ma to być tradycyjny przelew? Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 13. W aplikacji nie widzę opcji otwarcia na selfie. Jest tylko opcja kurier lub przelew. Chociaż w opcji przelew jest informacja umowa online. O co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ktoś tak jeszcze ma? Taka sama sytuacja dziś rano mnie spotkała, nie było opcji otwarcia przez selfie

   Usuń
  2. U mnie i żony też nie ma możliwości założenia konta na selfie

   Usuń
 14. otwarcie konta przez selfie nie działa, w aplikacji tylko przelew lub kurier

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzenie tożsamości przelewem też nie działa. Próbowałem z 3 kont w PKO BP, Millennium i Santander

   Usuń
  2. Jak już raz nie udało się przelewem to zmiana banku do wykonania przelewu na nic. Tam mi wyjaśnił konsultant. Wtedy trzeba wybrać już inną metodę otwarcia konta.

   Usuń
 15. Czy jak otworze konto w aplikacji to będą bonusy 8x50, niestety przez selfie się nie da... Poprosiłem o kontakt ale nie jestem pewien czy ktoś oddzwoni...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oddzwaniają, tak miałem dzisiaj. Konto w promocji założone.

   Usuń
 16. Nie mam opcji weryfikacji przez selfie, przez przelew z innego banku tez nie działa. Czyli zostaje w sumie kurier i reklamacja sposobu na selfie? Jest szansa, że wypłacą te 50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi się dzisiaj udało z veryfikacją selfie, aczkolwiek, konto zacząłem zakładać we wtorek. Tzn. wypełniłem online formularz, następnie zainstalowałem apkę i tam nic nie miałem, poczekałem do dzisiaj i dzisiaj pogodzony, ze bedzie 50 zł mniej, była ta opcja dostępna i się udało. Czekam na weryfikacje i umowę, mam nadzieje ze wejdzie promocja. Powodzenia. Może warto spróbować za jakiś czas.

   Usuń
 17. Każdy ma tu jakieś komplikacje przy zakładaniu, u mnie jednak zakładanie na selfie zajęło mi jakieś 15 minut bez żadnych przeszkód. Pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 18. Mam konto oszczędnościowe i walutowe w Alior Bank. ROR zamknięty 4 lata temu. Po wejściu w link i próbie założenia konta otrzymują informację iż nie można dla mnie otworzyć konta przez Internet i polecają mi rozmowę telefoniczną lub oddział. Otwarcie konta w innym miejscu niż przez link pozwoli mi na udział w opisanej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz wciąż aktywną umowę ramową. Po jej zamknięciu w oddziale będziesz mógł ponowić próbę otwarcia konta z powyższego linku.

   Usuń
  2. Nie tylko w oddziale. Można też zamknąć na infolinii.

   Usuń
 19. Chyba dam sobie spokój z otwieraniem na selfie bo to jest jakaś tragedia. Ciągle błąd wyskakuje i spróbuj za kilka minut. Dramat

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. po 3 próbach blokują zakładanie konta na selfie na 60 dni

   Usuń
  2. Najgorsze w tym wszystkim jest to ,że pracownicy nie wiedzą dlaczego nie udało się na selfie otworzyć. W Velo od razu kontakt z banku po nie udanej próbie i od razu wytłumaczone. Zupełnie dwa różne podejścia do sprawy.

   Usuń
 20. Założyłem konto przez konsultanta, w aplikacji mam Rachunek Karty Kibica. Czy to wyklucza z promocji?

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy ktoś się orientuję czy jak założyłem konto jakże osobiste w Aliorze 20 marca to do końca marca muszę przelać 1500 zł i zrobić płatności kartą 300 zł żeby w marcu konto było darmowe? Czy to od kwietnia dopiero obowiązuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pierwszym miesiącu otwarcia konta nie trzeba spełniać żadnych warunków.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem. Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentoweg...