Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 450 zł w bonach do Biedronki za konto w BNP Paribas

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

14.03.2023

Zgarnij 450 zł w bonach do Biedronki za konto w BNP Paribas

Oto najnowsza promocja z kontem w BNP Paribas w roli głównej.

Promocja "Smakuj życie": 450 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas
Do zgarnięcia czekają nagrody gwarantowane w postaci bonów o łącznej wartości 450 zł do wykorzystania podczas dowolnych zakupów w sklepach Biedronka. W tej okazji do bankobrania udział wziąć mogą zarówno nowi, jak i powracający klienci (wystarczy bowiem nie mieć konta w tym banku od 12 miesięcy).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Na nagrody o takiej wartości za konto w BNP Paribas czekaliśmy już od dłuższego czasu, bo od listopada ub.r. (nie licząc jednej promocji, w której wartość nagrody była co prawda wyższa, ale lwią część stanowił voucher na lekcje językowe, więc nagroda niepociągająca każdego; tu do wzięcia są bony do Biedronki, więc miejsca, w którym wielu z nas kupuje).

Promocja "Smakuj życie": 450 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 3 bony o wartości odpowiednio 100, 175 i jeszcze raz 175 zł, co w sumie da nawet 450 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka.

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Bony dostaniesz, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Smakuj życie" w BNP Paribas


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 11.04.2023 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 24.04.2023 r.);
 • aktywuj kartę wydaną do konta (również najpóźniej do 24.04.2023 r.);
 • w kwietniu zapewnij wpływ na konto (na dowolną kwotę; warunek ten można spełnić w prosty sposób - np. przelewając środki z własnego konta w innym banku).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy bon do Biedronki o wartości 100 zł. By zdobyć kolejne bony (2 x 175 zł), w maju i czerwcu 2023 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy kalendarzowych):
 • zapewnij co najmniej 3 wpływy na konto w wysokości min. 100 zł każdy (tu również mogą być chociażby przelewy z własnego konta w innym banku) oraz
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 400 zł (mogą ale nie muszą to być płatności w sklepach Biedronka; liczy się suma transakcji, więc możesz zrobić ich wiele, na mniejsze kwoty - ważne, by łącznie wyszło min. 400 zł).

Za każdy miesiąc w którym spełnisz powyższe nagrody, otrzymasz bon 175 zł (tj. 175 zł za maj i 175 zł za czerwiec).

Pamiętaj, że warunkiem zdobycia każdej kolejnej nagrody jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania nagrody poprzedniej, a więc np. by zdobyć bon 175 zł za spełnienie warunków w czerwcu, to w maju musisz mieć zrealizowane warunki zdobycia pierwszego bonu 175 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu smakujzycie@promocja.bnpparibas.pl):
 • 23.05. - bon 100 zł za spełnienie warunków do końca kwietnia;
 • 23.06. - pierwszy bon 175 zł za wykazanie się wymaganą aktywnością w maju;
 • 24.07. - drugi bon 175 zł za realizację wytycznych w czerwcu.

Bony będą przesyłane w postaci elektronicznej wiadomością SMS odpowiednio do 31.05. (100 zł), do 30.06. (175 zł) oraz do 31.07.2023 r. (175 zł). Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Smakuj życie"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). 

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech kart (pomijam jednak opis Karty Otwartej na eŚwiat i Karty Otwartej na Świat, bo one są bezwarunkowo płatne).
  Najlepszym wyborem w tym przypadku wydaje się Karta Otwarta na Dzisiaj, bo w jej przypadku da się uniknąć opłaty miesięcznej (2 lub 7 zł) - nie jest ona pobierana, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia lub
  • (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca 2023 roku) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj darmowe są wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Smakuj życie" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest widoweryfikacja - w tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

Przydatne dokumenty:

22 komentarze:

 1. ja to zawsze mam problem z tym bankiem. Drugi raz próbowałam skorzystać z promocji i dalej nie da się otworzyć konta zdalnie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie masz nadal aktywną umowę ramową. Zadzwoń na infolinię żeby ją zamknąć i wtedy da się założyć.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Też miałem nadal umowę ramową i dostępy do bankowości. Po ich zamknięciu mogłem konto założyć ponownie i bierze udział w promocji.

   Usuń
 2. Czy po rejestracji powinien przyjść jakiś mail? Bo u mnie w skrzynce nic nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, po rejestracji przychodzi mail. Sprawdź spam.

   Usuń
 3. Po wpisaniu wszystkich danych pojawia mi się komunikat dotyczący przetwarzania danych i tak w kółko. Nic innego się nie dzieje. Co może być nie tak? Czy w moim przypadku też może być problem z jakąś umową ramową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej mam dokładnie ten sam problem, po chwili pojawił się komunikat, że przetwarzanie danych wydłuża się i zostanę poinformowany o zakończeniu przetwarzaniu mailem i cisza... nic nie przyszło, a jestem przekonany, że nie posiadam żadnej umowy ramowej :/

   Usuń
  2. Widocznie nie przeszła automatyczna weryfikacja. Zaczekajcie. U mnie też tak było i następnego dnia już dostałem maila z dalszymi krokami. A że weekend to pewnie trzeba zaczekać do poniedziałku-wtorku.

   Usuń
 4. Są jakieś ograniczenia i wykluczenia przy płaceniu takim bonem w Biedronce? Typu papierosy, alkohol nie przechodzą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bonem można płacić za wszystko.

   Usuń
 5. może być tak, że wniosek składany online razem ze swoim foto przez aplikację będzie zweryfikowany dopiero w poniedziałek? robiłęm to dziś w niedzielę i w aplikacji pojawił się komunikat że trzeba jeszcze poczekać i poinformują mnie mailem

  OdpowiedzUsuń
 6. Zastanawiam się czy transakcje bezgotówkowe zwrócone będą się liczyć?

  I kolejne pytanie. BlueMedia, PayU i inne procesory płatności pozwalają na zapłatę np. kartą ale dopiero po przejściu na ich strony - natomiast na koncie nie widać już pośrednika - czyli zapłata jest bezpośrednio z karty - nie ma tam wpisu o pośredniku.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak mam w BNP hipotekę, ale już bez RORa, zamknęłam go ok 6 lat temu, to mogę wypowiedzieć / zamknąć umowę ramową? Czy ta hipoteka blokuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie blokuje. Zamknij dostęp do bankowości a potem złóż wniosek o konto przez stronę promocji.

   Usuń
 8. Witam. Czy jako pełnomocnik ale nie współposiadacz konta w banku BNP Paribas może wziąć udział w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może. Bo pełnomocnik to nie jest posiadacz ani współposiadacz.

   Usuń
 9. Czy ktoś wie co to z tą opłatą 2zł za kartę??? 20.03.2023 złożyłem wypowiedzenie z wyzerowanym kontem, 3 płatności zrealizowane plus logowanie do konta, a 09.04.2023 na koncie minus -2zł. tytułem: Miesięczna opłata za obsługę karty.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy płatności konieczne do zdobycia bonow mogą być np. doładowaniem konta revolut?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Takie triki tu są wykluczone.

   Usuń
 11. Witam. Czy tym bonem można płacić wielokrotnie? Np bon za 175zl rozbić na trzy wizyty w sklepie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bon jest wielokrotnego użytku.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...