Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł łatwej premii za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat) od Santander Banku (+ 580 zł za konto dla rodzica)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

2.03.2023

100 zł łatwej premii za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat) od Santander Banku (+ 580 zł za konto dla rodzica)

Oto najnowsza promocja Santander Banku z kontem dla dzieci w roli głównej.

Promocja "100 zł z kontem dla młodych"
O ile w poprzednich edycjach bank wynagradzał wyłącznie założenie konta dla nastolatka (13-17 lat), to teraz stówkę można również zgarnąć za konto dla dziecka młodszego (0-12 lat). Przy okazji przypomnę też, że na rodzica - tudzież każdą osobą dorosłą - czeka nawet 580 zł na start.  


[Promocja zakończona. 
Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Wspomnianą promocję konta dla pełnoletnich szczegółowo omówiłem we wpisie "Odbierz do 580 zł w bonusach za konto w Santander Banku" - tam znajdziesz zasady uczestnictwa, warunki uzyskania nagród i prześwietlenie oferty konta. 

Poniżej skupiam się już na najnowszej propozycji - premii 100 zł za konto dla dziecka (w wieku 0-17 lat).

Promocja "100 zł z kontem dla młodych"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, będąca rodzicem dziecka, które nie ukończyło 18. roku życia i które nigdy nie posiadało konta osobistego w Santander Banku.

Rodzic musi też mieć konto osobiste w Santander Banku oraz dostęp do bankowości elektronicznej. 

Nagroda. Do wzięcia czeka premia pieniężna 100 zł, która wpłynie na konto, więc uzyskaną nagrodę będzie można wykorzystać według własnego uznania, wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "100 zł z kontem dla młodych" i zdobyć tytułową premię:

 • przed zawnioskowaniem o konto dla dziecka, jako rodzic/opiekun prawny wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na:
  • Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) oraz
  • kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych;
 • do 31.03.2023 r. zarejestruj się na stronie promocji (podając dane rodzica).

Kolejne kroki będą już zależeć od tego w jakim wieku jest Twa pociecha.

Jeśli masz dziecko do 12. roku życia (nie ma wieku minimalnego, więc konto można założyć już nawet noworodkowi):
 • do 31.03.2023 r. poprzez bankowość internetową:
  • złóż wniosek o konto dla dziecka, wyrażając też zgodę na kontakt z dzieckiem drogą elektroniczną w celu marketingowym; 
  • złóż wniosek (o ile nie został złożony wcześniej) o świadczenie w ramach programu Rodzina 500+ i wskaż  swój rachunek w Santander Banku do wypłaty świadczenia; 
 • do 4.04.2023 r. przelej na konto dziecka min. 50 zł.

W przypadku nastolatka od 13. do 17. roku życia:
 • do 31.03.2023 r. poprzez bankowość internetową złóż wniosek i podpisz umowę o Konto Jakie Chcę dla dziecka wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i wydawaną do niego kartą płatniczą, wyrażając też zgodę na kontakt z nastolatkiem drogą elektroniczną w celu marketingowym;
 • dopilnuj, by najpóźniej do 14.04.2023 r., Twe dziecko wykonało co najmniej 1 płatność kartą wydaną do swego konta lub transakcję Blikiem (na dowolną kwotę; co ciekawe, to jeśli chodzi o transakcje Blikiem - zgodnie z regulaminem promocji - zaliczą się do tego nie tylko płatności, ale również wypłata z bankomatu; wykluczone są z kolei zbliżeniowe płatności Blikiem).


Wypłata premii 100 zł przewidziana jest do 30.04.2023 r. (na konto Twego dziecka). Do momentu otrzymania nagrody dziecko musi posiadać konto (w przypadku nastolatków w wieku 13-17 lat wraz z kartą i dostępem do bankowości). Do tego nie wycofujcie wyżej wymienionych zgód, ani nie zgłaszajcie sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Limit nagród. W tej promocji bank przygotował 2000 nagród - o ich przyznaniu decydować będzie kolejność rejestracji i spełnienia pozostałych warunków. O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu puli bank ma poinformować tutaj.

Jak założyć konto dla dziecka? 


Zgodnie z regulaminem udział w promocji biorą wyłącznie konta zakładane poprzez bankowość internetową. By otworzyć konto dla dziecka, po zalogowaniu przejdź następującą ścieżkę: Oferta banku => Konto dla dziecka i nastolatka.

Konto dla dziecka w Santander Banku - co warto wiedzieć?


Kontem, które zakłada się dla dziecka jest Konto Jakie Chcę, które dla osób do 26. roku życia charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • 0/8 zł - opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Visa lub Mastercard (wydawaną do konta dla nastolatków w wieku 13-17 lat) nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą lub Blikiem miesięcznie (na dowolną kwotę);
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą w dowolnych bankomatach w Polsce.

W przypadku konta dla dziecka, pamiętaj, że dziecko (od 13 lat) oraz rodzic lub opiekun prawny mogą wykonywać płatności, przelewać i wypłacać pieniądze z konta w granicach zwykłego zarządu, tj. do kwoty 5 000 zł miesięcznie.

Kiedy opłaca się założyć konto dla dziecka? 


Czym prędzej, tym lepiej, bo czym skorupka za młodu... Dziecko można w ten sposób nauczyć korzystania z bankowości, zarządzania swoimi pieniędzmi, oszczędzania, a także zapoznać z bankobraniem. Jeśli jednak chodzi o samą promocję, to gdy dziecku zostało już niewiele do pełnoletności, to jednak lepiej zaczekać do osiemnastki, bo wtedy otworzą się możliwości zgarnięcia większych bonusów - na przykład, jak tutaj, we wspomnianej już promocji z bonusami do 580 zł.

Na koniec przypomnę, że w Santander Banku promocji jest więcej. Obecni klienci zyskiwać mogą dzięki programowi poleceń - za każde skuteczne polecenie konta do wzięcia jest bon 80 zł na zakupy lub 4 bilety do kina.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i obserwuj na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

19 komentarzy:

 1. Bank który ma okres karencji od kwietnia 2019, teraz jeszcze chce 500+ ...

  OdpowiedzUsuń
 2. Te 50 zł musi do jakiegoś czasu leżeć na koncie dziecka czy można wypłacić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy przelać na konto dziecka. Nie ma tam nic o utrzymywaniu salda.

   Usuń
 3. Witam, czy jesli dziecko nie posiada dowodu badz passport, to nie bedzie wtedy mozliwy udzial w promocji? Wiek dzieci 6 I 8 lat

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podczas zakładania konta jest wymóg załączenia skanu:

   Moje dziecko ma mniej niż 13 lat
   zdjęcie lub skan dowodu osobistego dziecka (z obu stron)
   lub
   zdjęcie lub skan paszportu (strona z danymi i zdjęciem dziecka)

   Moje dziecko ma 13 lat lub więcej
   zdjęcie lub skan dowodu osobistego dziecka (z obu stron)

   Usuń
 4. Witam, czy jesli dzieci 6 I 8 lat nie posiadaja dowodu ani paszportu, to sa wykluczone z promocji?

  OdpowiedzUsuń
 5. czyli jesli 500+ dziecka wplywa do innego banku to nie moge skorzystac z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpływać może gdzie indziej ale od 1 lutego jest nowy okres wnioskowania żeby otrzymać świadczenie wychowawcze na nowy okres świadczeniowy, który trwa od 1 czerwca 2023 r. do 31 maja 2024 r.

   Usuń
  2. Czyli rozumiem że warunek złożenia wniosku o 500+ jest obowiązkowy by spełnić warunek promocji? Bo z opisu można to róznie zrozumieć. Cytuję "o ile nie został złożony" Próbował ktoś korzystać z tej promki pomimo iż już złozył o wniosek 500+ w innym banku bądź bezposrednio w ZUSie?

   Usuń
  3. "b. do 31 marca 2023 r. złóż wniosek (o ile nie był złożony wcześniej) w Santander Internet
   (zakładka eUrząd) o świadczenie wychowawcze Rodzina 500+ na okres od 1 czerwca
   2023 do 31 maja 2024 i wybierz swój rachunek w Santander Bank Polska do wypłaty
   świadczenia"

   I to jest dobre pytanie co autor regulaminu miał na myśli... Złożony w Santanderze czy złożony w ogóle? Jak to rozumieć i czy udowodnić jakoś trzeba?

   Usuń
  4. Zawsze można złożyć kolejny ale z innym numerem konta i będzie święty spokój. Wtedy ZUS interpretuje to jedynie jako wniosek aktualizujący konto na które ma przelewać 500+.

   Usuń
 6. Czy ailor bank ma ofertę zatrzymaniowa?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy ta promocja jest też dla obecnych klientów ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, udział (jako rodzic) mogą wziąć zarówno obecni klienci (którzy już mają konto osobiste), jak i ci, którzy konto w Santanderze dopiero założą.

   Usuń
 8. Jeżeli dziecko nie posiada paszportu, bądź dowodu, to nie można wziąć udziału w niniejszej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 9. W ailor bank mozna otworzyć dużą ilość kont oszczędnościowych więc można mieć 4 procent nawet na 10 kont

  OdpowiedzUsuń
 10. Mr. Złotówa, a jeśli już wcześniej złożyłem wniosek o 500+ w ZUS, ale świadczenie wpływa na moje konto w Santander to kwalifikuję się do promocji czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulaminowy zapis dokładnie brzmi tak:

   "do 31 marca 2023 r. złóż wniosek (o ile nie był złożony wcześniej) w Santander Internet (zakładka eUrząd) o świadczenie wychowawcze Rodzina 500+ na okres od 1 czerwca 2023 do 31 maja 2024 i wybierz swój rachunek w Santander Bank Polska do wypłaty świadczenia"

   Interpretować można go na różne sposoby. Acz osobiście skłaniałbym się ku temu, że ten warunek jest spełniony, gdy nowy wniosek o 500+ (od 1.02.2023 r., bo to nowy okres wnioskowania o dalsze wypłaty świadczenia) został złożony w Santanderze i do wypłat został wskazany rachunek w tym banku.

   Co skłania mnie do takiego myślenia? W zacytowanym wyżej fragmencie mamy mowę o złożeniu wniosku o 500+ do 31.03. (bez daty początkowej). Tymczasem punkt wcześniej warunek brzmi:

   "złóż online w Santander Internet wniosek o konto dla dziecka w okresie przystąpienia do promocji (od 1 marca 2023 r. do 31 marca 2023 r.)" (czyli już mamy sztywne ramy czasowe).

   Choć nie można wykluczyć marginesu ewentualnego składania reklamacji, to w opisanym przypadku byłbym optymistą.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...