Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Aż 300 zł w bonach Allegro dla obecnych klientów PKO BP w promocji "Przenieś swoje wynagrodzenie – edycja Allegro 5"

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

6.03.2023

Aż 300 zł w bonach Allegro dla obecnych klientów PKO BP w promocji "Przenieś swoje wynagrodzenie – edycja Allegro 5"

Po półrocznej przerwie największy bank w Polsce odpalił nową edycję promocji dla wybranych klientów.

Jak zgarnąć 300 zł na zakupy na Allegro w promocji "Przenieś swoje wynagrodzenie – edycja Allegro 5"
Do zgarnięcia są bony do Allegro o łącznej wartości 300 zł (to o 100 zł więcej niż poprzednio). Podstawowym wymogiem jest zapewnienie wpływów na konto osobiste w PKO BP. Acz warunkiem najważniejszym, bo niezbędnym do załapania się na promocję, jest otrzymanie od banku zaproszenia.

[Promocja zakończona.]

💡 Jeśli jeszcze nie masz konta osobistego w PKO BP, to możesz zyskać do 250 zł premii pieniężnej na start - w podlinkowanym wpisie poznasz zasady uczestnictwa i warunki promocji dla nowych klientów, a poniżej skupiam się już na nowej propozycji skierowanej do obecnych klientów z nagrodą w postaci bonów do Allegro.

Jak zgarnąć 300 zł na zakupy na Allegro w promocji "Przenieś swoje wynagrodzenie – edycja Allegro 5"


Dla kogo promocja? Do udziału kwalifikuje się osoba pełnoletnia, która ma adres zamieszkania w Polsce i na dzień wydania nagrody przez bank nadal będzie posiadać konto osobiste w PKO BP (z wyłączeniem Kont Inteligo) i wydaną do niego kartę. 

Kluczowe jest jednak otrzymanie od banku zaproszenia do promocji. Zgodnie z regulaminem zaproszenie może przyjść SMS-em, mailem lub w postaci komunikatu w bankowości internetowej iPKO lub aplikacji mobilnej IKO. Warto więc dobrze sprawdzić i przeszukać choćby skrzynkę mailową - również foldery typu "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty" czy tego zaproszenia gdzieś tam nie ma. 

Nagrodą w promocji "Przenieś swoje wynagrodzenie – edycja Allegro 5" są 3 karty podarunkowe o wartości 100 zł każda, które będzie można wykorzystać podczas zakupów na Allegro. Karty podarunkowe mają mieć ważność do 31.12.2023 r.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z takich kart podarunkowych, sprawdź mój wpis poradnikowy: jak wykorzystać kartę podarunkową na Allegro? Jeżeli nie masz zaproszenia do promocji od PKO BP, to 600 zł w bonach do Allegro możesz zgarnąć za kartę kredytową Citi Simplicity.

Limit nagród. Bank przygotował 9 500 sztuk nagród w postaci kart podarunkowych Allegro o wartości 100 zł każda. 

Zgodnie z regulaminem komunikat o ewentualnym wyczerpaniu puli nagród ma się pojawić tutaj.

Jeśli jest Ci dane znaleźć się w gronie osób wyróżnionych przez bank i masz zaproszenie do promocji, to z rejestracją w niej nie warto zwlekać, gdyż regulamin akcji zawiera taki zapis:

"W przypadku, gdy liczba uprawnionych do otrzymania nagród będzie większa niż przewidziana pula nagród, o otrzymaniu nagrody będzie decydować kolejność zapisania się do promocji."


Zasady promocji "Przenieś swoje wynagrodzenie – edycja Allegro 5"


By wziąć udział w promocji i zgarnąć nagrody:

 • w okresie od 2. do 31.03.2023 r. zapisz się do promocji na podstawie zaproszenia od banku (formularz rejestracyjny znajduje się na stronie promocji); 
 • w kwietniu, maju i czerwcu 2023 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • zapewnij "systematyczne wpływy na konto z tytułu wynagrodzenia na łączną kwotę minimum 900 złotych miesięcznie" (nieco niżej opisuję jakie wpływy dopuszcza bank) oraz 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta o łącznej wartości 100 zł (także w każdym miesiącu kalendarzowym); płatności można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie (z wyłączeniem przelewów z karty - odpada więc np. doładowanie konta w Revolut - tak PKO BP kwalifikuje bowiem tego typu transakcję); do wymaganej sumy bank uwzględni zbliżeniowe płatności telefonem, ale nie zaliczą się płatności Blikiem; 
 • na dzień otrzymania nagrody posiadaj: 
  • konto, na które wpływa wynagrodzenie oraz
  • zgodę marketingową "na marketing elektroniczny i telefoniczny PKO BP". 

Kwota wykonanych płatności kartą w miesiącu kwietniu, maju, czerwcu liczona jest łącznie dla wszystkich posiadanych kont i kart. Ponadto - zgodnie z regulaminem promocji:
"Jeśli masz konto wspólne to systematyczne wpływy na konto z tytułu wynagrodzenia, kwota transakcji bezgotówkowych w miesiącu kwietniu, maju, czerwcu liczona jest dla każdego posiadacza konta osobno".

"Systematycznymi Wpływami na Konto" na sumę min. 900 zł, jakich oczekuje bank, są:
"wpływy na konto z tytułu wynagrodzenia, stypendium, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS w miesiącu kwietniu, maju, czerwcu zawierających się w okresie promocji, na łączną kwotę minimum 900 złotych miesięcznie; 
w promocji nie będą uwzględniane: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego uczestnika promocji, świadczenia 500 plus, wpłaty własne w oddziałach banku lub wpłatomatach banku; wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny (tj. indywidualny rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w PKO Banku Polskim lub innym banku, który nie jest rachunkiem firmowym)"

Nagrody mają być przekazywane za pomocą wiadomości w poczcie dostępnej po zalogowaniu do bankowości internetowej (iPKO): do końca maja, czerwca i lipca (odpowiednio za spełnienie warunków promocji w kwietniu, maju i czerwcu).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Tomaszowi.
_________

Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Podpowiem Ci jedno niezawodne rozwiązanie: zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie, by nie przegapić najlepszych okazji:

Przydatne dokumenty:

30 komentarzy:

 1. Gdy posiadam oddzielne konto firmowe w innym banku na które przychodzą rozliczenia z kontrahentami to przelew z takiego konta na konto PKO będzie uznane czy nie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiadomo czy w tej promocji przejda przelewy od konta kogos znajomwgo zatytylowane np "wynagrodzenie'?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aleś ty głupi, po pierwsze to bank wysyła zaproszenie, po drugie wynagrodzenie nie musi mieć tytuł "wynagrodzenie", bo np emerytury maja zupełnie inny tytuł przelewu, a emerytura jest zaliczana do wynagrodzenia, po trzecie jaki jest sens dostawać od kogoś przelewy jeszcze z takim tytułem "wynagrodzenie", algorytmy banku wyczają, że dostajesz wynagrodzenie i się z tego nie rozliczasz to będziesz miał ty przypał i ten kto ci to wysyła. Jak dostajesz pieniądze z niepewnego źródła nigdy nie wpisuj tytułu: wynagrodzenie, pożyczka, zapłata, kredyt itp bo analitycy z banku i algorytmy takie tytuły wyszukują i sprawdzają.

   Usuń
  2. Zachęcam do dzielenia się wiedzą, doświadczeniem, wskazówkami i opiniami, ale bez epitetów. Dużo jest miejsc w Internecie, w których użytkownicy używają wyzwisk. Tu zachowajmy poziom i skupmy się na bankowości i bankobraniu.

   Usuń
 3. Czyli jak nie mam konta do karty to nie ma co liczyć na promke :(?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja od grudnia mam konto, w styczniu i w lutym dokonałam po 5 transakcji, a jeszcze nie dostałam żadnego bonu na 100 PLN do Allegro. Chyba robię coś źle. PKO bp jest dziwne, bo ma aż tydzień na zapisanie dokonanej transakcji. W mbanku są widoczne najpóźniej na drugi dzień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tak samo. Warunki spełnione. Bonów brak.

   Usuń
 5. Tyle lat mam u nich konto i ani razu nie miałem zaproszenia do promocji ! A tylejuż ich było śledząc forum. Ciekawe czym się kierują, że do jednych wysyłają a do innych nie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niczym. Ja też mam u nich konto (a nawet dwa) jakiś czas i praktycznie prawie nie wykazuję aktywności (5 wymaganych płatności na minimalne kwoty) i dopiero teraz mam zaproszenie. To loteria.

   Usuń
  2. A ja założyłem konto na potrzeby promocji w grudniu chyba i w dzień otrzymania nagrody złożyłem dyspozycję zamknięcia konta. Dwa dni później otrzymałem zaproszenie. Dyspozycja cofnięta i zapis do promocji ogarnięty ;)

   Usuń
  3. Może nie masz zgód marketingowych?

   Usuń
  4. W jaki sposób udało się cofnąć dyspozycję zamknięcia konta?

   Usuń
  5. W bankowości internetowej po zalogowaniu i wejściu w swoje dyspozycję masz możliwość anulowania wniosku. Po kilku minutach miałem potwierdzenie że wniosek został anulowany i nadal mogę korzystać z konta

   Usuń
 6. Czy orientujecie się czy PKO BP dla zatrzymania klienta coś oferuje jak Millennium?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A możesz przeczytać to co już napisano?

   Usuń
  2. Nic nie oferują.

   Usuń
 7. Szkoda tylko że aby nie płacić za kartę, trzeba nią zapłacić minimum 600 zł miesięcznie. Przy wymaganej płatności 100 zł opłata za kartę wyniesie 60 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba coś ci się pomyliło. W moim przypadku wystarczy zakupić 5 x bułkę za 0,33 zł i jest za darmo. A dodatkowo teraz za wydanie 300 zł i wpływ wynagrodzenia zwrócą mi te 300 zł.
   Narzekajmy ale z sensem. W przeciwnym wypadku to tylko śmiecimy taką swoją radosną twórczością.

   Usuń
 8. Czy ktoś otrzymał jakieś potwierdzenie zapisania się do promocji? Ponieważ po wpisaniu imienia i nazwiska i peselu wyskakuje jedynie „dziękuje za zapisanie”. Jednak nic więcej nie otrzymałam, a jak drugi raz wprowadziłam takie same dane, to nie było blokady

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie dostałem.

   Usuń
  2. To u nich normalne. Zapisałem żonę i nie dostała potwierdzenia, ja w poprzedniej edycji też nie, ale nagrodę dostałem.

   Usuń
  3. Dzięki za odpowiedz ☺️ No nic spróbuje, mam nadzieje, ze tez otrzymam nagrodę

   Usuń
 9. To u nich normalne. Żonę zapisałem i nie dostała potwierdzenia, ja w poprzedniej edycji też nie, ale nagrodę już tak :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dostalem zaproszenie w poprzedniej edycji. Dzialał przelew z konta firmowego przy 1 osobowej działalności. Bony przyznali.

  OdpowiedzUsuń
 11. wie ktoś czy pula wniosków w tej promocji z wynagrodzeniem została już wykorzystana ? Czy można się jeszcze zapisać bo dostałam maila z zaproszeniem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież mejlu - i to na samym początku - miałeś podaną datę do kiedy mogłeś się zapisać.

   Usuń
 12. Jak ktoś dostanie nagrodę to dajcie znać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli dobrze pamiętam to PKO daje dopiero pod koniec miesiąca.

   Usuń
 13. Pierwszy kod do Allegro już wykorzystany.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...