Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwa premia 350 zł za konto firmowe w mBanku

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

1.03.2023

Łatwa premia 350 zł za konto firmowe w mBanku

Oto nowa, bardzo prosta promocja z kontem firmowym mBanku w roli głównej.

Promocja "mBiznes Konto Standard plus Nagroda Specjalna"
Do wzięcia czeka gwarantowana premia 350 zł oraz szereg gwarancji braku opłat za wybrane produkty i usługi na okres 24 miesięcy. 


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje dla osób prowadzących działalność gospodarczą.]


Promocja "mBiznes Konto Standard plus Nagroda Specjalna"


Dla kogo promocja?
Uczestnikiem może być przedsiębiorca, przez którego bank rozumie:

"osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną, publiczne jednostki oświatowe, którzy (...) osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 zł w ciągu roku"


Udział w promocji wziąć może nowy klient, czyli (tu cytat z regulaminu):

"podmiot, który począwszy do 21.02.2023 r. nie był i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem rachunku rozliczeniowego prowadzonego przez Bank."


Zasady promocji "mBiznes Konto Standard plus Nagroda Specjalna"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć tytułową nagrodę:

 • do 31.03.2023 złóż wniosek o mBiznes Konto Standard oraz zawrzyj umowę z mBankiem;
 • w miesiącu następującym po otwarciu konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł (musi to być jeden wpływ kwoty co najmniej 1 000 zł, a nie suma mniejszych wpływów; nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem).

I to już wszystko! Premię 350 zł otrzymasz na mBiznes Konto Standard do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (do tego czasu utrzymuj konto i nie zmieniaj go na rachunek innej kategorii).

Przykładowo: gdy konto otworzysz w marcu, a wpływ min. 1 000 zł zapewnisz w kwietniu, to premia 350 zł wpłynie w maju.

Uwaga: choć promocja przewidziana jest do 31.03.2023 r., to pod uwagę należy wziąć, że mBank przygotował się na udział maksymalnie 1 000 uczestników - na stronie promocji można znaleźć licznik (a jeśli pula się wyczerpie, to tam też ma się pojawić stosowny komunikat o zakończeniu promocji.

💡 Przypomnę, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą gratyfikacje w promocji należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku (ten obowiązek spoczywa na przedsiębiorcy).

mBiznes Konto Standard - prześwietlenie oferty


W tym miejscu zawsze przyglądam się warunkom z cennika, ale tym razem najpierw muszę przytoczyć zapisy z regulaminu, gdyż to on bierze górę. Uczestnik promocji otrzymuje:

"na okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy o prowadzenie Rachunku bieżącego: 

▪ prowadzenie Rachunku bieżącego za 0 zł, 

▪ nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) z Rachunku bieżącego, 

▪ nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w EUR (SEPA) do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii z Rachunku bieżącego, 

▪ 0 zł opłaty miesięcznej za pierwszą kartę debetową wydaną do Rachunku bieżącego, do wyboru karty Mastercard Debit Business, Visa Business Debit, Mastercard Business WOŚP i Mastercard Business WOŚP Mobilna. 0 zł miesięcznej opłaty odnosi się do wydania karty jak i do jej użytkowania. 

▪ 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska S.A. na terenie Polski, niezależnie od wypłacanej kwoty, 

▪ 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronet na terenie Polski"


To zatem 24 miesięcy braku konieczności spełniania jakichkolwiek warunków, by to, co najważniejsze, czyli prowadzenie konta i kartę do niego, mieć za 0 zł. Po upływie promocyjnego 24-miesięcznego okresu, obowiązywać będą warunki standardowe, czyli wynikające z aktualnej na tamten czas taryfy prowizji i opłat.

Do uzyskania premii 350 zł kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji. W przypadku zawierania umowy w placówce, pamiętaj, by pracownik banku kontynuował wniosek - najprostszym sposobem na dopilnowanie tego jest zapisanie sobie numeru wniosku (otrzymasz go mailem) - ten sam numer musi widnieć w podpisywanych dokumentach. Wtedy jest to gwarancja Twego udziału w promocji (wnioski o konto składane w placówkach banku nie biorą w niej udziału).


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Patrykowi.

Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. Czyli tylko dla tych co nigdy nie mieli tam konta rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na to wychodzi. Chociaż to sformułowanie w regulaminie jest bardzo dziwne...

   "podmiot, który począwszy do 21.02.2023 r. nie był i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem rachunku rozliczeniowego prowadzonego przez Bank"

   Raczej coś nie jest począwszy do, ale począwszy od. W poprzednich edycjach robili właśnie krótkie karencje nawet kilkudniowe. Brałem udział już 3 razy. A tu zonk.

   Usuń
 2. Co jeśli miałem w mBanku konto osobiste a zamknąłem w grudniu ubr?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ROR nie ma nic do rzeczy bo to konto osobiste a nie rachunek rozliczeniowy (firmowy).

   Usuń
 3. Co jeśli miałem w mBanku konto osobiste a zamknąłem w grudniu ubr?

  OdpowiedzUsuń
 4. "począwszy do". Polska języka trudna jezyka. Teraz rozumieć skąd tyle reklamacyji

  OdpowiedzUsuń
 5. czy jeśli założyłem to konto w marcu ale zapomniałem przelać 1000zł to mogę to zrobić jeszcze w lipcu ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wymagał zapewnienia wpływu w miesiącu następującym po otwarciu konta, więc w chwili obecnej niestety jest już na to za późno.

   Usuń
  2. dziękuję za odpowiedź. Czyli spokojnie można zamknąć to konto już teraz bez żadnych konsekwencji ?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...